خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 52 از 52
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      تخمین رتبه کانون فوق العاده مزخرف و دروغه بابا
      اگرم میخوای خوب باشه یه سری به گزینه 2 بزن اونجا بسنجش
      .
      مرسی

2. Top | #47
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Demon Soul نمایش پست ها
      یعنی میخوای بگی عملا اوردن رتبه های 2 و سه رقمی واسه کسایی که معدلشون بین 15-17 است دست نیافتنی یا خیلیی سخته ؟
      نه اصلا اینطور نیست.منظور من اینه که هرچی بالاتر بزنی معدل کمتر رتبتو جا به جا میکنه.من خیلیارو میشناسم که امسال با معدل پایین رتبه های عالی آوردن.

3. Top | #48
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط simin11 نمایش پست ها
      به نظر من معدلش 7-8 اینورا بوده.
      ببینید شما مثلا معدلتون 15 باشه و دوستتون 19.هردو همه درساتونو 80 بزنید رتبه اون میشه 100 و رتبه شما در بدترین حالت میشه 300. دلیلش هم اینه که تفاوت تراز بین رتبه های عالی زیاده.ولی اگه شما و همون دوستتون همه درسا رو بزنین 20 اون ممکنه بشه 20000 و شما 30000.پس باید سعی کنید بالاتر بزنید.عملا نه رتبه 20000 به درد میخوره و نه 30000.
      به هرحال چیزی تا کنکور نمونده.بهتره به جای دنبال تاثیر معدل بودن سعی کنید تا میتونید درصداتونو ببرید بالا.
      خیلیا رو میشناسم که با معدلای بین 15-17 تونستن همین امسال رتبه های 3 و حتی 2 رقمی بیارن.
      ایشون که کارنامشو گذاشتین درصداشم آنچنان خوب نیس !!کسی ک میخواد معدلش و جبران کنه باید این درصدارو از ذهنش دور کنه

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اطلاعات مهم تاثیر معدل را بخون

• عرض سلام و ادب به همه ی کنکوریای94.منم جز اون دست ازکسانی هستم که پشت کنکورم و خوب نیومدم جلو اما چند وقته کار خودمو شروع کردم و هدفم شاید کوچیک اما واسه من مهم و تلاش میخاد من هدفم قبولی در رشته ی اتاق عمل یا هوشبری اهواز هست.با تحقیقات زیاد و با صحبت با مشاوران برتر حتی رتبه های تک رقمی اومدم اطلاعاتی رو در اختیار شما بزارم که میدونم خبر دارید اما خودتونو زدید به غفلت.بحث همین تاثیر معدل و این حرفا دیگه که هرچی یه چی میگه من خودم معدلم12/56 هست خیلی بده میدونم اما باور کنید پارسال که نخونده بودم رتبم 50/000شد و کاملا حق بوده و انگاار ن انگار معدل اثر داشت همش حرفه که میلیون نفر جابجام میکنه و....بابا 75%کنکوره بگید خب پیش خودتون.پس این چیز کمی نیست حالا جریان اون %25چطور مثبت منفیشو حساب میکنن ببینید مثلا معدل من دوازده هست!قبول دارید نصف معدل بیستی هستم حالا یکم از نصف بیشترچون 10نیستم.پس ازون 25تا من نصفشو از دست میدم که این چیزی که از دست دادم میشه همون جریان تاثیر منفی و نصفو کسب میکنم به درصدم افزوده نمیشه!!!!! و بر روی تراز اثرشو میزارن که این میشه تاثیر مثبت!دیگه خواهشا دنبال این نباشید چطور حساب میشه فرمولش چیه و چون دیگه اینارو سنجش با سبک و روش خودشون انجام میدن هیچکسم خبر نداره....فقط بدونید وضعیت به این حالته جای هیچ ترسی نیس!!!یه نکته مهم اضاف کنم کسی که معدلش پایینه مث خودم فرضا میاد درصدا و رتبه ی یه نفر معدل17به بالا رو ملاک قرار میده خب حالا پیش خودش میگه درصداشو بزنم میشم مث رتبش اما تاثیر معدلم هست که ممکنه چند نفر جابجام گنه واسه اینکه جابجا نشی و دقیقا همون رتبه بشی تنها به درصدای فرد مورد نظرت 10% اضاف کن دقی میشی همون رتبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!و دیگه هیچ تحقیق نکن بشین بچسب به درست خواهشا الکی هم فاز منفی ندید امیدوارم همگی به هدف هاتون برسید.ببخشید طول کشید اما خلاصه خواستم بگم که دوستان سنجش حق رو ضایع نکرده و کاملا درست داره برخورد میکنه اما این به تلاش ما برمیگرده نه بهونه های ما!!!!!
      ویرایش توسط farinaz.ahvazi : 18 فروردین 1394 در ساعت 18:16

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      والا چی بگم
      اراده شما تحسین بر انگیزه دوست اهوازی
      اون حرف هایی هم که زدی درست - ولی فکر کنم حرف خیلی جدی تر از این هاست
      شما یه نگاه به لیست خوده سنجش بزن - شماره 6 رو نگاه بکن -رتبش بدون تاثیر معدل شده 120 بوده - ولی با تاثیر معدلش شده شده 209
      نمراتش هم خیلی بالان - دو تا هجده داره و یه هفده
      اونایی که با قرمز مشخص کردم تاثیر معدل به ضررشون بوده - و اونایی که با آبی مشخص کردم به نفعشون بوده
      خیلی ساده میشه نتیجه گرفت که کسی که زیر 20 نمره بگیره بابت هر 25 صدمی که پایین تر بگیره هی واسش منفی میخوره
      پیش به سوی دیپ مجدد

untitled-29.jpg

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کاملا درسته اما اگه دقت کردید منم گفتم تاثیر داده میشه بطور قطعی اما این بدین معنا نیست که کسی که معدل زیر15داره پس همش منفی نه ایشون سهم مثبت رو هم میگیره!یه نکته ی جالب تر دیگه اینکه این رقابت سر معدل و تغییر در رتبه ها تنها برای معدل بالای 19 بوده و قطعا برای این شخصیت ها که رتبه های زیر 300 هستند حساسیت معدل بیشتر خواهد بود چون باید اختلاف رتبه لحاظ بشه.اشتباه نکنید من با قاطعیت و با وجدانی راست میگم که شخصیتی بوده پارسال با معدل 9/51به پزشکی و رتبه ی 1000رسیده!!!یادتون باشه حساسیت معدل برای تک رقمی و دو رقمی و زیر 300 شدن خیلی زیاده اما باز هم تصویر شما گویاست تغیر رتبه خیلی زیاد باشه 500 نفر حداکثر خواهد بود!

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اینم درسته
      ولی اون موقع فقط تاثیر مثبت داشته
      الان تاتثیر منفی هم داره
      ----
      خدا بخیر بکنه
      توکل برخدا

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)