خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

یخ های فیروزه ای بایکال

نامشان تپه های یخی است، این بلوک های عظیم در اثر حرکت یخ های شناور شکل می گیرند.

این تپه ها بروی دریاچه ی بایکال در سیبری قرار دارند جاییکه یک پنجم آب شیرین جهان را تامین می کند

این نشانه های زمینی گسترده در پوششی از اشکال سنگ های یخی زاده های طبیعت هستند
      بلوک های یخی که به صورت طبیعی شکل می گیرند، تپه های یخی نام دارند و در اثر تغییرات آب و هوایی ایجاد می شوند.

دمای انجماد و بادهای خشن باعث می شوند یخ تازه و یخ های شناور حرکت کنند و این بلوک های تماشایی را بسازند.

فایل پیوست 23812

تپه های یخی در اثر بادهای قوی و هوای سرد ایجاد می شوند و می توانند به ارتفاع 15 متری (50 فوتی) هم برسند.

فایل پیوست 23813

منطقه برف های درخشان: بلوک های عظیم یخ هنگام تابش آفتاب در نور ملایم آبی می درخشند

تپه های یخی می توانند به ارتفاع 15 متری (50 فوتی) برسند.

آلکسی تروفیموف در این صحنه ی بی نظیر کنار محل زندگی خود عکاسی کرده است.

او عکس ها را از دریاچه بایکال نزدیک جنوب روسیه در منطقه سیبری گرفته است جائیکه دما به منفی 38 درجه سلسیوس می رسد.

خود دریاچه یک شگفتی طبیعی است.

حداقل 25 میلیون سال سن دارد و به عنوان یکی از بزرگترین و عمیق ترین دریاچه ها در جهان معروف است.

دریاچه بایکال یک پنجم آب شیرین جهان را تامین می کند.

فایل پیوست 23816

مجسمه ی یخی، صحنه ی یکنواخت اطراف خود را تغییر داده است

فایل پیوست 23817

این تکه یخ به شکلی است که انگار آن را تراشیده اند در حالیکه باد شکلش داده است.

آلکسی 42 ساله که نزدیک دریاچه بایکال در براتسک زندگی می کند می گوید: وقتی اینقدر نزدیک دریاچه بایکال زندگی می کنم احمـقانه است اگر شانس عکاسی از این منظره ی زیبا و جادویی را از دست بدهم.

فایل پیوست 23818

معجزه ی طبیعت: می توان به چشم دید که چرا عکاس آلکسی تروفیموف دریاچه ی بایکال را جادویی توصیف کرده است.

هنوز هم مناطق بکر بسیاری در دریاچه بایکال وجود دارد و کار من به عنوان یک عکاس نشان دادن معجزات طبیعی این منطقه به مردم است.

روی دریاچه ی بایکال همه چیز غیر طبیعی و میخکوب کننده است در این منطقه هیچ چیز عجیب به نظر نمی رسد.

از عکس هایم راضی هستم و اما می خواهم به دریاچه برگردم و چندین نمای غیرمعمول دیگر نیز شکار کنم.

خوشحالم که توانستم از این نماهای زیبا عکاسی کنم. نه فقط از تپه های یخی بلکه از منظره ی زیبای این منطقه.

منبع:کوکا
      فایل پیوست 23819

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آپ

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)