خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question سوال تالیفی یا کنکور

salam bazia migan ma bayad alan soalaye talify bezanim ama bade eyd konkur haye salhaye pish ama bazia daghighan bar ax ro migan va bazia migan faghat talify kodoom doroste komak??

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز تو انجمن فارسی تایپ کنید و یه تاپیک تکراری رو دوباری ایجاد نکنید

منتظر بمونید؛ مدیران انجمن حتما جواب تون رو میدن...

نظر شخصی من اینه که تست های تالیفی رو بذارید واسه بعد عید و اول رو تست های کنکور سالهای قبل کار کنیدو هر وقت مطمئن شدید که به اونا تسلط کامل دارید و وقت اضافه آوردید برید سراغ تست های تالیفی...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirradix نمایش پست ها
      salam bazia migan ma bayad alan soalaye talify bezanim ama bade eyd konkur haye salhaye pish ama bazia daghighan bar ax ro migan va bazia migan faghat talify kodoom doroste komak??
      خب معلومه ...
      شما میتونین تا قبل از عید هم تالیفی و هم تست های کنکور های گذشته رو حل کنید (با تاکید بیشتر روی تست های تالیفی ای که ایده های نو دارن)...
      ولی بعد عید سوالات کنکور رو بیشتر حل کنید...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از نظر من هر چي سوال دم دستت بزن از هيچي دريغ نكن
      اين جور بگم بايد هر چي سوال از اون درس داري رو كامل بخوني و بررسي كني حالا ميخواد تاليفي باشه كنكور باشه تازه من بهت پيشنهاد ميدم اگه تونستي سوالات المپياد هاي ١٠سال پيش رو هم كار كني البته تو بعضي دروس مثل ادبيات و شيمي

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتابی که میخونین خوب سوالاش قاطیه هم کنکور داره هم تالیفی به احتمال زیاد...شما واسه تمرین بیشتر اگه وقت داریه همه رو کار کن...بعد عید بیشتر رو سوالات کنکور خیلی کار کن...تالیفی های نکته دارم بخونین...موفق باشین

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوالای کنکور بهتره چون قانونیه
      سوالای تالیفی اگه سخت باشه غیر واقعیه اگه اسون باشه بازم زیادی ساده
      دانشگاه بابل
      اگه کسی بود بگه اشنا بشیم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن