خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      بسیار خوب منم قبول دارم
      اما واقعیت اینه که اناری و کیاسالار تست های مختلفی رو بررسی کردن که این قاعده اول سن بعد شکل رو گذاشتن من تستش رو یادم نیست اما اون اساتید بررسی کردن که سنجش توی اینجور تست ها اومده قانون اول سن بعد شکل رو پذیرفته اینام تو کتاباشون اینجور گفتن

توی کتاب اختصاصی مبتکرانم اناری حتما سوالا زبان اختصاصی رو دیده که اومده فرمول رو جابجا کرده اول شکل رو گفته بعد سن چون حتما اینجور تستی رو سنجش جوابش رو اول شکل بعد سن در نظر گرفته
      منم میگم جای اینکه به استاندار جهانیش بخوای عمل کنی توی کنکور اگه یک درصد دادن شما هم طبق این قاعده اینها عمل کن که امتیاز تست رو بگیری نیا خلافش عمل کن
      جواب های سنجش 100 درصد درست نیست اما چاره ای نیست جز قبول کردن جواب سنجش
      مشکل اینجاست که تستی و مثالی واسه زبان تخصصی در این باره موجود نیست که اول سن بیاره بعد شکل یه برعکس به هر حال من فقط تونستم یه مثال از اینترنت پیدا کنم که میگه هر دوشون درستن...

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rick نمایش پست ها
      مشکل اینجاست که تستی و مثالی واسه زبان تخصصی در این باره موجود نیست که اول سن بیاره بعد شکل یه برعکس به هر حال من فقط تونستم یه مثال از اینترنت پیدا کنم که میگه هر دوشون درستن...

حتما یه علتی داشته که اناری توی کتاب اختصاصیش عکسش رو عمل کرده
      حالا اون بستگی به شما داره که بخوای از قاعده کنکورش و کتاب کنکوریش بری یا قاعده و استاندارد جهانیش
      دیگه من چی بگم دارم کمکت میکنم که اینجور تست دادن امتیاز بگیری
      طبق کتاب کنکوریت عمل کنی بهتره

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب بالاخره به یه نتیجه رسیدیم اگه حرفی زدم ناراحت شدی ببخشید من منظوری نداشتم...

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب بالاخره به یه نتیجه رسیدیم اگه حرفی زدم ناراحت شدی ببخشید من منظوری نداشتم...
      منم خداشاهده قصدم کمک کردنت بود منم عذر میخوام اگه ناراحتت کردم
      کنکوره دیگه باید طبق کتاب عمل کنی توی زیست استادمون میگفت کتاب غلطه اما شما غلطشو یاد بگیرین چاره ای نیست
      موفق باشی
      یا علی

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ما دو نوع گرامر داریم یکی این که زبان شناسا میان حرف مردم رو آنالیز میکنن و به قواعد میرسن که بهش میگن گرامر کاربردی و دیگری این که یه سری قوانین مشخص شده بر اساس متن های رسمی و دانشگاهی بدست میارن که بهش میگن گرامر نوشتاری. توی گرامر نوشتاری همیشه شکل قبل از سن میاد در گرامر کاربردی که حرف مردم عادی هست تفاوت وجود داره اما اونجا هم باز اکثر اوقات شکل قبل از سن میاد در ضمن طبق قانون هر چی که دقیق تر باشه به اسم نزدیک تره سن از شکل دقیقتره پس سن بعد از شکل میاد
      در مورد تست های کنکور سراسری هم بنده بررسی کردم تا حالا تستی نیومده که چنین مشکلی توش بوجود بیاد
      قابل توجه بعضیا هم زبان عمومی و هم زبان تخصصی رو سازمان سنجش طراحی میکنه

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezairanpur نمایش پست ها
      ما دو نوع گرامر داریم یکی این که زبان شناسا میان حرف مردم رو آنالیز میکنن و به قواعد میرسن که بهش میگن گرامر کاربردی و دیگری این که یه سری قوانین مشخص شده بر اساس متن های رسمی و دانشگاهی بدست میارن که بهش میگن گرامر نوشتاری. توی گرامر نوشتاری همیشه شکل قبل از سن میاد در گرامر کاربردی که حرف مردم عادی هست تفاوت وجود داره اما اونجا هم باز اکثر اوقات شکل قبل از سن میاد در ضمن طبق قانون هر چی که دقیق تر باشه به اسم نزدیک تره سن از شکل دقیقتره پس سن بعد از شکل میاد
      در مورد تست های کنکور سراسری هم بنده بررسی کردم تا حالا تستی نیومده که چنین مشکلی توش بوجود بیاد

پس اقای ایرانپور(بازم میگم این اقای ایران پور اسم نداره من همش احساس میکنم دارم یه مرد 40 ساله رو صدا میکنم ) هر دوشو یاد بگیریم ببینیم که تو تست چی گفته دیگه؟

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezairanpur نمایش پست ها

اقای رضا ایرانپور عزیز این بعضیا منم
      منم حرفتو قبول دارم
      اما تو کتاب ها اینجور نوشتن باید پذیرفت

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پس اقای ایرانپور(بازم میگم این اقای ایران پور اسم نداره من همش احساس میکنم دارم یه مرد 40 ساله رو صدا میکنم ) هر دوشو یاد بگیریم ببینیم که تو تست چی گفته دیگه؟
      اگر تستی از این مبحث اومد چه زبان عمومی بود چه زبان تخصصی چه جی آر ای چه تافل چه هرچی قانون پذیرفته شده ی آکادمیک اینه که شکل قبل از سن میاد که با قانون ترتیب صفات هم جور در میاد

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از همه مدیرا لطفا تاپیکو ببندن چون مشکل حل شد!

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)