خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masood11 نمایش پست ها
      سامسونگ شرکتی دزد، کلاه بردار، مقلد و بی خلاقیته! یه روز از اپل میدزده، یه روز از ماکروسافت میدزده و...!!
      خبر انفجار گوشی سامسونگو نشنیدی!؟ فامیلای همین s5 بوده!
      نه نشنیدم
      پس سامسونگ بده چی خوبه؟

2. Top | #17
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سامسونگ شرکتی دزد، کلاه بردار، مقلد و بی خلاقیته! یه روز از اپل میدزده، یه روز از ماکروسافت میدزده و...!!
      خبر انفجار گوشی سامسونگو نشنیدی!؟ فامیلای همین s5 بوده!

اینکه یه دختر 13 ساله اومده s4 رو گزاشته زیر بالشش بعد ترکیده تقصیره سامسونگ نیست که!
      من خودم s4 دارم. چرا نمیترکه پس؟!

نقل از منابع خبری:

بسیاری از ما هنگام خواب عادت داریم که کلید، کاغذی کوچک، حتی تلفن همراه و یا هرچیز کوچک دیگری را در زیر بالش مان پنهان کنیم. اما این عادت به تازگی برای یک دختر اهل تگزاس امریکا که نامش – آریل تولفری – است و تنها 13 سال سن دارد، دردسرساز شده.داستان از آنجا آغاز می شد که این دختربچه تلفن هوشمندش را که یک گلکسی اس 4 سامسونگ می باشد در زیر بالشش می گذارد و به خواب می رود. اواسط شب بوی سوختگی احساس می کند و پس از بیدار شدن متوجه می شود که گلکسی اس 4 اش در زیر بالش در حال آتش گرفتن می باشد.
      آتش سوزی طوری بوده که در وسط بالش یک سوراخ ایجاد شده و حتی گوشی ذوب شده است. اما خوشبختانه هیج آسیبی به آریل وارد نشده چرا که او بلافاصله پس از احساس بوی سوختگی از خواب بیدار شده بود.
      اما قبل از اینکه انگشت اتهام را به سوی سامسونگ نشانه روید، و محصولات آن را بی کیفیت خطاب کنید، باید توجه داشته باشید که گفته شده این دختر از یک باتری تقلبی برای گلکسی اس 4 اش استفاده نموده و نه یک باتری اصلی و مجاز سامسونگ. به هر حال، شرکت سامسونگ اعلام کرده که درمورد علل این آتش سوزی بیشتر تحقیق می کند و قرار شده که یک تلفن هوشمند، یک بالش و یک رختخواب نو به آریل بدهد.

در مورد دزد بودن سامسونگ هم ما نظر ندیم بهتره. چون اینا الان 50 ساله تو دادگاه هستند. هر بار هم یکیش مقصر شناخته میشه!

سامسونگ بی خلاقیته؟! اگه دقت کنید همه اولین ها متعلق به سامسونگ بوده. اولین گوشی های 2 هسته ای ، 4 هسته ای و 8 هسته ای متعلق به سامسونگ بوده که هر کدوم انقلابی بودن!
      در مورد رابط کاربری و زیبایی محیط گوشی هم که اصلا بقیه برند ها قابل مقایسه با سامسونگ نیستن. کیفیت صفحه نمایش - دوربین قوی - سنسور های چشمی و....
      تنها ایرادی که به سامسونگ وارد بود کیفیت پایین بدنه گوشی هاش بود که اونم در سری های جدید A برطرف کرده
      ویرایش توسط MahMoUoD : 24 اسفند 1393 در ساعت 15:09

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      نه نشنیدم
      پس سامسونگ بده چی خوبه؟
      نوکیا 1100

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      نه نشنیدم
      پس سامسونگ بده چی خوبه؟
      واسه اندروید htc و گرونای sony!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmood5200 نمایش پست ها
      اینکه یه دختر 13 ساله اومده s4 رو گزاشته زیر بالشش بعد ترکیده تقصیره سامسونگ نیست که!
      من خودم s4 دارم. چرا نمیترکه پس؟!

سامسونگ بی خلاقیته؟! اگه دقت کنید همه اولین ها متعلق به سامسونگ بوده. اولین گوشی های 2 هسته ای ، 4 هسته ای و 8 هسته ای متعلق به سامسونگ بوده که هر کدوم انقلابی بودن!
      در مورد رابط کاربری و زیبایی محیط گوشی هم که اصلا بقیه برند ها قابل مقایسه با سامسونگ نیستن. کیفیت صفحه نمایش - دوربین قوی - سنسور های چشمی و....
      تنها ایرادی که به سامسونگ وارد بود کیفیت پایین بدنه گوشی هاش بود که اونم در سری های جدید A برطرف کرده
      اینهمه آدم، گوشیو زیر بالش میزارن، چیزیشم نمیشه!! گوشیی که هوا بهش نرسه، بترکه بدرد لای جرز دیوار میخوره!؟ احتمالن ماسمالیش کردن!! htc هم سریع رفته یه گوشی به اون داده!

سیستم که پول میدی میگیری!! و سامسونگم اگه تو چیزی اول باشه اون دزدیه!!
      وقتی میگم خلاقیت نداره، ینی هر چیزی که ازش میبینیم، ایدشو دزدیده! مطمئن باشید اینقدر از شرکتای کوچیک دزدیده که دیگه داره میترکه!!
      دوربین قویم خوب اومدی!!!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

ویرایش توسط Masood11 : 24 اسفند 1393 در ساعت 15:53

5. Top | #20
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واسه اندروید htc و گرونای sony!

اینهمه آدم، گوشیو زیر بالش میزارن، چیزیشم نمیشه!! گوشیی که هوا بهش نرسه، بترکه بدرد لای جرز دیوار میخوره!؟ احتمالن ماسمالیش کردن!! htc هم سریع رفته یه گوشی به اون داده!

سیستم که پول میدی میگیری!! و سامسونگم اگه تو چیزی اول باشه اون دزدیه!!
      وقتی میگم خلاقیت نداره، ینی هر چیزی که ازش میبینیم، ایدشو دزدیده! مطمئن باشید اینقدر از شرکتای کوچیک دزدیده که دیگه داره میترکه!!
      دوربین قویم خوب اومدی!!!
      شما احتمالا تعصب خاصب به یه برند داری و من تجربشو دارم که بحث با این جور افراد کاملا بی فایدست! شما کاملاً درست میگی و این همه ملت که سامسونگ استفاده میکنن (نه فقط تو ایران. بلکه تو دنیا) این چیزارو نمیدونن. :yahoo (1):
      صددرصد محبوبیت سامسونگ و آمار فروش بالاش همینطوری بی دلیل نبوده. و بهتره اینطوری راجع بهش حرف نزنیم که دزد و کلاه بردار و بی خلاقیته!
      شرکت های کوچیک اگه خلاقیت داشتن چرا خودشون ادامش ندادن تا بشن شرکت "بزرگ" ؟!!!

در ضمن این بحثی که سامسونگ خوبه یا نه ربطی به این تاپیک نداره و بهتره تاپیک رو از مسیرش خارج نکنیم
      ویرایش توسط MahMoUoD : 24 اسفند 1393 در ساعت 16:35

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شما احتمالا تعصب خاصب به یه برند داری و من تجربشو دارم که بحث با این جور افراد کاملا بی فایدست! شما کاملاً درست میگی و این همه ملت که سامسونگ استفاده میکنن (نه فقط تو ایران. بلکه تو دنیا) این چیزارو نمیدونن. :yahoo (1):
      صددرصد محبوبیت سامسونگ و آمار فروش بالاش همینطوری بی دلیل نبوده. و بهتره اینطوری راجع بهش حرف نزنیم که دزد و کلاه بردار و بی خلاقیته!

در ضمن این بحثی که سامسونگ خوبه یا نه ربطی به این تاپیک نداره و بهتره تاپیک رو از مسیرش خارج نکنیم
      حرف شما کاملا صحیحه
      همین مونده بچه های انجمن کنکور بیان بگن سامسونگ دزده
      و باز هم با دوستانی مواجه شدیم که از همه جا بی خبر و بدون هیچ علمی میان طز میدن - به خدا من یکی خسته شدم - حوصله ندارم جواب آقا مسعود رو بدم و گرنه کل شرکت های سامسونگ رو براش تشریح میکردم تا بفهمه دنیا چه خبره
      آخه پسر خوب مگه اومدی آش بخری که میگی خوبه یا بد ؟ آخه چطور با این استدالاتی که شماها دارید ابر شرکت های سامسونگ رو نقض میکنید ؟ مگه بچه بازیه ؟

این خبر متعلق به زمان فروش چیپست های A7 سامسونگ به همه شرکت های الکترونی و بالاخص اپل هستش - چیپست یعنی مغز یک وسیله الکترونیکی

شاید جالب باشد که بدانید سامسونگ در سال 2012، مبلغ 7 میلیارد دلار خرج به روز رسانی خطوط تولید کارخانه های چیپ سازی خود کرده که 4 میلیارد از این مبلغ، به تنهایی در کارخانه اش واقع در تگزاس خرج شد، یعنی جایی که چیپ های به کار رفته در آیفون و آیپد تولید می شوند.

اما جالب تر آنکه، بنا بر تخمین ها 80 درصد درآمد تولید چیپ سامسونگ در سال 2012، از فروش چیپ های تولیدی همین کارخانه به اپل تامین شده. 20 درصد باقی مانده درآمد تولید چیپ سامسونگ را نیز این 7 شرکت رقم زده اند: کوالکام، تگزاس اینسترومنتز، Xilinx، مارول، STMicroelectronics، توشیبا، و Renesas.

این خبر هم برا چیپست های A8 A9

سامسونگ تولید کننده پردازنده های نسل بعدی اسمارت فون و تبلت های اپل اپل خواهد بود. دعواهای زیاد و البته میلیارد دلاری بین این شرکت ها در جریان است. تبلیغات می سازند و همدیگر را له می کنند. در کنفرانس های خود برای دیگری آب رویی نمی گذارند . کم مانده J.K.Shin و تیم کوک همین روزها درخواست دوئل برای هم بفرستند ! اما خب این ها همه به کنار ، هنوز این دو شرکت در یک مسئله اشتراکاتی دارند و آن پول درآوردن است.بنابه گزارشی از رسانه کره ای ، ZDNet ، سامسونگ به صورت رسمی اعلام کرده است که این شرکت هم اکنون توافقی بین شرکتی با اپل به امضا رسانده است و آمادگی تولید چیپ های جدید A8 اپل را دارد.

که فروش رفت و تمام شد

این خبر هم برای رم های DDR4 هستش - رم بعد از چیست درمدار قرار میگیره

کمپانی سامسونگ به واقع ابرقدرتی بزرگ در صنعت محسوب می شود و نمی توان این مجموعه عظیم را محدود به دنیای موبایل و تبلت دانست. یکی از بخش های فعال و البته موفق این کمپانی بخش چیپ های حافظه و همچنین پردازنده هاست. کمپانی اپل یکی از بزرگ ترین مشتریان سامسونگ ، به خصوص ،در سال های اخیر بوده و علی رغم دعاوی دادگاهی و رقابت در فروش محصولات، اجزاء مختلفی از موبایل های خود را اعم صفحه نمایش، چیپ حافظه و یا پردازنده از این کمپانی خریداری نموده است. به گزارش وبسایت KoreaTimes این دو رقیب سرسخت و شریک همیشگی اخیراً پیمان جدیدی را به امضا رسانده اند و بر اساس آن کره ای ها حداقل نیمی از مدول های DDR4 مورد نیاز برای آیفون بعدی را خواهند ساخت. کمپانی ال جی هم از جمله مشتریان بزرگ سامسونگ است و مدول های رم مورد استفاده در پرچم دار جدید خود LG G Flex 2 را از طریق این کمپانی تهیه نموده است. قرارداد جدیدی هم بین دو همشهری کره ای تنظیم شده و بر اساس آن تمامی چیپ های DRAM مورد مصرف در موبایل LG G4 توسط سامسونگ تأمین خواهد شد.

خودم حوصله ندارم و گرنه همه چیز رو براتون شفاف سازی میکردم - فقط بدونید از خیلی چیزهای که در پشت پرده اتفاق می افتتن بی خبرید - همه این شرکت ها فقط دارن جیب و من و شما رو خالی میکنند و...
      ویرایش توسط Yek.Doost : 24 اسفند 1393 در ساعت 18:13

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

:yahoo (21):
      قدیما تعصب اینطور بود که یکی میومد میگفت فقط فلان برند خوبه!!! احتمالن جدیدا تعریف عوض شده!! اینکه گوشی سامسونگ خوب باشه، اصن چه ربطی به دزد بودن یا نبودنش داره!!!؟؟؟
      میدونی هر گوشی سامسونگ که فروش میره، چقد باید به شرکتای دیگه بده!؟ سر همین سود ماکروسافت، چندین ماه طولش دادن تا پولو بدن، اونم به زور دادگاه!!

خلاقیت بدون پول به چه درد میخوره!؟ وقتی هزاران ایده خوبو جمع کنی، اونوقت میشی شرکت بزرگ، نه فقط با یه ایده!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tinker Bell نمایش پست ها
      سلام دوستان .یکی از دوستام از بازار یه برنامه ای دانلود کرده که بعد از دانلود این برنامه طوری شده بوده که گوشی هی هنگ میکرده و مدام 10 20 صفحه باهم باز میشده که میگفته این برنامه ها دانلود شده لطفا نصب کنید درصورتیکه اصلا دانلود نمیکرده‌و حجمی از نتش کم نمیشده خلاصه اونو میبره یه تعمیرات موبایل براش فلشش میکنن ولی بعد از فلش کردن گوشی ..گوشی مداوم خاموش میشه یعنی وقتی باهاش کار نمیکنه و‌ صفحه گوشی رو قفل میکنه میاد‌ میبینه خود به خود خاموش شده و تا باطری رو در نیاره و دوباره‌نندازه سر جاش روشن نمیشه
      مدل گوشی :galaxy S5
      با تشکر

ویرایش : نتونسته ریست کنه
      سلام ، نه گوشیتو از بالا پشت بوم بنداز پایین نه الکی عیب بذار رو گوشی ، گوشی کاملا سالم و بی نقصه ، این مشکل از هماهنگ نبودن شبکه ی گوشی با فناوری 3g استفاده شده در ایرانه ، اگه میخوای گوشیت خاموش نشه وقتی که از اینترنت 3g استفاده کردی خاموشش کن و بذار روی gsm . همین
      ویرایش توسط hamed70t : 25 اسفند 1393 در ساعت 13:34

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      گوشی منم یدفه ای خاموش میشهماشاله شارژش صفر هس.میزنم تو برق زودی میشه 40 درصد

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara75 نمایش پست ها
      اس 5؟

11. Top | #26
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara75 نمایش پست ها
      مشکل داره احتمالا باتری گوشیتون!!
      باتری اصل بوده؟ چقدر استفاده شده؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فلشش كنه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام یه سوال داشتم . برا اینکه تمام ویروس ها و هرچی توی گوشی هست کاملا پاک بشه باید حتما ببرم موبایل فروشی و بخوام که فلش کنه برام؟ یا برم قسمت تنظیمات و گزینه تهیه نسخه پشتیبان و بازنشانی رو بزنم حله؟

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من از فروشگاه اینترنتی موبایل خرید کنید از همه جا مطمعن تره همچنین قیمت گوشی در سایت پایین تره و بیشتر میتونی اطلاعات به دست بیاری

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن