خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 127
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

دریافتی پزشک از بیمارستان

سلام به همه دوستان، ما تو شهرمون یه متخصص داریم که هم تو بیمارستان کار میکنه، ازش پرسیدم، گفت ماهانه بیمارستان به من 85 میلیون پول میده، یه متخصص هم هست تو یه شهر دیگه که رئیس بیمارستان هم هست، کلا میگن حقوقش 185 میلیونه، میخواستم بدونم که واقعا اینا درسته یا نه؟ اصلا پزشک ها، چه عمومی و چه متخصص و ... چقدر از بیمارستان پول میگیرن؟ اگه میدونین، لطفا جواب بدین، خیلی ممنون.

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان، ما تو شهرمون یه متخصص داریم که هم تو بیمارستان کار میکنه، ازش پرسیدم، گفت ماهانه بیمارستان به من 85 میلیون پول میده، یه متخصص هم هست تو یه شهر دیگه که رئیس بیمارستان هم هست، کلا میگن حقوقش 185 میلیونه، میخواستم بدونم که واقعا اینا درسته یا نه؟ اصلا پزشک ها، چه عمومی و چه متخصص و ... چقدر از بیمارستان پول میگیرن؟ اگه میدونین، لطفا جواب بدین، خیلی ممنون.
      عزیزم مامور مخفی اطلاعات اینقد حقوق نداره! 185 میلیون در ماه؟ برو دوباره بپرس! گوشات اشتباهی شنیده!

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      عزیزم مامور مخفی اطلاعات اینقد حقوق نداره! 185 میلیون در ماه؟ برو دوباره بپرس! گوشات اشتباهی شنیده!
      منم برای همین تو انجمن پرسیدم دیگه، باور نکردم، حالا واقعا حقوقشون چقدره؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      حسن جان متاسفانه یا خوشبختانه میگیرن الان بیمارستانی که من هستم از وقتی طرح تحول سلامت اجرا شده حقوق ماها یک میلیون اضافه شده حقوق دکترا 80 میلیون.الان متخصص طب اورژنس اوردن ماهانه به جز حقوق ثابت که 9تومنه 80 تومن کارانه میگیرن حالا طب اورژانس تخصصیه که شاگرد تنبلای پزشکی قبول میشن به خاطر این اختلاف دستمزد بود چند روز پیش پرستارا رفتن جلوی مجلس

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      حسن جان متاسفانه یا خوشبختانه میگیرن الان بیمارستانی که من هستم از وقتی طرح تحول سلامت اجرا شده حقوق ماها یک میلیون اضافه شده حقوق دکترا 80 میلیون.الان متخصص طب اورژنس اوردن ماهانه به جز حقوق ثابت که 9تومنه 80 تومن کارانه میگیرن حالا طب اورژانس تخصصیه که شاگرد تنبلای پزشکی قبول میشن به خاطر این اختلاف دستمزد بود چند روز پیش پرستارا رفتن جلوی مجلس
      پس واقعیت داره اینی که من شنیدم، نوش جونشون .

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      حالا میفهمم چرا همه دوست دارن پزشکی قبول شن:yahoo (21): ماهی 80 میلیون؟! بابا ایول!!!

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      حالا میفهمم چرا همه دوست دارن پزشکی قبول شن:yahoo (21): ماهی 80 میلیون؟! بابا ایول!!!
      داداش یکم این پول خیلی زیادیه دیگه، یکم باید کمترش بکنن، ولی در کل باید نسبت به شغل های دیگه خیلی بیشتر باشه، چون واقعا بوووووووووووووووووووووووو وووووووووق تا به اونجا برسن.

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      داداش یکم این پول خیلی زیادیه دیگه، یکم باید کمترش بکنن، ولی در کل باید نسبت به شغل های دیگه خیلی بیشتر باشه، چون واقعا بوووووووووووووووووووووووو وووووووووق تا به اونجا برسن.
      دقیقا عین وکیل شدن انسانی هاست! هفت خان رستم داره تا وکیل شی! ولی با یه پرونده میتونی راحت چند صد میلیون بزنی به جیب!

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله درسته طرح پزشک خانواده و بیمارستان ها که مصوب شده حقوق پزشکان افزایش پیدا کرده

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      الان این ماه که اسفند ماهه با عیدی و کارانه و حق ماموریت به ما 8میلیون دادن تازه این از وقتی طرح سلامت تصویب شده زیاد شده یه کم ولی پزشک عمومیه بیمارستان گرفته 25 تومن حالا از وقتی طب اورژانس اوردن پزشکای عمومی دریافتیشون کم شده 4برابره ماهاست واقعا پزشک سالاری داره بیداد میکنه باید تو بیمارستان باشید تا درک کنید

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nav!d نمایش پست ها
      ولی این مبالغی که میگن نیست
      ما خودمون کلینیک تخصصی داریم و اون که کلا پرکیسی هستش
      متخصصهایی هم که اونجا کار میکنن و من باهاشون صحبت کردم چنین مبالغی نمیگیرن
      95% پزشکان پرکیسی کار میکنن یعنی تعداد مریض که در ماه میبینن طبق تعرفه بیمارستان یا کلینیک از 50 تا 85 درصد نرخ ویزیت را بهشون میده
      در ضمن چه تو طرح سلامت جه غیر سلامت به اینها ویزیتی که باید بگیرن را بعنوان تعرفه میده
      در حقیقت پزشکها همون میزان قبل را میگیرن، دولت فقط به مردم تخفیف میده
      حق مدیریت هم هست که اونمم نهایتا برای یک مدیر عامل با سابقه 15 سال حدودا 10 تا 15 میلیونه
      تمام اینها بستگی به تعداد مریضی که پزشک میبینه داره

در ضمن شهری هم که من هستم جز کلان شهرهاست و ویزیت ها و تعرفه های بالایی داره
      متخصص زتان میتونه این پول را در بیاره، گاها گوش حلق بینی ها میتونن، اورتوپد میتونه

ولی مطمئن باشین حقوق ثابت هیچ کسی این اندازه نیست
      پ.ن: میزان پرکیس یا درصد با حقوق ثابت متفاوته ها
      پس برو از پرستارای شهرتون بپرس البته ما تو تهرانیما و تعداد مریضا زیاده ولی من فیش دریافتیشونو دیدم خاطرت جمع باشه طرح تحول واسه پزشکا عالی بود واسه مردمم خوب بود ولی واسه پرستارا نه.ببین اصولش اینه که 65 درصد در امد بیمارستان به پزشکا کارانه میدن و 20 درصد و به کل پرسنل بیمارستان میدن حساب کنید دیگه خودتون

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینایی که میگن بیمارستان هستم و فیش حقوقی همه رو چک میکنم و ... همش حرف مفته هیچ پزشکی نمیزاره فیش حقوقش رو کسی ببینه چه برسه به پادو ها و ...

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      اینایی که میگن بیمارستان هستم و فیش حقوقی همه رو چک میکنم و ... همش حرف مفته هیچ پزشکی نمیزاره فیش حقوقش رو کسی ببینه چه برسه به پادو ها و ...
      پس معلوم میشه که واقعا حقوقشون نجومیه که نمیخوان معلوم بشه، وگرنه، اگه معمولی بود، اینقدر سخت گیری نمی کردن.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      متوسط در امد پرستارا چنده؟

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HANA199665 نمایش پست ها
      متوسط در امد پرستارا چنده؟
      بالاخره خلاقیت و هنر یا پرستاری!!!!!

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)