خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoomejaliliyan نمایش پست ها
      خیلی از روشش خوشم اومد
      الان من نکاتو تو برگه های کوچیک مینویسم ....کتابم خیلی کثیفه ......بنظرت منم متن کتابو کپی بگیرم نکاتو تو متن کتاب بنویم یا همون روش خودمو پیش برم
      سلام ... قصد دخالت ندارم ولی به جای کپی گرفتن می تونید یه کتاب دیگه تهیه بفرمایید طالبتون رودراون یادداشت کنید.
      اگر کسی را نداشتی که به او فکر کنی به اسمان بیندیش زیرا درآن کسی هست که به تو می اندیشد!

تمام سپاسم ار آن کسیست که لحظه ای به من نیاز نداشت اما هرگزحتی برای لحظه ای فراموشم نکرد !

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ممنون
      روش خوبی برای زیست بود.
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی خیلی ممنونم

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      رد گاز صاحب کتاب کنارای ورقه های کتاب هست.ماشالا جویده کتابو

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفا زیست پیش دانشگاهی رو هم بزار.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من سوم رو فعلا دانلود کردم به نظرم خیلی عالی بود
      ممنونم دوست عزیز

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      حجمشون خیلی زیاده

یه وقتایی یه جاهایی آدم چیزی نمیدونه

یکی راهو یکی چاهه, دوراهی روبرومونه

یه وقتی راضی از اینی که میبینی خطر کردی

همیشه قصه رفتن نیست, یه جایی خوبه برگردی

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها وقتتون باارزشه پای این چیزا حرومشون کنین. فقط کتاب خاکستری گاج رو بخونین ( اگر نشرالگو خریدین هم همونو بخونین )

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      خيلي خوبه ممنون

در ضمن اينكار وقت تلف كردن نيست بالاخره يه نكته اي توش پيدا ميشه كه شايد تو كمتر كتابي باشه.

همين كه روزنامه وار و تفريحي هم بخوني خوبه اصلا هم وقت تلف كردن نيست:yahoo (4):

ولي نه به عنوان منبع اصلي .. نكنه شماها كه ميگين وقت تلف كردنه فكر كرديد ما ميخوايم از اين كتاب به عنوان يك منبع اصلي استفاده كنيم؟؟
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه عزیز هیچ آدم عاقلی گاج و نشرالگو ( شایدم خیلی سبز ) رو ول نمیکنه بره سراغ این چیزا.
      به هر حال وقت میبره خوندنش. مطمعن باشین اگه چیز باارزشی هم توش بود رایگان در اختیارتون قرار نمیگرفت.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      نه عزیز هیچ آدم عاقلی گاج و نشرالگو ( شایدم خیلی سبز ) رو ول نمیکنه بره سراغ این چیزا.
      به هر حال وقت میبره خوندنش. مطمعن باشین اگه چیز باارزشی هم توش بود رایگان در اختیارتون قرار نمیگرفت.
      نه دوست عزيز من منظورم اينه كه اون كتابايي كه شما گفتيد رو بخونيم به اين كتب هم يه نگاهي بندازيم

براي ماها كه سال سوم هستيم به نظرم خيلي خوبه

ممنون از راهنمايي تون:yahoo (4):
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ZAPATA_ نمایش پست ها
      نه دوست عزيز من منظورم اينه كه اون كتابايي كه شما گفتيد رو بخونيم به اين كتب هم يه نگاهي بندازيم

براي ماها كه سال سوم هستيم به نظرم خيلي خوبه

ممنون از راهنمايي تون:yahoo (4):
      شما که سال سوم هستی هرچی گیرت اومد بخون ضرر نکردی. البته حواست باشه از 30 خرداد به بعد دیگه کنکوری هستی :yahoo (3):

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      سلام دوست عزیزم اولا ممنون به خاطر اینکه در نظرات شرکت میکنی اما واقعا خیلی بی انصافیه که بگین اگه ارزش داشت رایگان نبود. من تازه 3-4 روزه تو انجمن عضو شدم از اینترنت و کامپیوتر هم همون قدر بلدم که کارم راه بیفته الان به نظر شما من چطوری میتونم جزوات رو بفروشم؟ من هم مثل شما کنکوری هستم و امسال کنکور دارم ولی وقتی دیدم که فقط مصرف کننده هستم خیلی بهم برخورد و به خودم گفتم تا میتونم باید به دوستان عزیزم کمک کنم تا ان شاالله همگی باهم وارد یه دانشگاه خوب بشیم در ضمن مگه جزوات دیگه ای رو که توسایت گذاشتم ، دارم به شما میفروشم یا ارزشمند نیستند؟ در ضمن همین جزوه رو تو تبریز بیشتر دانش اموزان دارند وازش استفاده میکنند. بله درسته که خوندنش وقت زیادی میبره ولی من این جزوات رو برای استفاده همه مقاطع گذاشتم کاملا درسته که شاید واسه اونایی که فقط 4ماه تا کنکورشون مونده زیاد قابل استفاده نباشه اما مطمئنم خیلی به درد بقیه پایه ها میخوره حداقلش اینه که میتونن روش مطالعه زیست نفرات برتر رو با چشم خودشون ببینند و انگیزه ی کافی رو برای درس خوندن پیدا کنند . من با کلی امید وارزو این جزوات رو گذاشتم تا بتونم کاری اگرچه کوچک برای شما عزیزان کرده باشم در ضمن مطمئن باشید افرادی که اسکن این جزوات رو داشتند (تا قبل از گذاشتن من) بیشتر از 100 نفر نمیشد که بیشتر در اختیار معلمین زیست قرار داشت و من این فایل هارو از معلم زیستم گرفته بودم که گفته بود به هیچکس ندم ولی من دیدم تک خوری لذتی نداره و در این تاپیک گذاشتم تا همه بتونن استفاده کنند اگه جزواتی رو که میزارم خوب نیستند شما به بزرگی خودتون ببخشید این تمام سعی و تلاشم بود ( شاید این جزوه حتی برای بیشتر کنکوری هایی که فقط 4 ماه به کنکورشون مونده هم مفید باشه ، خیلی از دوستان من که تو مناطق محروم زندگی می کنند یا جزوات خوبی ندارند یا حتی قادر به تهیه کتاب کمک اموزشی نیستند میتونند از این جزوه ها استفاده کنند من همه ی دوستان رو در هر سطح علمی ، تحصیلی ، وضعیت مالی که قرار دارند در نظر گرفتم واین جزوات رو گذاشتم.)

در کل از شما دوست عزیزم خیلی خیلی معذرت میخوام که جزوه ها نتونستند رضایت شما رو جلب کنند و امیدوارم با گذاشتن جزوات خوب دیگه بتونم دل شما دوست عزیز رو شاد کنم . به امید روزهای خیلی خوشگل برای همه

14. Top | #29
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نکات خیلی خوبی داشتن هر 2کتاب.ممنون.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من به سهم خودم میگم ممنون از صرف وقت و لطفی که دارین در حق دوستانی می کنید که حتی با آنها از نزدیک آشنایی نداشته اید.کار شما واقعن قابل تقدیره.موفق باشید.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)