خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

بهترین کتاب تست هندسه چیه؟؟؟[ 2 یا حالا هندسه پایه (1و2) ]

درود بر دوستان
      میخواستم بدونم بهترین کتاب تست هندسه 2 و 1 چیه؟؟

هرجور باشه فرق نداره، حالا یا جدا (دوتا کتاب - هندسه1 و هندسه2) یا کلا ی کتاب (هندسه) پایه

چیزایی ک میخوام

تمامی سوالات کنکور تا به الآن+پاسخنامه

کتاب هایی ک الان دارم: «هندسه1آموزش-نشرالگو»و«هندسه2آموزش+تست-خیلی سبز»

حالا منتظر جواب های شما دوستان هستم

20% تخفیف انتشارات فار
      فعــلا هیــچ کــد تخفیفـی موجــود نیــست

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من از هندسه هیچی نمیفهمیدم ! هیچیااااااااااااااااااااا ا..:yahoo (4):
      یعنی هرچیم میخوندم نمیتونستم تستاشو بزنم !
      چون وقت کمیم داشتم رفتم زرد مهروماه و خریدم به عنوان تنها منبع حتی جزوه ی دبیروهم کنار گذاشتم و با برنامه ی مهرو ماه شبی نیم ساعت خوندم !
      تو آزمون کانون 70% زدم هندسه رو ! از هر تیپ و منتخب سوالا رو هم برات آورده با پاسخ تشریحی ...

به هر حال من که خیلی از این کتاب کم حجم راضیم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه میخوای فقط سوالات کنکور باشه فک کنم آبی قلمچی سوالای کنکورو داشته باشه
      ولی نه اگه میخوای تستهای خیلی خوبی داشته باشه تست الگو خیلی خوبه البته جدا جدا نه اینکه اون کتاب تک جلدی که اصن خوب نیست

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sleeplife نمایش پست ها
      درود بر دوستان
      میخواستم بدونم بهترین کتاب تست هندسه 2 و 1 چیه؟؟

هرجور باشه فرق نداره، حالا یا جدا (دوتا کتاب - هندسه1 و هندسه2) یا کلا ی کتاب (هندسه) پایه

چیزایی ک میخوام

تمامی سوالات کنکور تا به الآن+پاسخنامه

کتاب هایی ک الان دارم: «هندسه1آموزش-نشرالگو»و«هندسه2آموزش+تست-خیلی سبز»

حالا منتظر جواب های شما دوستان هستم
      من هندسه پایه نشر الگو رو دارم. هم درسنامه داره هم تست.
      تستاش فوق العاده استاندارد و توپه.
      از هر 8 فصل هندسه 1 و 2 به طور میانگین 150 یا 160 تست با پاسخنامه آورده تستای چند سال اخیر هم توش تک و توک دیده میشه (تستا از ساده به سخت هستش و تمام تمرین ها و قضایای کتاب درسی رو بررسی میکنه)
      خلاصه اینطوری بت بگم که اگه تمام تستاشو بزنی، تستای سراسری رو راحت میتونی جواب بدی.
      البته 93 چاپ نشد و باید بری کارکردشو بگیری

اینم لینک مشخصات کتاب: هندسه پایه | جامع‌وجمع‌بندی | دبیرستان

ویرایش توسط moozik : 25 اسفند 1393 در ساعت 12:51

5. Top | #5

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تجربی هستم. همین دیروز کتاب هندسه 1 گاج نقره ای رو گرفتم.

به نظرم خیلی عالیه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هندسه۱ فقط و فقط سیر تا پیاز گاج...عالیه از هر نظر.....هندسه۲ خیلی سبز یا هندسه۲تست جدید الگو تالیف حسن محمد بیگی و امیر محمد هویدی.....هندسه پایه۱ و هندسه پایه۲ فار هم خوبن...هندسه۱ آموزش الگو تالیف رسول محسنی منش رو هم اگر گیر بیاری خوبه که مکملش هندسه۲خیلی سبز تالیف همین ایشونه
      ویرایش توسط 2435 : 25 اسفند 1393 در ساعت 15:46

7. Top | #7
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 2435 نمایش پست ها
      هندسه۱ فقط و فقط سیر تا پیاز گاج...عالیه از هر نظر.....هندسه۲ خیلی سبز یا هندسه۲تست جدید الگو تالیف حسن محمد بیگی و امیر محمد هویدی.....هندسه پایه۱ و هندسه پایه۲ فار هم خوبن...هندسه۱ آموزش الگو تالیف رسول محسنی منش رو هم اگر گیر بیاری خوبه که مکملش هندسه۲خیلی سبز تالیف همین ایشونه
      اتفاقا
      پارسال برا هندسه 1 الگو گرفتم، محسنی منش

امسالم برا هندسه2 خیلی سبز گرفتم

20% تخفیف انتشارات فار

8. Top | #8
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moozik نمایش پست ها
      من هندسه پایه نشر الگو رو دارم. هم درسنامه داره هم تست.
      تستاش فوق العاده استاندارد و توپه.
      از هر 8 فصل هندسه 1 و 2 به طور میانگین 150 یا 160 تست با پاسخنامه آورده تستای چند سال اخیر هم توش تک و توک دیده میشه (تستا از ساده به سخت هستش و تمام تمرین ها و قضایای کتاب درسی رو بررسی میکنه)
      خلاصه اینطوری بت بگم که اگه تمام تستاشو بزنی، تستای سراسری رو راحت میتونی جواب بدی.
      البته 93 چاپ نشد و باید بری کارکردشو بگیری

اینم لینک مشخصات کتاب: هندسه پایه | جامع‌وجمع‌بندی | دبیرستان
      فک کنم چاپ این کتاب متوقف شده چون سال تالیف رو 92 زده

20% تخفیف انتشارات فار

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اتفاقا
      پارسال برا هندسه 1 الگو گرفتم، محسنی منش

امسالم برا هندسه2 خیلی سبز گرفتم
      جفتشون کتابای قوی هستن ولی سیر تا پیاز هندسه۱گاج بی نظیره و امسال چاپ شده تستا و مسایل حل شده بی نظیری داره که تو هیچ کتاب دیگه ای نیست...هندسه۲ش هم نمایشگاه نیاد تابستان۹۴ منتشر میشه که کتاب ارزشمند و مولفش هم یکی از کار درست ترین دبیرای هندسه پایه هستش...مهندس محمد طاهر شعاعی

10. Top | #10
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      جفتشون کتابای قوی هستن ولی سیر تا پیاز هندسه۱گاج بی نظیره و امسال چاپ شده تستا و مسایل حل شده بی نظیری داره که تو هیچ کتاب دیگه ای نیست...هندسه۲ش هم نمایشگاه نیاد تابستان۹۴ منتشر میشه که کتاب ارزشمند و مولفش هم یکی از کار درست ترین دبیرای هندسه پایه هستش...مهندس محمد طاهر شعاعی
      شما این کتابو دیدین، یا چون مولف آقای شعاعی هس میگید؟؟

20% تخفیف انتشارات فار

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما این کتابو دیدین، یا چون مولف آقای شعاعی هس میگید؟؟
      بله دیدم و کامل بررسیش کردم تستا و تنوع تستها و روش حلشون همه چی این کتاب بی نظیره و حرف نداره البته ۱شو دیدم...هندسه۲ش هنوز نیومده...ایشون کارش درسته و حرف نداره

12. Top | #12
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بله دیدم و کامل بررسیش کردم تستا و تنوع تستها و روش حلشون همه چی این کتاب بی نظیره و حرف نداره البته ۱شو دیدم...هندسه۲ش هنوز نیومده...ایشون کارش درسته و حرف نداره
      ببخشید تا اونجایی که من میدونم کتاب های سبز محوری بیشتر آموزشن و تست زیاد ندارن و برای سال های همون پایه مناسبن مثلن هندسه 1 برای بچه های سال دوم . حالا ولی شما میگین این برا کنکور خوبه ؟ تست مست به اندازه ی کافی داره ؟ یعنی از گاج نقره ای تالیف مهندس منصف شکری بهتره برا کنکور ؟ ممنون اگه پاسخ بدید

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      ببخشید تا اونجایی که من میدونم کتاب های سبز محوری بیشتر آموزشن و تست زیاد ندارن و برای سال های همون پایه مناسبن مثلن هندسه 1 برای بچه های سال دوم . حالا ولی شما میگین این برا کنکور خوبه ؟ تست مست به اندازه ی کافی داره ؟ یعنی از گاج نقره ای تالیف مهندس منصف شکری بهتره برا کنکور ؟ ممنون اگه پاسخ بدید
      عزیزم چه هندسه۱ چه هندسه۲ گاج نقره ای کتابای بدرد نخور و افتضاحی هستن....تست نو و ایده دار اصلا ندارن و بالای۷۰درصدش تست کنکوره و تست کنکور رو هم دوباره در کنکور نمیدن...هندسه گاج سیر تا پیاز کتاب بسیار عالی هستش و تستای نو و ایده دار داره و آموزش و تستای حل شده داره در متن درس که بینظیرن که اکثر معلمایی که دارن درس میدن چون سواد ندارن توش میزان...تستاش به اندازه کافی هستن از نظر تعداد تست هم هم تمامی تستای مهم هندسه۱ کنکور رو پوشش داده و تستای تالیفیش هم به مقدار کافیه فقط هر بخش تمرینای تشریحی داره ۱۰سوال که از۱۰ سوالش ۶-۷تاش رو هم حل کنید به نفعتونه....بله سبزای گاج هدفش آموزش اون سال برای اون ساله ولی سیر تا پیازهای دیفرانسیل و هندسه۱ و گسسته و امثالهم برای کنکور بسیار بسیار مفید و عالین.....اینجانب هم هندسه درس میدم و بالاخره یه یزی میدونم که میگم...البته بازم انتخاب با شماست...

14. Top | #14
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عزیزم چه هندسه۱ چه هندسه۲ گاج نقره ای کتابای بدرد نخور و افتضاحی هستن....تست نو و ایده دار اصلا ندارن و بالای۷۰درصدش تست کنکوره و تست کنکور رو هم دوباره در کنکور نمیدن...هندسه گاج سیر تا پیاز کتاب بسیار عالی هستش و تستای نو و ایده دار داره و آموزش و تستای حل شده داره در متن درس که بینظیرن که اکثر معلمایی که دارن درس میدن چون سواد ندارن توش میزان...تستاش به اندازه کافی هستن از نظر تعداد تست هم هم تمامی تستای مهم هندسه۱ کنکور رو پوشش داده و تستای تالیفیش هم به مقدار کافیه فقط هر بخش تمرینای تشریحی داره ۱۰سوال که از۱۰ سوالش ۶-۷تاش رو هم حل کنید به نفعتونه....بله سبزای گاج هدفش آموزش اون سال برای اون ساله ولی سیر تا پیازهای دیفرانسیل و هندسه۱ و گسسته و امثالهم برای کنکور بسیار بسیار مفید و عالین.....اینجانب هم هندسه درس میدم و بالاخره یه یزی میدونم که میگم...البته بازم انتخاب با شماست...
      همونطور ک گفتم
      هندسه2خیلی سبز دارم، برا تست الگو بگیرم؟؟
      هندسه1آموزش-الگو داشتم پارسال، برا تست سیرتاپیاز به درد نمخوره؟؟؟ برا تست الگو بگیرم؟؟

20% تخفیف انتشارات فار

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همونطور ک گفتم
      هندسه2خیلی سبز دارم، برا تست الگو بگیرم؟؟
      هندسه1آموزش-الگو داشتم پارسال، برا تست سیرتاپیاز به درد نمخوره؟؟؟ برا تست الگو بگیرم؟؟
      شما چندمی؟؟؟اگر سومی فعلا بفکر امتحان نهایی باش و صبر کن تا تابستون هندسه۲ سیر تا پیاز اشالله در بیادش...تست الگو کتاب خوبی هم هست هم نیست مثلا تو فصل دایره بسیار بد عمل کرده و تستای بیخود و بسیار بدرد نخوری رو داره و در فصلاش هم تستای کنکور خارج رو فقط داره و تستای خوب و ناب داخل رو نداره....فصل۳و۴ش عالیه...فصل یکش هم میتونست بهتر عمل کنه...هندسه۲ خیلی سبز بسیار خوبه ولی تستاش از الگو کمتره....برای هندسه ۱ انتخاب با خودت برو یه کتابفروشی کتاب سیر تا پیاز گاج رو بررسی کن..چون من بگم بگیری بعدش خوشت نیاد بنده رو مورد لطف قرار میدی!!!وگرنه از بقیه کتابای بازار عالی تره...هندسه۱ الگو محسنی منش هم تستای خوب و قوی داره و تستایی هم که تو متن درس حل کرده خیلی خوبن ولی مثلا تو فصل۴ تستاش شبیه سوالات اخیر کنکور نیستش و حالات دیگه سوال مثلا منشور تو کره یا مکعب تو مخروط و از اینجور سوالات رو بررسی نکرده چون مال۹۱ هستش کتابش دوسال پیش نوشته شده ولی سیر تا پیاز ۹۳اومده...البته خیلی سبز هم برای نمایشگاه داره آموزش هندسه۱ میزنه که فکر کنم همون کتاب الگو آموزشه ولی ویرایش شده چون محسنی منش الان خیلی سبزه...در ضمن الگو هم داره آموزش هندسه۱ و آموزش هندسه۲ جدا جدا تو دو جلد میزنه...شما فعلا با کتابایی که داری استفاده کن تا این جدیدا بیادش من بررسی کنم چجورن...بهتون اطلاع میدم...تا نمایشگاه که میدونم اموزشای الگو و هندسه۱ خیلی سبز در میاد برای کنکور کدوم مناسب و جامع هستش...موفق باشی...
      ویرایش توسط 2435 : 27 اسفند 1393 در ساعت 00:10

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)