خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مشکل در زدن تست زیست...لطفا همه بیاین کمک

سلام
      من تابستون پیش2 رو خوندم واز خیلی سبز تست زدم منتها اصلا از خیلی سبز و تستاش خوشم نمیاد اخه بیش از حد ابکین واسه زیست2 هم خیلی سبز گرفتم منتها باز همین مشکلو باهاش دارم بعد رفتم تانک تستو گرفتم که دیگه اون پرت تر از خیلی سبزه بعد از اون الگو خریدم حالا الگو دقیقا برعکس اون دوتاس یعنی مثلا اگه قراره 10 تست بزنم 3-4تا رو اشتباه میزنم 2-3 تا رو هم با شک و تردید میزنم و این باعث شده من انگیزمو به کلی از دست بدم از طرفی فصلایی که قبلا خوندمو یادم رفته و برام خیلی سخته که باز بشینم از الگو تست بزنم اینم بگم که من فارغ التحصیلم و تنها به عشق پزشکی پشت کنکور موندم و نمیتونم به رشته ای جز پزشکی فکر کنم از طرفی دیگه اصلا نمیتونم باز یه سال دیگه پشت کنکور بمونم لطفا کمکم کنید و بهم بگید چیکار کنم
      روزی دیگر آغاز شد؛
      هنوز نقشی بر امروز نرفته است
      و تو نقاش منتخب خداوندی
      این تو و این اعتماد خالق به تو …

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atusa-63 نمایش پست ها
      سلام
      من تابستون پیش2 رو خوندم واز خیلی سبز تست زدم منتها اصلا از خیلی سبز و تستاش خوشم نمیاد اخه بیش از حد ابکین واسه زیست2 هم خیلی سبز گرفتم منتها باز همین مشکلو باهاش دارم بعد رفتم تانک تستو گرفتم که دیگه اون پرت تر از خیلی سبزه بعد از اون الگو خریدم حالا الگو دقیقا برعکس اون دوتاس یعنی مثلا اگه قراره 10 تست بزنم 3-4تا رو اشتباه میزنم 2-3 تا رو هم با شک و تردید میزنم و این باعث شده من انگیزمو به کلی از دست بدم از طرفی فصلایی که قبلا خوندمو یادم رفته و برام خیلی سخته که باز بشینم از الگو تست بزنم اینم بگم که من فارغ التحصیلم و تنها به عشق پزشکی پشت کنکور موندم و نمیتونم به رشته ای جز پزشکی فکر کنم از طرفی دیگه اصلا نمیتونم باز یه سال دیگه پشت کنکور بمونم لطفا کمکم کنید و بهم بگید چیکار کنم
      خوب می تونی تست های سال های اخیر بزنی +مرور این قدر هم کتاب عوض کردن خوب نیست باعث وسواس میشه

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Dvd های استاد کرامت رو تماشا کن همه چیز در مورد زیست دستگیرت میشه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      تحلیل کن تست ها رو! واسه خودت دلیل صحیح یا غلط بودن گزینه رو بنویس! تست های الگو اینجوری حل میشن!
      برای تغییر دادن اول باید باور کرد...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)