خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 90
    1. Top | #31

نمایش مشخصات
      به نظرمن زبان فارسی بحث تکواژ وفعل وبحث وندهاروباید خوند ! چون وقت خوندن زبان فارسی 2و3رونداریم ما!! نظرشماچیه؟

چقد بزرگ شدین شماها !!! خخخ ! دم همه بچه های انجمن کنکور گرم

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      پستای قبلی رو نخوندم حال نداشتم
      واسه ادبیات من از رو کتابای خیلی سبز روزانه حداقل 15-10تا تست قرابت میزنم خیلی بهم کمک کرده ....زبان فارسی هم که کلا بیخیالش...تستای تکواژو و غیره هم احتمال خطای زیادی داره هم الکی وقته ادمو میگیره...تاریخ ادبیاتو و ارایه و اینجور چیزا رو هم که از رو خود کتاب بخونی بهترین کاره...گاج محوری توضیحاته اضافی و مزخرف زیاد داره....

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ب نظر من خوندن زبان فارسی2 لزومی نداره تو کتابای جامع ادبیات هم فقط تستای زبان فارسی3 هستش

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه واسه خوندن زبان فارسی وقت کافی ندارید حداقل مبحث تکواژ و ویرایش و فعل ها رو بخونید
      چون خیلی از بچه ها زبان فارسی رو نمیخونن و بیخیالش میشن با مسلط شدن رو مباحث مهمش خیلی جلو میفتین

5. Top | #35

نمایش مشخصات
      تکواژوواژه،ویرایش،جمله واجزا،گروه اسمی،ساختمان واژه بهترین مباحثی هستن که میشه توی زبان فارسی زد! آخه 5سوال زبان فارسیه! کارخوبی نیس بهش اهمیت ندیم مگه نه؟!

چقد بزرگ شدین شماها !!! خخخ ! دم همه بچه های انجمن کنکور گرم

6. Top | #36
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات

در پاسخ به دوست عزیز mahdi و سایر دوستان کمال گرای دنبال 100 !

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi نمایش پست ها
      سلام.بچه ها لطفانظراتتون رودرباره اینکه چجوری بخونیم تاادبیات رو100بزنیم اینجابگین.اینکه خودتون ازچه منابعی استفاده میکننین وچجوری میخوننین؟تادیگران هم استفاده کنن یاروششونو عوض کنن.مرسی
      لابد میدونین که سالهای زیادیه که صد زدن تو آزمون ادبیات، نه به سواد ادبی و مهارت تست زنی، بلکه صد در صد به «شانس» یا «اشتباه»ِ «صد زننده» ی محترم مربوط بوده! و هرگز کسی که ادبیاتشو صد زده جزو نفرات برتر نبوده. به عکس، رتبه های بالا که مطالب رو بر اساس درسنامه و قواعد درستش یاد گرفتن، تو سوالای سلیقه ای و بی قانونی مث درس ادبیات شدیدا دچار مشکلن. نمونه ش درصد 76 مربوط به رتبه 1 سال 91 و درصد 71 و پایینتر مربوط به سالای قبل.
      تجربه ثابت میکنه که یه درصد فوق العاده توی ادبیات بدون تسلط بر این موارد غیر ممکنه:
      تیپ بندی سوالات، شگردهای طراحی، مدیریت زمان، مهارتهای تست زنی، میانبرها، غلط اندازها، استثناها، اشتباهات رایج، اشکالات کتاب درسی، اختلافات کنکور و کتاب درسی، تغییر نظر طراحان کنکور در باره یک موضوع در چند کنکور متوالی، و در نهایت، اشتباهات کنکورهای گذشته.
      درباره ی همه ی موارد بالا توی کتاب ادبیات موضوعی شرح مفصلی آوردم. به زودی بخشای مهمی از توصیه های اون کتاب رو به همراه «ویترین اشتباهات کنکور» و روش پاسخگویی به سوالات غلط برای بچه های انجمن ادبیات میذارم. پیگیر باشین.

همه لطف خداست.

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استاد یه سوال
      همچین سوالی میتونه تو کنکور بیاد :
      مصراع دوم بیت زیر در کدام گزینه است؟
      و
      بیت زیر از کدام شاعر است ؟؟
      اشکهایی که پس از هر شکست میریزیم همان عرقهایی است که برای پیروزی نریخته ایم .

8. Top | #38
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات

در پاسخ به دوست عزیز armin

نقل قول نوشته اصلی توسط armin نمایش پست ها
      استاد یه سوال
      همچین سوالی میتونه تو کنکور بیاد :
      مصراع دوم بیت زیر در کدام گزینه است؟
      و
      بیت زیر از کدام شاعر است ؟؟
      نه خیر.
      هیچ کدومش.
      به هیچ عنوان.
      منابع طرح سوال خیلی مشخص تر از تصور شماس عزیزم.
      برای اینکه بدونی از هر کدوم از شیش مبحث زبان وادبیات فارسی، چیا توی کنکور میاد و چیا رو طراح به هیچ شکلی اجازه نداره ازشون سوال بده. توی وبلاگ کتاب ادبیات موضوعی، شیش قسمت «راهنمای قرابت»، «راهنمای زبان فارسی»، «راهنمای آرایه های ادبی»، «راهنمای واژه»، «راهنمای املا» و «راهنمای تاریخ ادبیات» رو بخون. سعی می کنم اون بخشا رو اینجا هم ارائه کنیم. نشونی وبلاگ اینه:
      mozui.blogfa.com

همه لطف خداست.

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها من اول میرم دروس و از گنج دوم ( مهر و ماه ) که مطابق برنامه گیزبنه هستو میخونم . بعدش کلمات بعدشم تاریخ ... همه اول از روی 5 گنج

بعدش واسه محکم کاری میرم روی لغات و معنی و تاریخ ادبیات و املای خیلی سبز ... هفته اول کامل دورس و میخونم بعدش از روس خیلی سبز تستارو میزنم

توی ازمونای گزینه 2 من بین 60 - 70 میزنم

بین وقتای بیکاری هم لغات و از روی کلک و قرابت و از روی انرژی اتمی میخونم

حتما اگه کتابای تسن خیلی سبز و ندارید تهیه کنید ... واقعا وساه قرابت تستای خوبی داره ... اگه هم وقت ندارید فقط تستای سنجش و سراسری و بزنید . تستای تالیفیش یه خورده ستخت تره

البته من همه رو میزنم ( هر فصل حدودا نهایت 5 تا غلط دارم ) پیش مشاور که میرم میگه روشت خوبه

البته بگم که اگه توی ازمونا کم میزنم به خاطر اینه سطح گزینه از کنکور بالاتره ! زبان و ارایه هم دارم از روی انرژی اتمی میخونم !

البته نباید به همین اکتفا کرد و بعد عید باید فقط تستای تلفیقی بزنید ( که انرزی اتمی و خیلی سبز این جور بخش و خیلی قشنگ اوردن )

موفق باشید !
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه پیشناد دیگه از نظر من ... قید تکواژ و واژ و بزنید ... خیلی وقتتونو میگیرن و امکان اشتباه زدن زیاد هست ... وقتتون و روی چیز دیگه صرف کنید !
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

11. Top | #41

نمایش مشخصات
      نه چرا بزنین. اتفاقا اگه یکم تمرین کنید خیلی راحت میشه تست هاشو زد و تو کنکورم کافیه بذارین واسه آخرین سوال عمومی ها که مطمئن باشین بقیه سوالا رو زدین و مشکلی ندارین. خیلی آسون حل میشه. حیفه بذارینش کنار
      Lady in Red

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Arrow

نقل قول نوشته اصلی توسط The Godfather نمایش پست ها
      آقا یعنی توی این انجمن کسی از ادبیات مهروماه استفاده نمیکنه؟
      یعنی هیچ کس یست روش مطالعه این کتاب رو بدونه؟
      سلام..کتاب فوق العاده ایه..واقعا که 5گنجه..من که خیلی راضیم ..با خوندنشم مشکلی ندارم..(اگه منظورتون همین 5گنج مهروماه باشه)..کافیه دو مبحثی شروع کنی..هم واژگان هم قرابت معنایی..واژگان که تموم شد بری سراغ تاریخ ادبیات..البته خودم تا وسطای قرابت معنایی که رسیدم همزمان ارایه هارم شروع کردم(ولی یکم تو استعاره و تشبیه کم توضیح داده...

در کل اون مبحثایی که اسونه میشه همزمان خوند(البته این نظر منه..که بعد6سال و فارغ التحصیلی دارم دوباره کنکور میدم...شاید اصولی نباشه

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط romina نمایش پست ها
      زبان فارسی چند سوال میاد؟
      5-6 تا

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من ادبیات رو مبحثی میخونم.قرابت رو تموم کردم .الان روی ارایه ها هستم.بعدشم میرم تاریخ ادبیات
      لغت و املا رو بیخیال شدم کلا
      زبان فارسی هم کتاب درسی رو خوندم فقط
      هیچ تستی نزدم

15. Top | #45
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات

در پاسخ به دوست عزیز mahsa92

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      من ادبیات رو مبحثی میخونم.قرابت رو تموم کردم .الان روی ارایه ها هستم.بعدشم میرم تاریخ ادبیات
      لغت و املا رو بیخیال شدم کلا
      زبان فارسی هم کتاب درسی رو خوندم فقط
      هیچ تستی نزدم
      با سلام و تأسف...
      این که مبحثی میخونی دقیقا درسته. این که الان سر آرایه ها هستی یم همینطور. بعدشم تاریخ ادبیات. تا این جا قبول. اما بعدش... . چرا؟!
      بدون دلگرمی و دلداری دادن میگم که لغت و املا به شرطی که به روش درستش خونده بشن، شوخی طراح کنکورن با یه داوطلب دقیق.
      و رک و پوس کنده و بی رو درواسی بگم که واسه زبان فارسی اگه فقط کتاب درسی رو خوندی به هیچ سوالی نمیتونی جواب بدی. شک نکن.
      بارها گفتیم و نوشتیم که کتاب زبان فارسی به هیچ عنوان، به هیچ عنوان، به هیچ عنوان بچه رو واسه سوال کنکور آماده نمیکنه. حتی تو درسای حفظی، بازم می بینی بچه ها... .
      تستم که نزدی!
      خب؟

با همه اینا و حتی با هر وضعیت بد دیگه ای که نگفته باشی، یه برنامه فشرده و فوق العاده میتونه همه چی رو جبران کنه، اگه مردش باشی.
      خوب فکراتو بکن، بعد جواب بده. مخصوصا به کلمه «مردش» خیلی فک کن.
      ضمنا بد نیس گهگاه امضای خودتو نیگا کنی. از کسی که امضای قشنگش توکل به خدای به این بزرگیه، بعیده. خیلی بعید.

همه لطف خداست.
      ویرایش توسط mahdi nazari : 28 بهمن 1391 در ساعت 00:22

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)