خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 80 از 100 نخستنخست ... 7079808190 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,186 به 1,200 از 1492
    1. Top | #1186
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام اینکه نمیشه اگه فیلمی از تو کامپیوتر داری قرار بدی و فقط باید آدرس بزاری .......
      اگه یه نفر تو مبحثی مشکل داره اگه بشه یه نفر فیلم اونو براش بفرسته خیلی خوبه...
      با تشکر

2. Top | #1187
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Hossein نمایش پست ها
      سلام اینکه نمیشه اگه فیلمی از تو کامپیوتر داری قرار بدی و فقط باید آدرس بزاری .......
      اگه یه نفر تو مبحثی مشکل داره اگه بشه یه نفر فیلم اونو براش بفرسته خیلی خوبه...
      با تشکر
      سلام
      در سایت آپارات آپلود کنید و از طریق آموزش لینک زیر در انجمن بگذارید

نمایش ویدیو های آپارات به صورت مستقیم در انجمن

3. Top | #1188
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کلمات فیلتر میکنید چیز جالبی نی ها
      هر کدوم از کاربرای اینجا 20 ببالا سن دارن با دوتا کلمه **** نمیشن کع-_-
      ازادی بیان پس چی میشه
      از قشر تحصیلکرده مملکت چ چیزا میبینه ادم

4. Top | #1189
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niـhan نمایش پست ها
      کلمات فیلتر میکنید چیز جالبی نی ها
      هر کدوم از کاربرای اینجا 20 ببالا سن دارن با دوتا کلمه **** نمیشن کع-_-
      ازادی بیان پس چی میشه
      از قشر تحصیلکرده مملکت چ چیزا میبینه ادم
      عزیز دلم فرض کن توی مترویی یا قطار....یکی بیاد صدای گوشیشو زیادکنه...
      چه حسی بهت دست میده؟دوس داری بگیری خفش کنی..
      حالا فرق چشم و گوش چیه؟؟شاید یکی دوست نداشته باشه اصلا این حرفارو ببینه و بشنوه..مکان مکان عمومیه..
      با نگفتن اون حرفایی که فیلتره شما اذیت نمیشین ولی با آزاد کردن اون خیلی ها اذیت میشن
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

5. Top | #1190
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.tehran نمایش پست ها

عزیز دلم فرض کن توی مترویی یا قطار....یکی بیاد صدای گوشیشو زیادکنه...
      چه حسی بهت دست میده؟دوس داری بگیری خفش کنی..
      حالا فرق چشم و گوش چیه؟؟شاید یکی دوست نداشته باشه اصلا این حرفارو ببینه و بشنوه..مکان مکان عمومیه..
      با نگفتن اون حرفایی که فیلتره شما اذیت نمیشین ولی با آزاد کردن اون خیلی ها اذیت میشن
      واو واو❤
      مسیرِ زندگیم بالکل عوض شد
      باشه بذارید فیلتر بمونه این اجازه رو بهتون میدم^^:////

6. Top | #1191
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مدیریت محترم انجمن:

همونجوری ک خودتون اطلاع دارید چند سالی هست ک بچه ها با کاربر deleteaccount دچار مشکل شدن. هردفعه هم ایشون اینجور توجیه میکنن ک پزشک هستن و بچه ها حسادت میکنن. این انجمن تعداد زیادی پزشک داره ک تا ب حال هم با هیچکدوم از بچه ها مشکلی نداشتن.
      نمیگم تموم پست های ایشون برخلاف قوانین هست اما تعدادی از پست های ایشون : مسایل شخصی ک باید توی پ خ حل شه رو تو تاپیک های عمومی عنوان میکنن، برای مثال: اگ کاربری از ایشون پیج اینستا خواسته باشه، میان تو تاپیک عمومی میگن ک کسی حق نداره پیج ایشون رو داشته باشه. ک باعث متشنج شدن جو انجمن و توهین و دعوای کاربرا میشه.

ایشون پزشک باشن ب خودشون مربوطه اما حق ندارن تند تند جبهه بگیرن ک بقیه حسادت میکنن.
      اینکه میگن ازم نقل قول نگیرید: نقل قول نگرفتن و احترام ب ایشون وقتیه ک واقعا معنی داشته باشه. ن اینکه کسی مثلا سوالی بپرسه، ایشون جواب بدن و بعد بگن نقل قول نگیر. خب اگ کابر ابهامی تو حرفشون داشته باشه، چی؟
      هرچند وقتی هم الکی ب ی نفر گیر میدن ک بهم توهین کردی
      ایشون بیش از حد دارن نسل 70 را سرکوب میکنن و هر جوک و اهانتی رو مینویسن و دراخر مینوسن مزاح است

مدیریت محترم دوست ندارم کسی از انجمن اخراج شه اما این موضوع بیش از حد داره کش دار میشه.ممنون میشم رسیدگی کنید.
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..
      ویرایش توسط Masoume : 07 خرداد 1397 در ساعت 14:47

7. Top | #1192
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masoume نمایش پست ها
      مدیریت محترم انجمن:

همونجوری ک خودتون اطلاع دارید چند سالی هست ک بچه ها با کاربر deleteaccount دچار مشکل شدن. هردفعه هم ایشون اینجور توجیه میکنن ک پزشک هستن و بچه ها حسادت میکنن. این انجمن تعداد زیادی پزشک داره ک تا ب حال هم با هیچکدوم از بچه ها مشکلی نداشتن.
      نمیگم تموم پست های ایشون برخلاف قوانین هست اما تعدادی از پست های ایشون : مسایل شخصی ک باید توی پ خ حل شه رو تو تاپیک های عمومی عنوان میکنن، برای مثال: اگ کاربری از ایشون پیج اینستا خواسته باشه، میان تو تاپیک عمومی میگن ک کسی حق نداره پیج ایشون رو داشته باشه. ک باعث متشنج شدن جو انجمن و توهین و دعوای کاربرا میشه.

ایشون پزشک باشن ب خودشون مربوطه اما حق ندارن تند تند جبهه بگیرن ک بقیه حسادت میکنن.
      اینکه میگن ازم نقل قول نگیرید: نقل قول نگرفتن و احترام ب ایشون وقتیه ک واقعا معنی داشته باشه. ن اینکه کسی مثلا سوالی بپرسه، ایشون جواب بدن و بعد بگن نقل قول نگیر. خب اگ کابر ابهامی تو حرفشون داشته باشه، چی؟
      هرچند وقتی هم الکی ب ی نفر گیر میدن ک بهم توهین کردی
      ایشون بیش از حد دارن نسل 70 را سرکوب میکنن و هر جوک و اهانتی رو مینویسن و دراخر مینوسن مزاح است

مدیریت محترم دوست ندارم کسی از انجمن اخراج شه اما این موضوع بیش از حد داره کش دار میشه.ممنون میشم رسیدگی کنید.
      ایشون اسپانسر مدیریتن^^
      الان اراز میاد کسایی ک بش کج نگا میکننو اخراج میکنه
      منو توهم میشکی میشیم^^
      منم به این کمپین میپیوندم ^^و حمایت خودمو نسبت به اخراجی های جدیدو قدیمو اعلام میکنم^^
      پابوسا صد نفر رو بخاطر این اخراج کرده
      پس کی میخاد صدا مارو بشنوه^^
      #نه_به_نقل_قول
      #آزادی
      #آزادی_بیان
      #حق_طلبی
      #سلطه_ستیزی
      #پیر_پسر
      #خود_***_شاخ_پندار
      #هپروت
      #دکتر_پلاستیکی
      #بررسی

8. Top | #1193
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام به دن بیلزریان انجمن که همه دخترا ریختن تو دایرکتش و جناب آراز گرامی

بیشتر روی صحبتم با آرازه البته .
      اقا این به اصطلاح دکتر عزیز ما میگه شخصیت هر کس از حرفی که میزنه پیداست .
      من از شما میپرسم :
      شخصیت کسی که عکسی مثل اون عکس اون کودک بنده خدا و دستش داخل چرخ گوشت رو میزاره تو تاپیک اتفاقا به قول خودش رسمی ( ) تا به همه ثابت کنه دکتره و البته حال خیلیا بهم بخوره و احوال خیلی از کاربرا دگرگون شه چطوریه ؟ چی تو این شخصیت ریختن ؟
      شخصیت کسی که میگه دخترا نیان تو دایرکت من و 273 کا فالوور دارم و فلان بازم تو همون تاپیک رسمی چی ؟ اون چطوریه ؟ این دوست جنتلمن و با شخصیت ما آیا نمیتونه تو اینستاگرام و یا نه اصلا تو پ.خ برطرف کنه قضیرو ؟
      بازم از شخصیتت بگم ؟ تو انقدر دختر ندیده ای که تا ی دختر پسر تو چت باکس حرف درسی هم میزنن سریع میگی : (( وای انگار آقای x از خانم y خوشش اومده )) اونوقت میگی دخترا اومدن دایرکتت و نمیخوایشون ؟
      شخصیت کسی که اون حرفم به دهه هفتادیا زده و توهین جامعی کرده که باز خیلیا آبرو داری کردن و حرفی نزدن ( البته اون خیلیا هم اکثرا مثل همون کسایی که مسخره کردی دهه هفتادی هم بودن ) چی ؟ اون چنین آدمی شخصیتش چطوره ؟

. بعد پررو پررو در اومدی گفتی اون پست من علمی بوده . آره لابد اون پستی که گذاشتی همه به من و پیشرفتم حسودی میکنن هم نقد فیلم دانکرک از نولان بود .

جناب اراز احتمالا این پیامو ببینی بگی من انجمن کنکور درست کردم پس این بحثا چی میگه توش . والا ما هم تو همینش موندیم . به جای این که نزدیک کنکور استراتژی های جمع بندی و برخورد با استرس و مطالعه و حضور سر جلسه کنکور رو بررسی کنیم داریم رو حاشیه ترین بخش ممکن صحبت میکنیم . امیدوارم تموم شه و امیدوارم این پست رو ببینید و حرفامو به دقت بخونید . ببینید ی ادم انقدر پارادوکسیکاله که میشه از حرفاش علیه خودش استفاده کرد و درست قضاوت کنید.

اگر هم من اشتباه میگم اصلا منو اخراج کنید .

9. Top | #1194
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      World War Z
      "Part II : The Fall of the "Deleted Account"

Casting:
      Delete" as the Survivor"
      Forum members as the Rebels

ر.ا:اگه اماکنش هست این مسئله رو اوکی کنید
      چن وقته واقعا رو اعصاب داره میره
      ممنون
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html
      ویرایش توسط WickedSick : 07 خرداد 1397 در ساعت 19:11

10. Top | #1195
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقا چیکار کردین الان یکی دوماهی می شه وقتی می خوای داخل سایت بشی آنتی ویروسم(comodo) هشدار میده برای انجمن
      انجمنم که 7-8ماهی می شه با نت ایرانسل مشکل داره هردفعه وارد حساب کاربری یه بنده خدایی می شمالبته زود می ندازه بیرون
      capture.png
      ویرایش توسط JOEY_DEX : 10 خرداد 1397 در ساعت 11:17 دلیل: تصویر ضمیمه شد

11. Top | #1196
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام
      برای من تو قسمت آگاه سازی بعضی وقتا پیامای بقیه رو میاره. ایمیل یه کی دیگه رو نشون میده یا پیامای خصوصی و پروفایل رو نشون میده. البته نمیشه بازشون کرد ولی متنش کامل نشون داده میشه. میشه درستش کرد؟
      و ندایی که به من میگوید : گر چه شب تاریک است دل قوی دار، سحر نزدیک است

12. Top | #1197
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dela نمایش پست ها
      سلام
      برای من تو قسمت آگاه سازی بعضی وقتا پیامای بقیه رو میاره. ایمیل یه کی دیگه رو نشون میده یا پیامای خصوصی و پروفایل رو نشون میده. البته نمیشه بازشون کرد ولی متنش کامل نشون داده میشه. میشه درستش کرد؟
      سلام

دررابطه بااین مسئله قبلا Arazجواب دادن

مشکل از کش های بعضی از سرویس دهندهای اینترنتی از قبیل ایرانسل و ... است.
      از فیلترشکن یا vpn استفاده کنید تا این اتفاق برایتان دیگر رخ ندهد.

13. Top | #1198
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه مشکلی که هست اینه که وقتی یه صفحه خاص رو میخوام باز کنم :

1. هی رفرش میشه خود به خود و نمی ایسته
      2. بعد از اینکه یه پست دو تا کامنت توش زده شد دیگه هی رفرش میشه و نمیتونی نظر های جدید رو ببینی
      3.دایما وقتی تایپیک های مختلف که سر میزنی(تایپیکایی که دو تا کامنت و بیشتر خوردن) تو وارد اکانت یه کس دیگه میشی

من این مشکل رو با یه سایت که دقیقا قالبش با سایت شما مشابه هست رو دارم... نمیدونم مشکل چیه و چرا ولی هر دو دقیقا مشکلاتشون یکسانه و هر دو شون هم خدارو شکر خداروشکر کسی نیست که جواب گو باشه انگار نه انگار مدیر و ادمینی دارن.

14. Top | #1199
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neurosurgeon نمایش پست ها

2. بعد از اینکه یه پست دو تا کامنت توش زده شد دیگه هی رفرش میشه و نمیتونی نظر های جدید رو ببینی
      3.دایما وقتی تایپیک های مختلف که سر میزنی(تایپیکایی که دو تا کامنت و بیشتر خوردن) تو وارد اکانت یه کس دیگه میشی

من این مشکل رو با یه سایت که دقیقا قالبش با سایت شما مشابه هست رو دارم... نمیدونم مشکل چیه و چرا ولی هر دو دقیقا مشکلاتشون یکسانه و هر دو شون هم خدارو شکر خداروشکر کسی نیست که جواب گو باشه انگار نه انگار مدیر و ادمینی دارن.

از سایر قالبهای ما از قبیل default style , old style استفاده کن

15. Top | #1200
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neurosurgeon نمایش پست ها

این 3 برای منم چند بار پیش اومد گفتن با فیلتر شکن وارد شید
      و ندایی که به من میگوید : گر چه شب تاریک است دل قوی دار، سحر نزدیک است

صفحه 80 از 100 نخستنخست ... 7079808190 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 5 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

mohammad26، فقط، فیلم، فیزیک، فروم، فرد، فردی، فرصتی، فرض، قلم، كنيد، كه، كار، كردم، كسي، لینک، لطفا، مفید، من، منو، منتظر، مهم، مهمه، موبایل، مورد، میگم، میگه، میاد، میتونه، میخواستم، میخوره، میدم، میشم، میشه، ما، مارکت، محصول، مخصوصا، مديريت، مدیر، مدیریت، مراجعه، مشورت، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چون، نوشتم، نوشته، چی، نیست، ندارن، نرم افزار، چرا؟؟؟؟، نشون، هم، همچین، همون، همگی، هی، هایی، هدف، هر، هزار، هست، هستیم، هستش، وقتي، ولی، ونوس، واقعا، وارد، واسه، يه، یه، یک، یک ماه، کل، کلاه، کم، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور سراسری، کنکوری، که، کاری، کتاب، کرده، کسی، گفتم، گوگل، گزینه، پول، پیدا، پیشرفت، پک، پایین، پر، پزشکی، پست، آقاي، آره، آزادي، افبا، اقا، ال کلاسیکو، الله، الان، امکان، امتیاز، امتحان، امروز، اناری، انتقال، انتقاد، انجمن، انجمن کنکور، انجام، انساني، اون، اونی، اونایی، اين، ایمیلم، این، اینترنت، ایجاد، اگه، احترام، ادم، ادیتور، ادبیات، ادغام، از، ازش، اساتید، است، استفاده، اصل، اعتراض، بچه، بنده، به، بود، بیا، با، باید، بار، باز، باشه، بخواد، بخر، بخش، بدین، بدرقه، بریز، برام، برای، برات، بردن، برده، بسيار، بشه، بعدش، تهمت، تو، تيم، تک، تا، تاپيك، تبلیغات، تست، تشکر، جمله، جوان، جوابی، جوری، جالب، جزوه، حال، حجم، حذف، حساب، خلاصه، خواهش، خوب، خود، خیلی، خیلی سبز، خیر، خاک، خدمت، خدا، خریدم، خرابه، دهنده، دوم، دوباره، دوس، دیروز، دانش آموزان، دانشجو، داده، دارم، داره، داشت، داشتم، دختر، در، درخواست، درس، دست، دعای، رهایی، رو، رئیس، راهنمایی، راست، زنگ، زیر، زیست، زیست شناسی، زبان، زدم، زدن، سنجش، سوال، سوالای، سوالات زیست، سی، سايت، سایت، سایت کنکور، ساحل، ساعت، ستاره، سخت، سراسری، سرعت، شما، شیمی، شاید، شده، صفحه، صفحات، صحبت، طور، عملی، عمومی، عنوان، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن