خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question بی نظمی (لطفا راهنمایی کنین)

من مهر ماه رفتم پیش 1 مشاور برام برنامه ریزی کرد برا هر ساعت وروزم برا 1 ماه ولی من نتونستم عمل کنم!!همیشه کارام واس دقیقه 90 میذارم
      هر برنامه ای میریزم حتی 1 روز هم عمل نمیکنم تلویزیون و اینترنت و گردش همه ی وقتمو میگیره معتاد شدم
      وقتی دست به کتاب میبرم فکرم جای دیگست بجز درس خوندن
      از درس خوندن زود خسته میشم
      کمکم کنیدبگید چیکار کنم مثل بقیه بتونم درس بخونم؟خودم برنامه بریزم یا برم پیش مشاور؟و اینکه تا الان واس کنکور چیز خاصی نخوندم.
      آیا میتونم بخونم برسم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام
      حرف های دل من رو شما زدی
      واقعا من موندم چیکار کنم
      همش 6 ماه دیگه مونده
      و کلی کتاب!!!
      من هم تا الان هیچی نخوندم و مشکلات شما رو دارم
      نمیدونم چیکار کنم درس بخونم؟

"حسِ بوسیدنت تو عاشورا !"

"میشه از پیله سَر در آوردُ با تو عشق بازی کرد تو هیجدهِ تیر !"

"امشب به تو رو کردم ای یار صدا مُرده!!"

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من هم مثل شما هستم
      اما این مقاله گزینه دو خیلی بهم کمک کرد.
      توصیه می کنم شما هم بخونید
      عنوان مقاله:
      امروز همان فردای دیروژ!!!
      http://8pic.ir/images/zu9nzrjyv86szizsyy3u.pdf

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هر کی میتونه نظر بده کمکم کنه توروخدا

5. Top | #5
      eli
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم چی بگم ولی دوستم اینو بدون : هیچکس مث خودت تو رو نمیشناسه......
      این چه حرفیست که در عالم بالاست بهشت؟؟؟؟؟ هرکجا وقت خوش افتاد همانجاست بهشت....... دوزخ از تیرگی بخت درون تو بود ............ گر درون تیره نباشد همه دنیاست بهشت...........

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli نمایش پست ها
      نمیدونم چی بگم ولی دوستم اینو بدون : هیچکس مث خودت تو رو نمیشناسه......
      واقعا چه دوست دانشمند و با استعدادی داری.خوش به حالت

ببین نیلو تا خودت نخوای نمیشه.

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar نمایش پست ها
      من مهر ماه رفتم پیش 1 مشاور برام برنامه ریزی کرد برا هر ساعت وروزم برا 1 ماه ولی من نتونستم عمل کنم!!همیشه کارام واس دقیقه 90 میذارم
      هر برنامه ای میریزم حتی 1 روز هم عمل نمیکنم تلویزیون و اینترنت و گردش همه ی وقتمو میگیره معتاد شدم
      وقتی دست به کتاب میبرم فکرم جای دیگست بجز درس خوندن
      از درس خوندن زود خسته میشم
      کمکم کنیدبگید چیکار کنم مثل بقیه بتونم درس بخونم؟خودم برنامه بریزم یا برم پیش مشاور؟و اینکه تا الان واس کنکور چیز خاصی نخوندم.
      آیا میتونم بخونم برسم؟
      سلام فکرمیکنم مشکل شما مشکل خیلیا باشه
      همیشه بینظمی راحت تر بوده طبق قانون دوم ترمودینامیک!آنتروپی(بی نظمی)عامل خودبخودیست اما این قانون نباید مارو تسخیر خودش کنه بلکه ماباید این قانون رو تسخیر خودمون کنیم خداوند میفرماید:وسخرنالکم....درصور ی که ما شنا بلد باشیم یا با کشتی وارد دریا بشیم دریا تسخیر ماست وگرنه غرق میشیم...!اگه خودمون رو به حال خودمون رها کنیم هی میریم دنبال اینترنت و تلویزیون و.....و اینطور میشه که ما بی نظم میشیم

یه پیشنهاد دارم واست:بشین ی جای آروم و از خودت یه سری سوال بپرس و به سوالات با دقت ج بده...هدفت رو در نظر بگیر در مقابل تلاش خودتو ببین
      یا به اندازه تلاشت آرزو کن....یا به اندازه آرزوت تلاش کن....
      حالا مسئله اینجاست:شما میگی اینارو قبول دارم ...برنامه ریزی دارم....اما بهشون عمل نمیکنم خب چرا؟چون باور نداری قبول کن خودتو و آرزوتو باور نداری بعد اون آرزو برات دور میشه ...نگران میشی....من بهت میگم نگران نباش حتی اگه فکرم میکنی عقبی میرسی مطمئن باش...

یه پیشنهاد دارم واست:2روز فقط 2روز چیزایی که میگی بهشون معتاد شدی رو بگذار کنار میدونم سخته اما تحمل کن بخاطر روز اعلام نتاییج که استرس داری واسه نتیجت تحمل کن

تو این 2روز وقتی خواستی درس بخونی با خودت بگو من الآن فرضا میخوام 2ساعت شیمی بخونم مبحث فلان از صفحه فلان تا صفحه فلان...بعداز اینکه واسه خودت مشخص کردی که چی میخوای بخونی یه برگه بگذار کنار دستت و بسم الله بگو و شروع کن تا اونجایی که میتونی با تمام تمرکز... یهو وسط درس یه فکر مزاحم میاد تو ذهنت اون فکرو تو همون برگه ای که کنار دستت گذاشتی بنویس(آره واقعا بنویس)و یه تیک بزن کنارش به این معنی که بعد درس بش فکر میکنی و الان وقتش نیست!!با خودت اینارو بگو
      حتی اگه تو این2ساعت برگه پر شد اشکال نداره مهم اینه که تو این 2روز با این کار یاد میگیری افکارت رو مدیریت کنی بــــــــــــــــاور کن

سخته امـــا ببینم چکار میکنی...نگران این هم نباش که عقبی از این به بعد تو میخوای درست پیش بری و مطمئن باش میرسی عاشقانه درس بخون از درس خوندنت لذت ببر گفتنی ها رو گفتیم و شنیدیم از این به بعد خودتی و خودت و وجدانت....تلاش تلاش تلاش....آرزو میکنم موفق بشی.....
      گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع

سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش

ویرایش توسط shjafari92 : 29 آذر 1391 در ساعت 17:07

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بی نهایت ممنونم از shjafari و بقیه دوستان حرفاتون از 1 طرف آرومم کرد از 1 طرف هم بیدارم کرد سعی خودمو میکنم امیدوارم بتونم از عهده ی تنبلیم و دقیقه ی 90 دیم بر بیام
      بازم اگه پیشنهاد راه حلی چیزی داشتین من با گوش شنوا حاضر به شنیدن راهنمایی هاتون هستم

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از گفته همه دوستام ممنونم...شما باید خودتونو ملزم به خوندن کنیداگه علاقه دارین به ادامه تحصیل خودتونو مجسم کنید تو رشته مورد علاقه تون و در دانشگاهی که همیشه آرزوشو داشتین دارین درس میخونین...بهتون انگیزه بالایی میده..
      تو خلوت به همه چیتون فکر کنین برای آینده تون برنامه ریزی کنید...اگه علاقه دارین بسم ا... ببینید چی میخواین و برای زندگی که فرصت تکرارشو ندارین چاره یی بیندیشید
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koruosh khan نمایش پست ها
      از گفته همه دوستام ممنونم...شما باید خودتونو ملزم به خوندن کنیداگه علاقه دارین به ادامه تحصیل خودتونو مجسم کنید تو رشته مورد علاقه تون و در دانشگاهی که همیشه آرزوشو داشتین دارین درس میخونین...بهتون انگیزه بالایی میده..
      تو خلوت به همه چیتون فکر کنین برای آینده تون برنامه ریزی کنید...اگه علاقه دارین بسم ا... ببینید چی میخواین و برای زندگی که فرصت تکرارشو ندارین چاره یی بیندیشید
      شما میگین با برنامه مشاورم پیش نرفتم دلیلش یا غیر استاندارد بودن برنامه س یا تنبلی شما.یاشاید واقعا علاقه نداشته باشین به تحصیل....اینم درآخر میگم چون سوال شما سوال خیلی از ما ایرانیاس.اگرم نمیتونی یا حوصله فکر کردن به آینده تو نداری سوالای زیر رو از خودت بپرس کمکت میکنه....
      1-اگر به ده سال قبلتون برگردی بازم میخوای همین شخص امروز بشین؟یا تغییر میکنین؟
      2-اگر یه بچه ده ساله بودین به شخص الانتون به عنوان یک الگو نگاه میکردین؟بهش غبطه میخوردین؟
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سوال های سختی بودم نمیتونم به این سوال ها به سادگی جواب بدم ولی سول هاتون ناراحتم کرد
      فکر کنم جواب سوالاتون منفی هست
      من میخوام همه چیرو تغییر بدم وضعیت فعلی مو دوست ندارم
      اصلا دوست ندارم احساس خوشبختی نمیکنم
      korosh khan

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. اصلا جای نگرانی نیست. با برنامه ی دقیق و هدفدار و روحیه و امید به راحتی میتونید موفق بشید. به خدا توکل کنید و درس ها رو با هدفهای والاتر از کنکور مطالعه کنید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      احساس خوشبختی نمیکنید...؟؟
      یعنی خدای بزرگ که دارید ، سلامتی که دارید، وقتی که دارید ، توان و انرژی نهفته ای که دارید ، استعدادی که دارید ، و ... خوشبختی نیست؟؟؟؟

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

14. Top | #14

نمایش مشخصات
      ازهمگی ممنونم بابت مشاوره هاوحرفاتون منم روحیه گرفتم .همه حرفاروزدن وروش هارو هم گفتن بچه ها وبه نظرم همه این مشکلو دارن ونمیتونن طوری که دوس دارن بخونن!این 6ماه باقی مونده روباید سخت بخونیم خصوصامافارغ التحصیل ها!انشاالله به تموم آرزوهامون برسیم .موفق باشید

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdikonkuri نمایش پست ها
      ازهمگی ممنونم بابت مشاوره هاوحرفاتون منم روحیه گرفتم .همه حرفاروزدن وروش هارو هم گفتن بچه ها وبه نظرم همه این مشکلو دارن ونمیتونن طوری که دوس دارن بخونن!این 6ماه باقی مونده روباید سخت بخونیم خصوصامافارغ التحصیل ها!انشاالله به تموم آرزوهامون برسیم .موفق باشید
      انشاالله.

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن