خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اخ چقد منتظرم نوکیا یه اندروید قوی درست کنه.....

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HiccUp نمایش پست ها
      رزولوشن 535 خیلی پایینه.
      بله متاسفانه
      ولی باز نسبت به بقیه هم رده هاش بهتره
      باتریش دوام بیشتری داره نسبت به هم رده هاش
      هم رده هاش تک سیمن این دوسیم
      اونا دوربین ثانویه ندارن این داره اونا فلش ندارن این داره
      ماکروسافت اعلام کرده که مشکل تاچ رو تو اپدیت بعدی به طور کامل حل میکنه

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      ویندوزفون بدترین سیستم عامل هست... اصلا تجربه خوبی نداشتم باهاش... هم مشکل برنامه داره ینی هم کمبود برنامه همم برنامه هاش ناقص هس مثل اینستاگرام مثل وایبر مثل لاین که تایم لاین نداره و... مثل کلش اف کلنز که واسش نیومده و نخواهدم امد این گوشی هم از چیپست ضعیف مدیا تک بهره میبره که دو‌سال پیش سونی روی میان رده خود ینی اکسپریا سی گذاشت و کلی مشکلات بوتلودری و عدم اپدیت و... واسش پیش اومد... فلانم که نوکیا به دلیل واگذاری دو ساله امتیاز خودش به مایکروسافت خبیس! قادر به تولید گوشی تحت برند نوکیا نیس! البته راهی پیدا کرده واس دور زدن اما خودش مستقیما قادر به ساخت اسمارت فون نخواهد بود

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LfbbfoK نمایش پست ها
      داداش من تاحالا فقط با سیستم عامل جاوا کار کردم
      من پیشنهادم 535
      مزیتاشم نسبت به بقیه گفتم مخصوصا اینکه ماکروسافته.
      منتهاش این 4g پشتیبانی نمیکنه
      خوبی دیگش کورتاناس که هنوز نمیدونم تو ایران کار میکنه اصلا قضیهش چجوریاس
      کورتانا خخخ شما فک کن اصلا وجود نداره هیچ کاربردی نداره الان گوگل نوو خداس ولی کاربردی نداره سیری اپلم که بماند

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arman_b100 نمایش پست ها
      اخ چقد منتظرم نوکیا یه اندروید قوی درست کنه.....
      افتتتت داره حاجی

من لومیا 720 دارم اصن نوکیا اندرویید بزنه کلا ناامید میشم ازش
      ------------------
      منتظرم پول دستم بیاد به جا 720 730 یا 640 xl بگیرم
      سر صبح یه نخ سیگار تا چشما باز شد ...
      روی میز تیکت با پول نقد و پاسپورت
      یه کبریت، یه بنزین، یه رویا، یه خونه
      یه کوله خاطره که باید جا بمونه...

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Takfir;384157]
      اولین گوشیم 1200 بود!

فایل پیوست 23947

***** این گوشی مرگ نداره
      بیوفته تو آب، چایی،
      ماشین روش رد شده
      باش گردو بشکن
      هیچ اثری نداره

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad 22 نمایش پست ها
      افتتتت داره حاجی

من لومیا 720 دارم اصن نوکیا اندرویید بزنه کلا ناامید میشم ازش
      ------------------
      منتظرم پول دستم بیاد به جا 720 730 یا 640 xl بگیرم
      عجب پس افت داره نوکیا اندروید بزنه؟! می تونم ازتون بپرسم دقیقا برتری وینفون نسبت به اندروید چیه؟! فقط می گفتن روون بودن هست که با اومدن نکسوس ۶ موتورلا + اندروید لالی پاپ به طور محسوسی از ۸.۱ ۱۵۲۰ سریع تر هست! امکانات نرم افزاری و اپ های بیشتر و کامل تر و ساپورت دولوپری فوق العاده + رایگان بودن همه اپ ها و... هم بماند ... ممنون میشم دلیل منطقی و حرفه ای بیارید چون تموم عمرم در بخش تخصصی موبایل تعمییرات و نرم افزار موبایل سپری شده

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      ویندوزفون بدترین سیستم عامل هست... اصلا تجربه خوبی نداشتم باهاش... هم مشکل برنامه داره ینی هم کمبود برنامه همم برنامه هاش ناقص هس مثل اینستاگرام مثل وایبر مثل لاین که تایم لاین نداره و... مثل کلش اف کلنز که واسش نیومده و نخواهدم امد این گوشی هم از چیپست ضعیف مدیا تک بهره میبره که دو‌سال پیش سونی روی میان رده خود ینی اکسپریا سی گذاشت و کلی مشکلات بوتلودری و عدم اپدیت و... واسش پیش اومد... فلانم که نوکیا به دلیل واگذاری دو ساله امتیاز خودش به مایکروسافت خبیس! قادر به تولید گوشی تحت برند نوکیا نیس! البته راهی پیدا کرده واس دور زدن اما خودش مستقیما قادر به ساخت اسمارت فون نخواهد بود
      بهتره از رو امار حرف برنی داداشم الان تو بیشتر مناطق دنیا رشد کاربرایی که به سمت وینفون میاد از اندرویید بالاتر رفته
      پس نگو بدترین . چون خودم دارم و با وجود کمبود برنامه هاش اصلا مشکلی ندارم باهاش . درسته وایبر و ... به اندرویید نمیرسن ولی پیشرفت قابل توجهی دارن نسبت به یکی دوسال پیش
      کلش اف کنز ینی اینقدر مهمه که از روش راجب یه سیستم عامل قضاوت کنی ؟؟
      سونی تنها کمپانیه که به شدت از محصولاتش بدم میاد اون مشکلاتی که راجب اپدیت و ... گفتی خودت تو وینفون بهش برخوردی ؟؟؟ عمرا اگه همچین مشکلاتی تو وینفون باشه
      حتی واسه ضعیف ترین های ویندوزفون

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کورتانا خخخ شما فک کن اصلا وجود نداره هیچ کاربردی نداره الان گوگل نوو خداس ولی کاربردی نداره سیری اپلم که بماند
      خخخ تو ایران اینا فقط به درد پر کردن اوقات فراغت میخورن ...

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عجب پس افت داره نوکیا اندروید بزنه؟! می تونم ازتون بپرسم دقیقا برتری وینفون نسبت به اندروید چیه؟! فقط می گفتن روون بودن هست که با اومدن نکسوس ۶ موتورلا + اندروید لالی پاپ به طور محسوسی از ۸.۱ ۱۵۲۰ سریع تر هست! امکانات نرم افزاری و اپ های بیشتر و کامل تر و ساپورت دولوپری فوق العاده + رایگان بودن همه اپ ها و... هم بماند ... ممنون میشم دلیل منطقی و حرفه ای بیارید چون تموم عمرم در بخش تخصصی موبایل تعمییرات و نرم افزار موبایل سپری شده
      اینکه گفتم افت داره شوخی بود . ولی واقعا دوست ندارم نوکیا بره سمت اندرویید چون من تو 1.5 سالی که داشتم وینفون از این رو به اون رو شده . پس هنوز جا واسه پیشرفت ویندوز فون به شدت وجود داره.
      من با گوشی های مختلف سروکار ندارم که بتونم نظر کارشناسی بدم. اما من تو اپ های کاربردی به هیچ مشکلی بر نخوردم تا حالا چون همشون رایگان هستن ( اپ های پولی هم دوستان چینی زحمت کرکش رو میکشن که اون بماند)
      ساپورت بهتر

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      بهتره از رو امار حرف برنی داداشم الان تو بیشتر مناطق دنیا رشد کاربرایی که به سمت وینفون میاد از اندرویید بالاتر رفته
      پس نگو بدترین . چون خودم دارم و با وجود کمبود برنامه هاش اصلا مشکلی ندارم باهاش . درسته وایبر و ... به اندرویید نمیرسن ولی پیشرفت قابل توجهی دارن نسبت به یکی دوسال پیش
      کلش اف کنز ینی اینقدر مهمه که از روش راجب یه سیستم عامل قضاوت کنی ؟؟
      سونی تنها کمپانیه که به شدت از محصولاتش بدم میاد اون مشکلاتی که راجب اپدیت و ... گفتی خودت تو وینفون بهش برخوردی ؟؟؟ عمرا اگه همچین مشکلاتی تو وینفون باشه
      حتی واسه ضعیف ترین های ویندوزفون
      از رو امار حرف بزنیم؟! داداش اونی که شما میگی مقایسه امار فروش قبل وینفون با الانش هست واگرنه سه بازار اصلی فروش که هند و چین و امریکا باشه که دست سامسونگ و اپل هست هیچ شک و بحثی نیس! ینی کلش اف کلنز اینستا گرام وایبر تانگو بی تالک و... اینا مهم نیستن؟! الان همه گوشی میگیرن واسه اینا! سونی رو قبول دارم اپدیتاش خوب نیس! ولی سامی و اچ تی سی و ال جی چطور؟ نکسوس های گوگل؟! اپدیت وینفون خوبه؟! سر یه ساعت متحرک واسه لاک اسکرین داشت میگفت گوشی های زیر رم یک نمیگیرن ! الانم فک میکنی وین ۱۰ واسه همه وینفونی ها میاد؟! نه جانم خودشونم تاکید کردن در اما و‌ اگر هس گوشی های زیر رم یک اگرم بیان امکانات کامل ندارن ! بدترین استور نامنظم رو وینفون داره هر چی اپ و‌برنامه خوبم هست که پولیه پلیرشم که هنوز فرمت flv پخش نمیکنه پورت وی پی انم که از اندروید۱.۶ بوده تو اخرین اپدیت تازه وینفون گرفته ! نوار نوتیفیکشن رو که از روز اول اندروید داشته تازه به وینفون اومده! خلاصه بگم وینفون هنوز ارزش خرید ندارد در ضمن مشکلات لرزش صفحه ۹۲۰ که یادتون نرفته؟! مشکلات عدم قطع شارژ و خرابی باتری های ۵۲۰ ۶۳۰؟!؟! وینفون یه دوربین خوب داشت که اونم با اپدیت امبر به بعد گند زد بهش

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از رو امار حرف بزنیم؟! داداش اونی که شما میگی مقایسه امار فروش قبل وینفون با الانش هست واگرنه سه بازار اصلی فروش که هند و چین و امریکا باشه که دست سامسونگ و اپل هست هیچ شک و بحثی نیس! ینی کلش اف کلنز نه مهم نیست. اینستا گرام( برنامه 6tag به اندازه کافی کارامد هست واسه اینستا) وایبر تانگو بی تالک و... اینا مهم نیستن؟نمیگم مهم نیستن منتها همچنان دارن پیشرفت میکنن شما مشکلت اینجاس که میخوای یه سیستم عاملی که هنوز پایش ضعیفه و تازه داره پیشرفت میکنه رو داری با سیستم عاملی مثل اندرویید مقایسه میکنی که سطحش با وینفون قابل مقایسه نیست الان همه گوشی میگیرن واسه اینا! سونی رو قبول دارم اپدیتاش خوب نیس! ولی سامی و اچ تی سی و ال جی چطور؟ نکسوس های گوگل؟! اپدیت وینفون خوبه؟! سر یه ساعت متحرک واسه لاک اسکرین داشت میگفت گوشی های زیر رم یک نمیگیرن ! الانم فک میکنی وین ۱۰ واسه همه وینفونی ها میاد؟! نه جانم خودشونم تاکید کردن در اما و‌ اگر هس تا جایی که من میدونم برا همه گوشیا قراره بیاد منبعی داری لطف بذار استفاده کنیم گوشی های زیر رم یک اگرم بیان امکانات کامل ندارن ! بدترین استور نامنظم رو وینفون داره هر چی اپ و‌برنامه خوبم هست که پولیه پلیرشم که هنوز فرمت flv پخش نمیکنهخیلی از پلیرها هستن که بعضی از فرمت ها رو ساپرت نمیکنن و لازم دارن که یه پلیر نصب بشه برای پخششون ( حداقل تو سونی که اینطوریه با بقیه گوشی ها اشنایی ندارم پورت وی پی انم که از اندروید۱.۶ بوده تو اخرین اپدیت تازه وینفون گرفته ! نوار نوتیفیکشن رو که از روز اول اندروید داشته تازه به وینفون اومده! خلاصه بگم وینفون هنوز ارزش خرید ندارد در ضمن مشکلات لرزش صفحه ۹۲۰ که یادتون نرفته؟! مشکلات عدم قطع شارژ و خرابی باتری های ۵۲۰ ۶۳۰؟!؟داغ کردنای گوشیای اندروییدی . ترکیدناش! و ... اونا رو بیخی؟؟ وینفون یه دوربین خوب داشت که اونم با اپدیت امبر به بعد گند زد بهشدرسته دوربینش خراب شد دوربین 720 من تو لومیا ها اون موقع خیلی معروف بود الان واسه محیط های بزرگ کیفیتش خراب میشه ولی داره تو اپدیت های جدید درست میشه میتونی خیلی از عکسایی که تو denim گرفته شدن رو با امبر و بلک مقایسه کنی
      ............................

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      ............................
      من که مشکلی ندارم داداش در مقایسه کردن قطعا وینفون نباید برسه به اندروید حالا حالا ها در مورد برنامه های دیگه و برنامه های جانبی باید عرض کنم اینستا کامل و جامع و یه کجا بهتر نیست ؟!

شما میگین که نباید نوکیا اندروید بزنه و اندروید افت داره و... میگم فعلا اندروید کامل تر و بهتر هست ...

در مورد اپدیت هم در کنفرانس لحظه به لحظه هم از موبایلستان و هم از وینفون سنتر خوندمش که داستان اپدیت ها مشخص نیست و اردیبهشت ماه معلوم میشه !

در اون زمان هم خیلی از گوشیا از فهرست 18 ماهه ساپورت مایکرو خارج میشن ! وقتی یه اپ ساده که ساعت متحرک هست قرار نبود واسه رم زیر یک بیاد قطعا اپدیت هم همینطور خواهد بود اینو صد در صد این زنه کیا تازگیا شده ریس بخش نرم افزار مایکرو ؟! در تویتی گفته بودن که همه امکانات واسه گوشی های زیر رم یک در وین 10 فعال و قابل استفاده نیس و طبیعی هم هست ! رم 512 باید کم بیاره ولی پرچمدار هایی مثله 930 و 1520 قطعا کامل اجرا خواهند کرد ! در مورد داغ کردن هم که فقط یک عدد اس 4 بود که اونم اچ تی سی سریع موضع گرفته بود البته تو سامی ها میگم که معتبر ترین برند اندروید هستش که مشخص شده بود از باتری تقلبی استفاده میکردن به هر حال خرابی ها و مشکلات صفحه نمایش های نوکیا بسیار زیاد هستش نمونش همین لومیا 920 که الان خودم دارم و افتاده تو کمد و مشکل لرزش صفحه داره در مورد دوربین هم بگم که هر چقدرم بهبود یافته باشه

هیچوقت مثل زمان امبر نیست اون زما با 720 نوت 3 رو خار کردم یادش بخیر !

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما داری ی گوشی 500 تومنی پایین رده ویندوزو با پرچم دار موتورلا مقایسه میکنی؟؟؟
      درسته اندروید سابقه داره مشکل نرم افزاری هم نداری اما ویندوز هم تا یکی دوسال اینده خودشو نشون میده.
      اگه بخایم تو قیمت 500 ت مقایسه کنیم قطعا ویندوز یکی از برترین هاست
      تو این قیمت ویندوز هیچ لگی هنگی چیزی نداره اما اندروید چرا داره
      از سبک ویندوز خسته نمیشی اما اندروید همه چیزش به نرم افزاراشه!!
      ویندوز رو به پیشرفته نسخه 10شم که بیاد متوجه میشین
      در کل واسه منو امثال من 535 بهترین گزینس

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      با 370 تومن پول یه گوشی اندروید معرفی کن که تا آخر عمرش آپدیت بشه!
      با یه گوشی اندروید، با دوربینش یه متنو ترجمه کن!!
      یه گوشی رم 512 پیدا کن که Asphalt 7ـو اجرا کنه راحت!
      تاچ سه بعدیشو هم که بهتره نگم، ریا میشه!!
      و...!!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)