خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات

سال سومی ها!مطالعه دروس نهایی در عید!= کسب معدل دیپلم عالی+فایل صوتی آموزشی

فایـــل انتشار یــــافت
      این روز ها کمتر کسی حواسش به سومی هاست! در حالی که به نظرِ من باید توجه مساوی داشت به کنکوری ها و سال سومی ها! چرا؟
      نیازی به توضیح نداره که بهتون بگم تقریبا مهم تر از کنکور امتحان نهایی هستش و کسی که عملا معدل پایینی! توی امتحان نهایی کسب میکنه باید فاتحه کنکور و رشته خوبو پزشکی و حقوق و مهندسی رو تا حدود زیادی بخونه!
      ولی کسی که معدل نهایی خوبی کسب میکنه مطمئنا انگیزه بیشتری برای مطالعه و موفقیت در کنکور داره! و میدونه که پشتوانه خوبی برای کنکور جمع کرده!
      بچه های سال سومی که خیلی هم دوستشون داریم! امید چشم ما هستند در کنکور 95! سال سومی های عزیز به دو دسته تقسیم میشوند!
      دسته اول کسانی هستند که از روزِ یک مهر هر درسی رو خوندن و معلم درس گفته همون روز سوال های نهایی مرتبط با اون درس رو حل کردند و در وضعیت نسبتا خوبی قرار دارند!
      دسته دوم بچه هایی هستند که خوب کار خاصی برای امتحان نهایی نکردن! نه اینکه تنبل باشن ها نه! ولی واقعا اگه میدونستن ارزش امتحان نهایی چقدره دست به کار میشدن!

من باید این فایل رو یک مهر تهیه و تنظیم میکردم ولی خوب شرمنده!
      ولی نکته مهمی که میخوام بهتون بگم بچه ها! اینه که توی عید میتونید دقیقا مثل کنکوری ها یک سکوی پرش داشته باشید خیلی توووپ!
      اصلا هم وقت زیادی ازتون نمیخوام! روزی چهار ساعت وقت بزارید کار هایی که میگم رو بکنید! مطمئن باشید معدل خوب نهایی منتظر شماست!
      در ضمن دروسی مثل دینی ، ادبیات، رو هم فعلا لازم نیست توی عید بخونید! فقط درس های حلیاتی!
      یادمه خودم سوم بودم رفتم پیش مشاور مدرسمون! این آقا مشاوره نامرد بهم گفت هر روز یک کتابو بخون! فرداش علاوه بر اینکه اون کتابو مرور کردی یک کتاب دیگه هم بخون
      فکرشو بکنید من چی کشیدم :{!
      دوست ندارم بچه هایی که مشاور ندارن یا تو منطقه محروم زندگی میکنن خدایی نکرده امتحان نهایی نمره خوب نگیرن!
      من خودم تو یک منطقه محروم درس خوندم! ولی اینقدر از دست مشاوره عصبانی بودم! تو یک درس های شآقی 19 20 شدم که هیچکس فکرش رو نمیکرد!
      اگه اون مشاوره درست بهم برنامه میداد شاید معدل نهاییم هم بیست میشد....
      بگذریم!
      به طور خلاصه هر چیزی که یک شاگرد سال سومی برای موفقیت در امتحان نهایی+عید قراره بکنه تو این فایل گفته شده!
      گفتم که توی عید چطوری درس بخونید! چیکار کنید! کجاهارو بخونید! از کدوم منبع بخونید! و....

موارد مورد بررسی
      1- نحوه مطالعه دروس نهایی در عید برای کسب نمره خوب کتبی دیپلم

2- استراتژی برنامه ریزی برای موفقیت در دروس نهایی در عید

3-منبع های کامل و جامع برای موفقیت در امتحان نهایی

4- چگونگی بررسی خط به خط کتاب درسی برای کسب معدل دیپلم بالا!

ســـوال: ******** منبع این حرفای شما کیا هستند؟

بچه هایی که معدل دیپلمشون بالای 18 19 بوده!

سوال: ******** حالا اینقدم که میگن امتحان نهایی مهمه؟ مگه نمیشن با معدل کم هم میشه؟

نه عزیزم! این حرفا رو ول کن! معدل نهایی خیلی مهمه و خودش نصف بیشتر کنکوره! از همین الان بهت بگم معدل نهاییت کم شد قید پزشکی مزشکی رو بزن! دیگه بعد عید نیایم بگیم چیکار کنید با معدل کم موفق بشید ها!!!

ســـوال: ******** این روش هایی که شما میگید مالِ بچه پولداراست! من پول ندارم منبع نهایی بخرم کلی کتاب بخرم گلواژه بخرم الگو بخرم!

نه عزیزم! اصلا صحبت این حرفا نیست! هزینه چیزایی که میگم خیلی کم هستند! اصلا لازم نیست کتاب متابی تهیه کنی و پول بدی!

رایـــگان دانلود کنید!

لطفا فایل پیوست رو هم دانلود کنید!

فایل انتشار یافت! آرزوی موفقیت برای شما دوستان سومی عزیز!

منبع: استراتژی مطالعه

4164418-469115-sphere-word-strategy-white-background.jpg

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      فایـــل انتشار یــــافت
      این روز ها کمتر کسی حواسش به سومی هاست! در حالی که به نظرِ من باید توجه مساوی داشت به کنکوری ها و سال سومی ها! چرا؟
      نیازی به توضیح نداره که بهتون بگم تقریبا مهم تر از کنکور امتحان نهایی هستش و کسی که عملا معدل پایینی! توی امتحان نهایی کسب میکنه باید فاتحه کنکور و رشته خوبو پزشکی و حقوق و مهندسی رو تا حدود زیادی بخونه!
      ولی کسی که معدل نهایی خوبی کسب میکنه مطمئنا انگیزه بیشتری برای مطالعه و موفقیت در کنکور داره! و میدونه که پشتوانه خوبی برای کنکور جمع کرده!
      بچه های سال سومی که خیلی هم دوستشون داریم! امید چشم ما هستند در کنکور 95! سال سومی های عزیز به دو دسته تقسیم میشوند!
      دسته اول کسانی هستند که از روزِ یک مهر هر درسی رو خوندن و معلم درس گفته همون روز سوال های نهایی مرتبط با اون درس رو حل کردند و در وضعیت نسبتا خوبی قرار دارند!
      دسته دوم بچه هایی هستند که خوب کار خاصی برای امتحان نهایی نکردن! نه اینکه تنبل باشن ها نه! ولی واقعا اگه میدونستن ارزش امتحان نهایی چقدره دست به کار میشدن!

من باید این فایل رو یک مهر تهیه و تنظیم میکردم ولی خوب شرمنده!
      ولی نکته مهمی که میخوام بهتون بگم بچه ها! اینه که توی عید میتونید دقیقا مثل کنکوری ها یک سکوی پرش داشته باشید خیلی توووپ!
      اصلا هم وقت زیادی ازتون نمیخوام! روزی چهار ساعت وقت بزارید کار هایی که میگم رو بکنید! مطمئن باشید معدل خوب نهایی منتظر شماست!
      در ضمن دروسی مثل دینی ، ادبیات، رو هم فعلا لازم نیست توی عید بخونید! فقط درس های حلیاتی!
      یادمه خودم سوم بودم رفتم پیش مشاور مدرسمون! این آقا مشاوره نامرد بهم گفت هر روز یک کتابو بخون! فرداش علاوه بر اینکه اون کتابو مرور کردی یک کتاب دیگه هم بخون
      فکرشو بکنید من چی کشیدم :{!
      دوست ندارم بچه هایی که مشاور ندارن یا تو منطقه محروم زندگی میکنن خدایی نکرده امتحان نهایی نمره خوب نگیرن!
      من خودم تو یک منطقه محروم درس خوندم! ولی اینقدر از دست مشاوره عصبانی بودم! تو یک درس های شآقی 19 20 شدم که هیچکس فکرش رو نمیکرد!
      اگه اون مشاوره درست بهم برنامه میداد شاید معدل نهاییم هم بیست میشد....
      بگذریم!
      به طور خلاصه هر چیزی که یک شاگرد سال سومی برای موفقیت در امتحان نهایی+عید قراره بکنه تو این فایل گفته شده!
      گفتم که توی عید چطوری درس بخونید! چیکار کنید! کجاهارو بخونید! از کدوم منبع بخونید! و....

موارد مورد بررسی
      1- نحوه مطالعه دروس نهایی در عید برای کسب نمره خوب کتبی دیپلم

2- استراتژی برنامه ریزی برای موفقیت در دروس نهایی در عید

3-منبع های کامل و جامع برای موفقیت در امتحان نهایی

4- چگونگی بررسی خط به خط کتاب درسی برای کسب معدل دیپلم بالا!

ســـوال: ******** منبع این حرفای شما کیا هستند؟

بچه هایی که معدل دیپلمشون بالای 18 19 بوده!

سوال: ******** حالا اینقدم که میگن امتحان نهایی مهمه؟ مگه نمیشن با معدل کم هم میشه؟

نه عزیزم! این حرفا رو ول کن! معدل نهایی خیلی مهمه و خودش نصف بیشتر کنکوره! از همین الان بهت بگم معدل نهاییت کم شد قید پزشکی مزشکی رو بزن! دیگه بعد عید نیایم بگیم چیکار کنید با معدل کم موفق بشید ها!!!

ســـوال: ******** این روش هایی که شما میگید مالِ بچه پولداراست! من پول ندارم منبع نهایی بخرم کلی کتاب بخرم گلواژه بخرم الگو بخرم!

نه عزیزم! اصلا صحبت این حرفا نیست! هزینه چیزایی که میگم خیلی کم هستند! اصلا لازم نیست کتاب متابی تهیه کنی و پول بدی!

رایـــگان دانلود کنید!

لطفا فایل پیوست رو هم دانلود کنید!

فایل انتشار یافت! آرزوی موفقیت برای شما دوستان سومی عزیز!

منبع: استراتژی مطالعه

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 4164418-469115-sphere-with-the-word-strategy-on-white-background.jpg
مشاهده: 103
حجم: 82.5 کیلو بایت
      بسیار بسیار ممنونم که به فکر ما سومی ها هستی:yahoo (1):

دقیقا از عید باید نهایت استفاده رو برد و اختصاصی رو باید کامل خوند و اگر مشکلی هست رفع اشکال کرد چون بعد عید و موقع امتحانات دیگه وقت برای خودندن درس نیست و باید کتابا رو فقط مرور کنی امتحانات هم جلو امدن.فقط به دوستان توصیه میکنم از همین الان سوالات سالهای قبل رو گیر بیارن و حل کنن .

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EDGE98 نمایش پست ها
      بسیار بسیار ممنونم که به فکر ما سومی ها هستی:yahoo (1):

دقیقا از عید باید نهایت استفاده رو برد و اختصاصی رو باید کامل خوند و اگر مشکلی هست رفع اشکال کرد چون بعد عید و موقع امتحانات دیگه وقت برای خودندن درس نیست و باید کتابا رو فقط مرور کنی امتحانات هم جلو امدن.فقط به دوستان توصیه میکنم از همین الان سوالات سالهای قبل رو گیر بیارن و حل کنن .
      دقیقا توی فایل هم تمرکز بر این بوده! یعنی تسلط کامل به مفاهیم مطرح شده در 8 سال گذشته!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من که فک نکنم راه تاثیر گذاری باشه فقط خوندن هر روزه چهار صفحه بنی هاشم
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دمت گرم حسن جان که به فکر سومی ها هستی

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      آپــــــــــــــ ــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــ ـ

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آيا نمرات مستمر مدرسه در نمره اى كه تو كنكور تاثير داره تاثير خواهد داشت ؟ چون مدرسه ما گفته اين نمرات چون به حوزه نهايى ارسال ميشن خيلى مهمن ؟؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Uz3r نمایش پست ها
      آيا نمرات مستمر مدرسه در نمره اى كه تو كنكور تاثير داره تاثير خواهد داشت ؟ چون مدرسه ما گفته اين نمرات چون به حوزه نهايى ارسال ميشن خيلى مهمن ؟؟
      خیر فقط نمره هایی که توی ورقه نهایی گرفته میشه مهم هستند

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)