خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ???How to Ace English

1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

???How to Ace English

خیلیا از من میپرسن چطور میشه زبان انگلیسی رو در کنکور صد زد! در پاسخ ما زبان انگلیسی کنکور رو به سه بخش کلی تقسیم می کنیم و میگیم که هر بخش رو چطور باید خوند.
      بخش اول-گرامر) برای یادگیری گرامر ابتدا باید کتاب درسی را یکبار کامل خوند و تمرین هاش رو حل کرد سپس با مقایسه کتاب های نشر شبقره و مبتکران (من خودم برای گرامر رضا کیاسالار رو ترجیح میدم) به مطالعه درسنامه می پردازیم. توصیه من: 90-120 دقیقه مطالعه گرامر در هفته/90-120 دقیقه تست گرامر با فاصله 3 روز (مثال: شنبه مطالعه/سه شنبه تست)
      بخش دوم-لغت) بسیاری افراد برای مطالعه لغات کنکور روش های لایتنر یا مضرب 2 رو پیشنهاد میکنن. در مقایسه این دو روش باید بگم که روش اول برای کنکور وقت گیر و صرفا برای افزایش معلومات مناسب است. روش مضرب دو رو انتخاب کنید بدین صورت که لغات یک درس را ابتدا مطالعه کنید، سعی کنید با آن ها جمله بسازید و از دبیر خود بخواهید تا کاربرد صحیح آن ها را بررسی کند. سپس با فواصل مضرب دو (2-4-8-16-32-64) روز لغات را مرور کنید. برای تثبیت بیشتر لغات به حل Open Cloze بپردازید. برای تست زنی نیز می توانید از یکی از دو کتاب ذکر شده یاری بگیرید دقیقا با همان برنامه.
      توجه: قبل از تست زنی حتما جمله سازی کرده باشید!!!
      بخش سوم-متن) اگر لغات را به خوبی کار کرده باشید بخش اول سوالات متن-محور (Close Text) برایتان ساده خواهد شد. برای یادگیری تکنیک های متن خوانی می توانید به کتاب نترسیم از متن نشر شبقره مراجعه کنید. (Scanning/Skimming)
      حقیقتا من همین کارا رو کردم و نتیجه گرفتم امیدوارم براتون مفید بوده باشه...
      :yahoo (1): Good Luck

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما کی کنکور دادین ؟ زبان چند زدین ؟
      خدایا...

من... اینجا...

دلم سخت معجزه میخواهد
      ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)