خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 92 از 100 نخستنخست ... 82919293 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,366 به 1,380 از 1492
    1. Top | #1366
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan81 نمایش پست ها

همینو بگو
      اغا یا خانوم پاکش کردم منفیو بیزحمت پاکش کن ..اخراج میشم
      فقط یکیشو من دادم =/ ورداشتمش =/
      خود کرده را تدبیر نیست

2. Top | #1367
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan81 نمایش پست ها

همینو بگو
      اغا یا خانوم پاکش کردم منفیو بیزحمت پاکش کن ..اخراج میشم
      فقط یکیشو من دادم =/ ورداشتمش =/
      چیکار بچم دارین =((
      ی منفی ناقابل داده حیف نیس بخاطرش اخراج شه =(
      بیاین ریش گرو بزارم اشتی کنین :/
      پ.ن: ایح ایح :/ چرت گوی درونم فعال شده ://
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...

3. Top | #1368
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      سلام
      رای موافق و مخالف برای این ایجاد شده که اگر کسی با محتوای پستی موافق یا مخالف هست با این قابلیت اعلامش کنه و نیاز نباشه حتما ریپلای کنه و بگه منم موافقم یا مخالفم. بازدید کنندگانی که چه الان و چه آینده تاپیکها و پستهای انجمن رو میبینند، میتونن با همین تعداد رای های موافق و مخالف هر پست، به درستی یا نادرستی آن مطلب پی ببرند.
      فلسفه امتیاز منفی و مثبت به طور کامل با این موضوع فرق داره

اگر کاربری رو میبینید که بی دلیل به تعداد زیادی از کاربران و پستها، رای مخالف و دیسلایک میده، معرفی کنید تا باهاش برخورد لازم انجام بشه
      سلام.وقت بخیر.
      یه مورد باگ های انجمن،وقتی آفلاین میشیم هنوز پایین صفحه به عنوان آنلاین ما رو نشون میده،و بچه ها ممکنه فکر کنن که ما آنلاین هستیم ولی جوابشون رو نمیدیمبه عبارتی تا وقتی خروج رو نزنیم و کاملا از سیستم خارج نشیم آنلاین محسوب میشیم.هم با اندروید هم ویندوز امتحان کردم
      دو مورد حذف پیام،اگه بخوایم چند پست رو پاک کنیم وارد اولین صفحه تاپیک میشه و این کار رو سخت می کنه.اگه میشد تو همون صفحه ای که هستیم بمونه و یا چند پیام رو بتونیم باهم پاک کنیم بهتر میشه
      و در مورد رای منفی و مثبت،با این که وجودش نیازه،و برخلاف تشکر اسمی ثبت نمیشه و خیلی خوبه از این بابت و امتیاز دادن که همراه پیام کوتاهی به عنوان فیدبکه و ماهیتش متفاوته کاملا،کاش میشد رای منفی حذف شه کلا.هر چه پیامی تعداد رای مثبت بیشتری داشته باشه،احتمال مفید بودن اون بیشتره دیگه.در مورد اپ ایسنتا هم همین طوره، دیسلایک نداره
      خیلی ممنون که وقت می ذارید و پیشنهادات رو بررسی می کنید.

4. Top | #1369
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها

و در مورد رای منفی و مثبت،با این که وجودش نیازه،و برخلاف تشکر اسمی ثبت نمیشه و خیلی خوبه از این بابت و.
      توی رای دادن ها هم اسم ثبت میشه

نشانگر ماوس رو روی عدد رای ها نگه دار یا با گوشی روش لمس کن اسم ها عین هلو میپره بیرون

فایل پیوست 96387

5. Top | #1370
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      توی رای دادن ها هم اسم ثبت میشه

نشانگر ماوس رو روی عدد رای ها نگه دار یا با گوشی روش لمس کن اسم ها عین هلو میپره بیرون

فایل پیوست 96387

wow
      بهتره از این به بعد بیشتر حواسم رو جمع کنم.

6. Top | #1371
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.
      یه کاری کنید این استیکر ها جا به جا نشن هربار یه عالمه بدبختی دارم تا پیداشون کنم.
      یه کاری کنید کسی که تاپیک میزنه امکان این رو داشته باشه که پست کسه دیگه ای رو حذف کنه یا یک کاربر رو از تاپیک بندازه بیرون

7. Top | #1372
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام به مدیریت عزیز @Araz

یه پیشنهاد دارم و مطمئنم خیل از دوستان هم از این امکان استقبال خواهند کرد و خودم خیلی وقته مجبورم به روشی دیگر این امکان رو پیاده کنم

کاربرها گاها تاپیکهایی رو مینویسند که از جنبه اموزشی بسیار بالایی برخوردارند ولی این تاپیکها بعد از گذشت مدتی از صفحه ی بالا پایین میروند و برای پیدا کردنشان باید اسم تاپیک رو حفظ بشیم و از منو جستجو استفاده کنیم و یا لینک تاپیک مربوطه را در یک فایل text و... سیو کنیم مثل همین تاپیک جمع بندی کاربر عزیز @Wonderland که تاپیک بسیار آموزنده ایست و من به شخصه دلم میخواهد این تاپیک رو بصورت ارشیو ذخیره کنم و هر وقت خواستم از همون آرشیو اکانت خودم بهش دسترسی داشته باشم یه جورایی bookmark کنم تاپیک رو
      اگه میشه این امکان رو در انجمن بوجود بیارید تا هر کاربری بتواند از مشخصات خودش قسمت تاپیک های پسندیده و یا بوکمارک شده اش را بتواند مشاهده کند البته شاید این امکان وجود داشته باشد ولی من که نتونستم پیدایش کنم اگر چنین امکانی وجود دارد راهنمایی بفرمایید.

البته اگر این امکان را برای پست های کاربر ها هم فراهم کنید که نور علی نور میشود مثلا گاهی اوقات کاربری در یک تاپیکی که 500 صفحه دارد در صفحه 485 یک پست آموزنده و خوبی قرار میدهد که من به شخصه میخواهم این پست رو در آرشیو پسندیدا هایم قرار بدهم ولی این امکان وجود ندارد و مجبورم اسکرین شات بگیرم

دوستان و کاربران عزیز اگر موافق این امکان هستید رای بدهید تا باشد که فرجی شود

با تشکر
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 09 فروردین 1400 در ساعت 22:30

8. Top | #1373
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایموجی ها خیلی قدیمی شدن لطفا از ایموجی هایی مثل ایموجی های تلگرام و واتساپ بگذارید

9. Top | #1374
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      ایموجی ها خیلی قدیمی شدن لطفا از ایموجی هایی مثل ایموجی های تلگرام و واتساپ بگذارید
      نصف دلیل اومدنم به انجمن ایموجی هاشه
      اینقدر اونارو توی تل و واتساپ دیدم حالم بهم میخوره
      ایموجی های خوبی داره که اینجا

10. Top | #1375
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سلام به مدیریت عزیز @Araz

یه پیشنهاد دارم و مطمئنم خیل از دوستان هم از این امکان استقبال خواهند کرد و خودم خیلی وقته مجبورم به روشی دیگر این امکان رو پیاده کنم

کاربرها گاها تاپیکهایی رو مینویسند که از جنبه اموزشی بسیار بالایی برخوردارند ولی این تاپیکها بعد از گذشت مدتی از صفحه ی بالا پایین میروند و برای پیدا کردنشان باید اسم تاپیک رو حفظ بشیم و از منو جستجو استفاده کنیم و یا لینک تاپیک مربوطه را در یک فایل text و... سیو کنیم مثل همین تاپیک جمع بندی کاربر عزیز @Wonderland که تاپیک بسیار آموزنده ایست و من به شخصه دلم میخواهد این تاپیک رو بصورت ارشیو ذخیره کنم و هر وقت خواستم از همون آرشیو اکانت خودم بهش دسترسی داشته باشم یه جورایی bookmark کنم تاپیک رو
      اگه میشه این امکان رو در انجمن بوجود بیارید تا هر کاربری بتواند از مشخصات خودش قسمت تاپیک های پسندیده و یا بوکمارک شده اش را بتواند مشاهده کند البته شاید این امکان وجود داشته باشد ولی من که نتونستم پیدایش کنم اگر چنین امکانی وجود دارد راهنمایی بفرمایید.

البته اگر این امکان را برای پست های کاربر ها هم فراهم کنید که نور علی نور میشود مثلا گاهی اوقات کاربری در یک تاپیکی که 500 صفحه دارد در صفحه 485 یک پست آموزنده و خوبی قرار میدهد که من به شخصه میخواهم این پست رو در آرشیو پسندیدا هایم قرار بدهم ولی این امکان وجود ندارد و مجبورم اسکرین شات بگیرم

دوستان و کاربران عزیز اگر موافق این امکان هستید رای بدهید تا باشد که فرجی شود

با تشکر

سلام

در لینک زیر به طور کامل نحوه اشتراک در تاپیکها و انجمنها رو توضیح دادم . لطفا کامل مطالعه ش کنید

http://forum.konkur.in/thread9755.html

همچنین از طریق بوکمارک مرورگرتون در موبایل و لپ تاپ و... میتونید تاپیکهای موردعلاقتون رو ذخیره کنید

از طریق لینکهای سریع بالای انجمن هم میتونید به موضوعات مشترک شده ، دسترسی سریع داشته باشید

dvdv.png

http://forum.konkur.in/subscription.php

11. Top | #1376
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      به کاربرای برتر و فعال مزد ماهانه بدین . با تشکر فعلا.

( همانطور هم میدونید اصلا قصدم تهدید نیست اما شاید در عدم توجه به مطالبه ممد ار بسط بشینیم و عین اون تبلیغاتی که حذف کردیم هاست سایت رو پایین بیاریم)

مزد دریافتی هم هماهنگ با نرخ تورم مملکت و پینگ کاربران باشد .

با تشکر
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #1377
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      سلام

در لینک زیر به طور کامل نحوه اشتراک در تاپیکها و انجمنها رو توضیح دادم . لطفا کامل مطالعه ش کنید

http://forum.konkur.in/thread9755.html

همچنین از طریق بوکمارک مرورگرتون در موبایل و لپ تاپ و... میتونید تاپیکهای موردعلاقتون رو ذخیره کنید
      خیلی مواقع خود به خود اشتراک میشم تو تاپیک ها، بدون اینکه خودم بخوام.لطفا این مشکل رو هم بردارید.

13. Top | #1378
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

خیلی مواقع خود به خود اشتراک میشم تو تاپیک ها، بدون اینکه خودم بخوام.لطفا این مشکل رو هم بردارید.

در تنظیمات پروفایل ، حالت پیش فرض اشتراک رو برروی مشترک نمیشوم بگذارید

http://forum.konkur.in/profile.php?do=editoptions

2021-04-01_124358.jpg

14. Top | #1379
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      کاش میشد ب ی نفر چن بار امتیاز داد و کلا محدودیتش بره

اغا منم لایک بنما
      زندگی ی مجموعه ی منظم از بی نظمی هاست

ی مجموعه ی معقول از بی عقلی ها

له شده ، زیرِ پایِ عرفِ اجتماع

خوب ولی اشتباه

15. Top | #1380
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      منو هم لایک کنید مرسی

صفحه 92 از 100 نخستنخست ... 82919293 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

mohammad26، فقط، فیلم، فیزیک، فروم، فرد، فردی، فرصتی، فرض، قلم، كنيد، كه، كار، كردم، كسي، لینک، لطفا، مفید، من، منو، منتظر، مهم، مهمه، موبایل، مورد، میگم، میگه، میاد، میتونه، میخواستم، میخوره، میدم، میشم، میشه، ما، مارکت، محصول، مخصوصا، مديريت، مدیر، مدیریت، مراجعه، مشورت، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چون، نوشتم، نوشته، چی، نیست، ندارن، نرم افزار، چرا؟؟؟؟، نشون، هم، همچین، همون، همگی، هی، هایی، هدف، هر، هزار، هست، هستیم، هستش، وقتي، ولی، ونوس، واقعا، وارد، واسه، يه، یه، یک، یک ماه، کل، کلاه، کم، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور سراسری، کنکوری، که، کاری، کتاب، کرده، کسی، گفتم، گوگل، گزینه، پول، پیدا، پیشرفت، پک، پایین، پر، پزشکی، پست، آقاي، آره، آزادي، افبا، اقا، ال کلاسیکو، الله، الان، امکان، امتیاز، امتحان، امروز، اناری، انتقال، انتقاد، انجمن، انجمن کنکور، انجام، انساني، اون، اونی، اونایی، اين، ایمیلم، این، اینترنت، ایجاد، اگه، احترام، ادم، ادیتور، ادبیات، ادغام، از، ازش، اساتید، است، استفاده، اصل، اعتراض، بچه، بنده، به، بود، بیا، با، باید، بار، باز، باشه، بخواد، بخر، بخش، بدین، بدرقه، بریز، برام، برای، برات، بردن، برده، بسيار، بشه، بعدش، تهمت، تو، تيم، تک، تا، تاپيك، تبلیغات، تست، تشکر، جمله، جوان، جوابی، جوری، جالب، جزوه، حال، حجم، حذف، حساب، خلاصه، خواهش، خوب، خود، خیلی، خیلی سبز، خیر، خاک، خدمت، خدا، خریدم، خرابه، دهنده، دوم، دوباره، دوس، دیروز، دانش آموزان، دانشجو، داده، دارم، داره، داشت، داشتم، دختر، در، درخواست، درس، دست، دعای، رهایی، رو، رئیس، راهنمایی، راست، زنگ، زیر، زیست، زیست شناسی، زبان، زدم، زدن، سنجش، سوال، سوالای، سوالات زیست، سی، سايت، سایت، سایت کنکور، ساحل، ساعت، ستاره، سخت، سراسری، سرعت، شما، شیمی، شاید، شده، صفحه، صفحات، صحبت، طور، عملی، عمومی، عنوان، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن