خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

تغییر نام اتاق عمل مهران مدیری

سریال «اتاق عمل» مهران مدیری که به «مرکزی در حاشیه» تغییر نام داده است نوروز ۹۴ از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.
      نام آخرین سریال مهران مدیری که پیش از این «اتاق عمل» نام داشت به «مرکزی در حاشیه» تغییر نام داد. این سریال که داستان آن را پزشکان یک بیمارستان رقم می زنند با نظر حمیدرضا مهدوی تهیه کننده به «مرکزی در حاشیه» تغییر نام داده است. این مجموعه تلویزیونی به احتمال زیاد نوروز امسال از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.
      ابتدا قرار بر این بود که مجموعه تلویزیونی «سر به راه» به کارگردانی سعید سلطانی سریال نوروزی شبکه سه سیما باشد اما با انتقال این مجموعه به شبکه ۵ کنداکتور پخش نوروزی سریال در شبکه سه خالی می ماند به همین جهت به احتمال زیاد مجموعه تلویزیونی «مرکزی در حاشیه» بعد از ایام فاطیه روی آنتن شبکه سوم سیما خواهد رفت.
      این سریال به دلیل پرداخت به موضوعات پزشکی از بدو تولید با حاشیه ها و واکنش هایی روبه رو بود و در آذرماه خبر توقف تصویربرداری آن اعلام شد. مهران مدیری در این مدت اصلاحاتی را روی سریال خود انجام داد و تصویربرداری سریال از ۲۹ بهمن ماه در لوکیشنی که محل ضبط مجموعه «شوخی کردم» بود، آغاز شده است.
      این سریال در ۹۰ قسمت به کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی حمیدرضا مهدوی در حال ساخت است. نویسندگان این پروژه امیر مهدی ژوله به عنوان سرپرست، الهه زارع نژاد، امیر برادران، امیر وفایی و امیر عباس پیام هستند.
      سیامک انصاری، سپند امیرسلیمانی، علی اوجی، لیلا ایرانی، پوریا ایرایی، شراره ارمغانی، تینا اسدی، بهناز توسلی، فرزانه تفرشی، فلامک جنیدی، جوانه دلشاد، سید جواد رضویان، آذین رئوف، سحر زکریا، نادر سلیمانی، ماندانا سوری، شادان شهیدی، یوسف صیادی، الیکا عبدالرزاقی، گلناز عباسی، مهران غفوریان، رضا فیض‌نوروزی، نیما فلاح، شبنم فرشادجو، عارف لرستانی، علی لک‌پوریان، مهران مدیری، دریا مرادی دشت، رضا نیکخواه، رامین ناصرنصیر، سام نوری، سحر ولدبیگی، محمدرضا هدایتی، فاطمه هاشمی و ساعد هدایتی از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.
      مشاور

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اره بهتر بود همون نام قدیمی رو داشت ....ولی خوبه که از شبکه 3 پخش میشه صبح گفتم خدا کنه شبش براورده شد
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      دیدین گفتم از شبکه 3 پخش میکنندوست عزیز این خبرارو تو بخش سینما سریال بذارباتشکر

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هادی کاظمی کو پَ؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      تو تلوزیون که اسمشو فقط در حاشیه گفت! از ششم فروردینم شروع میشه!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

6. Top | #6
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دیدن در سریال "شوخی کردم" بخش اتاق عمل طرفدار زیاد داره... رفتن رو اون مانور بدن..

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      میگم بچه ها
      این اول سریال مهران مدیری که از شبکه سیما پخش میشه درسته ؟ ( البته تو چند سال اخیر - فک کنم اخریش دو هزار چهره بود )

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه سریال های مدیری از شبکه 3 پخش میشده
      مشاور

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yek.Doost نمایش پست ها
      میگم بچه ها
      این اول سریال مهران مدیری که از شبکه سیما پخش میشه درسته ؟ ( البته تو چند سال اخیر - فک کنم اخریش دو هزار چهره بود )
      بله! مدتی بود فیلماشو به دلایل ... نمیخریدن، بعد دیدن داره همینجور سود میکنه، پس بهتر سودشو کم کنن و تو تلوزیون بیارنش!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masood11 نمایش پست ها
      بله! مدتی بود فیلماشو به دلایل ... نمیخریدن، بعد دیدن داره همینجور سود میکنه، پس بهتر سودشو کم کنن و تو تلوزیون بیارنش!
      اخه چه حرفایه واسش درمیارین
      قرار بود قهوه تلخ رو شبکه 3 پخش کنه به دلایلی نشد مشکل از شبکه 3 بود مدیری ام بصورت ویدیو خانگی پخشش کرد
      اتفاقا تی وی سودش بیشتره واسش
      شبکه خانگی تعداد تماشاگرش محدوده اما تی وی نامحدوده
      مشاور

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      همه سریال های مدیری از شبکه 3 پخش میشده
      نه جانم - فکر نکنم پخش شده باشن
      سال 88 که قرار بود قهوه تلخ توی تلویزیون پخش بشه که توافق نکردن ( به خاطر دلایلی )
      دیگه از موقع اون شروع به فروختنشون کرد
      کلی خریدار داشت
      نمونه هاش قهوه تلخ
      قلب یخی
      ویلای من
      شوخی کردم
      ویرایش توسط Yek.Doost : 23 اسفند 1393 در ساعت 11:36

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه جانم - فکر نکنم پخش شده باشن
      سال 88 که قرار بود قهوه تلخ توی تلویزیون پخش بشه که توافق نکردن ( به خاطر دلایلی )
      دیگه از موقع اون شروع به فروختنشون کرد
      کلی خریدار داشت
      نمونه هاش قهوه تلخ
      قلب یخی
      ویلای من
      اخریش مرد دو هزار چهره بود اره
      اما کلی گفتم همه سریال هاش از شبکه 3 پخش میشده
      در کل تی وی برا مدیری بهتره سودشم بیشتره خودشم همینو گفته
      مشاور

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بحث عوض نکن
      گفتی همشون
      من هم گفتم نه - هر چند که چند سال تلویزیون ایران رو نگاه نمیکنم اطلاعات چندانی ندارم
      تو هم انگار مثل جناب تکفیر فقط پست رایگان ارسال کنی - به خدا لازم نیست پست ارسال کنید - هر جایی که فکر میکنید علم و تجربه خاصی دارید اون وقت پست ارسال کنید که ملت استفاده بکنند

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بحث عوض نکن
      گفتی همشون
      من هم گفتم نه - هر چند که چند سال تلویزیون ایران رو نگاه نمیکنم اطلاعات چندانی ندارم
      تو هم انگار مثل جناب تکفیر فقط پست رایگان ارسال کنی - به خدا لازم نیست پست ارسال کنید - هر جایی که فکر میکنید علم و تجربه خاصی دارید اون وقت پست ارسال کنید که ملت استفاده بکنند
      ببین من نمیدونم چرا اینجور صحبت میکنی
      گفتی

این یعنی اینکه بقیه سریال هاش از شبکه دیگه پخش میشده منم گفتم نه همه سریال هاش از شبکه 3 پخش میشده اخریشم مرد دو هزار چهره بود
      اگه منظور شما این بوده که اخرین سریال پخشی مدیری مرد دو هزار چهره بود باید میگفتی اخرین سریالش که پخش شد مرد دوهزار چهره بود؟؟ این طرز صحیح پرسیدنه سواله
      بعدم اگه یکم فرهنگ داشتیم اینجوری صحبت نمیکردیم یک سوال پرسیدی همه حق دارن جواب بدن شما طرز سوال پرسیدنتو درست کن درثانی اصلا نباید به کسی بی احترامی کنی
      هر چند واسم مهم نیست که بگی پست رایگان و.. چون طرز صحبت کردن هر کس ادب و تربیت خانوادگیشو میرسونه
      مشاور

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بسه رفقا ... اصن چه اهمیتی داره ... کلا تی وی ایران نگاه کردن نداره ضبطش کنی ببینیش بهتر از اینه که تو تی وی ایران ببینیش . بی خیال ...
      وعده ی ما ... 24 خرداد / دختر پسرای خوبی باشید / سایتم ب هم نزنید ...

.
      .
      .
      بر میگردم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)