خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 82 از 101 نخستنخست ... 7281828392 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,216 به 1,230 از 1505
    1. Top | #1216
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نميشه نما و تم سايت به حالت سابق برگرده؟

2. Top | #1217
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها
      نميشه نما و تم سايت به حالت سابق برگرده؟
      ummm na !

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

3. Top | #1218
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      یکی به داد این انجمن برسه
      هر وقت وارد میشم میپرم تو اکانت یک بنده خدای دیگه !
      حالا من ازش خارج میشم ولی احتمالا برای بقیه هم این اتفاق می افته و راه سوء استفاده فراوان

میری توی یک تاپیک دو صفحه تایپ میکی و ارسال رو میزنی میپره بیرون
      یا میگه باید 10 ثانیه از آخرین پستت بگذره تا بتونی دوباره پست کنی در صورتی که من یک روز کلا نبودم اینجا

@Araz

4. Top | #1219
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      یکی به داد این انجمن برسه
      هر وقت وارد میشم میپرم تو اکانت یک بنده خدای دیگه !
      حالا من ازش خارج میشم ولی احتمالا برای بقیه هم این اتفاق می افته و راه سوء استفاده فراوان

میری توی یک تاپیک دو صفحه تایپ میکی و ارسال رو میزنی میپره بیرون
      یا میگه باید 10 ثانیه از آخرین پستت بگذره تا بتونی دوباره پست کنی در صورتی که من یک روز کلا نبودم اینجا

@Araz
      یکی از دوستان هم چن روز پیش در جایی دگر فرمود:

بعنوان مهمان تو تاپیک گشت میزدم با رفتن ب صفحه بعدی وارد یه حساب کاربری ک نمیدونم مال کی بود شدم|

اولین بار بود اما خیلی بدِ
      http://forum.mihanta.ir/uploads/mont...76e4859c1f.png
      حکایت ما جاودانه شود

5. Top | #1220
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      استایل انجمن چرا اینجوری شده؟
      نمیشه تغییرش داد!!!
      خیلی نچسب شده.
      به حالت قبل بر نمیگرده؟؟؟ @Defne@

6. Top | #1221
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      انجمن رو به حالت قبل برگردونید و حالت قبل رو با امکانات بیشتر ارایه بدین و این که فونت انجمن خیلی ریزه باید زوم کرد تا تاپیک ها رو ديد لطفا درشت کنید

7. Top | #1222
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      قرار دادن لینک درسی چرا باید تو انجمنی که اگه اشتباه نکنم هدفش باید در همین راستا باشه ,, خلاف قوانینه
      دلیل قانع کننده حذف شدن خیلی از پستا هم خلاف قانون بودنه
      با یه کم انعطاف احتمالن بشه قوانین بهتری رو جایگزین کرد یا حداقل اصلاح کنیم قوانینو ,, مگر اینکه جزو قوانین جنگلی باشه
      مشکل من الان حذف شدن 3تا پست نیست بزرگواران اینکه اون لینکو از دیشب تا چن ساعت پیش خیلی از دوستان دانلود کردن یعنی نیاز بوده در دسترس باشه
      وقتی میشه لینک آهنگ فرستاد یا تو پ.خ لینک فرستاد پس هییییچ فرقی تو اصل ماجرا نداره

8. Top | #1223
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهریا نمایش پست ها
      قرار دادن لینک درسی چرا باید تو انجمنی که اگه اشتباه نکنم هدفش باید در همین راستا باشه ,, خلاف قوانینه
      دلیل قانع کننده حذف شدن خیلی از پستا هم خلاف قانون بودنه
      با یه کم انعطاف احتمالن بشه قوانین بهتری رو جایگزین کرد یا حداقل اصلاح کنیم قوانینو ,, مگر اینکه جزو قوانین جنگلی باشه
      مشکل من الان حذف شدن 3تا پست نیست بزرگواران اینکه اون لینکو از دیشب تا چن ساعت پیش خیلی از دوستان دانلود کردن یعنی نیاز بوده در دسترس باشه
      وقتی میشه لینک آهنگ فرستاد یا تو پ.خ لینک فرستاد پس هییییچ فرقی تو اصل ماجرا نداره
      این فایلها توسط دبیر مربوطه در سایتشان به فروش گذاشته شده است و از انتشار رایگان آنها رضایت ندارند. بنابراین حذف میشوند.

9. Top | #1224
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      این فایلها توسط دبیر مربوطه در سایتشان به فروش گذاشته شده است و از انتشار رایگان آنها رضایت ندارند. بنابراین حذف میشوند.

با دید شما جلو بریم که اوضاع بدتر میشه ,, به نظرتون اگه میذاشتم تو مارکت واسه فروش 10نفرم میخریدن ازم هم آقاجانی راضی بود هم خداش
      متاسفانه شما حتی جزوه شیمی 2 که آلا رایگان قرار داده رو هم حذف کردین

10. Top | #1225
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آغا اون جزوه هایی ک رایگانن چرا میحذفید؟
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

11. Top | #1226
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهریا نمایش پست ها

با دید شما جلو بریم که اوضاع بدتر میشه ,, به نظرتون اگه میذاشتم تو مارکت واسه فروش 10نفرم میخریدن ازم هم آقاجانی راضی بود هم خداش
      متاسفانه شما حتی جزوه شیمی 2 که آلا رایگان قرار داده رو هم حذف کردین
      درود
      غیر از موارد مطروحه ، هر جنبنده! و جزوه کمک کننده و مفیدی که کمترین حالت تبلیغ کنندگی رو هم داشته باشن بلافاصله حذف میشن ، بدون تعارف! ، در این راستا دنبال دلیل و منطق و استدلال های شاخ دار هم نباشید و نگردید!
      موفق باشید
      ویرایش توسط saj8jad : 20 مهر 1397 در ساعت 05:55 دلیل: موفق باشید

12. Top | #1227
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      سلام !

یکی از کاربرا رمز ورودشو یادش رفته
      ایمیلشم حالا یا پاک شده یا حذف شده !
      پیام هم داد ظاهرا جواب ندادین ( ایمیل )

@ParsaYousefi

چیکار کنه الان ؟

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

13. Top | #1228
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      چقت خوب میشد اگه بپزیریم ک جواب دادن ب تاپیک های درسی، ی تسلط نسبی میخاد!!!
      گاهی میبینم کسایی ک درک درستی حتی از تفاوت مفهوم جرم و زمان ندارن ب سوالای فیزیک جواب های کاملا بی سروتهی میدن. تو ریاضی هم همینطور. یارو مدیربخشه، یا رتبش 3 رقمیه ولی جوابی ک ب سوال پرسیده شده داده گاهن تهوع اوره.
      @Araz
      شاید بهتر باشه تو انتخابها بیشتر دقت بشه اگه امکانش هست.
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace
      ویرایش توسط Phenotype_2 : 20 آذر 1397 در ساعت 17:00

14. Top | #1229
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      اخیرا انجمن هی ارور میده و دیر باز میکنه تاپیکا

15. Top | #1230
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستااان همه تقریبن متوجه اوضاع بی ریخت انجمن هستیم
      پس خواهشن بعد از مشاهده تاپیک مدنظرتون لطفن تو تاپیک نمونین الان من سبدمو گذاشتم پشت سر آقایlawyer تا ایشون از تاپیک امروز رو مود این اهنگم بیان بیرون بعدش نوبت من شه
      تقریبن این دو روز اوضاع همینجوری بوده یهو اجی مجی میشه میری تو حساب یکی دیگه یا پشت سر هم پیج لود میشه یا کلن قفلی
      والا آدم موجی میشه اینجااا
      ویرایش توسط Mehr_b : 25 آذر 1397 در ساعت 03:40

صفحه 82 از 101 نخستنخست ... 7281828392 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

mohammad26، فقط، فیلم، فیزیک، فروم، فرد، فردی، فرصتی، فرض، قلم، كنيد، كه، كار، كردم، كسي، لینک، لطفا، مفید، من، منو، منتظر، مهم، مهمه، موبایل، مورد، میگم، میگه، میاد، میتونه، میخواستم، میخوره، میدم، میشم، میشه، ما، مارکت، محصول، مخصوصا، مديريت، مدیر، مدیریت، مراجعه، مشورت، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چون، نوشتم، نوشته، چی، نیست، ندارن، نرم افزار، چرا؟؟؟؟، نشون، هم، همچین، همون، همگی، هی، هایی، هدف، هر، هزار، هست، هستیم، هستش، وقتي، ولی، ونوس، واقعا، وارد، واسه، يه، یه، یک، یک ماه، کل، کلاه، کم، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور سراسری، کنکوری، که، کاری، کتاب، کرده، کسی، گفتم، گوگل، گزینه، پول، پیدا، پیشرفت، پک، پایین، پر، پزشکی، پست، آقاي، آره، آزادي، افبا، اقا، ال کلاسیکو، الله، الان، امکان، امتیاز، امتحان، امروز، اناری، انتقال، انتقاد، انجمن، انجمن کنکور، انجام، انساني، اون، اونی، اونایی، اين، ایمیلم، این، اینترنت، ایجاد، اگه، احترام، ادم، ادیتور، ادبیات، ادغام، از، ازش، اساتید، است، استفاده، اصل، اعتراض، بچه، بنده، به، بود، بیا، با، باید، بار، باز، باشه، بخواد، بخر، بخش، بدین، بدرقه، بریز، برام، برای، برات، بردن، برده، بسيار، بشه، بعدش، تهمت، تو، تيم، تک، تا، تاپيك، تبلیغات، تست، تشکر، جمله، جوان، جوابی، جوری، جالب، جزوه، حال، حجم، حذف، حساب، خلاصه، خواهش، خوب، خود، خیلی، خیلی سبز، خیر، خاک، خدمت، خدا، خریدم، خرابه، دهنده، دوم، دوباره، دوس، دیروز، دانش آموزان، دانشجو، داده، دارم، داره، داشت، داشتم، دختر، در، درخواست، درس، دست، دعای، رهایی، رو، رئیس، راهنمایی، راست، زنگ، زیر، زیست، زیست شناسی، زبان، زدم، زدن، سنجش، سوال، سوالای، سوالات زیست، سی، سايت، سایت، سایت کنکور، ساحل، ساعت، ستاره، سخت، سراسری، سرعت، شما، شیمی، شاید، شده، صفحه، صفحات، صحبت، طور، عملی، عمومی، عنوان، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن