خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

مدرک دانشگاه....؟؟؟

سلام دوستان
      میخوام یک بحث شروع کنم
      به نظر شما مدرک چه دانشگاهی تو این دور و زمونه که فقط سرکار رفتن شده پارتی داشتن مهمه؟
      علمی و کاربردی یا ازاد یا سراسری یا پیام نور یا غیرانتفاعی ها.به نظر شما کدومش توی خارج از کشورهم مورد تایید
      به نظر خودم تو این دور زمونه که پارتی شده عامل اصلی سرکار رفتن واگر کمی هم کنارش تجربه داشتی باشیم خوبه و علمی وکاربردی خیلی میتونه خوب باشه همونجور که اسمش روشه علم کنار و کاربردی بودن انسان و همونجور که شعار خودشه میگه دانشگاه علمی و کاربردی دانشگاه کار افرین
      منتظر نظر شما دوستان هم هستم

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وارد دولت شدن که هیچ ربطی به دانشگاه صادر کننده مدرک نداره.
      ولی خب مدرک دانشگاه های بزرگ تو شرکت های خصوصی بیشتر مورد توجه قرار میگیره.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      خیر!

با تمام احترامی که برای دوستانِ دیگر قائلم! من به شخصه ارزشی برای مدرک فنی حرفه ای کاردانی قائل نیستم! چون اول دبیرستان 90% هر کس تجدید میشه میره اون رشته! به قول معاونمون چتر بازن!!خخخ

یک مثال واستون بزنم؟

پسر عموی من عربی و زبان رو صفر گذاشته و از اختصاصی ها هم ده درصد زده! در کنکور نقشه برداری فنی حرفه ای! حالا ایشون رفته دانشگاه سراسری شهرمون! معدل دیپلمش هم زیر 10 بود!

حالا ایشون بیاد فردا لیسانس بگیره!!!! باید با من مساوی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اونروز با یکی از بچه ها صحبت میکردم! میگفت یارو میره کنکور پلاک ماشین رتبه میاره میره پیام نور نا کجا آباد! فردا لیسانس میگیره یه تاکسی میگیره هر کسی رو میبینه میگه درس نخونین ها!! من خوندم عاقبتم شد این

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      وارد دولت شدن که هیچ ربطی به دانشگاه صادر کننده مدرک نداره.
      ولی خب مدرک دانشگاه های بزرگ تو شرکت های خصوصی بیشتر مورد توجه قرار میگیره.
      منم منظورم دولتی بودن نبود.چون دولتی بودن با سیکل هم اگه پارتی باشه میشه رفت.منظورم خصوصی و کلا چه مدرکی معتبره

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      خیر!

با تمام احترامی که برای دوستانِ دیگر قائلم! من به شخصه ارزشی برای مدرک فنی حرفه ای کاردانی قائل نیستم! چون اول دبیرستان 90% هر کس تجدید میشه میره اون رشته! به قول معاونمون چتر بازن!!خخخ

یک مثال واستون بزنم؟

پسر عموی من عربی و زبان رو صفر گذاشته و از اختصاصی ها هم ده درصد زده! در کنکور نقشه برداری فنی حرفه ای! حالا ایشون رفته دانشگاه سراسری شهرمون! معدل دیپلمش هم زیر 10 بود!

حالا ایشون بیاد فردا لیسانس بگیره!!!! باید با من مساوی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اونروز با یکی از بچه ها صحبت میکردم! میگفت یارو میره کنکور پلاک ماشین رتبه میاره میره پیام نور نا کجا آباد! فردا لیسانس میگیره یه تاکسی میگیره هر کسی رو میبینه میگه درس نخونین ها!! من خوندم عاقبتم شد این
      بنده هم به نظر شما احترام میزارم اما خوب هرکسی یک نظری داره اما خیلی ها هم داریم که باهوشن تو فنی و حرفه ای درس میخونن.تنها فرق اون بدبخت هنرستانی(من کاری به کار و دانش ندارم)با دبیرستانی هستش اینکه اون از همون اول یک رشته انتخاب میکنه میخونه تا اخرش.اما دبیرستانی هزارن جورکتاب میخونه تا بالاخره تو کنکور یک یک رشته با یک رتبه نجومی قبول میشه.درمورد دانشگاه ها هم باید بگم خوب این تقصیر نظام اموزشی که هرناکجا ابادی دانشگاه میزنن.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      خواهش شمایی که نگاه میکنی هیچ حرفی نمیزنی خوب درمورد اینده خودتم هست یک پستی بزار.ممنونم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط djamin نمایش پست ها
      سلام دوستان
      میخوام یک بحث شروع کنم
      به نظر شما مدرک چه دانشگاهی تو این دور و زمونه که فقط سرکار رفتن شده پارتی داشتن مهمه؟
      علمی و کاربردی یا ازاد یا سراسری یا پیام نور یا غیرانتفاعی ها.به نظر شما کدومش توی خارج از کشورهم مورد تایید
      به نظر خودم تو این دور زمونه که پارتی شده عامل اصلی سرکار رفتن واگر کمی هم کنارش تجربه داشتی باشیم خوبه و علمی وکاربردی خیلی میتونه خوب باشه همونجور که اسمش روشه علم کنار و کاربردی بودن انسان و همونجور که شعار خودشه میگه دانشگاه علمی و کاربردی دانشگاه کار افرین
      منتظر نظر شما دوستان هم هستم

سلام دوست عزیز

من همواره افرادی رو که پا به عرصه علم میزارن ( از هر دانشگاهی ) مورد تحسین قرار میدم .

و اینکه مدرک یه برگه خالی بیشتر نیست ! چیزی که شما رو متمایز میکنه استفاده از مهارت هایی که برای کسب اون مدرک تلاش کردید میباشه

برای خارج از ایران بسته به دانشگاه و محل مورد نظرتون متفاوته اما معمولا معدل بالا + مهارت زبان انگلیسی خوبی میخواد

دوست خوبم ، اگه شما هدفتون از دانشگاه رفتن ثروت و پول باشه من اینجا بهتون پیشنهاد میدم که ایده پردازی کنید .

با مطالعه های مفید در رشته خودتون ایده های جالبی پیدا خواهید کرد . و این ایده ها میتونه واسه شما سکوی پرتاب باشه ...

با آرزو موفقیت و تندرستی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biskie نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز

من همواره افرادی رو که پا به عرصه علم میزارن ( از هر دانشگاهی ) مورد تحسین قرار میدم .

و اینکه مدرک یه برگه خالی بیشتر نیست ! چیزی که شما رو متمایز میکنه استفاده از مهارت هایی که برای کسب اون مدرک تلاش کردید میباشه

برای خارج از ایران بسته به دانشگاه و محل مورد نظرتون متفاوته اما معمولا معدل بالا + مهارت زبان انگلیسی خوبی میخواد

دوست خوبم ، اگه شما هدفتون از دانشگاه رفتن ثروت و پول باشه من اینجا بهتون پیشنهاد میدم که ایده پردازی کنید .

با مطالعه های مفید در رشته خودتون ایده های جالبی پیدا خواهید کرد . و این ایده ها میتونه واسه شما سکوی پرتاب باشه ...

با آرزو موفقیت و تندرستی
      بسیار بسیار از حرف هات خوشم اومد.واقعا حرف های خوبی زدی.
      بلعه خوب هرکسی میتونه توی رشته خودش ایده پردازی کنه مطمن موفق هم میشه/
      ممنون بازم از نظرت دوستان دیگه خواهش نظر بدید

9. Top | #9
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      پیرو فرمایشات عزیزمون باید عرض کنم که در اصل ما ایده پرداز و نظریه پرداز آنچنانی در کشورمون نداریم اگر هم داشته باشیم بنده نمیشناسم چون روال کاری کشور ما بدین صورته که ی حجم بالا از دروس رو در مقاطع مختلف باید پاس کنی و عملا فرصتی نداری تا در موردش فکر کنی و تجزیه و تحلیلش کنی و این درحالیه که اینها از اصول ابتدایی نظریه پردازی محسوب میشن اما دانشگاههای خارج ب اعتقاد بنده اگر بدونن که طرحی ایده ای یا نظریه ای داری که بدرد میخوره رو هوا زدنت به قولی و به مدرک اعتنای چندانی نخواهند کرد چون بخوبی میدونن که پاره کاغذی بیش نیست!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط exe. نمایش پست ها
      پیرو فرمایشات عزیزمون باید عرض کنم که در اصل ما ایده پرداز و نظریه پرداز آنچنانی در کشورمون نداریم اگر هم داشته باشیم بنده نمیشناسم چون روال کاری کشور ما بدین صورته که ی حجم بالا از دروس رو در مقاطع مختلف باید پاس کنی و عملا فرصتی نداری تا در موردش فکر کنی و تجزیه و تحلیلش کنی و این درحالیه که اینها از اصول ابتدایی نظریه پردازی محسوب میشن اما دانشگاههای خارج ب اعتقاد بنده اگر بدونن که طرحی ایده ای یا نظریه ای داری که بدرد میخوره رو هوا زدنت به قولی و به مدرک اعتنای چندانی نخواهند کرد چون بخوبی میدونن که پاره کاغذی بیش نیست!
      واقعا تو رشته ها بعضی درس هایی هستش که واقعا موندم چی بگم.یعنی خودشون چطور به نتیجه رسیدن این درس مثلا برا رشته ایکه هیچگاه به دردش نمیخوره بزارن؟؟
      زندگی پانتومیم است

حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای...

11. Top | #11
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز مطلبی که فرمودین برای خیلیا سواله در واقع شاید بشه گفت این نوع دروس نه سر پیازن نه ته پیاز و فقط دارن فرد رو از اصل مطلب دور و به حاشیه میکشونن ولی خب چه میشه کرد نمیشه غر زد

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوستان خواهش بقیه هم مشارکت کنید
      زندگی پانتومیم است

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوستی که نگاه میکنی و هیچ نظری نیمدی برای اینده خودت که حداقل شده نظربده
      زندگی پانتومیم است

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)