خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 55
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

کارنامه رستگار رحمانی

سلام به همگی، کسی کارنامه های کنکورهای استاد رستگار رحمانی رو داره؟ خواهشا اگه پیدا کردین، بزارین، من خیلی گشتم ولی پیدا نکردم، خیلی ممنون.

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان فرضا کارنامشو گذاشتن که چی؟ فقط وقتت هدر رفته تا وقتی به بلوغ فکری نرسین که بابا کارنامه فلانی فلان درصدا دردی از من دوا نمیکنه همین اشه و همین کاسه بجا گشتن و دیدن کارنامه کسی بخون
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ایشون سال 88 درخشیدن. الان کارنامش به هچ دردی نمیخوره. زمان ایشون تاثیر سوابق به صورت مثبت بود یعنی اون معدل 12 دیپلم تاثیری روی کنکور ایشون نزاشته بود ولی متاسفانه الان قرار نیست هیچ رستگار رحمانی دوباره ظهور کنه.

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      الان فرضا کارنامشو گذاشتن که چی؟ فقط وقتت هدر رفته تا وقتی به بلوغ فکری نرسین که بابا کارنامه فلانی فلان درصدا دردی از من دوا نمیکنه همین اشه و همین کاسه بجا گشتن و دیدن کارنامه کسی بخون
      فقط برای روحیه و انگیزه خواستم، از یه بزرگی پرسیدن اگه 9 ساعت بهت وقت بدن و بگن که با یه تبر کند، یه درخت رو قطع کن، زمان رو چجوری تقسیم می کنی؟ گفت من 6 ساعت رو به تیز کردن تبر و فقط 3 ساعت رو برای بریدن صرف میکنم، الان آدم باید انگیزه داشته باشه تا بتونه درس بخونه دیگه، در ضمن، فکر نمیکنم این سوال رو پرسیدن و به جوابش نگاه کردن، زمان زیادی از آدم تلف بکنه یا اگه تلف بکنه، خیلی تاثیر گذار باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      ایشون سال 88 درخشیدن. الان کارنامش به هچ دردی نمیخوره. زمان ایشون تاثیر سوابق به صورت مثبت بود یعنی اون معدل 12 دیپلم تاثیری روی کنکور ایشون نزاشته بود ولی متاسفانه الان قرار نیست هیچ رستگار رحمانی دوباره ظهور کنه.
      منظورتون رو نفهمیدم، چرا باید کسی مثل ایشون دوباره ظهور نکنه؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      دوست عزیز، معدل دیپلم هیچ تاثیری توی کنکور نداره و نخواهد داشت.

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

عزیز جان به عنوان یک برادر بزرگتر فقط یک راهنمایی دوستانه بود وگرنه قبول شدن یا نشدن شما فرقی بحال من نمیکنه شما خودت گفتی که کلی گشتم تا کارنامه پیدا کنم
      در ثانی خودت هم گفتی اون بزرگ که با تبر قطع میکنه نرفته ببینه درختای دیگه چجوری قطع شده کار خودشو کرده منم میگم بزرگترین روحیه درس خوندن مستمر هست
      هیچکس بجز خود شخص نمیتونه به خودش روحیه بده
      حالا شما میتونی بری کارنامشو گیر بیاری اون با خودته
      ویرایش توسط artim : 04 اسفند 1393 در ساعت 23:27

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      فقط برای روحیه و انگیزه خواستم، از یه بزرگی پرسیدن اگه 9 ساعت بهت وقت بدن و بگن که با یه تبر کند، یه درخت رو قطع کن، زمان رو چجوری تقسیم می کنی؟ گفت من 6 ساعت رو به تیز کردن تبر و فقط 3 ساعت رو برای بریدن صرف میکنم.

like

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      حالا کسی واقعا کارنامه ایشون رو نداره؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      کارنامه ایشونو که ندارم اما کارنامه خودم هست الان شاید بدردت نخوره ولی وقتی نتایج کنکور 95 اومد میتونی خیلی ازش انگیزه بگیری . . . . الکی مثلا من نفر اول کنکورم

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      یعنی شما نفهمیدی که منظور من این بود که ایشون نمران نهاییشون پایین بوده؟ اینهمه توی سایتها نخوندی به دلیل پایین بودن نمرات نهاییش و بالا بودن درصدهای کنکورش گرفتنش بنده خدا رو دوباره کنکور ازش گرفتن؟ کسی معدل دیپلمش 12 باشه یعنی سال های اول و دوم همشون زیر 10 بوده اونوقت سال سوم نمرات خوب گرفته و معدلشون شده 12؟؟
      ادای این کاربرانی که سرشونو زیر برف کردند رو درنیارین شما ناسلامتی نصف بیشتر پست هاتون مفید و به درد بخور هستن بعیده چنین حرفی بزنین.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      معدل نهاییش پایین نبود ... من خودم از نزدیک باهاش حرف زدم ... الان دقیق یادم نیست فک کنم گفت یکی دیگه واسم ثبت نام کرده و اشتباهی زده ... معدل نهاییش فک کنم 19 به بالا بود ... من مطمئنم ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.sniper نمایش پست ها
      کارنامه ایشونو که ندارم اما کارنامه خودم هست الان شاید بدردت نخوره ولی وقتی نتایج کنکور 95 اومد میتونی خیلی ازش انگیزه بگیری . . . . الکی مثلا من نفر اول کنکورم
      داداش بمب روحیه و اعتماد به نفسی، خیلی خوشم اومد از حرفت، ممنون.

ولی نمیدونم اینجا درباره هر موضوعی صحبت شد به جز موضوع اصلی تاپیک :yahoo (4):

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sama نمایش پست ها
      معدل نهاییش پایین نبود ... من خودم از نزدیک باهاش حرف زدم ... الان دقیق یادم نیست فک کنم گفت یکی دیگه واسم ثبت نام کرده و اشتباهی زده ... معدل نهاییش فک کنم 19 به بالا بود ... من مطمئنم ...
      هااااان؟؟!!!!

14. Top | #14
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      از حق نگدریم حرفت نکته دار بود.

معدل هیچ تاثیری نداره ولی نمرات کتبی تاثیرشون بسی زیاده.

منظورتون رو نفهمیدم، چرا باید کسی مثل ایشون دوباره ظهور نکنه؟
      ظهور میکنه خیلی هم خوب میکنه اولیش من پا پیش میشم راه دوستانو باز میکنم پشت سرم بیان....

الان ساعت 3 و نیم شبه و من از 12 ظهر همچنان در حال درس خوندنم.... معدلم 10 و خورده ای بوده و خواهد بود...کمتر شبی بوده که 4 ساعت کامل خوابیده باشم معدل مانعی برا درس خوندنم نبوده... امسال با همون دیپلم قبلی و معدل افتضاح کنکور شرکت میکنم و حداکثر تلاشم رو میکنم که قبول شم و اگر دیدم تاثیر معدل خیلی زیاد هست تابستون برای دیپلم مجدد اقدام میکنم.
      هیچ وقت برای جبران دیر نیست... من خیلی رو دیپلم مجدد تاکید دارم ولی با نظر خیلی از دوستانم موافقم که اگه تلاش بی وقفه کنی درصدات رو میتونی جبران کنی.

خلاصه معدل بهانست برای شما بده ولی برای من خیلی هم خوبه..... اصلا همین معدل باعث شده انگیزه و تلاشم دوبرابر بشه!

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نمیدونم اینجا درباره هر موضوعی صحبت شد به جز موضوع اصلی تاپیک :yahoo (4):[/quote]
      آره واقعا طرف فقط ی کارنامه خواست رفتن سراغ معدل بنده خدا نگفت معدلم کمه گفت کارنامش میخوام نگاه کنم:d
      ویرایش توسط maryam2759 : 05 اسفند 1393 در ساعت 13:37

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن