خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

تکلیف بچه های متولد 1373

سلام به همه دوستان گل و مشاورین عزیز

من متولد 1373

من در کنکور 91 شرکت کردم و رتبه خوبی نیاوردم واسه همین در کنکور امسال میخوام شرکت کنم ، ( هیچ دانشگاهی نمیرم ، همین جوری بیکارم ) حالا برای کد خدمت من کد 4 رو زدم ،

کدی که زدم درسته و دیگه نباید کار دیگه ای انجام بدم .....

ممنون از جوابتون .

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      شما اگه بعد از خرداد متولد شده باشین و اگه دفترچه نفرستاده باشین از نطر نظام وظیفه مشمولین والان دارین غیبت میخورین

قوانين فعاليت در بازارچه کنکور

و رهایی آنجاست / که خود را اسیر سختی ها کنی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FeaRLorD نمایش پست ها
      شما اگه بعد از خرداد متولد شده باشین و اگه دفترچه نفرستاده باشین از نطر نظام وظیفه مشمولین والان دارین غیبت میخورین
      عزیز لطف کن ذهن دوستان رو مشوش نکن ! همه از تاریخ فارغ التحصیلی به مدت یک سال فرصت دارن که خودشونو معرفی کنن ! ما هم تیر 91 فارغ التحصیل شدیم و تا تیر 92 فرصت داریم ...
      در جواب دوست خوبم که استارتر تاپیک هست ، بگم که ، یحتمل همون کد 4 بوده ، منم 31 خرداد 73 هستم ، و همون کد 4 رو زدم ! حالا به فرض هم اگه اشتباه کرده باشیم ، بعد فرصت ویرایش اطلاعات میدن ، میتونیم درستش کنیم !
      موفق باشید
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      كد 4) فارغ التحصيلان و دانش آموزان سال آخر دوره متوسطه روزانه بزرگسالان و آموزش از راه دور و همچنين فارغ التحصيلان دوره پيش دانشگاهي و دانش آموزان دوره پيش دانشگاهي نظام جديد آموزش متوسطه متولد سال 1373 و بعد از آن .

با دقت بخون.فارغ های 73 رو هم شامل میشه
      اصلا مزیت نیمه اولیای 73 به ما همینه
      منظورم از ما 72 هست
      البته من خودم انداختم که نرم سربازی!

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      شما ها بهتره یکم بیشتر پرس و جو کنین

امسال قانون نظام وظیفه عوض شده و سن مشمولیت شده 18 سال که متولدین 73 که مدرک پیش دانشگاهی رو قبل از سن مشمولیت گرفته باشن شش ماه پس از فارغ التحصلی فرصت دارن تا دفترچه بفرستن .

البته توی دفترچه سنجش گفته شده که نیازی نیست ولی دوست خود من الان 4 روز غیبت خورده یعنی که بین حرف های سنجش و نظام وظیفه تناقض هست

دانش آموزاني كه قبل از سن مشموليت موفق به اخذ ديپلم يا پيش دانشگاهي مي شوند چنانچه حداكثر تا شش ماه پس از رسيدن به سن مشموليت (18سالگي تمام) وارد دانشگاه شوند مجاز به ادامه تحصيل مي باشند در غيراين صورت به دليل ورود به غيبت ،مجاز به ادامه تحصيل نخواهند بود . مگر اين كه در مهلت شش ماه معرفي ، خود را از طريق يكي از دفاتر پليس +10 به وظيفه عمومي معرفي كرده و داراي برگ اعزام بدون غيبت باشند .

منبع

قوانين فعاليت در بازارچه کنکور

و رهایی آنجاست / که خود را اسیر سختی ها کنی

6. Top | #6
      UDK
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان اونایی که 74 هستن چی میتونن یک سال دیگ بخونن؟

یعنی من که 74 هستم و کنکوری 92 هستم میتونم اگر قبول نشدم کنکور 93 هم شرکت کنم؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من متولد 17/8/73 هستم و بعد از سن مشمولیت فارغ التحصیل شده ام . و در کنکور 92 موفق نشده ام .ایا برای کنکور 93 باید خودم را ظرف 6 ماه معرفی کنم یا یک سال.ایا لازم است دفترچه اعزام به خدمت را پست کنم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن