خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات

دانلود همایش بزرگ کنکور اسان است!

سلام! قول داده بودم همایش مهندس مسعودی رو بزارم! خدا شاهده دو ساعته همایش تموم شده و الان حاضره! بیاید یکم توضیح بدم!

ساعت چهار قرار بود همایش برگزار بشه! یک ساعت زودتر از خونه زدم بیرون تا دوری از محل همایش کاری نکنه من دیر برسم به محل همایش! از همه طیف بودن! هم سن بالاها! کسایی که لیسانس داشتن و میخواستن دوباره کنکور بدن و هم بچه های کنکوری! هم دخترا هم پسرا!
      همایش با تقریبا یک ربع تاخیر شروع شد! اول مهندس مسعودی اومدن سلام کردن و این حرفا! و بعد این دفعه با خودشون تست آورده بودن! تست های 93

روال کارشون اینطور بود که یک تست حل میکردن و یک مقدار انگیزشی صحبت میکردن! فوق العاده بود! بهتون پیشنهاد میدم حل تست ها افسردتون نکنه چون بعد حل تست اینقدر انگیزشی و خوب صحبت میکنه مهندس که آدم دوست داره پر بزنه! وسط کار هم انرژی بچه ها کلی بهتون انگیزه میده!

بعد از مهندس یه مسئول دیگه اومد صحبت کرد! وای خدای من سالن رو ترکوند! اینقد خوب و انگیزشی صحبت میکرد! حتما اونم گوش بدید!

بعد دوباره مهندس اومد و چند تست ریاضی حل کرد و بازم انگیزشی صحبت کردن شروع شد جیغ دست هورا!

مثِ این همایشا نبود که اساتید میشینن رو صندل و جُم نمیخورن! واقعا حرکت های مهندس مهیج بود!

کلی صحبت کرد که میتونید انرژی بگیرید بچه ها!

راستش رو بخواید همایش بالا شهر هم بود موقع برگشت خونه ها و آدمارو دیدم کلی انرژی گرفتم)

کل همایش یک و نیم ساعته! تو گوشی شده بود 188 مگ! ولی خوب این حجمو بچه ها نمیتونن با این سرعت نفتی ایران دانلود کنن بنابراین حجم رو براتون کردم 25 مگ که راحت بتونید دانلود کنید نگران کیفیت هم نباشید خیلی خوب افتاده!

دانلود کنید و انگیزه و انرژیتون رو تا روز کنکور بیمه بکنید! قول میدم اگه به دقت گوش بدید باکِ انرژیتون تا روز کنکور فوله و دیگه کسی نمیتونه بگه انگیزه ندارم!

در روز هایی که سایت های کنکوری به فکر فروختن جزوه و پکیج و این چیزا هستند! درد بچه های کنکوری رو این چیزا درمون میکنه! مگه نه بچه ها؟

رایـــگان از استراتژی دانلــــــود کنید

پانوشت: یک دی وی دی هم دادن بچه ها! نگاه میکنم چیز به درد بخور داشت آپلود میکنم استفاده کنید!

فداا!

منبع:استراتژی مطالعه!

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      برای دوری از هرگونه بحث اضافی و تشنج بر انگیز ! تاپیک بسته میشه! هرکی فایل کامل همایش دیروزو میخواست دانلود کنه! عااالی هستش بچه ها! محشر!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)