خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سی دی آموزشی کنکور آسان است

سلام .کسی سی دی های کنکور آسان است رو دیده ؟از کیفیتش اطلاعی دارین؟ از قیمتش چطور؟مخصوصا درس شیمی یزدانی یا معمارزاده. مثلا تو رادیو تو درس شیمیش یه سری لم های خوبی میگه نمیدونم کل سی دی هاش اینجوریه یا فقط تو رادیو چند تا نکته خوب میگن تا بفروشن؟!

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koosha نمایش پست ها
      سلام .کسی سی دی های کنکور آسان است رو دیده ؟از کیفیتش اطلاعی دارین؟ از قیمتش چطور؟مخصوصا درس شیمی یزدانی یا معمارزاده. مثلا تو رادیو تو درس شیمیش یه سری لم های خوبی میگه نمیدونم کل سی دی هاش اینجوریه یا فقط تو رادیو چند تا نکته خوب میگن تا بفروشن؟!
      در مورد این مسایل زیاد بحث شده. ما قصد نداریم کار موسسه ای رو خراب کنیم ولی من همیشه گفتم و میگم : روش های بی پایه و میانبر ( غیر مفهومی) ، شما رو به هدفهای بسیار کوتاه مدت و ناقص میرسونه.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من اطلاع دارم ولی یه سری انتقاد نسبت به همین شیمی هستش که نمیشه اینجا گفت

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط به عنوان راهنمایی میگم ...قصد تبلیغات و ...ندارم .از بین dvd های شیمی فقط فقط شیمی 3 خوبه!
      من خودم چند تاا از dvd های مسعودی رو گرفتم خیلی خوبه...ارزششو داره!

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از اون بهترم هست
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koruosh khan نمایش پست ها
      از اون بهترم هست
      کوروش خــان میشه لطف کنید بگید ! از اون بهتـــر هاشو !! اگه به صورت عمومی مایلد نیستید بگید ، ممنون میشم پیام خصوصی بدید !
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SajadTbT23 نمایش پست ها
      کوروش خــان میشه لطف کنید بگید ! از اون بهتـــر هاشو !! اگه به صورت عمومی مایلد نیستید بگید ، ممنون میشم پیام خصوصی بدید !
      چشم
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

8. Top | #8

نمایش مشخصات
      من زیست 3دادگستری و شیمی2و3یزدانی روقبول دارم خوبن دیویدی های مسعودی هم فیزیک هم ریاضی حرف نداره

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واسه شیمی 2 ، کتاب مهندس بازرگتن رو حفظ کرده ، درس میده...
      واسه شیمی 3 و پیش دانشگاهی هم خیلی سبز....

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان عزیز ، هم کتاب خوبه هم دی وی دی . در هر صورت مهم درک و استنباط شماست.
      بعضی دوستان بجای درس خوندن ، به مسائل حاشیه ای کنکور میپردازند و در انتها بعد از اینکه نتیجه ی خوبی از کنکور نگرفتند ، تمام تقصیر ها را به گردن کتاب های کمک آموزشی و دی وی دی های آموزشی و آقای فلانی و برنامه ی فلان مشاور و بخت و اقبال و کواکب و ستارگان و ... میندازند.
      توصیه ما این هست که سعی کنید فقط در دروسی که احتمال میدید از طریق شنیداری و حالت کلاس درس بهتر یاد میگیرید ، از فیلم های کمک آموزشی استفاده کنید.

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقایان خانومها یه نکته اساسی بهتون میگم هرکی موافقه لایک کنه
      ببینید اصلا مهم نیست شما از کدوم موسسه یا مجموعه دی وی دی و کتاب بگیرید یا تو ازمونهای کدوم موسسه شرکت کنید مهم اینه شما خوب تحقیق کنیدبعد برید فقط سراغ یه موسسه یا گروه اموزشی و فقط اونجا تخصصیو بطور جدی با همون جا کار کنید
      برای مثال دختر یکی از دوستان که با هم رفت و امد خوانوادگی دارم فقط با موسسه قلم چی کار کرد و طبق برنامه اش بطور جدی پیشرفت پارسال هم پزشکی دانشگاه گیلان قبول شد
      حالا یکی از دوستام که یک سال از من بزرگتره پارسال بالای سه ملیون پول کلاس و کتاب و دی وی دی داد با این حال پارسال نتونست تو دانشگاه دولتی قبول بشه و موند برای امسال
      من خودم موسسه رزمندگان رو پیشنهاد میکنم گزینه2 هم خیلی استاندارد و خوبه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کاملا با نظرتون مخالفم!

نمونش خود بنده
      1سال کامل با موسسه احمدی بودم و کل سی دی هاشو هم خریدم و اردوشو هم رفتم
      آخرشم رفتم آزاد
      اگه خودم پارسال آزاد راهو میخوندم پولمو هم هدر نمیدادم فرقی با الانم نداشتم!

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      هر شخص ، نظرات و اعتقادات و شرایط خاصی داره.
      یک موسسه بسیار معتبر رو بهتون توصیه میکنم: کتاب درسی و کلاس درس.
      به قطع ، تمام کتابهای یک موسسه قوی و کارآمد نیستند. اما براحتی میتونید از بین موسسات ، کتابهایی که میتونه بهتون کمک کنه رو انتخاب کنید.
      پس خواهشا دیگه این چنین تاپیک ها رو ایجاد نکنید و با کمی فکر میتونید به اینگونه سوالاتتون پاسخ بدید.

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه هاهر کی dvd های زیست و شیمی و فیزیک و ادبیات و عربی رو داره و قصد فروش داره خبر بده

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به نظرمن که اینdvdهاعالی هستن مخصوصاعربی.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن