خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 216
    1. Top | #151
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      آریان بیشتر تو تابع عدد گذاری میکنه(یکم از حالت نرمال خارج میشه)برای معادله درجه دو فقط قسمتی که دلتای معادله رو تو بخشایی که حدود m رو میخواد میگه عدد بزارید تا از چک کردن راه حل طولانی دلتا راحت بشید..در کل حرفتون درسته (البته نمیدونم مشکلتون با آریان از کجا آب میخوره و دقیقا چه مشکلی دارید)اما تجربه من میگه تو آزمونای آزمایشی اتفاقا خیلی کمتر روش عدد گذاری جواب میده نسبت کنکور چون تو اینجور آزمونا به خصوص قلمچی سعی میکنن یه جوری بدن که سخت تر باشه (بازم میگم این عدد گذاری بیشتر تو تابع انجام میشه تو بحثای دیگه فقط تیپای خاص مثلثات و نا معادله هایی هست که تو کنکور نهایتا یه تست باشه که امسالم اتفاقا اومد)
      من در حقیقت با خود اریان مشکل ندارم و اگر کسی بخواد کلاس بره و پایه قوی داشته باشه قطعا بهش اریان رو پیشنهاد میدم! اما ادعاهای اریان و حرفایی که یه سری افراد میزنن در حقیقت اصلا درست نیست
      برای شما هم باید بگم اریان در بحث مثلثات هم از عرف و روال عادی گاها خارج میشه و اون روش های که میگه گاها جواب نمیده! و بازم حرف من اینه کهکه الان برای نامعادله بالفرض یه سوال رو اوردن که درباره روابط مجموعه جواب ها هستش یعنی حالتی که باید کامل حل بشه ، در حالی که بقیه سوالات فقط عدد گذاری!
      به همین دلیل میگم باید حالت عادی رو بلد باشید تا اگه روش های عجیب تر جواب نداد بشه سوال رو عادی حل کرد
      اما خوب یه سری میگن بدون این که رو روش تشریحی مسلط نباشی برو کلاس اریان و مفهومی و ... ، حقیقتش کل دنیا هم بخوان بگن اریان مفهومی میگه ولی من نمیتونم این یدونه مورد رو قبول کنم

2. Top | #152
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      در کل به نظرم جوانب رو گفتیم ، بحث رو خاتمه میدم . هرکسی با توجه به سطح و سبک و سیاق خودش و باتوجه به حرفایی که زدیم انتخاب کنه تا اگر خواست در کلاس ثبت نام کنه ، با اطلاع کارو انجام بده

3. Top | #153
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      من در حقیقت با خود اریان مشکل ندارم و اگر کسی بخواد کلاس بره و پایه قوی داشته باشه قطعا بهش اریان رو پیشنهاد میدم! اما ادعاهای اریان و حرفایی که یه سری افراد میزنن در حقیقت اصلا درست نیست
      برای شما هم باید بگم اریان در بحث مثلثات هم از عرف و روال عادی گاها خارج میشه و اون روش های که میگه گاها جواب نمیده! و بازم حرف من اینه کهکه الان برای نامعادله بالفرض یه سوال رو اوردن که درباره روابط مجموعه جواب ها هستش یعنی حالتی که باید کامل حل بشه ، در حالی که بقیه سوالات فقط عدد گذاری!
      به همین دلیل میگم باید حالت عادی رو بلد باشید تا اگه روش های عجیب تر جواب نداد بشه سوال رو عادی حل کرد
      اما خوب یه سری میگن بدون این که رو روش تشریحی مسلط نباشی برو کلاس اریان و مفهومی و ... ، حقیقتش کل دنیا هم بخوان بگن اریان مفهومی میگه ولی من نمیتونم این یدونه مورد رو قبول کنم

شما به چی میگید مفهوم من خودم بشخصه دبیری ندیدم که فقط برای فصلی مثل تابع بجز تکالیف و ازمونایی که خودش حل میکنه 250 تا تست تو جزوش باشه با تکالیف و ازمون هاش میشه چیزی حدود بالای 500 تست فقط برای تابع بعد همش رو با عدد گذاری حل میکنه مگه میشه
      من خودم با مثلثاتش زیاد موافق نیستم ولی اگه بلد باشی در کنار فرمول ها خیلی کمکت میکنه مثلا سوال معادله مثلثاتی تجربی داخل 99 باروشش تو 20 ثانیه حل میشد تو بقیه فصل ها هم بنظرم عالی کار میکنه فقط یسری جاها حواشی داره که اون دانش اموز نباید توجه کنه بعدشم بعضی ها میگن سوالات ازمون ازمایشی ها با روشاش حل نمیشه ولی بعد هر ازمون قلم چی داره سوالات رو میاره و حل میکنه شما باید فقط به کلاس متکی نباشی باید بعدش تا میتونی تست حل کنی مثل اینکه رونالدینیو بیاد دریبلشو بهت یاد بده بعد تو بگی چون رونالدینیو بهم یاد داده دیگه میتونم جلوی بهترین دفاع های دنیا تو لیگ قهرمان اروپا بزنم ولی در صورتی که تو وقتی یه چیزی یاد میگری باید انقدر تمرین کنی تا ملکه ذهنت بشه

4. Top | #154
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      از امسال یه خواهشی بکنید به اسطوره ها . هر سال تعدادی از دبیران کاربلد اینکارو میکنن اگه میخوان پاشن برن کنکور ثبتنام کنن با روش های خودشون ۱۰۰ بزنن بعد دانش اموزا هم با خیال راحت برن کلاسشون . اینطوری دیگه هیچکس هم فکر نمیکنه که طرف کلی وقت گذاشته رو سوالا تا با روشاش جور دربیاد. البته کل دست اندر کاران کنکور

5. Top | #155
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      از امسال یه خواهشی بکنید به اسطوره ها . هر سال تعدادی از دبیران کاربلد اینکارو میکنن اگه میخوان پاشن برن کنکور ثبتنام کنن با روش های خودشون ۱۰۰ بزنن بعد دانش اموزا هم با خیال راحت برن کلاسشون . اینطوری دیگه هیچکس هم فکر نمیکنه که طرف کلی وقت گذاشته رو سوالا تا با روشاش جور دربیاد. البته کل دست اندر کاران کنکور
      نه با این مخالفم چون اون دبیر میره کل وقتشو میزاره رو درس خودش وحتما 100میزنه

6. Top | #156
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      نه با این مخالفم چون اون دبیر میره کل وقتشو میزاره رو درس خودش وحتما 100میزنه
      چیشد به ضررت تموم شد؟؟؟ (محض شوخی)عیبی نداره باز بهتره که دو هفته روش وقت بذاره ،تایم یه دفترچه اختصاصی بذاره هم بازم قبوله

7. Top | #157
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چیشد به ضررت تموم شد؟؟؟ (محض شوخی)عیبی نداره باز بهتره که دو هفته روش وقت بذاره ،تایم یه دفترچه اختصاصی بذاره هم بازم قبوله
      تجربه ثابت کرده اکثر معلما( در حدود 99 درصد ) در اون تایم داده شده نمیتونن بزنن!
      نمونش همین امسال ، اون از کلید هایی بود که دبیر ها ارائه داده بودن ، یه سری موسسات کلا کلید ندادن بیرون ، یه سری فقط تشریحی جواب نوشتن و ....
      ما یه معلم فیزیک قدر قدرت داریم تو مدرسه ، خودش اعتراف کرد که اصلا نمیتونسته در اون تایم داده شده 100 بزنه یا حتی با تایم بیشتر! ( جا داره همینجا از چنین معلمای صادقی تشکر کنم و دمشونم گرم واقعا)

8. Top | #158
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

شی میگی؟

9. Top | #159
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بحثو ادامه نمیدونم چون ریاضیات در اون حد ارزش نداره تو تجربی این همه بخوای مته به خشخاش بزنی براش فوقش یه سری جاها که احساس میکنی یکم دبیرت عجیبه برو روشای معمولی هم کنارش یاد بگیر که خیلی از کنکوری های ۹۹ هم اینکارو کردن واقعا وقت گذاشتن سرش حیفه چون این وقتو بذاری زیست بخونی خیلی بهتره تا دوساعت سر دبیر ریاضی حیف کنی منم یه نطر دادم

10. Top | #160
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بحثو ادامه نمیدونم چون ریاضیات در اون حد ارزش نداره تو تجربی این همه بخوای مته به خشخاش بزنی براش فوقش یه سری جاها که احساس میکنی یکم دبیرت عجیبه برو روشای معمولی هم کنارش یاد بگیر که خیلی از کنکوری های ۹۹ هم اینکارو کردن واقعا وقت گذاشتن سرش حیفه چون این وقتو بذاری زیست بخونی خیلی بهتره تا دوساعت سر دبیر ریاضی حیف کنی منم یه نطر دادم
      ریاضی تو تجربی در اون حد ارزش نداره ؟؟ دقیقا ملاک و معیارت واسه این حرف چیه ؟
      برادر من ریاضی تراز بیار ترین درس رشته تجربیه میتونی بری تو تخمین رتبه سایت کانون امتحان کنی
      برو تو سایت کانون واسه درسای دیگه غیر زیست و ریاضی هر درصدی میخوای بذار
      بعد بیا یه بار ریاضی 80 زیست 40 بذار و یه بار ریاضی 40 و زیست 80 بذار تا بفهمی ریاضی ارزش داره یا نه

11. Top | #161
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      ریاضی تو تجربی در اون حد ارزش نداره ؟؟ دقیقا ملاک و معیارت واسه این حرف چیه ؟
      برادر من ریاضی تراز بیار ترین درس رشته تجربیه میتونی بری تو تخمین رتبه سایت کانون امتحان کنی
      برو تو سایت کانون واسه درسای دیگه غیر زیست و ریاضی هر درصدی میخوای بذار
      بعد بیا یه بار ریاضی 80 زیست 40 بذار و یه بار ریاضی 40 و زیست 80 بذار تا بفهمی ریاضی ارزش داره یا نه
      میتونی پیاممو بهتر بخونی منطورم ازش اینه که ارزش نداره که بشینی اینهمه سر دبیرش وقت بذاری ملاک تمرین کردن بیشتره عجب ما هرروز سر این بحث دعوا داریم ای بابا . بقول دکتر بابایی بابااااا جاننن یکم دقت کن لازم هم نیست از ارزش داشتن ریاضی برای من حرف بزنی همه ی درسا تو کنکور مهمن
      ویرایش توسط Amirsh23 : 29 مهر 1399 در ساعت 16:35

12. Top | #162
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینقدر تعریف این آریان حیدری رو گفتید که رفتم دو جلسه ازش دیدم
      برای تجربی ها نظری ندارم
      ولی برای اونایی که رشتشون ریاضی هست این دبیر حکم بمب اتم داره به کل پایه ریاضی شما تو دانشگاه شما بیس ریاضی تون محکم نباشه فلج میشید و ایشون فقط یه روشهای من در آوردی میگن که هیچ سندیت علمی پشتش نیست و تو هیچ منبع و رفرنس معتبری هم نوشته نشدن
      پس عین بچه آدم و یک مهندس ریاضی رو یاد بگیرید دبیرهایی که برای حسابان پیشنهاد میکنم رفعتی و استاد شفیع زاده هستند

13. Top | #163
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مزخرف ترین تدریس ریاضی که دیدم تدریس ایشون بود مثلثات به اون خوبی رو نابود کرد
      شاید بگید چه خوب دو تا زاویه میده و تمام ولی اولا من میتونم هزار تست بیارم که این روش کار نکنه دوما این روش برای کنکور شاید کار کنه تو دانشگاه میخوایید چیکار کنید؟
      لذت ریاضی رو میخوای بفهمی برو کلاس مجید رفعتی و شفیع زاده و ثابتی و ملاک پور
      نه این شو منهای آموزشی

14. Top | #164
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ولی لامصب قدرت بیان و زبانش خیلی خوبه تو کلاسش انرژی میگیری که واییی میترکونم ریاضی رو ولی میری میبینی هیچی نمیتونی حل کنی خودت

15. Top | #165
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در ضمن طراح کنکور خیلی خفن تر و حرفه ای تر از این حرفاست که بخواد تستی طرح کنه تو سه صوت حل بشن حتی خود اریان حیدری تو تایم کنکور قسم میخورم نمستونه به سوالات جواب بده چه برسه دانش آموز
      سعی کنین اصولی یاد بگیرید همه چیزو با دلیل و منطق

صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)