خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

پس ندادن گواهی موقت

سلام بنده در دانشکده فنی رشته تربیت بدنی وروردی مهر93قبول شدم شبانه.یک ترم گذروندم و7بهمن انصراف دادم(چون دانشگاهم تو اردکان یکی از شهرستان های یزد بود و اومدم دانشگاهی که یزد هست)اخر انصراف به بنده گواهی موقت دیپلمو ندادن و 2برگه دادن که به نظام وظیفه بود گفتن باهمین میتونی ثبت نام دانشگاه هم بکنی
      بنده رفتم ثبت نام کردم اما حالا میگن پس کو گواهی موقت دیپلمت.یک نامه برام نوشتن که درخواست گواهی موقت منو کردن
      دوباره رفتم دانشکده بانامه که متاسفانه گفتن نمیدیم جالبتر اینکه مادر من وقتی زنگ دانشکده زد برای چی پس نمیدن علنن اموزش گفتن هیچکارنمیتونیم بکنیم و اگه میخواد برگرده به این دانشکده
      حالا میخوام ببینم چیکارباید بکنم برای گرفتن گواهی موقت؟به کجا شکایت کنم؟

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      عجب دانشگاهی بوده من که انصراف دادم هم مدرک دیپلم وپیشم پس دادن هم ریز نمره های دیپلم وپیش .ی برگه هم دادن که رئیس دانشگاه مهر زده که انصراف دادم هیچ هزینه ای هم بابت انصراف ازم نگرفتن
      ویرایش توسط maryam2759 : 28 بهمن 1393 در ساعت 16:03

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2759 نمایش پست ها
      عجب دانشگاهی بوده من که انصراف دادم هم مدرک دیپلم وپیشم پس دادن هم ریز نمره های دیپلم وپیش .ی برگه هم دادن که رئیس دانشگاه مهر زده که انصراف دادم هیچ هزینه ای هم بابت انصراف ازم نگرفتن
      اما به من نمیدن علنن گفتن که برگرد به این دانشگاه هرچی هم ضرر کردی ماخودمون با استاد هاش حرف میزنیم.خیلی جالبه ها.حالا کسی نمیدونه چیکارکنم برای اینکه بتونم پس بگیرم؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما دیگه دانشجوی اون دانشگاه نیستی و اونجا حق نداره هیچکدوم از مدارک شما رو نگه داره.
      شما یه برگ دادخواست بگیر و پرش کن و ببرش شورای حل اختلاف. البته قبل از بردنش متونی دادخواست رو نشون بدی به معاون آموزش دانشگاه شاید کوتاه بیان.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما چرا آموزش و پرورش نرفتین؟ اونجا راحت میتونن دوباره ریز نمره صادر کنن. تا الان مدرک اصلیتون هم چاپ شده میتونین یا از مدرسه و یا از واحد امتحانات آموزش و پرورش شهرتون درخواستش کنین. تاییدیه ریزنمرات رو هم که باید دوباره تو اداره پست درخواست و فرم پر کنین تا برای دانشگاه جدیدتون ارسال بشه. موفق باشین.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن