خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 77 از 77
    1. Top | #76
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Morteza- نمایش پست ها
      ببینید خوب ی جاهایی نیاز به کلاس کنکور هست
      مثلا فیزیک... ما شهرمون با بابک عبدلمحمد فیزیک داره ک واقعا بچه ها ک میرن راضی هستن
      برا خازن ها فقط 1 ک.م.م میگیره برا همه سوال ها جواب میده من خودم دیدم شاخ دراوردم

یامثلا شیمی آقای امیرحسین کوچیان فرد...خوب راهکار های بسیار خوبی داره..مثلا با یک نگاه(5ثانیه) کل پیوند ها رو میریزه وسط مثلا چند تا داتیو داره و..(تکنیک داره به بچه ها هم یاد داده اصلا یه وضعی)

عربی مثلا آقای محرابی فر --هر کی رفته میگه حرف نداره...یکیشون از دوستای خودمه ..عربی کانون 80 میزنه

ریاضی آقای سجاد نقیه ...بچه ها میرن میگن محشره! تست هارو با روش های دانشگاهی حل میکنه و یاد میده...یکم سنگینه اما واقعا ب درد بخوره!

اما از یه طرف کلاسی 500/600تومن باید پیاده شی! عمومی 300 - اختصاصی 500 تازه هر سال 150 میکشه روشون

دبیرستان صنعتی شریف هم ک انصافا ترکونده
      با اینکه رایگانه اما اساتید واقعا معروفی داره.... مثل آقای پازوکی!
      یا عربی اقای ناصح زاده

نمیدونم آدم بین دوراهی قرار میگیره! چون روش هایی در کلاس های کنکور میگن ک تو فیلمای صنعتی شریف نیست!

نظر شما چیه؟
      آقای نقیه فوق العادست نکته ها و درس دادنش محشره

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Morteza- نمایش پست ها
      ببینید خوب ی جاهایی نیاز به کلاس کنکور هست
      مثلا فیزیک... ما شهرمون با بابک عبدلمحمد فیزیک داره ک واقعا بچه ها ک میرن راضی هستن
      برا خازن ها فقط 1 ک.م.م میگیره برا همه سوال ها جواب میده من خودم دیدم شاخ دراوردم

یامثلا شیمی آقای امیرحسین کوچیان فرد...خوب راهکار های بسیار خوبی داره..مثلا با یک نگاه(5ثانیه) کل پیوند ها رو میریزه وسط مثلا چند تا داتیو داره و..(تکنیک داره به بچه ها هم یاد داده اصلا یه وضعی)

عربی مثلا آقای محرابی فر --هر کی رفته میگه حرف نداره...یکیشون از دوستای خودمه ..عربی کانون 80 میزنه

ریاضی آقای سجاد نقیه ...بچه ها میرن میگن محشره! تست هارو با روش های دانشگاهی حل میکنه و یاد میده...یکم سنگینه اما واقعا ب درد بخوره!

اما از یه طرف کلاسی 500/600تومن باید پیاده شی! عمومی 300 - اختصاصی 500 تازه هر سال 150 میکشه روشون

دبیرستان صنعتی شریف هم ک انصافا ترکونده
      با اینکه رایگانه اما اساتید واقعا معروفی داره.... مثل آقای پازوکی!
      یا عربی اقای ناصح زاده

نمیدونم آدم بین دوراهی قرار میگیره! چون روش هایی در کلاس های کنکور میگن ک تو فیلمای صنعتی شریف نیست!

نظر شما چیه؟
      شماکدوم شهرهستین؟این ها اساتید مدرستون هستن؟

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)