خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

مشکل در تست زنی دروس ریاضی و فیزیک

واسه ریاضیات کنکور رشته ریاضی ابتدا چه تست هایی بزنیم ؟؟ (اولویت بندی کنید لطفا بر اساس منبع های تستی مقابل : 1 - سراسری 2- آزاد 3- قلم چی 4- گزینه دو 5-گاج 6- سنجش 7-تالیفی )

واسه درس فیزیک هم بگید ( اولویت بندی کنید لطفا )

------------------------------------------------------------------------------------------------------

رشته ریاضی هستم
      ----------

راستی من کتاب های محمد مهربان ( تخته سیاه ) رو دارم . تست های تالیفیش ، در چه سطحیه ؟؟؟؟ سخت ؟؟ متوسط ؟؟ راحت ؟؟؟خیلی سخت ؟؟ کلا بگید .

----------------------------------------------------------------------------

واسه فیزیک هم گاج نقره ای دارم . تست های تالیفی گاج نقره ای در چه سطحیه ؟؟؟؟؟

----------------------------------------------------------------------------------------

من فیزیک گاج نقره ای چاپ سال قبل رو دارم . ( اون فصل هایی که خوندم فقط تست سراسری زدم ) به نظرتون واسه فصلای باقیمونده فقط تست سراسری رو بزنم یا فقط ستاره دار ها رو ؟؟؟ یا ؟؟؟؟ اصلا کلا گاج نقره ای رو چه جوری بخونم ؟؟ بین این دور روش زیر انتخاب کنین یا اگه خودتون روشی میدونین بگین

1- دونه دونه درسنامه ها رو بخونم و بعد از هر درسنامه تست مربوطه رو بزنم و آخر هم تستای یم قدم تا 100 و آزمونی هاشو بزنم .

2- یک دفعه بشینم کل درسنامه هاشو بخونم بعدش کلا تست بزنم + یک قدم تا 100 و آزمونی ها رو بزنم .

-----------------------------------------------------------

راستی تست تالیفی زدن واجبه ؟؟؟؟ نزنیم چی میشه ؟؟؟؟

-------------------------------------------------------------------

از بعضی ها شنیدم که به جای اینکه بری تست تالیفی بزنی برو سوالات سنجش 93 رو بگیر حل کن . بهتر هستش و بیشتر نتیجه میگیری . شما با این حرف موافقید ؟؟؟/

-------------------------------------------------------------------------------------

تمام دبیرایی که داریم میگن واسه ریاضیات و فیزیک فقط تست سراسری بزنین . با این حرف موافقید یا نه ؟؟؟

--------------------------------------------------------

اگه بعد از عید سوالای مرحله ای سنجش رو بگیرم و بخوام آزمونی کار کنم ، دیره ؟؟؟
      ---------------------

راستی من سه شنبه و 5 شنبه بعد از ظهرها کلاس دارم ( سه شنبه : 15 تا 18:30 و 5شنبه 16 تا 19:30 ) بعد از این که از کلاس میام خونه ، نمیتونم درس بخونم . یعنی اینکه خسته هستم ولی کم ، بیشتر به خاطر تنبلیم هست . چی کار کنم ؟؟؟؟

------

ببخشید اگه سوالای خنده دار و بیخودی پرسیدم .!!!!!

ویرایش توسط mohsen.h : 01 اسفند 1393 در ساعت 09:44

2. Top | #2
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      UP

3. Top | #3
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      یعنی هیچ کس نیست به ما ( سوالای بالا سوالای من و چندتا از دوستامه ) کمک کنه !!!!!!؟؟؟؟ مهندس دلیجه و مهندس محمد کاظم میدانی لطفا اگه وقت دارین جواب بدین . و یا هر دوست دیگه ای که میتونه کمک کنه . واقعا کارمون لنگ شده .

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من دی وی دی های فیزیک پیش رهپویان رو دارم به نظرم عالیه

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام. منم مشکل شما رو داشتم.
      با یه برنامه تقریبا سخت تونستم حلش کنم. الان درصدم توی ریاضی آزمون سنجش بالای 90 شد یه بار. فیزیک هم یه بار 100 زدم. برای فیزیک اول بهتره کتاب فیزیک پایه گاج رو تهیه کنی بعدش به من پیام بده تا بگم چطوری فیزیک بخونی. البته روزی 2 ساعت فیزیک باید تو برنامت باشه. فعلا هم مبحث نور و چگالی و گرما رو حذف کن اگه بعد عید دیدی وقت کافی میاد بخونشون.

6. Top | #6
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.h نمایش پست ها
      واسه ریاضیات کنکور رشته ریاضی ابتدا چه تست هایی بزنیم ؟؟ (اولویت بندی کنید لطفا بر اساس منبع های تستی مقابل : 1 - سراسری 2- آزاد 3- قلم چی 4- گزینه دو 5-گاج 6- سنجش 7-تالیفی )

سلام . به نظرم سراسری که در مرحله ی اوله ...بقیشون بستگی داره به اینکه چقدر تستاش شبیه به کنکور باشه . گزینه 2 و گاج بیشتر سوالای مفهومی دارند به نظرم . قلمچی سوالای آموزشی خوبی داره . سنجش هم بعضی سوالاش خوبه .

واسه درس فیزیک هم بگید ( اولویت بندی کنید لطفا )

واسه فیزیک هم همین طوره به نظرم .
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------

رشته ریاضی هستم
      ----------

راستی من کتاب های محمد مهربان ( تخته سیاه ) رو دارم . تست های تالیفیش ، در چه سطحیه ؟؟؟؟ سخت ؟؟ متوسط ؟؟ راحت ؟؟؟خیلی سخت ؟؟ کلا بگید .

همه جور تستی هست ولی اکثرا تستای خوب و متوسط و متوسط رو به سخت هستند که به نظرم تستای خوبی هستند .
      ----------------------------------------------------------------------------

واسه فیزیک هم گاج نقره ای دارم . تست های تالیفی گاج نقره ای در چه سطحیه ؟؟؟؟؟

گاج نقره ای خوبه ...تستای تالیفیش هم مکمل سوالای کنکوره و خیلی مناسبه به نظرم.

----------------------------------------------------------------------------------------

من فیزیک گاج نقره ای چاپ سال قبل رو دارم . ( اون فصل هایی که خوندم فقط تست سراسری زدم ) به نظرتون واسه فصلای باقیمونده فقط تست سراسری رو بزنم یا فقط ستاره دار ها رو ؟؟؟ یا ؟؟؟؟ اصلا کلا گاج نقره ای رو چه جوری بخونم ؟؟ بین این دور روش زیر انتخاب کنین یا اگه خودتون روشی میدونین بگین

1- دونه دونه درسنامه ها رو بخونم و بعد از هر درسنامه تست مربوطه رو بزنم و آخر هم تستای یم قدم تا 100 و آزمونی هاشو بزنم .

2- یک دفعه بشینم کل درسنامه هاشو بخونم بعدش کلا تست بزنم + یک قدم تا 100 و آزمونی ها رو بزنم .

-----------------------------------------------------------

راستی تست تالیفی زدن واجبه ؟؟؟؟ نزنیم چی میشه ؟؟؟؟

تالیفی معمولا در درس های مختلف در مرحله و اولویت دوم هست ...بعد از اینکه تستای کنکور رو زدین ...مگر اینکه بدونین که میتونید تستای کنکور رو کامل بررسی کنید و بازم میخواین وقت بذارین.

-------------------------------------------------------------------

از بعضی ها شنیدم که به جای اینکه بری تست تالیفی بزنی برو سوالات سنجش 93 رو بگیر حل کن . بهتر هستش و بیشتر نتیجه میگیری . شما با این حرف موافقید ؟؟؟/

نمیدونم والا ؟!
      -------------------------------------------------------------------------------------

تمام دبیرایی که داریم میگن واسه ریاضیات و فیزیک فقط تست سراسری بزنین . با این حرف موافقید یا نه ؟؟؟

منظورشون اینه که تا تست های سراسری رو کامل کامل بررسی نکردین و مسلط نشدین نرین سراغ تالیفی که به نظرم حرف نسبتا درستی هم هست برای اکثر درسا .

--------------------------------------------------------

اگه بعد از عید سوالای مرحله ای سنجش رو بگیرم و بخوام آزمونی کار کنم ، دیره ؟؟؟

خب نیازی نیست ...همون آزمون های جامع سنجش و قلمچی و ... خوبن .
      ---------------------

راستی من سه شنبه و 5 شنبه بعد از ظهرها کلاس دارم ( سه شنبه : 15 تا 18:30 و 5شنبه 16 تا 19:30 ) بعد از این که از کلاس میام خونه ، نمیتونم درس بخونم . یعنی اینکه خسته هستم ولی کم ، بیشتر به خاطر تنبلیم هست . چی کار کنم ؟؟؟؟

بحث تنبلی رو باید خودتون درست کنید ...باید انگیزه ی لازم رو داشته باشین . تا اون انگیزه نباشه نمیشه . انگیزه هم به دنبال هدف و مصمم بودن روی هدفه .

------

ببخشید اگه سوالای خنده دار و بیخودی پرسیدم .!!!!!
      آبی ها نظر من هستند . ...موفق باشی.

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ریاضی
      الویت اول:تست های داخل 10 سال اخیر
      الویت دوم:تست های خارج 10 سال اخیر
      اولیت سوم: تست های کنکور قبل از 83+تالیفی

8. Top | #8
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      یه روش هست بهش میگن error tracing (من در آوردی) .... هر تستی که حل میکنی حداکثر تلاشت رو بکن که به نتیجه برسی.... بعد راه کارت رو در یه دفتر مخصوص یادداشت کن حالا برو جواب تست رو نگاه کن ببین دلیل اشتباهت چی بوده...روشت بوده؟ محاسباتت بوده؟... جواب درست رو زیر جواب غلط در همون دفتر یادداشت کن و همونجا هم با رنگ قرمز بنویس که دلیل اشتباهت چی بوده...
      من هر روز 10 تست تالیفی فیزیک رو اینطوری حل میکنم و دلیل اشتباهم رو مینویسم...استادی شدیم برا خودمون!

حیف این روش خوب رو برا شما رو کردم....

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      یه روش هست بهش میگن error tracing (من در آوردی) .... هر تستی که حل میکنی حداکثر تلاشت رو بکن که به نتیجه برسی.... بعد راه کارت رو در یه دفتر مخصوص یادداشت کن حالا برو جواب تست رو نگاه کن ببین دلیل اشتباهت چی بوده...روشت بوده؟ محاسباتت بوده؟... جواب درست رو زیر جواب غلط در همون دفتر یادداشت کن و همونجا هم با رنگ قرمز بنویس که دلیل اشتباهت چی بوده...
      من هر روز 10 تست تالیفی فیزیک رو اینطوری حل میکنم و دلیل اشتباهم رو مینویسم...استادی شدیم برا خودمون!

حیف این روش خوب رو برا شما رو کردم....
      عجیبه من خودم خیلی سوالا رو تو این درسا من در آوردی حل میکنم معمولا ام درسته ولی بعدش هر چی فک میکنم نمیفهمم چیکار کردم دقیقا که بنویسمش یعنی کلا حسش نیست

10. Top | #10
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      عجیبه من خودم خیلی سوالا رو تو این درسا من در آوردی حل میکنم معمولا ام درسته ولی بعدش هر چی فک میکنم نمیفهمم چیکار کردم دقیقا که بنویسمش یعنی کلا حسش نیست
      وقتی حس نوشتن نیست حس خوندنم نیست حس کنکورم نیست.... فعلا رو انگیزه و حست کار کن بعد تست بزن....

این روش برای من نتیجه عالی داد برا همه درسا نه فقط دروس محاسباتی....مخصوصا عربی!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)