خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

از قلم چی به آزمون دیگه

سلام بچه ها.راستش تا آزمون دیروز قلم چی زیاد تحمل این سوالای بی کیفیت و زیادی سخت و غیر استاندارد قلم چی کردم و گفتم عیب نداره مشکلی نیست ، همینجور خودمو گول زدم.درصورتی که بعد از آزمون تا سه روز ناامیدی توی وجودم بود و فشارهای خونواده...با دادن آزمون دیروز دیگه صد در صد میخوام از قلم چی برم.هرچی باشه عیب نداره فقط سوالاش نزدیک به کنکور باشه و استاندارد.الکی از هرچی که میبینن ترکیب نکنن . شنیدم گاج هم سوالاش یکم مثل قلم چیه الکی سخت میکنن...بین گزینه دو وسنجش به نظرتون این موقع سال کدوم برم؟؟تاکید میکنم دیگه قلم چی رو ادامه نمیدم حتی اگه شده اصلا هیچ آزمونی ثبت نام نمیکنم..متاسفانه زوج کتابای من واسه نیمسال دوم شیمی دوم و فیزیک یک و دو و زیست سال دومه..اما توی بودجه بندی گزینه دو خبری ازاینا نیست...واقعا موندم نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنین

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دقیقا منم مثه شمام
      تا ازمون دیروز گفتم عب نداره نحمل میکنم
      اما دیروز خیلی افتضاح بود سوالآخه این چه سوالای تحلیلی ای بود ؟ واقعا مسخره
      اصلا شبیه کنکور نیس سوالاش
      منم میخوام یین گزینه دو و سنجش یکیو انتخاب کنم
      نمیدونم کدوم بهتره
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بودجه بندی گزینه صد و هشتاد درجه با قلم چی فرق داره..مگه اینکه خودم زوج کتابای نخونده رو بخونم بعد توی گزینه اون یکی زوج کتابو که قبلا خوندم بزنم..نمیدونم واقعا

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sako نمایش پست ها
      بودجه بندی گزینه صد و هشتاد درجه با قلم چی فرق داره..مگه اینکه خودم زوج کتابای نخونده رو بخونم بعد توی گزینه اون یکی زوج کتابو که قبلا خوندم بزنم..نمیدونم واقعا
      آره فرق زیاد دارن
      گزینه خوبیش اینه ک تو اختیاری به سوالای پایه جواب میدی اگه نرسی بخونی نمیزنی ، ترازتم پایین نمیاد نا امیدم نمیشی اما تو قلمچی شونصد تا درسو با هم میزاره ادم هنگ میکنه دیگه
      به نظرم نباید فقط صرفا با آزمون پیش بری کنارش پایه رو تموم کن تو عید ک کلی وقت هس پایه رو تموم کنی بهتره
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مطمئنی اختیارین؟؟اگه نزنم مطمئنی ترازم پایین نمیاد؟؟؟اگه اینطور باشه خیلی خوبه

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قلم چی واقعا خوبه همه رتبه برترا قلم چی میرن

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ربطی نداره.رتبه برتر ها با قلم چی رتبه برتر نمیشن.خودشون زرنگن و دبیرای عالی دارن.میان قلم چی خودشونو بسنجن.بیشتر رتبه برترها فقط آزمونای جامه اومدن بعد اسمشونو زدن.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      گزینه 2 سوالاتش اسانه و انگیزه کاذب به ادم می ده و سنجش هم دیگه از همه بدتر

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      طاقت بیار رفیق.....داریم میرسیم.....

سوالات قلم چی خیلی خوبه.... سرجلسه کنکور میفهمی غیر استاندارد چیه.......... حتمن سوالای 93 رو ببین بعد بگو قلم چی غیر استاندارده

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arman_b100 نمایش پست ها

سوالات قلم چی خیلی خوبه.... سرجلسه کنکور میفهمی غیر استاندارد چیه.......... حتمن سوالای 93 رو ببین بعد بگو قلم چی غیر استاندارده
      دقیقا داریم به کجا میرسیم برادر:yahoo (4):
      خدایا کمکمون کن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arman_b100 نمایش پست ها

کاش دیرتر برسیم .:yahoo (2):

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله درسته سوالات کانون نوسان داره بعضی درساش غیر استاندارد هستن گزینه دو هم همینطور بعضی از رتبه برترها هردو شرکت کردن.ولی شما درست بری جلو نیازی به ازمون بعدی نیست میتونی از دوستات بگیری بزنی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sako نمایش پست ها
      سلام بچه ها.راستش تا آزمون دیروز قلم چی زیاد تحمل این سوالای بی کیفیت و زیادی سخت و غیر استاندارد قلم چی کردم و گفتم عیب نداره مشکلی نیست ، همینجور خودمو گول زدم.درصورتی که بعد از آزمون تا سه روز ناامیدی توی وجودم بود و فشارهای خونواده...با دادن آزمون دیروز دیگه صد در صد میخوام از قلم چی برم.هرچی باشه عیب نداره فقط سوالاش نزدیک به کنکور باشه و استاندارد.الکی از هرچی که میبینن ترکیب نکنن . شنیدم گاج هم سوالاش یکم مثل قلم چیه الکی سخت میکنن...بین گزینه دو وسنجش به نظرتون این موقع سال کدوم برم؟؟تاکید میکنم دیگه قلم چی رو ادامه نمیدم حتی اگه شده اصلا هیچ آزمونی ثبت نام نمیکنم..متاسفانه زوج کتابای من واسه نیمسال دوم شیمی دوم و فیزیک یک و دو و زیست سال دومه..اما توی بودجه بندی گزینه دو خبری ازاینا نیست...واقعا موندم نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنین
      پیشنهاد منم به شما اینه که همون قلم چی بمون
      ولی گاج به شرایط شما میخوره!کیفیت سوالای امسالم واسه تجربیا که خیلی خوب شده مخصوصا از16آبان به بعد

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آخه توی کتابای میکرو مثلا بعضی سوالا از آزمونای گاج آورده حتی از قلم چی هم سخت تره..یعنی الان اینطور نیست؟؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اون کسی که گفت رتبه برترا قلمچی میرن، باید بهش بگم که رتبه آخرا هم قلمچی میرن

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)