خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظر من نشر الگو بهتره درسته حجمش زیاده ولی خوب دیگه...

2. Top | #17
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تستای نشرالگو هندسه2 ،چه تستاییه؟؟
      سنجش و قلم چی و گزینه دو هم توش هس؟؟

از چه سالی؟

20% تخفیف انتشارات فار
      فعــلا هیــچ کــد تخفیفـی موجــود نیــست

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sleeplife نمایش پست ها
      تستای نشرالگو هندسه2 ،چه تستاییه؟؟
      سنجش و قلم چی و گزینه دو هم توش هس؟؟

از چه سالی؟
      عزیزم تا نمایشگاه حتی تا تابستان صبر کن سیر تا پیاز هندسه۲ و آموزش الگو هندسه۲ش بیادش...هندسه۲ تست الگو تستاش زیاده ولی بیش از حد بی نظمه...ترتیب تستاش و همچنین از مباحثی تست نداره تستای خوب کنکورای داخل رو هم نداره...تستای قلمچی و گزینه دوش هم بدون آدرسه...گرچه فصل۳و۴ش عالیه از نظر تستاش و نوع سوالاتش ولی فصل۱ش و بخصوص فصل دایرش مفت نمی ارزه...همون خیلی سبز هندسه۲ش عالیه ولی سیر تا پیاز یه چیز دیگست...البته هندسه۲ش هنوز نیومده و باید دید چجوره...

4. Top | #19
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 2435 نمایش پست ها
      عزیزم تا نمایشگاه حتی تا تابستان صبر کن سیر تا پیاز هندسه۲ و آموزش الگو هندسه۲ش بیادش...هندسه۲ تست الگو تستاش زیاده ولی بیش از حد بی نظمه...ترتیب تستاش و همچنین از مباحثی تست نداره تستای خوب کنکورای داخل رو هم نداره...تستای قلمچی و گزینه دوش هم بدون آدرسه...گرچه فصل۳و۴ش عالیه از نظر تستاش و نوع سوالاتش ولی فصل۱ش و بخصوص فصل دایرش مفت نمی ارزه...همون خیلی سبز هندسه۲ش عالیه ولی سیر تا پیاز یه چیز دیگست...البته هندسه۲ش هنوز نیومده و باید دید چجوره...
      به توصیه شما تصمیم گرفتم سیر تاپیاز رو تابستون بخرم و بخونم . البته من تجربیم و فقط یک رو میخوام.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      به توصیه شما تصمیم گرفتم سیر تاپیاز رو تابستون بخرم و بخونم . البته من تجربیم و فقط یک رو میخوام.
      دوست عزیز بازم صبر کن تا نمایشگاه آموزش و تست هندسه۱ خیلی سبز و آموزش هندسه۱ الگوی جدید هم که بهم گفتن نمایشگاه میرسه هم بیان تا خدمتتون عرض کنم از بین خیلی سبز و سیر تا پیاز و الگو کدوم بهترن مخصوصا شما که تجربی هستی...اگر چه مطمئنم خیلی سبز و الگو به پای سیر تا پیاز نمیرسن ولی باز هم بررسی کنم از بین این ۳تا خدمتتون عرض میکنم کدوم مناسب تر-جمع و جورتره...باهام در تماس باش...

6. Top | #21
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز بازم صبر کن تا نمایشگاه آموزش و تست هندسه۱ خیلی سبز و آموزش هندسه۱ الگوی جدید هم که بهم گفتن نمایشگاه میرسه هم بیان تا خدمتتون عرض کنم از بین خیلی سبز و سیر تا پیاز و الگو کدوم بهترن مخصوصا شما که تجربی هستی...اگر چه مطمئنم خیلی سبز و الگو به پای سیر تا پیاز نمیرسن ولی باز هم بررسی کنم از بین این ۳تا خدمتتون عرض میکنم کدوم مناسب تر-جمع و جورتره...باهام در تماس باش...
      مولفان این کتابایی ک گفتید کیان؟؟؟
      هندسه1خیلی سبز و الگو جدید

شما اصفهان هستید یا تهران؟

20% تخفیف انتشارات فار

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مولفان این کتابایی ک گفتید کیان؟؟؟
      هندسه1خیلی سبز و الگو جدید

شما اصفهان هستید یا تهران؟
      بنده تهران هستم...مولف الگو هویدی-بیگی....مولف خیلی سبز هم فکر کنم رسول محسنی منش-شروین سیاح نیا...خیلی سبز احتمالا همون الگوی اموزشه که شما گفتی داریش ولی جدید تر و ویرایش شدش...

8. Top | #23
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بنده تهران هستم...مولف الگو هویدی-بیگی....مولف خیلی سبز هم فکر کنم رسول محسنی منش-شروین سیاح نیا...خیلی سبز احتمالا همون الگوی اموزشه که شما گفتی داریش ولی جدید تر و ویرایش شدش...
      درود

یه مطلب رو من تأکید کنم،اونم اینکه،من کتاب «تست» میخواد،چون گفتم ک آموزش دارم،یه کتاب ک تست های عالی و بخصوص تست های «سالهای قبل» و سنجش (و اگر شد گزینه دو و کانون رو داشته باشه)

20% تخفیف انتشارات فار

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درود

یه مطلب رو من تأکید کنم،اونم اینکه،من کتاب «تست» میخواد،چون گفتم ک آموزش دارم،یه کتاب ک تست های عالی و بخصوص تست های «سالهای قبل» و سنجش (و اگر شد گزینه دو و کانون رو داشته باشه)
      صرفا تست میخوای فعلا فقط الگو تست زده تست هندسه۱ جدا و تست هندسه۲ جدا...که از نظر من در برابر تستای گاج سیر تا پیاز تستاش مفت نمی ارزه....گاج سیر تا پیاز هم که آموزش و تسته...خیلی سبز هم که خودت گفتی داری....بعید میدونم انتشاراتی دیگه تست هندسه۱ و هندسه۲ بزنه چون سال۹۵ پایه دوم دبیرستان عوض میشه و میشه دهم دوره دوم متوسطه...

10. Top | #25
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      صرفا تست میخوای فعلا فقط الگو تست زده تست هندسه۱ جدا و تست هندسه۲ جدا...که از نظر من در برابر تستای گاج سیر تا پیاز تستاش مفت نمی ارزه....گاج سیر تا پیاز هم که آموزش و تسته...خیلی سبز هم که خودت گفتی داری....بعید میدونم انتشاراتی دیگه تست هندسه۱ و هندسه۲ بزنه چون سال۹۵ پایه دوم دبیرستان عوض میشه و میشه دهم دوره دوم متوسطه...
      سلام . الان که هندسه 1 خیلی سبز چاپ شده نظرتونچیه ؟ سیر تا پیاز بهتره یا خیلی سبز ؟

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام...هندسه۱ سیر تا پیاز از هندسه۱ خیلی سبز قویتره و بهتره...خیلی سبز چیز خاصی نداره...این کتاب قبلا تو الگو چاپ شده بود و الان تو خیلی سبز چاپ شده...تو اون قبلی تستها و مطالب زیبایی بود که تو این خیلی سبز جدیده اصلا نیست...بازم انتخاب با شما...سیر تا پیاز هندسه۱عالیه هندسه۱ خیلی سبز خوبه....میتونید پی دی افشونو دانلود کنید ببینید کدوم بهتره...موفق باشی

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشیدالان هندسه ی خیلی سبزجامع یامهروماه کفاف کنکورونمیدن؟
      اینهمه منبع خوندنش کارحضرت فیله واقعا
      البته مجبورباشم میخونم

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من برا هندسه 2 ..... فار..... دارم.....عالیه واقعا......همه چی داره... سنجش..... کنگور.....آزاد......تالیفی.... منتخب گزینه2..... درسنامه های خوبی هم داره....من ک راضیم
      کسی ک از شکست می ترسد--->ب شکست اطمینان دارد

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام به هرررررررررررچي كنكوري

بهترين كتاب موجود الان
      خط ويژه گاج هستش
      اگه درس خون باشي عالي عالي هستش
      خلاصه رو با تمام نكات گفته - نصف بيشتر كتاب رو هم با روش تستي سريع حل كرده
      همه تست هاش هم از سراسري سال هاي پيش هستش
      جالبه بدونين خود علي منصف سر كلاس هاش جزوه نداره براي هندسه پايه و از روي همين خط ويژه درس ميده
      غــــم کـــشیدن کـــار هــــر نـــقـــاش نــــیست

15. Top | #30
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali0095 نمایش پست ها
      سلام به هرررررررررررچي كنكوري

بهترين كتاب موجود الان
      خط ويژه گاج هستش
      اگه درس خون باشي عالي عالي هستش
      خلاصه رو با تمام نكات گفته - نصف بيشتر كتاب رو هم با روش تستي سريع حل كرده
      همه تست هاش هم از سراسري سال هاي پيش هستش
      جالبه بدونين خود علي منصف سر كلاس هاش جزوه نداره براي هندسه پايه و از روي همين خط ويژه درس ميده
      این کتاب دقیقا کجاش خوبه؟؟؟؟ خیلی ناقصه. تستاش فقط کنکوره و اصلا خوب نیست. دیگه عمرا تستای زیر سال 90 به درد کنکور بخورن.
      به خودش زحمت نداده یکم سوال طرح کنه. واقعا کتاب ناقصیه.
      در حال حاضر بهترین کتاب سیرتاپیاز گاجه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)