خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نخوندن دیفرانسیل و حسابان

سلام به همه دوستان
      یه سوال دارم در زمینه حذف حسابان و دیفرانسیل
      من تو شیمی و فیزیک خوبم و فکر میکنم تو بدترین حالت دور و بر 50 بزنم (البته بیشتر مباحث فیزیک رو از گاج نقره ای و شیمی مبتکران خوندم و قبل 15 فروردین تا تهش میخونم).
      توی دروس عمومی هم به نظرم بتونم دینی و ادبیات رو بالای 50 بزنم. ولی عربی و زبانم تعریفی نیستن ولی عربیم نسبت به زبان وضعش بهتره.
      از بین دروس ریاضی ، گسسته و جبر و هندسه تحلیلی رو از روی گاج خوندم ولی دیفرانسیل و حسابان و هندسه پایه از همون اول ترسیدم بخونم و تا الآن هیچی نخوندم...
      هدفم کسب رتبه زیر 2000 هستش.
      از گسسته و جبر و تحلیلی چندتا سوال میاد؟ به نظرتون برا ریاضی چند بزنم میتونم موفق بشم؟
      باید حتما دیف بخونم؟ اگه بخونم بعضی مباحث یا همه؟
      راستی یکم استرس گرفتم وضعیتم چطوره؟ میتونم امیدوار باشم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درود

از گسسته و تحلیلی معمولا از هر فصل دو تا سوال میاد...

خب میگی شیمی 50 میزنی.... آیا شیمی ریاضی 93 رو هم میتونی تو وقت خودش 50 بزنی؟؟

اگه آره یعنی کارت درسته و شیمیت خوبه پس خیلی جلو میندازتت....

حسابان و دیفرانسیل روی هم 48% سوالای ریاضی رو تشکیل میده حدودا...

اگه فقط دو تا مبحث از این دو تا کتاب رو بخونی...یعنی حد و مشتق رو فقط بخونی 20-30 درصد این 50

درصد هم میزنی...پس یه جوری تو برنامت جا بده حد و مشتق رو بخون...اون وقت در بدترین شرایط به

هدفت میرسی...

موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad1997 نمایش پست ها

خب میگی شیمی 50 میزنی.... آیا شیمی ریاضی 93 رو هم میتونی تو وقت خودش 50 بزنی؟؟
      البته سوالای کنکور 93 رو میخوام بعد عید به عنوان یه آزمون حل کنم ولی خوب بیشتر سوالات کنکور پارسال چه شیمی چه فیزیک تو کتابایی که دارم بودن و من تقریبا همشونو دیدم!
      اینکه میگم 50 درصد میزنم نه اینکه 50 درصد خوندم! مطالب شیمی و فیزیک رو تقریبا مسلطم و عید که مرور کنم انشاءا... دیگه مشکلی تو این درسا ندارم و به تسلط کامل میرسم، کسی که همه مطالبو خونده و مسلطه احتمال قریب به یقین بالای 50 میزنه درسته؟
      ----------------------------------------------------------------------------------------
      درمورد دیف هم پس حد و مشتق رو تو برنامم قرار میدم.
      ممنون از راهنماییتون ، دوستان دیگه هم راهنمایی و توصیه ای دارند ذکر کنند...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LIVERPOOL نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان
      یه سوال دارم در زمینه حذف حسابان و دیفرانسیل
      من تو شیمی و فیزیک خوبم و فکر میکنم تو بدترین حالت دور و بر 50 بزنم (البته بیشتر مباحث فیزیک رو از گاج نقره ای و شیمی مبتکران خوندم و قبل 15 فروردین تا تهش میخونم).
      توی دروس عمومی هم به نظرم بتونم دینی و ادبیات رو بالای 50 بزنم. ولی عربی و زبانم تعریفی نیستن ولی عربیم نسبت به زبان وضعش بهتره.
      از بین دروس ریاضی ، گسسته و جبر و هندسه تحلیلی رو از روی گاج خوندم ولی دیفرانسیل و حسابان و هندسه پایه از همون اول ترسیدم بخونم و تا الآن هیچی نخوندم...
      هدفم کسب رتبه زیر 2000 هستش.
      از گسسته و جبر و تحلیلی چندتا سوال میاد؟ به نظرتون برا ریاضی چند بزنم میتونم موفق بشم؟
      باید حتما دیف بخونم؟ اگه بخونم بعضی مباحث یا همه؟
      راستی یکم استرس گرفتم وضعیتم چطوره؟ میتونم امیدوار باشم؟
      دوست عزیز ریاضیات مهمترین بخش کنکور ریاضی

دیفرانسیل و حسابان شاید خیلی سخت و بد تست باشه ولی یه سری مبحث اسون هست که مطمئن هستیم که یه تست میاد

بشین رو اونا تسلط پیدا کن

مثلا مشتق توابع معکوس اسونه انصافا هیچی نداره

بعدا ریاضیات واقعا سخت میاد تو کنکور سعی کن خودتو رو 30 درصد بببندی
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LIVERPOOL نمایش پست ها
      البته سوالای کنکور 93 رو میخوام بعد عید به عنوان یه آزمون حل کنم ولی خوب بیشتر سوالات کنکور پارسال چه شیمی چه فیزیک تو کتابایی که دارم بودن و من تقریبا همشونو دیدم!
      اینکه میگم 50 درصد میزنم نه اینکه 50 درصد خوندم! مطالب شیمی و فیزیک رو تقریبا مسلطم و عید که مرور کنم انشاءا... دیگه مشکلی تو این درسا ندارم و به تسلط کامل میرسم، کسی که همه مطالبو خونده و مسلطه احتمال قریب به یقین بالای 50 میزنه درسته؟
      ...
      بله اگه همه ی مطالب رو به طور کامل خونده باشی و تسلط داشته باشی احتمال زیاد بالای 50 میزنی

ولی قضیه ی شیمی کلا فرق داره....مثال میزنم:

سوالا ی قسمت PH کنکور 93 با 30 سال قبل فرق داشت....تو هیچ دوره ای به این سبک سوالی طرح

نشده بود..سوالا به گونه ای بود که فقط چند نمونه ازش تو تست های خیلی سخت مبتکران بود...

کسایی درصد خوب کسب کردن که نه تنها همه ی مطالب بلکه مطالب بالاتر هم بلد بودن...

ولی در کل وضعیت شما خیلی خوبه...

حد و مشتق هم بخونی دیگه حله

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad1997 نمایش پست ها

ولی قضیه ی شیمی کلا فرق داره....مثال میزنم:

سوالا ی قسمت PH کنکور 93 با 30 سال قبل فرق داشت....تو هیچ دوره ای به این سبک سوالی طرح

نشده بود..سوالا به گونه ای بود که فقط چند نمونه ازش تو تست های خیلی سخت مبتکران بود...

ولی در کل وضعیت شما خیلی خوبه...

حد و مشتق هم بخونی دیگه حله
      البته این که سوالای 93 سطحش بالا بوده رو قبول دارم ولی خب طبیعیه که بعضی قسمت ها سوالای سخت بدن ولی معمولا اکثر سوال ها طوریه که میشه حلشون کرد ، اون سوالای فضایی هم اگه حل نشد مهم نیست چون برای همه یکسانه ، اکثر داوطلبا از خیرش میگذرن.
      50 درصدهم واقعا چیز عجیبی نیست ، چون یک سوم سوالا مربوط به شیمی دو میشه که اکثرش آسونه و میشه حل کرد و سوالای 3 که محاسباتین احتمالا بیشترش رو بتونم حل کنم ، سرعتم بد نیست. پیش هم که دو فصل اول آسونه دو فصل دوم هم ایشاا.. که بشه حل کرد.....
      ------------------
      سرتونو درد آوردم.... درکل خوشبینم نتیجه خوبی بگیرم:yahoo (1):
      یاعلی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)