خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 13 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 189
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.nikhalat نمایش پست ها
      اره کلاس نمیخواد ولی به نظرم تنها درسی که باید حتما بری کلاس که بشه تو 3 ما 30 40% زد ریاضی
      ریاضی رو دکتر افشار تو یه فایل صوتی یه قسمتایی رو مشخص کرد ک فک کنم حدقل 40%بشه همونا رو میخوام فعلا بخونم

2. Top | #17
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ببخشید اینجوری میگم ولی شما شاید از لحاظ فهم مشکل داری که رو 2 صفحه موندی اتفاقا سینماتیک دینامیک از بیرون سختن ولی اگه بفهمی خیلی اسونه و میشه تستاشو زد فهمیدنش هم به نظر من حداکثر 10 جلسه 2 ساعته بخوان رو هم که راحت بشه جمعش کرد این 2 تا مبحث!!
      والا دکتر هم رفتم همینو میگه.... معلمم همینو میگفت ولی من میدونم مشکل از من نیست از کتابه....

از شوخی بگذریم دو صفحه مثال بود... فیزیک پیش حجم بسیار زیاد و مطالب عمیقی داره و نیاز به زمان برا مطالعه میخواد نمیشه در سه ماه هم پایه خوند هم پیش

3. Top | #18
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shadab shariati نمایش پست ها
      کلا چند %از پایه میاد چند %از پیش؟؟!!اخر من نفهمیدم
      بودجه بندی رو از سایت دانلود کن.

4. Top | #19
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ریاضی رو دکتر افشار تو یه فایل صوتی یه قسمتایی رو مشخص کرد ک فک کنم حدقل 40%بشه همونا رو میخوام فعلا بخونم
      خب نمیشه 40% بخونی و 40% بزنی!! باید 60% بخونی تا بشه 40 بزنی
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      والا دکتر هم رفتم همینو میگه.... معلمم همینو میگفت ولی من میدونم مشکل از من نیست از کتابه....

از شوخی بگذریم دو صفحه مثال بود... فیزیک پیش حجم بسیار زیاد و مطالب عمیقی داره و نیاز به زمان برا مطالعه میخواد نمیشه در سه ماه هم پایه خوند هم پیش
      البته در رشته تجربی حق با شماست چون شما زیست رو دارین که خیلی گردن کلفته و خیلی واستون تاثیر داره ولی مثلا من تو رشته ریاض اگه فیزیک 50 شیمی 50 ریاضی 30 بزنم رتبم زیر 1000 مثلا تو منطقه 2
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

6. Top | #21
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      البته در رشته تجربی حق با شماست چون شما زیست رو دارین که خیلی گردن کلفته و خیلی واستون تاثیر داره ولی مثلا من تو رشته ریاض اگه فیزیک 50 شیمی 50 ریاضی 30 بزنم رتبم زیر 1000 مثلا تو منطقه 2
      زیست برا بچه های تجربی مثل آب خوردنه مخصوصن اونایی که بهش علاقه داشته باشن

این ریاضی و فیزیک ***** دوشواری زیاد داره

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      پس ریاضی و فیزیک رو همون قسمتایی رو ک دکتر افشار مشخص کردمیخونم زمینم حذف میکنم کلا... بقیه درسا روسعی میکنم همشو بخونم
      خوبه؟نظرتون چیه؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط به خودت مطمئن باش و دیگه واقعا از شنبه شروع کن ... به نتیجه فکر نکن اصلا ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      پس ریاضی و فیزیک رو همون قسمتایی رو ک دکتر افشار مشخص کردمیخونم زمینم حذف میکنم کلا... بقیه درسا روسعی میکنم همشو بخونم خوبه؟نظرتون چیه؟
      من میگم زمین رو کامل حذف نکن 1 فصلای خیلی آسون داره میدونم میگی ضریب نداره اما بخون خیلی کم وقت میگیره ممکنه 1 رتبه لب مرز بیاری اونوقت زمین نجاتت بده از من گفتن بود
      Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer... Nehir asla durmaz...duran siz akan hayat olur...

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      به نظر من زمین رو حذف نکن همه مباحث هم نمی تونی بخونی چون پایت قوی هست پایه ها رو خوب خوب بخون معدلتم که خوبه کمکت میکنه از زمین شناسی اصلا غافل نشو

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببخشید من اینجا سوال میپرسم
      بچه هایی که زمین خوندین به نظرتون کدوم قسمتا با توجه به مدت باقی مونده که راحت باشه و سخت نباشه و سوال هم ازش بیاد خوبه که من بخونم چون نخوندم تا حالا زمینو ؟؟؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نظر منو اگه میخوای دوست عزیز فقط بشین پیش 1 تا عید جمع کن و پیش 2 رو تو عید

و مبحث هایی که توشون قوی هستی در پایه تا 30 اردبیهشت جمع کن و خلاصه نویسی کن

از 1 خرداد تا کنکور فقط تست و دوره کن

این نظر من بود
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با اصول ومنطق خودتون که در این راه به موفقیت صعود خواهید کرد برید جلو تا نتیجه بگیرید

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط میشه بهم بگی چجوری خودتو مجاب کردی که از شنبه دیگه شروع کنی؟

من خودم از اول سال خوندم... نه اونجوری که میخواستم... همش میگم از فردا دیگه اونجوری که میخوام میخونم ولی نمیشه...

دوس دارم زور رو سرم باشه ... چون میدونم اینجوری تغییری نمیکنم... ولی زوری نیست!

اصلن بحث ناامیدی و اینا هم نیست... مطمئنم اگه اونجوری که خودم میدونم بخونم به اون چیزی که میخوام میرسم ولی نمیدونم چرا انجامش نمیدم!

دوستان دیگه هم پیشنهادی دارن ممنون میشم...

اولش فک کردم برم ی پانسیون خوب کنکوری... ولی اونایی که خوبن قیمتشون خیلی زیاده ...

زور و اجبار میخوام ی جورایی ... خودم بی اراده ام ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای ریاضی. مباحث احتمال.امار.تابع.ماتریس.تصا عد.حد.ایت فک کنم 17 تا تست بشه
      برای فیزیک.سال اول .سال دوم .پیش 2 و نوسان و انرژی مکانیکی و فصل 3و4 سوم اینا تقریبا 70 درصد
      شیمی هم پایه اسون پیش 1 رو هم بخون اما سراغ پیش2 نرو
      زیست روکامل بخون از روی گاج تست بزن
      عربی رو بنظرم برو دی وی دی جامع رهپویان بگیر هم کامل هم زمانش زیاد نیست
      برای ادبیات قرابت تمرین کن ارایه بخون و تاریخ ادبیات
      دینی هم اسونه فک کنم جزوه مکتبستان برای دینی خوب باشه

صفحه 2 از 13 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)