خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

امكانش هست كه بتونم از الان رتبه زير 2500منطقه دو بيارم؟!

سلام ...
      من امروز اينجا عضو شدم انقدر داغونم كه به زور دارم مينويسم.اول يه توضيح كوتاهي درباره خودم بدم.امسال سومين سالي هست كه ميخوام كنكور تجربي بدم،درتمام دوران مدرسه از اول ابتدايي تا اخر دبيرستان معدلم نزديك بيست بود جز سال سوم كه به علت فوت بابام معدلم افت كرد و از بيست رسيد به 16/80.سال اولي كه كنكور داشتم تا دي ماه رو خوب بؤدم و ميخوندم اماما از دي استرسي شدم و نخوندم تا خود كنكور و رتبم بد شد.يك سال نشستم اما هر روز كه از خواب بيدار ميشدم و ميخواستم اراده كنم نميشد به خدا نميشد تنبليمو توجيه نميكنم اما واقعا نميشد....كلي هزينه كلاس كنكور داده بودم اما اصلا نخوندم همش تو اتاقم بودم خانوادم فكر ميكردن ميخونم اما من بودم و عذاب وجدان نخوندن و ترس كنكور..تو تمام فاميل از اونجايي كه درسم خوب بود ازم خيلي انتظار ميرفت واقعا هم انتظارشون به جا بود اما كي ميدونست كه درست زماني كه بايد ميخوندم و قبول ميشدم نخوندم.امسال بعد اومدن نتيجه كلي دعوا شد و تحقير،شدم و بهم تهمت زده شد..بماند كه تا لحظه اخر قبل كنكور اميد به خوندن و قبول دن داشتم..اما بازم نخوندم...خنده دارم حتما به نظرتون.اما خواهش ميكنم قضاوت نكنيد دربارم.من شرايط زندكي خيلي سختي داشتم و الان يعني كنكور 94بايد قبؤل ميشدم.ضمينه درسيم هم خوبه و مشكلي در فهميدن ندارم.واسه اينكه تو دوران دبيرستان خوب خونده بودم خيلي.ميدونم سؤالم خيلي تكراري هست اما من ميخوام از خود امروز جدي شروع كنم.يعني امكانش هست كه بتونم زير 2500منطقه دو بيارم؟!ريز نمرات نهاييم:شيمي:17/5,زيست:15/5,فيزيك:15/5,رياضي:14/5,ادبيات:18/5,عربي:17,ديني:20,زبان:20...ميدون م خيلي نمرات كتبيم كم شدن اما واقعا اينا نبودن حتي من نميدونستم كه ميشه اعتراض كرد..خيلي حالم بده واقعا دير به خودم اومدم.شايد فكر كنيد بازم نميخونم اما الان واقعا شرايطم فرق كرده

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از اونوقتي كه اينجارو نوشتم تا حالا منتظرم...يعني واقعا كسي نظري نداشت...خدايا عجب غلطي كردم تا الان درس نخوندم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درود خواهرم اول این که نگید التماس !!
      جز به خدا نباید التماس کرد
      اول شما مشخص کنید در هر درس چطوری هستید
      تا بتونیم کمک کنیم
      ^______________________^

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام...اخه خيلي حالم بده.واقعا بايد رتبه زير2500بيارم.زمينه درسيم خوبه واسه اينكه در دوران دبيرستان درسخون بودم درسته يادم رفته ولي خب طبيعيه فكر ميكنم.من الان نميدونم بايد از جه منابعي بخونم تا وقت داشته باشم بيشتر تست كار كنم.استرس زمان رو دارم.مشكلي تو فهميدن دروس ندارم.فقط نميدونم بايد از كجا و جطور تو اين زمان بخونم تا بتونم موفق بشم

5. Top | #5
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      هم میشه و هم نمیشه .... بستگی به پایه و وضعیت علمیتون داره ...

شرایطتون رو عرض کنید ... من و دوستان کمکتون میکنیم ...

انقدرم نارحت نباشید دنیا به سر نیومده....

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ميدونم از نظر بعضيها خنده داره..اما من بايد موفق بشم امسال.بدون شوخي حاظرم تا كنكور نخوابم..واقعا فكرامو كردم و ميخوام ازين وضعيت خارج شم.به خدا يه ليوان اب هم كه ميخوام بخورم تو ذهنم اينه كه كنكور دارم و نخوندم..

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط كوثر نمایش پست ها
      سلام...اخه خيلي حالم بده.واقعا بايد رتبه زير2500بيارم.زمينه درسيم خوبه واسه اينكه در دوران دبيرستان درسخون بودم درسته يادم رفته ولي خب طبيعيه فكر ميكنم.من الان نميدونم بايد از جه منابعي بخونم تا وقت داشته باشم بيشتر تست كار كنم.استرس زمان رو دارم.مشكلي تو فهميدن دروس ندارم.فقط نميدونم بايد از كجا و جطور تو اين زمان بخونم تا بتونم موفق بشم

قبل از مشخص کردن منابع باید ببینید از اون منبع چی میخواید !!
      من شخصا میکرو طبقه بندی های گاج رو معرفی میکنم چون علاوه بر
      توضیح تست های مشخصی داره برای هر مبحث !!
      اول بنویسید چقدر از هر درسی رو قراره بخونید تا ما بگیم چه کتابی
      ^______________________^

8. Top | #8
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

منابع جمع بندی + تست های کنکور چند سال اخیر ..... جز این هیچ چیز دیگه ای رو پیشنهاد نمیکنم ... دست به تست تالیفی نزنید

من در مورد منابع جمع بندی اطلاعات چندانی ندارم ... اگر در همین انجمن یه چرخی بزنید بهترین منابع معرفی شدن .... هر روز این منابع رو مطالعه و در کنارش تست های کنکور کار کنید

تعریف اینارو برای جمع بندی شنیدم:
      فیل شیمی 2 - 3 - 4
      مهر و ماه دروس تخصصی
      خط ویژه گاج برای دروس عمومی

منابع حجیم وقت حجیم هم میخوان ....

در کانون هم یه سری کلاس آنلاین جمع بندی هست که ازش استفاده کنید ...

یادتون نره وقت محدوده ... وقت تلف نکنید .. همین الان اگر جواب گرفتید کامپیوتر رو خاموش و یه راست برید سراغ درس ...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ميدونم از نظر بعضيها خنده داره..اما من بايد موفق بشم امسال.بدون شوخي حاظرم تا كنكور نخوابم..واقعا فكرامو كردم و ميخوام ازين وضعيت خارج شم.به خدا يه ليوان اب هم كه ميخوام بخورم تو ذهنم اينه كه كنكور دارم و نخوندم..
      به نظر من 1-روحیتون رو قوی ترکنید 2-دید منطقی تری داشته باشید !!
      باید در طول روز استراحت و تغذیه و خواب خوبی هم داشته باشید
      البته در کنار برنامه ی عالی
      ^______________________^

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم كه اومدين..باعث اميدواريم شديد.اميدوارم حتما موفق بشيد.من بايد رياضي رو 40 درصد بزنم.فيزيك رو50.زيست رو هفتاد.شيمي رو هم شصت.عمومي ها هم زبان مشكلي ندارم اصلا.ادبيات 60,عربي50.ديني70..بايد بزنم با توجه به نمرات كتبيم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنونم كه اومدين..باعث اميدواريم شديد.اميدوارم حتما موفق بشيد.من بايد رياضي رو 40 درصد بزنم.فيزيك رو50.زيست رو هفتاد.شيمي رو هم شصت.عمومي ها هم زبان مشكلي ندارم اصلا.ادبيات 60,عربي50.ديني70..بايد بزنم با توجه به نمرات كتبيم
      به نمرات کتبی اعتماد نکنید !!
      من مثلا نمرات کتبیم به بیست تو عمومی ها نرسید ولی عمومی هام خیلی خوبه !!
      یا فیزیکم 19 شد ولی فیزیکم خیلی هم خوب نیست شما یه کنکور رو بررسی کن
      ببین در چه حد هستید !!
      برای این درصد از ریاضی کتاب مهر و ماه خوبه،7 یا 8 فصلش رو بخونید به 40 درصد
      میرسید که این کار یه ماهه
      ^______________________^

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست باصفا - سلام
      مشاور با شما صحبت میکنه
      شما از ما چه انتظاری داری ؟

دوستان نظرات خوبی دادن - ولی من نمیخام در مورد درس خوندنت حرف بزنم - میخام از یک دیدگاه بیرون از درس باهات هم کلام شم
      خوبه خودت هم داری میگی تو فهمیدن درس مشکلی نداری و... من چند ماهه که حس فهمیدن واسم خواب و آرامش نذاشته
      این ترس و استرس هم حتما یه دلیلی داره - به خودت یکم رجوع کن - ببین این استرس از کجا نشعت میگیره
      فهمیدن و درک این موضوع هم اصلا زیاد سخت نیست - کسی که تلاش نمیکنه نتیجه خوبی هم نمیگیره
      فرق شما و اناهیتا نجفی ( رتبه دو ) توی تلاش کردنتون هست
      اون تلاش کرد - شما نکردید
      پس تلاش بکنی نتیجه میگیری - تلاش هم نکنی نتیجه نمیگیری
      --------
      شما یه سر به این تاپیک بزن ببین امثال من که سال ها از دبیرستان فاصله گرفتن و کلی از عمرشون گذشته - ببین با چه بدبختی میخان کنکور مجدد بدن
      یعنی کار از نو - روزی از نو
      http://forum.konkur.in/thread12336.html

بنده شش ساله از ایام دبیرستانم میگذره و میخام کنکور مجدد بدم
      نمیدونم چی به چیه - نمیدونم قواعد عربی و گرامر انگلیبسی چین -نمیدونم چی بخونم
      بذار شفاف تر به عرضت برسونم تا بفهمی ما هم مشکلاتی داریم- مشکلات شما در مقابل مشکلات ما هیچن - از یه دیدگاه دیگه به وضعیت ماها نگاه کنی متوجه میشی وضعیت شما خیلی بهتر از ماست
      شما معدلت 17 هستش - ولی من معدلم 9 شد
      اصلا نمی دونم قرابت معنایی چیه به خدا - فکر میکردم همون لغت املاست

از نعمت استاد هم که محروم هستم - دارم خودم رو میکشم که یه دون آرایه یاد بگیرم اون وقت شما میگی درسم خوبه و تنبلی میکنم ؟
      با بچه های دوم دبیرستان دارم سرکلاس میرم که زیست یاد بگیرم - اون وقت شمامیگی درسم خوبه ؟
      از بحث درس بیایم بیرون - بیا یکم از سختی های ما بشنو - ببین ماها چی میکشیم
      دیپلم مجدد...
      دو سال خدمت ...
      کار و پول تو جیبی ...
      و هزار تا مشکل دیگه
      ولی باز به رو خودم نمیارم و میگم اشکال نداره - چون یه هدف بزرگی دارم
      حالا کوثر خانم - فرق شما با رتبه دو کنکور رو گفتم
      اصلا چرا راه دور بریم - بیا فرق خودم و خودت رو بگم
      من یه هدف بزرگ دارم - ودر نتیجه حکم یه درخت بزرگ رو دارم - که نه بارون روش تاثیر میذاره و نه باد و طوفان
      ولی شما که هدف خاصی ندارید حکم یه برگ درخت رو دارید - بارون میاد خیس میشی - باد میاد هر روز تو رو یه جا میبره - بازیچه محیط اطرافت میشی
      و این است زندگی بدون هدف
      هدف که داشته باشی کسی حریفت نمیشه - هدف که داشته باشی هیچ اتفاقی تو زندگی روت تاثیر نمیذاره - هدف که داشته باشی ...
      ویرایش توسط Yek.Doost : 13 فروردین 1394 در ساعت 19:04

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      اصلا کلا من رو هم بهم ریختی؟چون واقعا درکت میکنم همین حس رو دارم منم
      HA SIN YA NON

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله درسته ميدونم.منظورم از نمرات كتبيم اين بود كه با توجه به تاثير معدل بايد اين درصدها رو بزنم تا به رتبه دلخواهم برسم..مشكل بعديم اينه كه فكر ميكنم سرجلسه يادم ميره..و اينكه اكه اينقدر راحت بود همه از دوماه اخر ميخوندن خب

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      تو که تجربت از ما بیشتره می تونی یه توصیه به من که نخوندم تا حالا بکنی؟
      HA SIN YA NON

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)