خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

موفقیت ، انگیزشی ، مهندسی معکوس (کتاب ، کلیپ ، صوت و ...)

سلام دوستان همان طور که از اسم تاپیک معلومه قراره اینجا کلی مطلب در مورد موفقیت برای دانلود قرار گرفته شه که میتونه شامل جزوه ، کتاب ، کلیپ و ... باشه پس حتما از این فایل ها استفاده کنید. :yahoo (3):

1) 101جمله انگیزشی

2) راه های تقویت حافظه

3) مطالعه موفق

4) آموزش تست زنی به روش تک تست

5) فنون تست زنی در تک تست

6) روش های صحیح تست زنی

7) بررسی تست های کنکور 90 با روش تک تست

8) روش مطالعه دروس

9) دفترچه جامع مشاوره کنکور تک تست

10) ان ال پی

11) مهندسی معکوس

12) جزوه اموزش کامل تکنیک های تست زنی معکوس

13) نمونه تست های حل شده به روش مهندسی معکوس

14) اهنگ کنکوری ارامش بخش : http://bayanbox.ir/download/13656812...ran-Nabash.mp3

سایت اقای ایمان سرورپور : مهندس ایمان سرورپور

صفحه شخصی اقای ایمان سرورپور (میتونی از این صفحه برنامه های فرصت برابر ایشون رو دانلود کنید) :
      ایمان-سرورپور

سایت اقای علیرضا افشار : مشاور کنکور رایگان افشار

و اما 2تا کلیپ بسیار جالب (روی من که خیلی تاثیر داشت)

ویرایش توسط aria0024 : 04 اسفند 1393 در ساعت 16:24

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بابا واقعا فدایی داری خدا خیرت بهاد

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کارت 20 ،بیسته

4. Top | #4
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      انحرافات دین رو که میشناسی؟ این وهابیتون و ...
      انحرافات پزشکی هم که میشه طب سوزنی و انرژی درمانی و غیر
      انحرافات کنکور هم مهندسی معکوس و روش تست زنی مثل آب خوردنو...
      کی با اینا قبول شده که ما و شما دومیش باشیم.

کلیپ های انگیزشی عالی هستن و پیشاپیش تشکر میکنم ولی مهندسی معکوس از نظر من چیز جالبی نیست. ( بازم میگم از نظر من)

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      انحرافات دین رو که میشناسی؟ این وهابیتون و ...
      انحرافات پزشکی هم که میشه طب سوزنی و انرژی درمانی و غیر
      انحرافات کنکور هم مهندسی معکوس و روش تست زنی مثل آب خوردنو...
      کی با اینا قبول شده که ما و شما دومیش باشیم.

کلیپ های انگیزشی عالی هستن و پیشاپیش تشکر میکنم ولی مهندسی معکوس از نظر من چیز جالبی نیست. ( بازم میگم از نظر من)
      دوست عزیز من خودم هم با نظر شما موافقم ولی در این بازار گل الود کنکور که هرکی هر چی میخواد میکنه باید این جزوات رو قرار میدادم الان همین جزوه ها رو در خیلی از سایت ها ی کنکور با قیمت های خیلی بالا می فروشند و هیچ کسی هم نیست که به این وضع رسیدگی کنه . من هر جزوه ای رو که قرار میدم یا هر تاپیکی رو که ایجاد میکنم اهدفی دارم که شاید فقط شما یک جنبه ی اون اهداف رو می ببنید برای مثال من ابتدا جزوات رتبه های تک رقمی رو گذاشتم تا علاوه بر اینکه خود جزوات رو داشته باشید و روش مطالعه رتبه برترها را ببینید متوجه این موضوع هم بشید که واقعا این افراد فضایی نیستند یا معلمان فضایی ندارند بلکه فقط تلاش میکنند ونان تلاش خودشون رو میخورند نه چیز دیگر . ان ها از همان کتاب هایی درس میخوانند که ماهم میخوانیم همان کتاب های کمک اموزشی رو دارند که ما هم داریم (حتی بیشتر از اونها) فقط فرق ما با انها بین خواندن و نخواندن است بین تلاش کردن و تلاش نکردن است بین گذشتن از تفریحات لذت بخش انی یا تن دادن به خوشگذرانی های زود گذر دنیوی است ولا غیر . حتی هوش بالا هم در کنار تلاش بالا کم میاره و تنها میتونه یک درصد رو به خودش اختصاص بده (موفقیت در کنکور = 99 درصد تلاش + 1درصد هوش)

در ادامه من جزوات دبیران برتر کشور رو قرار دادم تا علاوه بر داشتن این جزوات و استفاده از انها به این موضوع پی ببرید که خیلی از کتاب های کمک اموزشی که ما داریم بهتر از این جزوات هستند نام بزرگ روی یک جزوه حتما به معنی عالی بودن اون جزوه نیست الان خیلی از بچه ها به من پیام دادند که جزوه فلان دبیر رو بزار چرا ؟ چون اسم بزرگی داره ولی اگه تعصب هارو بزاریم کنار و جزوات دبیران خودمون یا کتاب کمک اموزشی هایی رو که داریم با اونها مقایسه کنیم فرق زیادی پیدا نمیکنیم جز یک نام بزرگ در ابتدای جلد . من منکر این نیستم که این دبیران خوب درس میدهند و جزوات خوبی دارند ولی تا کی برای پیدا کردن یک جزوه خوب با نامی بزرگ درس خواندن را به بعد موکول کنیم یادتون باشه هیچ وقت نمیتونید همه چی رو داشته باشید اگه منتظر بمونید تا یک جزوه کاملی به دستتون برسه (که خیلی وقت ها نمیرسه) در نهایت میبینید که فرصت رو از دست دادید و تمام پل های پشت سرتون خراب شده پس هر چی زودتر شروع کنید میدونم امکانات کافی نیست ، جزوه کاملی ندارید ، دبیر خوبی ندارید ولی این رو بدونید هیچ چیز کامل نیست و هیچ کس همه چیز رو نداره همه ناقص اند منابع همه نیز ناقص اند ولی موفق ها با همین ها موفق میشند.

بعد این جزوات من تاپیک های مربوط به معلم ها و زیارت امام رضا رو گذاشتم تا قدر این معلم هامون رو بدونیم و ببنیم با چه فداکاری و
      زحمت به ما درس میدهند ولی متاسفانه نه ما ها بهشون اهمیت میدیم نه مردم و نه دولت تاپیک امام رضا رو هم گذاشتم نا وقتی دلمون میگیره وکم میاریم بتونیم با یکی که خیلی دوستش داریم صحبت کنیم و ارامش پیداکنیم که متاسفانه بعضی از دوستان با مطرح کردن عقاید شخصی خودشون باعث بسته شدن این تاپیک شدند.

ودراخر چیزی که ما همه بهش نیاز داریم مشاوره و روش مطالعه و انگیزه است که در همین تاپیک قرار دادم تا شما دوستان عزیز با مطالعه این کتاب ها و دیدن کلیپ ها بتونید انگیزه خودتون رو بالا نگه دارید و اهسته و پیوسته به سمت فتح قله کنکور به پیش برید.
      اما هدف من از قرار دادن جزوات مهندسی معکوس این بود تا علاوه بر اینکه بعضی ها (که به این نوع جزوات علاقه دارند ) بتونند این هارو داشته باشند افراد دیگر هم که در مورد این نوع جزوات کنجکاو اند و میخواهند این جزوات رو تهیه کنند فبل از تهیه انها این جزوات رو ببینند و پول خودشون رو واسه خرید این نوع جزوات هدر ندهند.

در ضمن از همه دوستان به خاطر اظهار لطفشون ممنونم و به اطلاع دوستان گلم میرسونم که جزواتی رو که امروز در سایت قرار دادم اخرین جزواتی بود که میخواسنم براتون بزارم و دیگه منتظر بقیه جزوات نباشید امیدوارم تقریبا از این یک هفته ای که در کنار شما عزیزان بودم رضایت کافی رو داشته باشید و تونسته باشم کاری هر چند کوچک در قبال همه برادران و خواهران عزیزم کرده باشم
      فقط اگه زحمتی نباشی برای من و همه کنکور های عزیز دعا کنید تا بتونیم نتیجه دلخواه خودمون رو در کنکور به دست اوریم .

به امید روز های خیلی خوشگل برای همه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از کلیپ های عالیتون !کلیپ هارونمیشه دانلودکرد؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      انگیزه واقعی ...اعتماد به نفس واقعی...از عملکرد دیروز منه...از عالی کار کردنم...از اینکه پشت سرمو نگاه کنم ببینم...هر روز دارم بهترو بیشتر میخونم...کیفیت بالا...کمیت بالا...تست بالا...

اینا هستن که باعث میشن ساعت 5 و 6 صبح مث فشنگ از خواب بپرم
      حیلت رها کن عاشقا دیوانه شو دیوانه شو
      و اندر دل آتش درآ پروانه شو پروانه شو

هم خویش را بیگانه کن هم خانه را ویرانه کن
      وانگه بیا با عاشقان هم خانه شو هم خانه شو
      .
      .
      باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی
      گر سوی مستان می روی مستانه شو مستانه شو

"مولانا"

8. Top | #8
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط تندیس نمایش پست ها
      ممنون از کلیپ های عالیتون !کلیپ هارونمیشه دانلودکرد؟؟؟
      رو علامت play روی فیلم کلیک کنید
      بعد از پایین سمت راست روی آیکون آپارت کلیک کنید
      بعد رو آیکون دانلود که تو عکس زیر نشون دادم کلیک کنید
      capture1.jpg

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از راهنمایی تون

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

12. Top | #12
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      خیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــلی ممنون
      من واقعا به انگیزه نیاز داشتم
      فقط می تونم بگم خدا خیرتون بده

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)