خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: کمک

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک

سلام من یه سوال داشتن من با بنامه ی قلمچی میرم مثلا فزیک یه فصلشو خوندم کامل تستاشو از گاج زدم خوب بعد چن مدت یادم میره چیکار کنم اونجور که دفعه ی اولخوب تست میزدم بعدش دیگه نمیتونم.چی کار کنم تستاش یادم نره تستا رو مرور کنم؟یا چی؟یه کتاب چکیده هستش که از اون بزنم واسه مرور فزیک چی کار کنم.واسه مرور تستا به نظرتون هر چن وقت روی تستا رو بخونم راه حلشو توذهنم بیارم موثره یا یه کتاب چکیده حل کنم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره ، نحوه یادگیری و خوندن هر کس با دیگران متفاوته که خودت میتونی قلقش رو بدست بیاری
      ولی تمرین زیاد میتونه کمکت کنه هیچ وقت یادت نره ، عید هم دوران خوبی برای جمع بندی دروسه
      .
      خواهشا دفعه بعد خواستی تاپیک بزنی یه عنوان درست حسابی انتخاب کن ، تو تالار همه تاپیک ها عنوانشون کمک ، دارم میمیرم ، یکی منو نجات بده، یا از این قبیله امیدوارم مدیران رسیدگی کنن خیلی بی نظمیه

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nena نمایش پست ها
      سلام من یه سوال داشتن من با بنامه ی قلمچی میرم مثلا فزیک یه فصلشو خوندم کامل تستاشو از گاج زدم خوب بعد چن مدت یادم میره چیکار کنم اونجور که دفعه ی اولخوب تست میزدم بعدش دیگه نمیتونم.چی کار کنم تستاش یادم نره تستا رو مرور کنم؟یا چی؟یه کتاب چکیده هستش که از اون بزنم واسه مرور فزیک چی کار کنم.واسه مرور تستا به نظرتون هر چن وقت روی تستا رو بخونم راه حلشو توذهنم بیارم موثره یا یه کتاب چکیده حل کنم
      1 - 3 - 7 - 30 . یعنی همان روز ، 3 روز بعد ، 7 روز بعد و 30 روز بعد درس رو مرور کنید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن