خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 86 از 86
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam0111 نمایش پست ها
      دی وی دی زیست جامع اردو قویه؟؟؟
      مفهومی درس میده و نکات رو میگه؟
      میشه باهاش درصد بالایی زد؟
      من امسال بالای 50 زدم. کتاب تست و کتاب درسی هم زیاد بررسی نکرده بودم. مطمعنا شما علاوه بر این فیلم ها اکه کتاب تست و کتاب درسی هم خوبهضم کنین درصد خیلی خوبی میارین

2. Top | #77
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اریا جان دمت گرم گل کاشتی واقعا عالی بودن

3. Top | #78
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام.
      من افتخار داشتم که امسال شاگرد استاد کرامت بودم.
      خب در اینکه ایشون بهترین دبیر زیست هستن شکی نیست جزوه های ایشون هم بسیار عالیه.
      اما فکر نمیکنم خودشون راضی باشن که جزوه هاشون اینطوری در فضای مجازی قابل دانلود باشه‌
      دی وی دی های اقای کرامت کاملا بر طبق ‌جزوشون هست.اسلاید هایی که ازش‌تدریس میکنند در واقع همون جزوشون هست.
      بهتره دی وی دی هارو تهیه کنید تا هم از جزوه های بهره مند بشین و هم‌از تدریس فوق العاده استاد به معنای واقعی لذت ببرید.

4. Top | #79
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      اقای کرامت خودشون سر کلاس گفتن که راضی نیستن.
      ابی قلمچی هم‌ با اینکه ویرایش جدید شده فقط‌ظاهرش خوبه درونش پر از غلطه،خیلی خیلی غلط داره
      دیگه تصمیم با خودتون

5. Top | #80
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yaas نمایش پست ها
      اقای کرامت خودشون سر کلاس گفتن که راضی نیستن.
      ابی قلمچی هم‌ با اینکه ویرایش جدید شده فقط‌ظاهرش خوبه درونش پر از غلطه،خیلی خیلی غلط داره
      دیگه تصمیم با خودتون
      راضی نیست که نباشه مگه همینا با دار و دستشون کم از کنکوری های بدبخت پول میکنن
      مگه اینا به فکر ما کنکوری ها هستن که ما به فکر اینا باشیم ؟
      میخواد راضی باشه میخواد نباشه
      به قول پنجعلی به جهنم
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

6. Top | #81
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yaas نمایش پست ها
      سلام.
      من افتخار داشتم که امسال شاگرد استاد کرامت بودم.
      خب در اینکه ایشون بهترین دبیر زیست هستن شکی نیست جزوه های ایشون هم بسیار عالیه.
      اما فکر نمیکنم خودشون راضی باشن که جزوه هاشون اینطوری در فضای مجازی قابل دانلود باشه‌
      دی وی دی های اقای کرامت کاملا بر طبق ‌جزوشون هست.اسلاید هایی که ازش‌تدریس میکنند در واقع همون جزوشون هست.
      بهتره دی وی دی هارو تهیه کنید تا هم از جزوه های بهره مند بشین و هم‌از تدریس فوق العاده استاد به معنای واقعی لذت ببرید.
      دوست عزیز، اسلایدهایی که آقای کرامت تدریس میکنند (در دی وی دیشون) دقیقاً بر روی سایت اردو (متعلق به همون دی وی دی) بطور رایگان برای دانلود قرار داده شده است!
      البته جزوه شون خیر!
      ...

7. Top | #82
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adam Hart نمایش پست ها
      راضی نیست که نباشه مگه همینا با دار و دستشون کم از کنکوری های بدبخت پول میکنن
      مگه اینا به فکر ما کنکوری ها هستن که ما به فکر اینا باشیم ؟
      میخواد راضی باشه میخواد نباشه
      به قول پنجعلی به جهنم
      بحث این که میخواید استفاده کنید با اینکه به زور میخواید توجیه کنید فرق داره .
      هر چقدر هم که ایشون از کنکوری های بدبخت کنده باشن دلیل نمیشه کار شما توجیه بشه .
      ایشون زحمت کشیدن برای این جزوات و میتونن راضی نباشن که بقیه رایگان استفاده کنن . حالا خودشون هر چقدر هم که میخوان حروم خوری کرده باشن!
      Moonlight Shines Upon The Guilty And The Innocent Alike

8. Top | #83
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      دار و دسته اقای کرامت؟؟
      اقای کرامت پول میکنن؟
      این حرف زدن شما اصلا درست نیست
      معلمومه که اصلا اقای کرامت رو نمیشناسید
      .مهربونترین و دلسوزترین معلمی که تو عمرم داشتم اقای کرامت بوده‌
      ایشون کلی زحمت میکشن کلی بیخوابی میکشن خیلی وقتا بود که چند روز نخوابیده بودن تا جزوه هاشونو تکمیل کنند
      .میدونید چقدر به شهرهای مختلف میرن؟
      فقط برای این که دانش اموزای هرجای ایران احساس کمبودی نداشته باشن.
      میدونین چرا دی وی دی های رهپویان انقدر قیمتش خوبه؟چون استاد حق تدریس نمیگیرن
      اونوقت شما پشت سر همچین انسان شریفی اینجور صحبت میکنید؟
      کل پک دی وی دی های سه سال و جمع بندی صدهزار تومنه
      هم جزوه هاشون هست و هم تدریس خودشون و بررسی تست های کانون و سراسری
      فکر نمیکنم کسی به جز اقای کرامت همچین کاری کرده باشه.
      لطفا جزوه هاشونو بردارید
      .کاری با اسلاید ها ندارم میدونم که تو سایت رهپویان است
      .زود قضاوت نکنیم
      .لفظ حرومخواری در مورد اقای کرامت...واقعا نمیدونم چی بگم...فقط گریم‌ میگیره...
      ویرایش توسط Yaas : 16 مرداد 1394 در ساعت 13:51

9. Top | #84
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فایلا چرا حذف شده از رو هاست پیکو فایل؟

10. Top | #85
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aria0024 نمایش پست ها
      دوستان گلم نظر یادتون نره!

جزوات زیست سوم علی کرامت

جزوات زیست دوم علی کرامت

مطالب مهم و کلیدی زیست شناسی در قالب جداولی ساده و قابل مرور

خلاصه فصل های زیست دوم اقای کرامت
      زیست دوم

خلاصه فصل های زیست سوم اقای کرامت
      زیست سوم

خلاصه فصل های زیست چهارم اقای کرامت
      زیست چهارم

جمع بندی زیست در قالب چند جدول اقای کرامت
      جمع بندی

زیست دریک نگاه کتاب اقای کرامت ( جاندارنامه و جمع بندی همه چی ، مطمئن باش دانلود نکنی ضرر کردی)
      در یک نگاه

فصل 2 پیش کتاب اقای کرامت (دبیران پر مخاطب)
      http://www.kanoon.ir/Common/Handler/...9629&aid=10621

جمع بندی نکات فصل میتوز ( انواع تولید مثل و .... یه جمع بندی توپ واسه حل تست های این مبحث)
      http://www.kanoon.ir/Common/Handler/...0422&aid=10765

جمع بندی فصل 1 پیش اقای کرامت
      جمع بندی فصل 1 پیش

کتاب ژنتيك خیلی سبز
      http://kheilisabz.com/lvl5/2014/12/Genetik.rar

جزوه جمع بندی زیست پیش دکتر خادم(اگه دانلود نکنی ضرر کردی)
      http://www.kanoon.ir/Common/Handler/...67530&aid=8704

جزوه جمع بندی زیست پایه دکتر خادم (اگه دانلود نکنی ضرر کردی)
      http://www.kanoon.ir/Common/Handler/...67320&aid=8654

روش مطالعه زیست شناسی با تکیه بر فصل 2 پیش(دکتر خادم)
      http://www.kanoon.ir/Common/Handler/...4962&aid=10029

اسلایدها و تست های دی وی دی های تدریس اقای کرامت (رهپویان دانش)

اسلایدهای دی وی دی اردو جمع بندی زیست سال قبل
      اردوی جمع بندی زیست

اسلایدهای دی وی دی زیست جامع چهارم
      جامع چهارم

تست های تمرینی دی وی دی زیست جامع چهارم
      نمونه سوالات پیش

اسلایدهای دی وی دی زیست جامع سوم
      جامع سوم

اسلایدهای دی وی دی زیست جامع دوم
      جامع دوم

اسلایدهای دی وی دی زیست جامع سفید رنگ
      زیست جامع سفید رنگ

مشاوره مخفیانه (از من نشنیدن بگیرید) : دوستان چون دبیران این موسسه اکثرا از روی اسلایدها تدریس میکنند به همین دلیل شما میتوانید با دانلود این اسلایدها تمامی مطالبی را که در دی وی دی ها اموزش میدهند را داشته باشید و حتی در بعضی مواقع اصلا احتیاج به تهیه خود دی وی دی ها نخواهید داشت حالا ازمن گفتن بود.
      (برای مثال تمامی جمع بندی ها ، نکات ، شکل های تکمیلی ، تست ها ، جدول ها در اسلاید های دی وی دی های زیست موجود است و فقط انیمیشن ها و توضیحات خود دبیر
      در حین تدریس در این اسلایدها وجود ندارد که انیمیشن ها را میتوانید از سایت های مختلف مثل سایت قلمچی و سایت خود اقای کرامت و فیلم های سه دقیقه ای ایشان به دست اورید همچنین دبیران بیشتر (تقریبا همه ) توضیحات خود را عین اسلایدها بیان میکنند در اصل روخوانی میکنند خودم دیدم که میگم به همین دلیل این موسسه دیگر اسلاید های مجموعه های جدید را در سایت قرار نمی دهد و اسلاید های درس زیست را به اجبار و فقط به خاطر اصرار دانش اموزان و سرعت زیاد اقای کرامت در حین تدریس گذاشته است پس از این فرصت طلایی استفاده کنید و اسلاید های سایر درس ها را نیز دانلود کنید )

تالیفات و محصولات اقای کرامت

انتشارات قلمچی
      فایل پیوست 22707فایل پیوست 22706

ادرس اینترنتی فروشگاه : 1) صفحه اصلی
      2)وب سایت کتاب دبیران پرمخاطب

تالیفات : ابی زیست شناسی پیش ـ ابی زیست شناسی پایه
      خوداموزژنتيك ـ زیست شناسی تصویری ـ نست های مفهومی زیست پایه و پیش (بنفش) ـ کتاب سوال های پرتکرار ،
      زیست شناسی پیش دانشگاهی 1و2 (دبیران پر مخاطب)

پیشنهاد من: کتاب های ابی زیست امسال بازنگری شده اند و بسیار عالی میباشند به طوری که با جذب مولفان خبره (مثل اقای سجاد خادم نژاد) و قرار دادن جدیدترین سوالات کنکور داخل وخارج میتوانند جایگزین بسیار مناسبی به جای کتاب های خیلی سبز ،8000 و حتی گاج جامع باشند و تنها کتاب هایی که میتواند با این کتاب ها رقابت کنندکتاب های زیست نشرالگو میباشد به طوری که این کتاب ها تبدیل به انتخاب دو م و حتی اول بسیاری از دانش اموزان قوی شده اند و الان بیشتر دوستان من که در قلمچی ترازها بالای 7000 می اورند و همیشه جز 50 نفر ازمون های قلمچی میباشند به این کتاب رو اورده اند)

کتاب سوال های پر تکرار کتاب بسیار خوبی برای امتحانات مدرس و پایان ترم میباشد به طوری که خودم هر ساله با مطالعه این کتاب نمرات بسیار خوبی کسب میکنم (تعریف از خود نباشه 20 میگیرم)

کتاب های دیگر نیز کتاب های خوبی هستد اما کتاب های بهتر از انها نیز هست (مثل فاگوزیست ، زیست امرایی ، زیست تصویری و لقمه زیست جانوری مهروماه ، زیست نشر دریافت و ...)

درضمن دوستان سوالات و جزوات اقای خادم بسیار عالی میباشند شاید حتی بهتر از سوالات اقای کرامت پس بهتون پیشنهاد میکنم حتما تست ها (همراه با پاسخ تشریحی) و جزوات و فایل های صوتی ایشون رو از دوسایت زیر تهیه کنید.
      سجاد خادم نژاد
      کنکورزیست شناسی::مسیرنو::

موسسه رهپویان دانش واندیشه
      فایل پیوست 22712

ادرس موسسه : زبان و ادبیات فارسی، دین و زندگی، زبان خارجی و زبان عربی علوم ریاضی و فنی: ریاضیات (شامل: ریاضی، حسابان، حساب دیفرانسیل و انتگرال، هندسه، ه

محصولات : زیست جامع دوم ، زیست جامع سوم ، زیست جامع چهارم ، اردو جمع بندی زیست ، اردو ی نوروزی سوم و پیش دانشگاهی ، لوح های کانون

پیشنهاد من: اردو جمع بندی زیست شناسی (البته باید تا اردیبهشت ماه صبر کنید تا ویرایش جدید واسه کنکور 94 بیاید) نسخه حال حاضر در سایت نسخه سال قبل میباشد.

ازمون های قلمچی
      دوستان عزیز حتما تست های زیست ازمون قلمچی رو بررسی کنید تست های بسیار خوبی دارد در ضمن میتونید سوالات قلمچی امسال و سال قبل رو از سایت کنکور تهیه کنید البته اگه یکمی صبر کنید من خودم (فقط) تست های زیست قلمچی رو در این صفحه خواهم گذاشت.

راه های ارتباطی با اقای کرامت

صفحه شخصی اقای کرامت در قلمچی
      فایل پیوست 22714

ادرس اینترنتی : علی کرامت

دوستان عزیز شما با مراجعه به این صفحه میتونید از امکانات زیر استفاده کنید:
      1) دانلود روش مطالعه زیست به قلم اقای کرامت
      2)دانلود پاسخ تشریحی سوالات زیست کنکور به قلم اقای کرامت
      3)دانلود جزوات جمع بندی ، خلاصه درس ها ، تحلیل سوالات کنکور ، نکته های زیست به قلم اقای کرامت
      4)دانلود و مشاده فیلم های سه دقیقه ای اقای کرامت (حتما نگاه کنید واقعا عالی اند)
      5)دانلود برنامه های فرصت برابر اقای کرامت و همچنین دانلود اسلاید های این برنامه (دوستان حتما این اسلایدها رو دانلود کنید خیلی ارزشمند اند حالا خودتون متوجه میشید)
      6)دانلود و مشاهده انیمیشن های زیست در سایت قلمچی
      7)ثبت نام در کلاس های انلاین (رایگانه) و هچنین دانلود فیلم و جزوات این کلاس ها
      *8) واز همه مهمتر میتونید سوالات مشاوره ای ، درسی و... خود را در بخش نظرات مطرح کنید (خود اقای کرامت شخصا به این نظرات و سوالها پاسخ میدهند)

سایت رسمی اقای کرامت
      فایل پیوست 22715

ادرس اینترنتی سایت: وب سایت رسمی علی کرامت

دوستان عزیز شما با مراجعه به این سایت میتونید از امکانات زیر استفاده کنید:
      1) دانلود جزوات سال 94 اقای کرامت
      2)دانلود پاسخ نامه جزوات اقای کرامت
      3)مشاهده فیلم های اموزشی زیست
      *4)پرسیدن سوالات

اطلاعیه بسیار مهم (مراقب باشید ضرر نکنید)

دوستان عزیز شاید با دی وی دی های اموزش جامع ژنتيك و گیاهی دکتر فرهادیان اشنا باشید یا اصلا این دی وی دی هارو خریده باشید اما اگه این دی وی دی ها رو تهیه نکردید و قصد تهیه این دی وی دی هارو دارید مطالب زیر رو به خوبی مطالعه کنید:

دی وی دی اموزش جامع گیاهی : دوستان عزیز اقای فرهادیان در این دی وی دی ها فقط اسلاید هارو روخوانی میکنند و فقط در قسمت اول این دی وی دی 2 یا 3 نکته خارج از اسلایدها میگند پس اصلا توجه کنید اصلا نیاز به تهیه این دی وی دی ها ندارید و فقط اسلاید هارو دانلودکنید کافیه حتی اگه کتاب زیست و ازمایشگاه 1و2 در یک نگاه ایشون رو داشته باشید دیگه نیاز به دانلود اسلایدها هم نیست چون تمامی مطالب اسلایدها و حتی توضیحات اضافی و چتد نکته خارج از اسلاید ها در صفحات اخر کتاب در قالب 22 صفحه وجود دارد هنوز جالب اینه که قیمت دی وی دی های زیست گیاهی 40 تومان در حالی که قیمت کتاب زیست و ازمایشگاه 1و2 در یک نگاه 26 هزار تومان میباشد.

دی وی دی اموزش جامع ژنتيك: دوستان انچه که در این دی وی دی ها تدریس میشود همگی در کتاب ژنتيك کنکور در یک نگاه تالیف خود اقای فرهادیان وجود دارد درضمن در این کتاب علاوه بر نکات گفته شده در دی وی دی ها ، کلی تست تالیفی و کنکوری و حتی اموزش جامع ژنتيك جمعیت وجود دارد در حالی که هیچکدام ار این ها در دی وی دی ها وجود ندارد(من هم کتاب و هم دی وی دی های اقای فرهادیان را دارم و پس از مطالعه انها متوجه این موضوع شدم) و قسمت خنده دارش اینه که قیمت دی وی دی ها 40 تومان و قیمت کتاب 30 هزار تومان است.

نتیجه گیری : پس از من میشنوید هیچ کدام از دی وی دی هارو تهیه نکنید چون اگه اینکارو بکنید تا اخر عم باید در حسرت پول از دست رفتتون خون گریه کنید مثل من وتمام کسانی که این دی وی دی هارو تهیه کردیم و اگه میخواین تدریس اقای فرهادیان رو داشته باشین از کتاب های در یک نگاه دکتر فرهادیان و برنامه های فرصت برابر ایشون استفاده کنید.

اسلایدهای اموزش جامع اقای فرهادیان
      اموزش جامع genetic فرهادیان

اموزش جامع گیاهی فرهادیان

درضمن از طریق دو سایت زیر میتونید برنامه های فرصت برابر ، جزوه ها ، فیلم های اموزشی و تست های اقای فرهادیان رو دانلود کنید و سوال ها ی خودتون رو مستقیما از خودشون بپرسید:
      مرکز تخصصی آموزش زیست شناسی نما-دکتر فرهادیان-نما
      پدرام فرهادیان

جزوات جدید

چرخه زندگی گیاهان در 4 صفحه
      چرخه زندگی گیاهان

جزوه زیست موضوعی اقای رضا امیر(تقریبا یه نوع جمع بندیه)
      زیست موضوعی رضا امیر

جزوه زیست سوم اقای دادگستری
      دادگستری

سوالات زیست ازمون های گاج سال 92-93 (منبع:زیست 110)
      گاج

سوالات زیست ازمون های قلمچی سال 91-92 (منبع:زیست 110)
      قلمچی سال91 -92

سوالات زیست ازمون های قلمچی سال 92-93 (منبع:زیست 110)
      قلمچی سال 92-93

جزوه فصل های 5و7و8 زیست دوم دکترقاسمی
      فصول 5و7و8

جزوه فصل 3 زیست دوم دکترقاسمی
      فصل 3

سوالات
      ژنتيك (همراه پاسخ تشریحی)
      genetic

جزوه گیاهی استاد حسنی
      giahi

جزوه ژنتیک استاد حسنی
      jenetic

جزوه همایش استاد حسنی
      jozve...jelde 1
      jozve...jelde 2

جزوه انفجار استاد حسنی
      enfejar

دوستان عزیز با مراجعه به صفحه شخصی دکتر قاسمی میتونید سوالات تالیفی جون دار ایشون رو دانلود کنید سوالاتی که کم از سوالات دکتر خادم و اقای کرامت ندارند و همچنین میتونید سوالات خودتون رو مستقیما از دکتر قاسمی بپرسید.
      ادرس صفحه شخصی: مهران قاسمی نژاد

ادرس تاپیک ها:
      جزوه شیمی 3 و پیش 1 رتبه 3 کنکور(کاملا خوانا)
      کتاب زیست دوم و سوم رتبه 3 کنکور تجربی
      وقتی که کارد به استخوان معلم می رسد و صورتی برای سرخ شدن باقی نمی ماند!!!
      جزوه همایش دکتر شهاب اناری
      ازمون های تکمیلی گاج سال های 91 ، 92 ، 93 (تاکنون) همراه با پاسخ های تشریحی
      واسه املا اینارو بخونی کافیه!!!
      خلاصه دینی دوم و سوم و چهارم در 10 برگ (واقعا عالیه)
      جزوه فیزیک نفرات برتر کنکور

موفقیت ، انگیزشی ، مهندسی معکوس (کتاب ، کلیپ ، صوت و ...)

دستت درد نکنه ولی هیچکدوم از لینکا کار نمیکنه
      مال کرامت و بقیه

11. Top | #86
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      up

^_^

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)