خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51415
    نمایش نتایج: از 211 به 216 از 216
    1. Top | #211
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      یعنی فقط دهنتتتتتتت سرویس

2. Top | #212
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      جریان نقاله چیه؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      ...

3. Top | #213
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      جریان نقاله چیه؟
      برای هندسه

4. Top | #214
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      برای کسی که میخواد ریاضی تجربی رو 30 40بزنه قطعا خوبه برای کسی ک میخواد 80بزنه نه باید روشای تشریحی بلد باشه
      در جواب اون دوستمون گفتن رباضی تجربی فلاننه 80بزرنی فلان میشه بنظرم مغز نداره زیست 80رو با ریاضی 80یکی میکنی؟ ی تست زیست برابر با ضریب 12هستش.....
      دادا پیام فرستادم ج ندادی میخواستم ازت ادرس یه کانالی رو بپرسم چون کامنتت راجب این بحثا زیاده گفتم شاید کمکم کنی بعد یه انتقاد دارم بهت شما اکه ریاضی فیزیکو کم زدی یا نزدی کارنامتو بزار انجمن بگو این کارنامم اینم فیزیوتراپی که قبول شدی برا شهید بهشتی که خیلیا مثل من باور ندارن قبول شده باشی چون با شناختی که از کامنتات تو انجمن دارم اگه قبول شده بودی دهن کل انجمن رو با کارنامت سرویس میکردی شاید بگی برام مهم نیس قبول کنین یا نه ولی اینجا یه محیط عمومیه و تو با این حرفت باعث میشی خیلیا مسیر تو رو برن و بگردن ببینن از چه کتابی و چیا خوندی و بهت پی ام بدن اگه راست باشه که مشکلی نداری ولی از روی باد معده حرف زدن هنر نیس من هم تاپیک صفر درصد ریاضی فیزیک زدم ولی کارنامه دیگرانی که این مدلی زدن رو گذاشتم ولی شما که خودت مدعی هستی هیچی نزاشتی تو انجمن .
      رفع اسپم= اریان حیدری یه معلم بی سواد لول بالا هس و برا اونایی که پایشون خوبه به درد میخوره که راه تستی هم یاد بگیرن این معلما رو گنده نکنین شومنی بیش نیست

5. Top | #215
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فک کنم یکی از عمد این تایپیکو میاره بالا تا حرصه منو در بیاره :/

6. Top | #216
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ااخه چرا چرت و پرت میگی من خودم شاگرشم بینظیرههههههههههههههههههه هه اصلا هم عدد نمیده حتی یک مباحثی داره به نام ترکیب توابع وحشیانه یا دامنه و شبیه دامنه وحشیانه که اگه مردی بیا عد بده چون اصلا عدد نمیشه داد . لطفا نمیدونین و کلا 1 جلسه میبینین قضاوت نکنین . بشین سر جات خیلی سبزتو بخون تو به بقیه کار نداشته باش و قضاوت نکن . همیشه هم عدد نمیده بفهمییییییییییییییییییییی نن بینظیره تدریسش و مفهومی و بدون فرمول من کنکور 99 رو که میگفتن اصلا روش هاش جواب نمیه رو 87 درصد زدممممممممم بفهممممممم الکی قضاوت نکنو با یک جلسه دیدن عدای خدای عالت رو در نیار از دست این عنوان بد گهر اگه نشه عدد نمیدیم ولی اگه بشه خوبشم عدد میدیم تا کور شود هر انکه نتواند دید ژنراللللللللللللللل عاشقتیمممممممممممممممممم من رتبه کنکور 99 شدم 26 کشور با ریاضی 87 ژنرال اریان و زیست 73 حرف اخر و فیزیک 82 حرف اخر و ادبیات 60 با منتظری حرف اخر و عبدالمحمدی تاملند و عربی 100 با واعظی کلاسینو و دینی 87 با یوسفیان پور حرف اخر و زبان 60 با محمودی حرف اخر و شیمی 67 با شیروانی حرف اخر دوستان فیلم و موسسه که دیدم از 4 کتاب برای ریاضی همزمان تست میزدم با روش اریان حیدری که ریاضی رو در 30 دقیقه رصد 87 زدم فیلم امر سلیقه ای است لطفا فقط قضاوت نکنین فقط با 5 الی 6 جلسه فیلم دیدن تو برو بشین با خیلی سبزت حال کن

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51415

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)