خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 127
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      هرماه که 8میلیون نیستش الان با عیدی و پاداشو خیلی چیزای دیگس وگرنه ماهی 3 تومنه بعدشم ادم باید پیشرفت کنه
      حرفت درست پیشرفت عالیه ولی بعضی وقتا دیگه واسه پیشرفت دیره...

29-30 سالگی فک نکنم وقت و تایمی مناسببی باشه البته این نظر من هست ایشالله تو موفق باشی

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      بچه ها زندگی رو سخت نگیرین و همش دنبال پول هم بودن خوب نیستی بهترین ایام زندگیتو صرف کنی که 40 50 سالگی که وقت مردنت هست جیبت پر پول باشه !؟ اصلا دنیا مال تو وقتی دیگه سنت ایجاب نمیکنه دیگه مثل جونیات رفتار کنی تفریح کنی چه فایده!؟

بابا 8 میلیون حقوق میگیری خدایش با هشت میلیون نمیشه زندگی خوب داشت !؟ اکثر پرستارا با هم ازدواج میکنن طرف هم خودش پرستاره و هم زنش رو هم رفته ماهی 15 16 دارمد دارن چشه 15 میلیون !؟ نمیشه باهاش خوب و شیک زندگی کرد !؟

:yahoo (21)::yahoo (21)::yahoo (21):

بهتر بود اینجوری میگفتی ، واسه یه آدم معمولی با 15 میلیون میشه زندگی خوبی داشت !

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      اینایی که میگن بیمارستان هستم و فیش حقوقی همه رو چک میکنم و ... همش حرف مفته هیچ پزشکی نمیزاره فیش حقوقش رو کسی ببینه چه برسه به پادو ها و ...
      عذرمیخوام قصد دخالت ندارم اما

چه خوبه وقتی میخوایم پست بدیم فکر کنیم آیا حرفامون طرف مقابل رو ناراحت میکنه یا نه

لفظ پادو و حرف مفت رو استفاده کردن توی یه جمع عمومی فک نمیکنم برازنده ی کسی مثل شما باشه

درضمن کسی دلیلی واسه دروغ گفتن نداره

چه خوبه همو قضاوت نکنیم

موفق باشین
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      هرماه که 8میلیون نیستش الان با عیدی و پاداشو خیلی چیزای دیگس وگرنه ماهی 3 تومنه بعدشم ادم باید پیشرفت کنه
      بهزاد جان برای پیشرفت نباید لزوما پزشک بود
      نمیخوام بی احترامی کنم
      من خودم عاشق پزشکیم
      ولی یه نفر صاحب مدرک دکترای پرستاری حرفه ای چیزی نیست که بشه حتی با پزشک عمومی و شاید تخصصایی مث روانپزشکی مقایسش کرد
      بحثم سر بهتر بودن نیست
      بحثم سر اون احترام و منزلته
      به نظر شما یه پزشک ، به فرض جراح قلب ، میتونه حرفه ی یه پی اچ دی پرستاری حرفه ای رو به تمسخر بگیره؟
      خوب اگ اینکارو کنه اولین نفری که ضایع میشه خودشه
      بعدشم بچه ها ؟؟؟؟ واقعا ب نظرتون نمیشه با ماهی هفت هشت میلیون تومن یه زندگی خوب داشت؟
      من نمیخوام بی احترامی کنم اما پزشک دیدم اینقد تو فکر پول دراوردنه که اصن نمیدونه زنو بچش کجان...
      پول چقد ارزش داره مگه؟
      من نمیگم پول مهم نیست و اتفاقا ب نظرم خیلی هم مهمه ولی اونقد ک بشه باش یه زندگی خوب داشت
      یه زندگی که شرمنده ی زن و بچت نباشی ( این واس مرداس)
      مگه قراره ماهی یه ماشین عوض کنی ؟
      پدرای ما چطوری زندگی کردن؟
      آدم اگ بخواد بره بالا ، فرق نداره رشتش چیه ... چون بالاخره میره... تو یه پست دیگ هم گفتم.
      من یه جوشکار میشناسم که صفر سال سواد داره ولی حقوقش دو برابر پدر منه .
      وعده ی ما ... 24 خرداد / دختر پسرای خوبی باشید / سایتم ب هم نزنید ...

.
      .
      .
      بر میگردم

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biskie نمایش پست ها
      من با این که رشتم مهندسیه ولی بازم میگم حقوق پزشکا باید بیشتر باشه !

7 سال زحمت کشیدن !!! شغلشون هم بسیار حساس هست ...

درود بر همه ی پزشکا .... من یک احترام خیلی بزرگ براشون قائلم

منم با شما موافقم
      خدایا...

من... اینجا...

دلم سخت معجزه میخواهد
      ...

6. Top | #36
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      حرفت درست پیشرفت عالیه ولی بعضی وقتا دیگه واسه پیشرفت دیره...

29-30 سالگی فک نکنم وقت و تایمی مناسببی باشه البته این نظر من هست ایشالله تو موفق باشی
      چقد منفی!به نظرم هیچوقت دیر نیست.آدمی که انگیزه داره به راحتی میتونه به هدفش برسه.

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط simin11 نمایش پست ها
      چقد منفی!به نظرم هیچوقت دیر نیست.آدمی که انگیزه داره به راحتی میتونه به هدفش برسه.
      من منفی گرا نیستم فقط افکار های بیشتر بچه ها اینجا فضایی هست من واقع گرا هستم....

تو رویا همیشه حقیقت گم است...

8. Top | #38
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      این رقمایی که من تو این تاپیک دیدم درسته منتهی نه برای همه پزشکا من تو اطرافانم چن تا پزشک هستن مثلا برادرم الان دانشجو تخصصه ترم 2 بجز حقوقی که بیمارستان میده(کمتر از یه پرستار)درآمد دیگه ای نداره همه همینن یه پزشک تا قبل از سال آخر تخصصش عملا درآمد چندانی نداره.... مگه یه پزشک عمومی شیفتای 24 ساعته اورزانس و این چیزا بره که اونم خیلیییی سخته کلا پزشکی که ما بعنوان یه جراح با منزلت و درآمد آنچنانی میشناسیمش هفت خوان رستم رو باید طی کنه تا به اونجا برسه بنظر من کسی که به شوق درآمدش و کلاسش از الان داره به پزشکی فک میکنه آینده نداره تو این رشته باید دوس داشته باشی که یه پزشک باشی

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعیت اینه
      پزشک داریم ماهی 80 تا 100 میلیون میگیره پزشک داریم ماهی 1 میلیون درمیاره ( عمومی منظورمه )
      الان پزشک خانواده ماهی 15 میلیون میگیرن پزشک بیمارستانی هم با توجه به شیفت و ... ماهانه 20 الی 50 تومن درامد دارن
      این تا اینجا
      الان طرف میگه عالیه پس بریم پزشکی
      جواب اینه طرف که داره ماهی 15 تومن به عنوان پزشک خانواده درمیاره 1- اجازه زدن مطب خصوصی دیگه نداره( دولت داره ماهی 15 تومن بش میده که زیرمیزی و ویزیت های گران رو جلوگیری کنه) 2- این پزشکان 2 سال باید منطقه محروم کار کنن3- درسای سخت دانشگاهی که اکثر دانشجوها پزشکی ترم 7 به بعد میبرن و خسته میشن4- امتحانات سخت پزشکی ( سخت گیری توی امتحانات پزشکی خیلی زیاده چون طرف با جون یک انسان سر و کار داره باید بتونه یاد بگیره)5- صرفا پاس کردن درسا ملاک نیست باید کار بلد باشی باید خوب بتونی معاینه کنی که درامدت بالا باشه6- شیفت های سخت بیمارستانی ممکنه شیف شب بهت بخوره از تا صبح بیمارستان باشی و.....7- گرفتن تخصص هم سختی های خودشو داره
      پس فکر نکنین تا قبول شدین پزشکی حله نه تازه اول سختیه همینجوری که پزشک خانواده نمیکنن همینجوری که پزشک بیمارستان نمیکنن
      پس باید اینها هم در نظر گرفت بعد به پولش فکر کرد
      ویرایش توسط artim : 20 اسفند 1393 در ساعت 11:20

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من فک میکردم یه حقوق ثابت دارن دیگه نمیدونستم بیمارستان هر چی در میاره 60 درصدش مال اوناس

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بیمارستان چیزی درنمیاره
      دولت به پزشکان حقوق میده(بیمارستان دولتی منظورمه)
      خصوصی که جای خود داره

12. Top | #42
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      واقعیت اینه پزشک داریم ماهی 80 تا 100 میلیون میگیره پزشک داریم ماهی 1 میلیون درمیاره ( عمومی منظورمه ) الان پزشک خانواده ماهی 15 میلیون میگیرن پزشک بیمارستانی هم با توجه به شیفت و ... ماهانه 20 الی 50 تومن درامد دارن این تا اینجا الان طرف میگه عالیه پس بریم پزشکی جواب اینه طرف که داره ماهی 15 تومن به عنوان پزشک خانواده درمیاره 1- اجازه زدن مطب خصوصی دیگه نداره( دولت داره ماهی 15 تومن بش میده که زیرمیزی و ویزیت های گران رو جلوگیری کنه) 2- این پزشکان 2 سال باید منطقه محروم کار کنن3- درسای سخت دانشگاهی که اکثر دانشجوها پزشکی ترم 7 به بعد میبرن و خسته میشن4- امتحانات سخت پزشکی ( سخت گیری توی امتحانات پزشکی خیلی زیاده چون طرف با جون یک انسان سر و کار داره باید بتونه یاد بگیره)5- صرفا پاس کردن درسا ملاک نیست باید کار بلد باشی باید خوب بتونی معاینه کنی که درامدت بالا باشه6- شیفت های سخت بیمارستانی ممکنه شیف شب بهت بخوره از تا صبح بیمارستان باشی و.....7- گرفتن تخصص هم سختی های خودشو داره پس فکر نکنین تا قبول شدین پزشکی حله نه تازه اول سختیه همینجوری که پزشک خانواده نمیکنن همینجوری که پزشک بیمارستان نمیکنن پس باید اینها هم در نظر گرفت بعد به پولش فکر کرد
      کاملن قبولشون دارم قبول شدن تو تخصص خیلییییی سخت تر از کنکوره....فقط منابعش سه برابره کنکوره کلا سخته ولی نه برا کسی که علاقه داره شب بیداری تحمل کنی...درسای سنگین...روزا و ماهایی که شاید نتونی خونوادتو ببینی...سختی های زیاد....ولی خوب یه سریا تو زندگیشون سختی دوس دارن به قول دکتر شریعتی ماهی مرده هم میتونه در جهت آب حرکت کنه...مهم اینه آدم تلاش کنه تو زندگیش

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.sniper نمایش پست ها
      کاملن قبولشون دارم قبول شدن تو تخصص خیلییییی سخت تر از کنکوره....فقط منابعش سه برابره کنکوره کلا سخته ولی نه برا کسی که علاقه داره شب بیداری تحمل کنی...درسای سنگین...روزا و ماهایی که شاید نتونی خونوادتو ببینی...سختی های زیاد....ولی خوب یه سریا تو زندگیشون سختی دوس دارن به قول دکتر شریعتی ماهی مرده هم میتونه در جهت آب حرکت کنه...مهم اینه آدم تلاش کنه تو زندگیش
      اره درسته منم میگم همه جنبه هاشو ببینیم نه اینکه ماهی فلان میلیون تومن پس عالیه بریم
      ما سالانه خیلی دانشجو انصرافی از پزشکی داریم که نمیتونن نمیکشن ادامه بدن

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دختر عمم حدود 3 سالی میشه پزشک شده
      جالبه بدونید که وقتی طرح 18 ماهه رفت مناطق محروم پایه حقوقش 2/200 بود ولی به معنای واقعی کلمه پدرش دراومد
      الان فکر کنم حداقلش حقوقش حدودا ماهی 8-9 تومن باشه
      ولی اینم بگم که یه سریا همش دنبال پول هستن جنبه های دیگه کار رو هم در نظر بگیرن
      8 سال کم نیست واسه گرفتن پزشکی عمومی
      بعدشم نباید توقع داشت کسی که 8 سال درس خونده 1-2 تومن بهش حقوق بدن
      خدایا...

من... اینجا...

دلم سخت معجزه میخواهد
      ...

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mika نمایش پست ها
      من دختر عمم حدود 3 سالی میشه پزشک شده
      جالبه بدونید که وقتی طرح 18 ماهه رفت مناطق محروم پایه حقوقش 2/200 بود ولی به معنای واقعی کلمه پدرش دراومد
      الان فکر کنم حداقلش حقوقش حدودا ماهی 8-9 تومن باشه
      ولی اینم بگم که یه سریا همش دنبال پول هستن جنبه های دیگه کار رو هم در نظر بگیرن
      8 سال کم نیست واسه گرفتن پزشکی عمومی
      بعدشم نباید توقع داشت کسی که 8 سال درس خونده 1-2 تومن بهش حقوق بدن
      هفت هشت سال اونم چه درسی...
      خییییییییلیا اصن نمیکشن ولش میکنن
      الان متاسفانه همه میگن فقطططط قبول شم بقیش حله
      چی جی حله بنده خدا؟
      میدونی باید سه تا کنکور دیگ بدی تو دانشگاه تو این هفت سال؟
      میدونی اغلب دانشجو های پزشکی به زور ریتالین و ... زندن؟
      کتابایی که باید تو یه ترم تموم کنن دیدی؟
      قطرشون رو دیدی؟
      حجم کتاباشون رو دیدی؟
      تا حالا از یه پزشک پرسیدید تا علوم پایه رو پاس کردی چی به سرت اومد؟
      دوستان من ، خیلی از کسایی ک بخاطر پول وارد این رشته میشن نصف راه میبرن
      اگ الان شما به امید این درس میخونید که برید دانشکده پزشکی و راحت شید باس بگم هفت سال اینده روزی رو باید کلا کنکوری بخونید.
      ما درباره رشته ها چی میدونیم ؟
      طرف میگه برم داروسازی تو بیست و پنج سالگی یه داروخونه بزنم و...
      نه عزیز من ، نه فدات شم ... مگه الکیه ؟ اولا که بعد از گرفتن مدرکت باس امتیاز جمع کنی ... امتیاز رو هم از وزارت بهداشت باس بگیری .
      واس داروخونه امتیاز باید یه میزان باشه واس شرکت دارو سازی یه میزان واس پخش دارو و...
      پس این تفکرو که با دارو سازی یه شبه میلیاردر شی رو بریز دور
      اون اوایل که باید مسثول فنی باشی تو داروخونه یکی دیگ خیییییییییلی بت بدن سه نه اصلا چهار تومنه
      خوب اینو به همون کارشناس هوشبری و پرستاری و ... هم میدن
      بعدش بخای داروخونه بزنی تا بخای تو بازار قد علم کنی و سودت معلوم بشه تو خریدات چن سالی طول میکشه
      تازه بگذریم که تو واس زذن داروخونه تو شهرای بزرگ ب ی سابقه کار پنج شیش ساله نیاز داری و یه سرمایه ی توپ
      داروسازی الان اشباع ترین رشته ی تجربیه
      سر انگشتی هم حساب کنی میبینی بعضی جاها تو یه خیابون ده تا داروخونه هست
      ضمنا داروخونه رم ک بزنی فک کن ماهی پونزده یا اصلن بیست تومن یا نه سی تومن بفروشی ؟ چقدش سوده ؟ میدونی چقدشو باس بدی به کسایی تو داروخونتن ؟
      درباره دندان پزشکی ولی اصن از تولید به مصرفه ...
      فقط دوسال با درسای آنچنانی پزشکی سر و کله میزنن و بعد دیگ اکثرن کاراشون عملیه.
      پولشم که دیگ ...
      وعده ی ما ... 24 خرداد / دختر پسرای خوبی باشید / سایتم ب هم نزنید ...

.
      .
      .
      بر میگردم

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)