خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

دیپلم مجددی ها بیان تو

سلام دوستان. من تازه عضو انجمن شدم ودو سوال در مورد دیپلم مجدد دارم. خواهش میکنم دوستانی که دیپلم مجدد دارند جواب بدن ممنون میشم.

1-دوستانی که دیپلم مجدددارند و سال پیش کنکور دادند ایا تونستند با دیپلم دومشون در رشته ی دیپلم اول برای کنکور 94 ثبت نام کنند یا نه مثلا کسی که دیپلم تجربی و پیش تجربی داشته و دیپلم مجدد انسانی گرفته ایا تونست برای امسال یعنی کنکور 94 با دیپلم انسانی و پیش تجربی در کنکور تجربی ثبت نام کنه 2- اگه تونستید با دیپلم مجدد در رشته دیپلم اول ثبت نام کنید برای ثبت نام کنکور ایا کد سوابق تحصیلی جدید از سایت سوابق دریافت کردید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان خواهش میکنم لطفا جواب بدین
      ویرایش توسط milad475 : 03 اسفند 1393 در ساعت 16:06

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا جواب بدین خیلی ضروریه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      راستشو بخوای سوالات خیلی گنگ ککنده هستش وگرنه مادر بنده اموزش وپرورشی هستش میپرسیدم.
      زندگی پانتومیم است

حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز. سوالمو یه جور دیگه میپرسم. دوستانی که برای کنکور 94 دو تا دیپلم داشتند ایا تونستند با دیپلم دوم در رشته دیپلم اول ثبت نام کنند یا نه مثلا کسی که دیپلم تجربی و دیپلم انسانی داره ایا میتونه با دیپلم انسانی اش در کنکور تجربی ثبت نام کنه.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      برید توی سایت سنجش - دفترچه رو دانلود و مطالعه کنید
      همه چیز رو توضیح داده
      گفته که با هر دیپلمی که دوست داری میتونی توی ازمون دل بخواهیت شرکت کنی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام. دفتر چه رو گرفتم و کامل خوندم در صفحه 16 تبصره 5 به همچین چیزی اشاره شده. اما من فقط از این میترسم که سازمان سنجش بیاد بگه کسایی که دو تا دیپلم دارند فقط میتونند در رشته هماهنگ همون دیپلم ثبت نام کنند. اخه من دیپلم تجربی دارم ومعدل کتبیم پایینه. برای کنکور سال بعد میخونم و میخوام دیپلم مجدد در رشته انسانی بگیرم و سال بعد با دیپلم انسانی تو کنکور تجربی ثبت نام کنم تا سوابق تحصیلی کمتر برام حساب بشه. به نظر شما برای کنکور 95 سازمان سنجش اجازه همچین کاری رو میده یا نه

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فکر کنم نشه و همون دیپلم تجربی ملاک .

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بالاخره دوستانی که دوتا دیپلم داشتندو کنکور 94 ثبت نام کردند باید بدونند اگه کسی هست خواهش میکنم جواب بده

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a17 نمایش پست ها
      فکر کنم نشه و همون دیپلم تجربی ملاک .
      آخه چرا نشه

تبصره 5- داوطلباني كه برابر ضوابط آموزش و پرورش بيش از يك ديپلم اخذ نمود هاند براي ثبت نام در آزمون سراسري با توجه علاقمندي خود
      منحصراً كد سوابق تحصيلي ديپلمي كه قصد استفاده براي ادامه تحصيل از آن را دارند، لحاظ نمايند.

د) توضيحات مهم ديگر:
      - هر داوطلب مي تواند بر اساس ميزان علاقه مندي خود به رشته هاي تحصيلي ، منحصراً در يكي از پنج گروه آزمايشي 1 (علو م رياضي و فني) ، 2 (علوم تجربي ) ،
      3 (علوم انساني) ، 4 هنر و يا 5 (زبان هاي خارجي) ثبت نام و در آزمون مربوط برابر ضوابط شركت نمايد.

0-1 ) ميزان اعمال سوابق تحصيلي براي مشمولين سابقه تحصيلي، حداكثر 25 % است. لذا نمره كل نه ايي عبارت است ا ز : 25 % سابقه
      تحصيلي بعلاوه 75 % نمره كل آزمون.
      20-2 ) چنانچه داوطلب مشمول سابقه تحصيلي باشد و در گروه غيرهمنام با ديپلم خود شركت نمايد به ميزان دروسي كه موجود نيست، از
      ميزان تأثير سابقه تحصيلي كم شده و به ميزان تأثير نمره كل آزمون افزوده ميشود.
      20-3 ) چنانچه داوطلب مشمول سابقه تحصيلي نباشد، 100 % نمره كل آزمون، نمره كل نهايي داوطلبان خواهد بود.
      تبصره: جزئيات مربوط به نحوه تأثير سوابق تحصيلي، با توجه به گروه آزمايشي و نوع ديپلم در هفته نامه پيك سنجش و سايت اينترنتي سازمان در
      اسفند ماه سال 1393 و بعد از آن درج خواهد شد.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بالاخره دوستانی که دوتا دیپلم داشتندو کنکور 94 ثبت نام کردند باید بدونند اگه کسی هست خواهش میکنم جواب بده

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظرتون برای کنکور 95 هم این اجازه رو میدن یعنی ایا میشه با دیپلم دوم در رشته ی دیپلم اول ثبت نام کرد خدا کنه که بشه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اخه چرا اجازه ندن
      این یه مدرک بین اللملیه و طبق موصه 729 شورای عالی آموزش کسانی که مدرک دیپلم خود رو با موفقیت گذرانده اند میتوانند دیپلم مجدد بگیرند
      امتحان هایی که میدی حتما چندتاشون نهایی هستند - اگه خوب دقت کنی کسانی که میخان تبدیل دیپلم انجام بدن حق شرکت در مدارس راه دور ندارن
      درضمن ربطی به سنجش نداره و به آموزش و پرورش مربوط میشه
      مگر اینکه بخوان واقعا دخل و تصرفی توش بکنن که تو ایران ازاین کارها زیاد وقوع میده
      منم ریاضی بودم - دارم دیپلم تجربی میگیرم - واسه 95 دارم میخونم انشاالله

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز. من دیپ قبلیم ریاضی بود دوباره تجربی گرفتم و با دیپلم جدیدم برای کنکور 94 در گروه آزمایشی تجربی ثبت نام کردم ...که خب دیپلم و گروه آزمایشیم هماهنگ بود ولی اگه نبباشه هم فک میکنم مشکلی نیس.

15. Top | #15
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      خیر مشکلی نیست.
      خیلی از دوستان که بنده میشناسم از این راه اقدام کردن و به نتیجه هم رسیدن.
      مهم اینکه بتونی دیپلم مجدد بگیری.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)