خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 52
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

تاثیر معدل در کنکور همراه با کارنامه

سلام دوستان معدل براتون مهمه؟
      این دوست ما از منطقه 3 معدل کتبی اش 11/79 هست و رتبه اش شده 10011اما طبق تخمین رتبه من حساب کردم اگر این اقا معدل کتبیش 17.5به بالا بود رتبه اش زیر5000میشد(تجربی)(منطقه3)
      اینم لینکشمشاهده کارنامه سراسری
      فقط افرادی میتونن وارد این لینک شن که در ازمون های گزینه دو شرکت کرده باشند
      اینم شات برای کسایی که نمیتونن وارد لینک شن.............فقط دوستان چن تا تاپیک دیگه دیدم که شات کارو دستکاری کرده بودن ولی این درسه اگر هم شک کردین لینکو گذاشتم
      فقط بگم بدبخت شدیم رفت............................................ ..
      capture.jpgcapture1.jpg
      فقط شرمنده دوستان اگه همه صفحه رو باهم شات میگرفتم بی کیفیت در میومد هر دو شات مال همون کارنامست................ممنون از شما

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koenigsegg نمایش پست ها
      سلام دوستان معدل براتون مهمه؟
      این دوست ما از منطقه 3 معدل کتبی اش 11/79 هست و رتبه اش شده 10011اما طبق تخمین رتبه من حساب کردم اگر این اقا معدل کتبیش 17.5به بالا بود رتبه اش زیر5000میشد(تجربی)(منطقه3)
      اینم لینکشمشاهده کارنامه سراسری
      فقط افرادی میتونن وارد این لینک شن که در ازمون های گزینه دو شرکت کرده باشند
      اینم شات برای کسایی که نمیتونن وارد لینک شن.............فقط دوستان چن تا تاپیک دیگه دیدم که شات کارو دستکاری کرده بودن ولی این درسه اگر هم شک کردین لینکو گذاشتم
      فقط بگم بدبخت شدیم رفت............................................ ..
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.JPG
مشاهده: 377
حجم: 111.8 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture1.JPG
مشاهده: 377
حجم: 90.9 کیلو بایت
      فقط شرمنده دوستان اگه همه صفحه رو باهم شات میگرفتم بی کیفیت در میومد هر دو شات مال همون کارنامست................ممنون از شما
      بیشتر این کارنامه ها دروغ هستن!!!

زیاد اعتماد نکنید!

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظر من این آقا اگ معدلشم خیلی بد نبود، بازم 5 هزار نمیشد
      چون درس سفید داره

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      طبق تخمین رتبه شما؟؟
      از سال 93 به بعد که تاثیر مثبت و منفی داره هیچ شخصی حتی بهترین مشاوران نمیتونن تاثیر مثبت یا منفی درسی رو در کنکور اعمال کنن فقط سازمان سنجش میتونه
      پس این حرفی که اگر معدل 17 بود 5 هزار میشد بی اساس هست و هیچ اعتباری نداره
      مشاور

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ایشون حتی اگه معدلش 20 هم بود تازه رتبش می شد زیر 5 هزار! خوب بله معدل 20 کجا 11 کجا!
      ولی بحث اصلی کارنامه ای ایشون اینه که هیچ درسی رو غیر از حدوداً زیست و دینی خوب نزده و با توجه به معدلش هیچ حقی بنظرم ضایع نشده, رتبه ی خوبی هم آورده تازه:yahoo (4)به نسبت درصدا و معدلش)

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soker نمایش پست ها
      بیشتر این کارنامه ها دروغ هستن!!!

زیاد اعتماد نکنید!
      اعتماد چی اغا ایننو از گزینه 2 گرفتم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      طبق تخمین رتبه شما؟؟
      از سال 93 به بعد که تاثیر مثبت و منفی داره هیچ شخصی حتی بهترین مشاوران نمیتونن تاثیر مثبت یا منفی درسی رو در کنکور اعمال کنن فقط سازمان سنجش میتونه
      پس این حرفی که اگر معدل 17 بود 5 هزار میشد بی اساس هست و هیچ اعتباری نداره
      اخه داداش من من که نگفتم من تخمین میزنم برو این درصدارو تو کانون وارد کن بعد بیا نظرتو بنویس

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      ایشون حتی اگه معدلش 20 هم بود تازه رتبش می شد زیر 5 هزار! خوب بله معدل 20 کجا 11 کجا!
      ولی بحث اصلی کارنامه ای ایشون اینه که هیچ درسی رو غیر از حدوداً زیست و دینی خوب نزده و با توجه به معدلش هیچ حقی بنظرم ضایع نشده, رتبه ی خوبی هم آورده تازه:yahoo (4)به نسبت درصدا و معدلش)
      اخه داداش این حقه که بخاطر یکسال از5000بیاد به10000بعدشم دیگه نمیتونه دیپلم دوباره بگیره و اینجاس که حقش ضایع میشه وجاشو به کسی میده که لایق رتبه زیر5000نیس در ضمن بامعدل بالا ی 17.5میتونه زیر 5000بیاره یه سر به کانون بزن برت روشن میشه

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخه داداش من من که نگفتم من تخمین میزنم برو این درصدارو تو کانون وارد کن بعد بیا نظرتو بنویس
      تو کانون گفته که تاثیر معدل لحاظ نیست تو تخمین رتبه اش شما توی پستت نوشتی اگه معدل 17 بود زیر 5000 میشد
      چطور ممکنه این حرف شما وقتی تاثیر مثبت و منفی دست سنجشه و فقط اون میتونه اعمال کنه چطور میتونی بگی اگه 17 بود معدلش مبشد 5000؟
      نکته دوم هر معدل 17 ای که به یک نسبت رتبه رو بالا نمیبره ممکنه یکی معدلش 17 باشه اما مثلا شیمی 10 گرفته باشه ضریب شیمی 3 هست برای تجربی پس تاثیر منفیش بیشتره یکی دیگه ام معدلش 17 هست اما فقط دو درس عمومی رو کم گرفته که ضرایبشون تو کنکور پایین تر هست
      پست شما کاملا رد میشه
      مشاور

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      تو کانون گفته که تاثیر معدل لحاظ نیست تو تخمین رتبه اش شما توی پستت نوشتی اگه معدل 17 بود زیر 5000 میشد
      چطور ممکنه این حرف شما وقتی تاثیر مثبت و منفی دست سنجشه و فقط اون میتونه اعمال کنه چطور میتونی بگی اگه 17 بود معدلش مبشد 5000؟
      نکته دوم هر معدل 17 ای که به یک نسبت رتبه رو بالا نمیبره ممکنه یکی معدلش 17 باشه اما مثلا شیمی 10 گرفته باشه ضریب شیمی 3 هست برای تجربی پس تاثیر منفیش بیشتره یکی دیگه ام معدلش 17 هست اما فقط دو درس عمومی رو کم گرفته که ضرایبشون تو کنکور پایین تر هست
      پست شما کاملا رد میشه
      اغا جون باس اون هفده ونیم رو به مبنای 25درصد سوابق تحصیلی ببری و باتوجه به درصد های این اقا در صد های جدید بدست امده رو تو کانون وارد کنی ..................................اره داداش من

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اغا جون باس اون هفده ونیم رو به مبنای 25درصد سوابق تحصیلی ببری و باتوجه به درصد های این اقا در صد های جدید بدست امده رو تو کانون وارد کنی ..................................اره داداش من
      انگار شما در جریان تاثیر مثبت و منفی نیسی اون زمان که با فرمول میشد تاثیر معدل رو حساب کرد تموم شده
      الان معدل هر درس رو بر حسب تراز و عواملی دیگه سنجش حساب میکنه و توی درصد هر درس کنکور تاثیر مثبت و منفیشو لحاظ میکنه
      یه سرچ کنی میفهمی.خود سنجش ام گفته فقط سنجش میتونه محاسبه کنه تاثیر رو
      مشاور

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ایشون اگه واقعاً دنبال هدفش بود هم خدا نمی خواست هم خرما که! شما میگی برای یک سال! من می گم برای دو سال نه یک سال! ایشون حتی کنکورشم درست نخونده, اگه واقعاً دنبال هدفش بود زبان رو 0 نمی زد, هیچ درسی غیر از زیست و دینی بالای 50 نداره! خب نه معدل داره نه درصد!

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اقا من کاری ندارم خدایی من واسه کنکور فنی و حرفه ای اص دروس عمومی نخوندم و رفتم کنکور:yahoo (4):فقط تخصصی اونم تو تابستان.والا به خدا فکرکنم فقط واسه اینکه عمومی خوب زدم روزانه قبول شدماین دیگه کیه.میگم بامعدل11هم دانشگاه قبول میشن؟؟:yahoo (4)::yahoo (4):
      زندگی پانتومیم است

حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      انگار شما در جریان تاثیر مثبت و منفی نیسی اون زمان که با فرمول میشد تاثیر معدل رو حساب کرد تموم شده
      الان معدل هر درس رو بر حسب تراز و عواملی دیگه سنجش حساب میکنه و توی درصد هر درس کنکور تاثیر مثبت و منفیشو لحاظ میکنه
      یه سرچ کنی میفهمی.خود سنجش ام گفته فقط سنجش میتونه محاسبه کنه تاثیر رو
      عزیز من تاثیر مستقیمه کاری به مثبت ومنفی نداره اون سوابق هم نمره اکتسابی داره و لحاظ میشه لطفا سطحی نگر نباش و دیگه همینطوری نقل قول نکن داداش من ممنون از شما

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط djamin نمایش پست ها
      اقا من کاری ندارم خدایی من واسه کنکور فنی و حرفه ای اص دروس عمومی نخوندم و رفتم کنکور:yahoo (4):فقط تخصصی اونم تو تابستان.والا به خدا فکرکنم فقط واسه اینکه عمومی خوب زدم روزانه قبول شدماین دیگه کیه.میگم بامعدل11هم دانشگاه قبول میشن؟؟:yahoo (4)::yahoo (4):
      کنکور فنی رو با تجربی مقایسه نکن.چون پسر خاله خود من با معدل 12 و فقط 23 درصد دین و زندگی و بقیه دروس صفر ، معماری نقشه کشی دانشکده روزانه امیر کبیر اراک قبول شد

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)