خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دی وی دی های مسعودی یا کتاب های نشر الگو ؟

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه. به نظر شما من برای فیزیک دی وی دی های مسعودی رو بگریم خوبه یا کتاب های نشر الگو رو؟؟ لطفا با دلیل پاسخ بدید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.ب نظرم مسعودی بهتر باشه.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اغا من همشو دارم بنظر من بجا چسبیدن به اینا کتاب بخون نتیجه دوبرابر میگیری

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koenigsegg نمایش پست ها
      اغا من همشو دارم بنظر من بجا چسبیدن به اینا کتاب بخون نتیجه دوبرابر میگیری
      اقا قبول کن تنها با کتاب درسی که نمیشه به جایی رسید. شما که همشو داری به نظرت کدوم خوبه؟ البته من پایم کمی ضعیفه

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نشر الگو چون که خودت یاد می گیری سوال حل کنی نه این که چند تا راه حل بهت بگن و تو اونا رو حفظ کنی
      تازه از کجا معلوم سوالات امسال آسون باشه چون که چند ساله فیزیک تغییر نکرده و بنابر مفهومی شدن سؤالات(به قول خودشون) یا پیچیده کردن متن سوال دیگه مسعودی و اطرافیان او بدرد حل سوالا نخورده و مهم فهمیدن متن سوال باشه نه حفظ کردن چند تا فرمول طلايي
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تازه احتمال هست روش خواص دیگه جواب نده
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اقای دکتر نمایش پست ها
      نشر الگو چون که خودت یاد می گیری سوال حل کنی نه این که چند تا راه حل بهت بگن و تو اونا رو حفظ کنی
      تازه از کجا معلوم سوالات امسال آسون باشه چون که چند ساله فیزیک تغییر نکرده و بنابر مفهومی شدن سؤالات(به قول خودشون) یا پیچیده کردن متن سوال دیگه مسعودی و اطرافیان او بدرد حل سوالا نخورده و مهم فهمیدن متن سوال باشه نه حفظ کردن چند تا فرمول طلايي
      پس به نظر ما الگو خوبه. الگو رو رفتم دیدم به نظر 5 جلده کدومو بگیرم؟ تست یا آموزش یا جامع؟
      جامع فیزیک پایه فیزیک ۲ - آموزش فیزیک ۳ ـ آموزش فیزیک ـ پیش‌دانشگاهی - آموزش‌ فیزیک- پیش‌دانشگاهی- تست

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بستگی داره که میخوای کل فیزیک را بخونی یا یه بخش های خاصيش را؟
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadT نمایش پست ها
      اقا قبول کن تنها با کتاب درسی که نمیشه به جایی رسید. شما که همشو داری به نظرت کدوم خوبه؟ البته من پایم کمی ضعیفه
      اقا محمد من که منظورم کتاب درس نیس کمک درسی رو میگم
      ولی اگه تو به اینا گیردادی نشر الگو

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اقای دکتر نمایش پست ها
      بستگی داره که میخوای کل فیزیک را بخونی یا یه بخش های خاصيش را؟
      سال بعد کنکور میدم در نتیجه همشو می خوام بخونم. اینم در نظر بگیرید که در فیزیک کمی ضعیفم

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadt نمایش پست ها
      سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه. به نظر شما من برای فیزیک دی وی دی های مسعودی رو بگریم خوبه یا کتاب های نشر الگو رو؟؟ لطفا با دلیل پاسخ بدید
      درود
      بنظرم کتاب نشر الگو بهتره . Dvd های مسعودی هم وقت بیشتری میبره و هم او کیفیت لازم رو نداره . در کنکورهای اخیر هم تکنیک های این آقا هیچ جایی در سوالات نداشته !!! ( به گفته بعضی از دوستان )

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فیزیک مسعودی اگه محصولات جدیدشون باشه ( ویرایش 91 به بعد ) که مسلما از هر منبعی بهتره.
      اگه فیلم هاشو ببینی حتی نیازی به تست زدن بعد دیدنشون نیست چون به حد کافی تست حل میکنه خودش.
      من خودم به فیزیک زیر 20 راضی بودم ولی وقتی مسعودی رو کشف کردم به زیر 85 راضی نیستم.

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadT نمایش پست ها
      سال بعد کنکور میدم در نتیجه همشو می خوام بخونم. اینم در نظر بگیرید که در فیزیک کمی ضعیفم
      اولا خودت باید کتاب را در کتابفروشی بینی و بعد انتخاب کنی
      اما کتاب های آموزش شامل آموزش کامل به همراه تست هست و کتاب های تست شامل تست(بیشتر از از تعداد تست آموزش) و درس نامه های خلاصه

اگه شما در فیزیک ضعیف هستی و نیاز به آموزش خوب دارید کتب آموزش را بگیرید اما اگه نیاز به آموزش ندارید تست را بگیرید و من متاسفانه کتب جامع پایه اش را ندیدم و نظری نمیتونم بدم اما فکر کنم مثل کتب تست دارای درسنانه مختصر باشه
      اما بهترین کار رویت کتاب و ورق زدن اون هست و بعد انتخاب
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز من نمیگم مسعودی بده اصلا با اسم کار ندارم چیزی که میخوام بهت بگم به عنوان یه کنکوری مفلوک که داره از فیزیک رنج میبره اینه که فقط به چسب به مفهوم.توی کنکور حفظ کردن و نکته دونستن محکوم به شکسته.اینو همین جوری رو هوا نمیگم من خودم معلمی دارم که مثلا تو نکته تستی و تکنیک خداست اما نتیجه کلاس افتضاحه.برای کتاب هم من چند تا کتاب مختلف امتحان کردم اخرش هم رسیدم به گاج.الگو دو تا کتاب داره یکیش اموزشه که به شدت حجیم و زمان بره تازه دو جلدی هم هست پیش یک و پیش دو داره کتاب تستش هم فقط تسته با جلده پاسخنامه که درسنامه کامل و جامع مثل گاج نداره فقط یک خلاصه ای از تعاریف و فرمول ها اورده کتاب جوکار هم هست که به معنای تمام اشغاله درسنامه گاج روون تر و بهتر از جوکار در مورد تست هم گاج تست ها رو گلچین کرده در حالی که جوکار همه رو اورده که بیشترش عین هم وتکراری تست قدیمی هم زیاد داره در مورد بقیه کتاب ها هم باید بگم کتاب انتشارات مهروماه که نویسندش حامد نادریانه یکی از دوستام گرفته اونم خیلی خوبه اما گاج درسنامش روون تره یه کوچولو
      من اونچیزی که تجربه کردم بهت گفتم تا شاید کمکی کرده باشم و سال بعد این موقع مثل من کاسه ی چکنم چکنم دستت نگرفته باشی

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مسعودی خوبه منم دیدم
      الگو واسه فیزیک سطحش بالاش گاج از الگو بهتره از لحاظ روانی اما در کل مسعودی خوبه اما بقول دوستان گرونه من از یه نفر تو اینترنت خریدم راضی ام بودم نسبتا ارزون داد کسی خواست ایمیلشو بدم بهش
      ویرایش توسط artim : 03 اسفند 1393 در ساعت 18:19

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)