خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      ما در بدترین شرایط ممکن 19 ساعت درس میخونیم ... بعضی روزا 21! بعضی از بچه های اینا شاهدن ... من کمتر از سه ساعت میخوابم ... بعضی وقتا هر سه روز یه بار میخوابم خلاصه بروید بسوزید
      1- باید متفاوت باشی ... متفاوت نه به این معنی که خر خون باشی نه ... باید از تفریح و زندگی و خواب بزنی .. یعنی چیزی فراتر از خر خونی
      2- درس خوندن اونم برای ساعات متوالی یه قلق بسیار خاص داره .. که مدیران عزیز اینجا اجازه نمیدن بیان کنم :yahoo (4): تعهد کتبی دادم دیگه در موردش حرف نزنم ...

ها راستی یه چیزی ... فکر نکن همه اینا که ترازشون نجومیه همشون مغزن و استعداد برتر ... فرقشون با دانش آموز معمولی اینکه اونا 2 ساعت بیشتر میخونن و صد البته مطالعشون کیفیت داره .. از رو علاقه میخونن
      خولاصه کسیو نمیشه مجاب کرد که ردس بخونه ... هیچ راه حل جادویی هم نداره درس خوندن ..... مثلا نمیتونم بهت بگم برو فلان کار بکن که ساعات مطالعت بیشتر بشه ... هر کس یه جوری درس میخونه و این یک امر شخصیه ...
      میشه بگید ترازتون چنده با این میزان مطالعه؟؟؟

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آهان راستی ی چیزی من تو ی روز بیشتر از سه تا کتاب نمیتونم بخونم مثلا میام مشتق بخونم 3ساعت میکشه جزوه رو بخونم 3 ساعتم تستاشو میزنم بعد میرم ی کم از عمومیا میخونم بعدشم زیست تا جایی که بتونم میخونم.واسه همین نمیتونم همه درسارو واسه ازمون تموم کنم

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hanie76 نمایش پست ها
      آهان راستی ی چیزی من تو ی روز بیشتر از سه تا کتاب نمیتونم بخونم مثلا میام مشتق بخونم 3ساعت میکشه جزوه رو بخونم 3 ساعتم تستاشو میزنم بعد میرم ی کم از عمومیا میخونم بعدشم زیست تا جایی که بتونم میخونم.واسه همین نمیتونم همه درسارو واسه ازمون تموم کنم
      شما سعی کنين روزانه حداقل 4 درس متفاوت را بخونيد و مباحث طولانی را به چند قسمت تبدیل کنید تا هر دفعه که ميريد سراغش مرور مطالب قبل هم باشه
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شما سعی کنين روزانه حداقل 4 درس متفاوت را بخونيد تا در زمان آزمون که تعداد دروس زیاد هست عادت به این قضیه کرده باشید و مباحث طولانی را به چند قسمت تبدیل کنید تا هر دفعه که ميريد سراغش مرور مطالب قبل هم باشه
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      برای بالا اومدن ساعت مطاله ات به زمان نیاز داری اما برای کیفیت و نتیجه و ترازت باید دنبال دلیلش باشی
      اینکه هرکسی یه روشی داره کاملا درسته
      بشین حساب کن کجاها داری کم میذاری ، اینی که میگی زود خسته می شم احتمالا به خاطر اینه که همش دنبال محاسبه ی زمان و اینا هستی..
      یه مبحث و تصمیم بگیر که مثلا فردا خوب بخونی برای فردا به زمان فکر نکن اگه خوب جمعش کنی هم کلی انرژی و انگیزه می گیری هم به مرور تسلطت می ره بالا و زمان کم تری براش باید بذاری
      برنامــــــــــــــه ریزی هم یادت نره
      موفق باشی دوست عزیزم
      ویرایش توسط nazaniin : 28 اسفند 1393 در ساعت 01:13

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عجب! آخه اینم سواله میپرسی؟
      خوب درس بخون بالای 10 ساعت دیگه!

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bellatrix نمایش پست ها
      عجب! آخه اینم سواله میپرسی؟
      خوب درس بخون بالای 10 ساعت دیگه!
      ببخشید

9. Top | #24
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HaMeD.DeljoO نمایش پست ها
      عزیزم شما ترازت چنده ؟ رتبت چنده ؟ چقدر بازده داری ؟

واقعا فکر میکنی با ریتالین از پا در نمیای

باشه اصلا شما 21 ساعت درس میخونی ولی واقعا شام و ناهار و دستشویی و ... رو چیکار میکنی ؟

بین درسات استراحت نمیکنی

بس کنید چخ و پخ و دروغ گویی رو

به چه قیمتی ؟ به قیمت کم کردن روحیه دوستامون ؟ واقعا که حالم بد شد از این همه تزویر و ریا البته به دروغ

بخدا اگه شما تو عمرت 1 درس 100 زده باشی یا یکبار نزدیک ترازای بالا شده باشی

همش دروغه و بعد از نتایج کنکور لو میری هرچند از الان داری بازارو گرم میکنی که نمیدونم دارم برای 95 آماده میشم و از این حرفا

امیدوارم که از این کامنت من حسابی ناراحت بشی و گزارشش بدی ولی حتما بخونیش چون دیگه پاتو از گلیمت درازتر کردی

موافقا دستاشون بالا :yahoo (3):

من موافقم....

10. Top | #25
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsane-IN نمایش پست ها
      عمو من اگه نصفه این درس میخوندم الان رتبه 1 بودم
      پس چرا نمیخونی عزیزم؟ :yahoo (94):

بابا شوخی کرده بنده خدا یحتمل
      چرا جو میدی الکی
      ولی داداش
      جدی با ریتالین سرپایی؟؟؟؟؟مصرف مداوم داری؟؟؟
      اون مورد اول رو ولش... من بخوام جواب این رو بدم باید اول براش اخلاق تدریس کنم بعدش ..

من 8 ساله بود ریتالین میخوردم الان 18 سالمه ... 10 سال .. مداوم ... پزشک تجویز کرده سر خود نمیخورم ...
      کسی که قراره پزشک بشه انقدر درمورد دارو موضع نمیگیره ... فقط یه آدم بیسواد میتونه بگه ریتالین بده ... ریتالین در جای گاه خودش به عنوان دارو نجات دهنده هزارن آدم مثل من که adhd داشتن در سرتاسر جهان بوده

خیلی جالبه برام... این قراره فردا پزشک بشه.... یه کودک adhd بیاد پیشش برای مداوا بعد براش استامینوفن و یکم شکلات بنویسه ...

میشه بگید ترازتون چنده با این میزان مطالعه؟؟؟
      در آزمون آزمایشی شرکت نکردم تاحالا .... انشالا بعد آزمون تابستانه سنجش ترازم رو خدمتتون اعلام میکنم

در مورد خواب هم اگه باور ندارید لطف کنید هر وقت از روز یا شب pm بدید .. اگه جواب نیومد اون وقت بگید دروغه..

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      پس چرا نمیخونی عزیزم؟ :yahoo (94):

اون مورد اول رو ولش... من بخوام جواب این رو بدم باید اول براش اخلاق تدریس کنم بعدش ..

من 8 ساله بود ریتالین میخوردم الان 18 سالمه ... 10 سال .. مداوم ... پزشک تجویز کرده سر خود نمیخورم ...
      کسی که قراره پزشک بشه انقدر درمورد دارو موضع نمیگیره ... فقط یه آدم بیسواد میتونه بگه ریتالین بده ... ریتالین در جای گاه خودش به عنوان دارو نجات دهنده هزارن آدم مثل من که adhd داشتن در سرتاسر جهان بوده

خیلی جالبه برام... این قراره فردا پزشک بشه.... یه کودک adhd بیاد پیشش برای مداوا بعد براش استامینوفن و یکم شکلات بنویسه ...

در آزمون آزمایشی شرکت نکردم تاحالا .... انشالا بعد آزمون تابستانه سنجش ترازم رو خدمتتون اعلام میکنم

در مورد خواب هم اگه باور ندارید لطف کنید هر وقت از روز یا شب pm بدید .. اگه جواب نیومد اون وقت بگید دروغه..
      چون ک دلم نمیخواد :>
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

12. Top | #27
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      باشه آغا من بی سواد اصن
      اما یه فوق تخصص مغزواعصاب برام فقط یه ساعت از عوارضش گفت
      تنها کاربردش مال بیش فعالیه اونم با دوز مشخص
      بعدشم
      داروخونه ها ریتالین نمیفروشن به هرکسی الکی....چجوری میگیری؟

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HaMeD.DeljoO نمایش پست ها
      عزیزم شما ترازت چنده ؟ رتبت چنده ؟ چقدر بازده داری ؟

واقعا فکر میکنی با ریتالین از پا در نمیای

باشه اصلا شما 21 ساعت درس میخونی ولی واقعا شام و ناهار و دستشویی و ... رو چیکار میکنی ؟

بین درسات استراحت نمیکنی

بس کنید چخ و پخ و دروغ گویی رو

به چه قیمتی ؟ به قیمت کم کردن روحیه دوستامون ؟ واقعا که حالم بد شد از این همه تزویر و ریا البته به دروغ

بخدا اگه شما تو عمرت 1 درس 100 زده باشی یا یکبار نزدیک ترازای بالا شده باشی

همش دروغه و بعد از نتایج کنکور لو میری هرچند از الان داری بازارو گرم میکنی که نمیدونم دارم برای 95 آماده میشم و از این حرفا

امیدوارم که از این کامنت من حسابی ناراحت بشی و گزارشش بدی ولی حتما بخونیش چون دیگه پاتو از گلیمت درازتر کردی

موافقا دستاشون بالا :yahoo (3):

تو با این که مخالف من هستی اما انصافا راست گفتی و بات موافقم
      شاید این مقدمه ی دوستی با هم باشه
      البته من با کسی قهر نیستم این خودت بودی که تو کامنت ها منو مسخره کردی
      شاید الان هم بگی اینا چه ربطی داشت
      ولی با حرفت موافقت
      لایک لایک

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      از همین الان بشین بخون کتاب های خلاصه و جمع بندی هم بگیر که حجم زیادش اعصابتو خورد نکنه و بهت امید و انگیزه بده....
      منم پارسال مثل تو بودم مثل تو که نه هزار برابر بدتر ...

پارسال من تو شرایط تو گیم نت داشتم ( مغازه زده بودم ) بوی پولم زده بود به سرم دیگه درسم هیچی...

خدایش خوش تر از خودم پارسال نبود الافی گیم نت مغازه تفریح شب نشینی تو باغ و...

ولی یک روز مونده بود به کنکور باور نمیکنی پشیمون بودم می گفتم کاشکی یک هفته وقت داشتم مینشستم تخت می خوندم این یه هفته رو ! منی که این همه وقت تلف کردم

و می گفتم دیگه سه ماه مونده نمیشه کاری کرد اخر کار محتاج یک هفته بودم ! حالا از ما گفتن بود بشین این سه ماهتو خوب بخون روزی 7-8 ساعتم خوبه ولی مفید اینقدرا بخون

اخر سر مثل من نیشی

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات

اول،هرچی تحریکات هست را بریز دور
      مثل اینترنت، انجمن اومدن، دیدن فیلم های مستهجن ، موبایل، دوستان، که روحیه تو رو به هم بزنه و تو رو از مسیر اصلیت دور کنه
      دوم اینکه سوالات غلط هر ازمون را بنویس اما به یه نکته توجه کن نوشتن پاسخ صحیح هدف نیست، تنبیه شدن هدف نیست اون چیزی که هدفه نوشتن راه غلطی که تو رفتی که دیگه اون راهو نری و بعد نکته ها را یادداشت کنی
      نمی دونم رشته تحصیلی تو چیه چون خودم تجربی هستم یه مثال از زیست می زنم مثلا اگه تو تستی جواب صحیح می شد هورمون الدسترون و تو چیزی دیگری زدی باید تو دفتر بنویسی مثلا من قاطی کردم بودم الدسترون سدیم خون را زیاد میکنه یا ادرار را و ... بعد جواب صحیح را بنویسی
      سوم
      اگه نمی تونی 10 ساعت درس بخونی
      به یک نفر بگو به تو دستور بده و به کارات نظارت کنه اخه حیفه این دو، سه ماه دیگه هر چی تلاش کنی نتیجه بهتر میگری
      مثلا صبح برو تو اتاق و دردت را قفل کنن بعد از یک ساعت و نیم بیان به تو تنقلات بدن و ....و همین طور روز بعد
      امیدوارم موفق بشی
      اگه بد بود ببخش

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)