خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لطفاً کمک کنید! مشکل در مورد ثبت نام

سلام به همه این اولین پستم توی انجمن کنکور هست :d

من تازه برای کنکور 92 ثبت نام کردم یه مسئله ای هست که فکرمو مشغول کرده.
      من مدرک کاردانی از آموزشکده فنی و حرفه ای دارم. رشتم کامپیوتره. دوره پیش دانشگاهی نداشتیم ما یعنی پیوسته بودیم. توی فرم ثبت نام یه قسمت بود مربوط به معدل پیش دانشگاهی و این چیزا. خالیش هم نمی شد گذاشت به جاش با اطلاعات مدرک کاردانیم پرش کردم. نمی دونم کار درستی کردم یا نه توی دفترچه هم چیز خاصی ننوشته بود.
      توی گروه زبان هم ثبت نام کردم

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. برای شرکت در کنکور رشته های نظری ، حتما باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما نمیتونید این کنکور رو شرکت کنید ، چون منابع و مدرکی که نیاز دارید زمین تا آُمون با چیزی که الان دارید فرق داره
      شاید تونستی مدرک پیش دانشگاهی رو جور کنی با هزار بدبختی اما غیرممکنه بتونی در آزمون با کسانی که چند سال ریاضی و علوم خوندن رقابت کنی ( باز خودتی و فقط خودت میدونی )
      ولی میتونید در کنکور فنی و حرفه ای شرکت کنید و بعدشم باید رشته کاردانی برید فکر میکنم اینطور باشه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ولی توی دفترچه نوشته بود کسانی که مدرک کاردانی پیوسته دارند می تونند در آزمون سراسری ثبت نام کنن. کاردانی پیوسته هم خب پیش دانشگاهی نداره که
      در مورد رقابت مشکلی فکر نکنم باشه چون من گروه زبان رو زدم و با ریاضی و علوم دروس مشترکی نداریم (طبق دفترچه) به جز عمومی ها.... درست میگم؟

ترا خدا بیشتر توضیح بدید اگه بدون پیش دانشگاهی نمیشه پس چرا توی دفترچه زده "کسانی که مدرک کاردانی پیوسته دارند می تونند در آزمون سراسری ثبت نام کنن"
      ممنون

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره فکنم بشه
      بهتره از مشاوره بپرسی - یا اصلا برو همون آموزشگاهی که مدرکت رو گرفتی
      اینطور که معلومه تاپیکت کلی بازدید کننده داشته اما کسی جواب سوالت رو نمیدونه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط stevew نمایش پست ها

من مدرک کاردانی از آموزشکده فنی و حرفه ای دارم. رشتم کامپیوتره. دوره پیش دانشگاهی نداشتیم ما یعنی پیوسته بودیم. توی فرم ثبت نام یه قسمت بود مربوط به معدل پیش دانشگاهی و این چیزا. خالیش هم نمی شد گذاشت به جاش با اطلاعات مدرک کاردانیم پرش کردم. نمی دونم کار درستی کردم یا نه توی دفترچه هم چیز خاصی ننوشته بود.

نکنه یبار با این کارتون 2سال از کنکو محروم بشید؟
      خوب بود اول میپرسیدید بعد ثبت نام میکردید
      راستی اگه بخواید حتما یه جای خوب قبول میشید اما اگه بخواید.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینا999 نمایش پست ها
      نکنه یبار با این کارتون 2سال از کنکو محروم بشید؟
      خوب بود اول میپرسیدید بعد ثبت نام میکردید
      راستی اگه بخواید حتما یه جای خوب قبول میشید اما اگه بخواید.
      یه چیزایی گفتن که امسال آخرین کنکوره و از این حرفا. تازه کار غیر قانونی هم که نکردم خود دفترچه نوشته می تونم ثبت نام کنم
      انگار هیچکی کاری که من میخوام بکنم را امتحان نکرده تو کل نت هیچی پیدا نکردم. از هرکی هم می پرسم زیاد اطلاعی نداره
      قاعدتاً باید کاردانی رو معادل پیش دانشگاهی قرار بدن چون ما دروس پیش دانشگاهی رو توی ترم اول کاردانی گذروندیم.
      نمی دونم به خدا من حسابی قاطی کردم
      به هر حال اگه بازم کسی چیزی خاصی به نظرش رسید ممنون میشم در میون بذاره
      مرسی

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط stevew نمایش پست ها

سلام. صفحه 4 دفترچه رو مطالعه کنید. ( شرایط اختصاصی ) شما میتونید با مدرک کاردانی در کنکور شرکت کنید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن