خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 60
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من کنجکاو شدم بدونم چرا همچین عکسی که از قرار معلوم خود نویسنده کتابم نمیدونه چرا...برام جای سوال بود..شایدم یه خر باردار باشه تو میدان الکتریکی..اصن شاید همون جیگر خودمونه که ی مدت ممنوع التصویر بود حالا با قیافه جدید اومده سر از فیزیک خیلی سبز دراورده...!!!!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زیاد خودتون رو درگیر این کتاب نکنید چون تا کنکور پارسال این کتاب وجود نداشت ولی بودن کسایی که تست های قرابت رو کامل زدن من خودم قرابت رو از نشرالگو و گاج میخونم و حتی اگه هزار کتاب دیگه هم برای قرابت چاپ کنن نمیخرمدر واقع منظورم اینه که تا دلتون بخواد انتشارات مختلف هست با کتاب های متنوع و قرار نیست که ما همشون رو بخونیم:yahoo (21):یه کتاب رو انتخاب کنین و تا آخر با همون جلو برین

3. Top | #18
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام . اونایی که تا حال خریدن این کتاب رو لطفا بگن میتونم به جای قرابت معنایی الگو ازش استفاده کنم ؟؟آخه میخواستن قرابت الگو رو سفارش بدم مثل اینکه تموم شده . ممنون

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      هیچ کدوم از این کتاب قرابتا به درد نمیخوره باید خط به خط کلمه به کلمه و شعر ها و متن ها رو از رو کتاب محوری گاج بخونی تمام ارایه ها و کنایه ها معنی لغات و... همه چیش که یاد گرفتی همه خودازمایی هم حل که کردی چون تو همین خود ازمایی ها خیلی نکات در مورد قرابت معنایی گفته خود کتاب بعدش اون وقت هست که هر شعری گذاشتن جلوت راحت معنی میکنی راحت تست های قرابتو میزنی ....

من ادبیاتم عالیه تو کل دبیرستان چه نهایی و چه غیر نهایی یاد ندارم هیچوقت زیر 19 گرفته باشم ولی با این روشی که بخای کنار هر جمله و هر شعر کتاب پنج تا بیت هم معنی بیاری و حالا حفظ کنی یا بخونی هیچی نمیشی باید اساسی و از پایه کار کنی...

از ما گفتن بود اینجوری برین سر کنکور بشینین پشیمون میشین

اضافه کنم که توضیحات کتابم بسیار بسیار مهم هست

5. Top | #20
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman_sam نمایش پست ها
      هیچ کدوم از این کتاب قرابتا به درد نمیخوره باید خط به خط کلمه به کلمه و شعر ها و متن ها رو از رو کتاب محوری گاج بخونی تمام ارایه ها و کنایه ها معنی لغات و... همه چیش که یاد گرفتی همه خودازمایی هم حل که کردی چون تو همین خود ازمایی ها خیلی نکات در مورد قرابت معنایی گفته خود کتاب بعدش اون وقت هست که هر شعری گذاشتن جلوت راحت معنی میکنی راحت تست های قرابتو میزنی ....

من ادبیاتم عالیه تو کل دبیرستان چه نهایی و چه غیر نهایی یاد ندارم هیچوقت زیر 19 گرفته باشم ولی با این روشی که بخای کنار هر جمله و هر شعر کتاب پنج تا بیت هم معنی بیاری و حالا حفظ کنی یا بخونی هیچی نمیشی باید اساسی و از پایه کار کنی...

از ما گفتن بود اینجوری برین سر کنکور بشینین پشیمون میشین

اضافه کنم که توضیحات کتابم بسیار بسیار مهم هست

فرمایش شما متین هست . برای تمامی دروس کنکور حتا دروسی مثل ریاضی و فیزیک باید کتابو خوب خونده باشی و قطعا همه هم اینکار رو می کنن . چون بدون یاد گرفتن کتاب درسی که نمیشه رفت کتاب کمک آموزشی گرفت . ولی باید قبول کنیم که تست زدن هم خیلی خیلی خیلی لازمه با وضع دشواری تستایی که کنکورای اخیر دارند . مخصوصا این موضوع در مباحثی مثل آرایه ادبی و قرابت معنایی ادبیات . ترجمه و درک مطلب عربی و ریدینگ زبان خیییییییییییییییییییلیی بیشتر باید نسبت به بقیه تست زده بشه . من اینو به صورت قطع می گم که کسی که تست کار نکرده باشه نمیتونه تو کنکور موفق بشه و رشته و دانشگاه تاپ قبول شه حداقل تو وضع امروز . میبینیم که خود رتبه های برتر کنکور هم خیلی رو تست تاکید دارن و خودشونم چند تا کتاب تست برا هر درس دارن .
      بازم ممنون

6. Top | #21
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      سلام . اونایی که تا حال خریدن این کتاب رو لطفا بگن میتونم به جای قرابت معنایی الگو ازش استفاده کنم ؟؟آخه میخواستن قرابت الگو رو سفارش بدم مثل اینکه تموم شده . ممنون
      و سوال منم اگه کسی هست لطفن نظر بده . ممنون

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      فرمایش شما متین هست . برای تمامی دروس کنکور حتا دروسی مثل ریاضی و فیزیک باید کتابو خوب خونده باشی و قطعا همه هم اینکار رو می کنن . چون بدون یاد گرفتن کتاب درسی که نمیشه رفت کتاب کمک آموزشی گرفت . ولی باید قبول کنیم که تست زدن هم خیلی خیلی خیلی لازمه با وضع دشواری تستایی که کنکورای اخیر دارند . مخصوصا این موضوع در مباحثی مثل آرایه ادبی و قرابت معنایی ادبیات . ترجمه و درک مطلب عربی و ریدینگ زبان خیییییییییییییییییییلیی بیشتر باید نسبت به بقیه تست زده بشه . من اینو به صورت قطع می گم که کسی که تست کار نکرده باشه نمیتونه تو کنکور موفق بشه و رشته و دانشگاه تاپ قبول شه حداقل تو وضع امروز . میبینیم که خود رتبه های برتر کنکور هم خیلی رو تست تاکید دارن و خودشونم چند تا کتاب تست برا هر درس دارن .
      [/size]بازم ممنون
      حرفتون درست منم نگفتن تست نزن ! میگم این کتاب های قرابت هیچ کاربردی جز وقت تلفی ندارن...

میگم که باید ریز به ریز کتاب بخونن از رو گاج محوری الان همه میدونن بهترین و ریزترین کتاب واسه ادبیات گاج محوری ( سبز رنگ ) هست

و بعدش تست بزنن !

نه که طرف بگه میخام 9تا قرابتو بزنم بعد بره یه کتاب اینجوری بگیره بشینه بخونتش تستشم بزنه....

چون شما واسه معنی کردن بیت ها و فهمیدن مفهومشون باید معنی لغات + ارایه ها رو خوب بدونی...

نه که بری یه کتاب اینجوری بخری که زیر هر بیت چهارتا بیت با معنی مشابه باشه و حفظش کنی و 4 تا دونه هم تست بزنی...

قبل تست زدن باید همه چیزو فوووووول بلد باشی

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قرابت معنایی تسلط میخواد. تسلط روی ابیات هم با تمرین به دست میاد. شما هرقدر بیشتر شعر فارسی خونده و معنی کرده باشی بهتر میتونی قرابت معنای رو جواب بدی.
      هرکتابی برای قرابت معنایی بخونی زیاد فرقی نمیکنه

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      باز هم میگم برای زدن قرابت معنای باید همه لغات کتاب + ارایه ها و تمامی نکات شعر رو بلد باشید

واگرنه با یه چنین کتابی نمیشه سوالا رو زد باید رو خود کتاب درسی مسلط باشید

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نمیدونم ولی خیلی سبز از کتاباش همیشه بیش از حد تعریف میکنه
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

11. Top | #26
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تو رو خدا یه نظری بدین خواهش میکنم . یعنی هیچ کس این کتابو نخریده ؟؟؟؟؟

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تستای تالیفیش جدا از تست های تالیفی ادبیات جامع هستش
      تقریبا میشه گفت از هر بیتی که قابلیت طرح سوال رو داره , سوال وجود داره
      ولی به نظر خودم کتاب انچنانی نیست ...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فکر کنم مد شده هر کی میاد به خیلی سبز گیر میده! بعدش عرض کنم که من این کتابو ندیدم اما الگو رو دارم اونم فقط تسته و هیچگونه درسنامه یا چیز دیگه ای هم نداره البته فکر نکنم لازم هم باشه اما میشه گفت الگو فقط پاسخ تستو مشخص کرده و هیچ تشریح کاملی نداره. به نظر بنده در ادبیات میشه به کتاب های دکتر سبطی(نشر دریافت) اعتماد کرد و نتیجه گرفت البته خیلی سبز هم همیشه کتاب هاش حرفی برای گفتن دارند.

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      تو رو خدا یه نظری بدین خواهش میکنم . یعنی هیچ کس این کتابو نخریده ؟؟؟؟؟
      من سفارش دادم یه چند روز دیگه دستم میرسه.
      نمونه صفحه هاش رو دانلود کن میبینی.
      تستارو درس به درس جدا کرده
      یعنی مثلا درس نی نامه رو میخونی از کتاب درسی خودت با معنیش
      و بعد میری سراغ تستای این کتاب که هرچی تست داخل و خارج
      از همین درس تو چند سال اخیر اومده رو آورده به علاوه ی تست تالیفی

15. Top | #30
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      فکر کنم مد شده هر کی میاد به خیلی سبز گیر میده! بعدش عرض کنم که من این کتابو ندیدم اما الگو رو دارم اونم فقط تسته و هیچگونه درسنامه یا چیز دیگه ای هم نداره البته فکر نکنم لازم هم باشه اما میشه گفت الگو فقط پاسخ تستو مشخص کرده و هیچ تشریح کاملی نداره. به نظر بنده در ادبیات میشه به کتاب های دکتر سبطی(نشر دریافت) اعتماد کرد و نتیجه گرفت البته خیلی سبز هم همیشه کتاب هاش حرفی برای گفتن دارند.
      دوستان من گفتم که . کتاب قرابت هامون سبطی رو خوندم و میخوام یه کتاب برای تست بخرم . میخواستم الگو رو بخرم که ظاهرا تموم شده . گفتم این خیلی سبز کم از الگو نداشته باشه مثلا در قوت تست های تالیفیش . ممنون

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)