خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کمک و مشاوره فوری جهت کنکور 92

سلام
      دوستان من اطلاعاتم راجع به کنکور و چگونگی انتخاب رشته صفر و متاسفانه حتی زیر صفر هست و یه راهنمایی جامع از دوستان میخواستم.
      من الان سال چهارم ریاضی فیزیک هستم و ظاهرا آخر خرداد ماه 92 باید کنکور بدم.
      حالا چند تا سوال داشتم. با جلو اومدن زمان کنکور، احتمالا امتحانات نهائی چهارم که خرداد بود، زودتر برگزار میشه و شنیدم که اواسط یا اواخر اردیبهشت انجام میشه. یکی از دوستان هم گفت که این هفته ظاهرا ثبت نام کنکور 92 شروع میشه.
      حالا من هم باید ثبت نام کنم یا مدرسه کارهاشو انجام میده یا ...؟ برای شرکت در کنکور فقط ثبت نام کافیه؟ کارت میدند؟ کجا امتحان برگزار میشه؟ برای قبولی تو دانشگاه علم و صنعت باید رتبم چند بشه؟

من علاقه به خوندن رشته نرم افزار کامپیوتر در دانشگاه رو دارم و ظاهرا باید در گروه ریاضی در کنکور شرکت کنم. متاسفانه تا حالا کار خاصی برای خوندن کنکور انجام ندادم و تمرکزم بیشتر روی امتحانات دی ماه پیش دانشگاهی هست.
      با توجه به رشته مورد علاقم، پیشنهاد میکنید وقتم را بیشتر روی کدوم درس برای کنکور بزارم؟؟ کدوم درس هام برای رشته کامپیوتر باید قوی تر باشه؟
      با توجه به اینکه من تا حالا هیچ چی بری کنکور نخوندم و اقدام خاصی انجام ندادم و متاسفانه انتظارات خانواده هم بالاست، چه پیشنهادی برای موفقیت در کنکور برای من دارید؟
      البته اینم بگم که درسم هم خوب به سمت بالاست و درس هارو خیلی خوب و سریع یاد میگیرم اما کلا با درس هایی مثل ادبیات و دین و زندگی و چند تای دیگه مشکل دارم.
      ممنون میشم مشاوران و دوستان عزیز منو راهنمایی کنند.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچ کس نیست یه راهنمایی مختصر و مفید مارو بکنه؟

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط IranSatellite نمایش پست ها
      هیچ کس نیست یه راهنمایی مختصر و مفید مارو بکنه؟
      سلام.
      نگران نباشید. همین که میتونید درس ها رو خوب و سریع یاد بگیرید خیلی خوبه.
      شما باید با برنامه ریزی پیش برید. حتما باید سال چهارم رو خوب بخونید.حتما باید تست کار کنید و شروع کنید به کنکوری خوندن دروس.
      دروس اختصاصی رو بخونید و بلافاصله تستاشو بزنید. تست دروس عمومی رو هم دو روز بعد از مطالعه ، باید بزنید.
      دروس سال چهارم براتون در اولویت اول باشند و دروس پایه رو در کنار دروس سال چهارم بخونید.
      تلاش کنید و از فرصتی که دارید نهایت استفاده رو بکنید. وقتتون زیاده و میتونید به نتیجتون برسید.
      درمورد رشته ی کامپیوتر هم چون زیر گروه یک هست ، دروس ادبیات و معارف و دروس اختصاصی اهمیت و ضریب بالایی دارند. به خصوص ریاضی و فیزیک .
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز .به نظر من این فقط تو نیستی که از کنکور چیزی نمیدونی واقدامی به خوندنش نکردی .خیلیها هستن که مثل تو هستند .به نظر من هر جا هستی همین الان شروع کن الانم دیر نیست ولی باید تلاشتم خیلی زیاد کنی.ببین گفتم همین الان نگفتم فردا .اگه پیش خودت گفتی از فردا میشینم میخونم از همین الان بدبخت شدنتو بهت تبریک میگم چون همین فردا فردا کردن خیلی از بچه درس خونارو بدبخت کرده پس از همین الان شروع کن . برای ثبت نام کنکور هم باید بری به سایت سازمان سنجش آموزش کشور . انشا ا.. که موفق باشی دوست عزیز

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط IranSatellite نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من اطلاعاتم راجع به کنکور و چگونگی انتخاب رشته صفر و متاسفانه حتی زیر صفر هست و یه راهنمایی جامع از دوستان میخواستم.
      من الان سال چهارم ریاضی فیزیک هستم و ظاهرا آخر خرداد ماه 92 باید کنکور بدم.
      حالا چند تا سوال داشتم. با جلو اومدن زمان کنکور، احتمالا امتحانات نهائی چهارم که خرداد بود، زودتر برگزار میشه و شنیدم که اواسط یا اواخر اردیبهشت انجام میشه. یکی از دوستان هم گفت که این هفته ظاهرا ثبت نام کنکور 92 شروع میشه.
      حالا من هم باید ثبت نام کنم یا مدرسه کارهاشو انجام میده یا ...؟ برای شرکت در کنکور فقط ثبت نام کافیه؟ کارت میدند؟ کجا امتحان برگزار میشه؟ برای قبولی تو دانشگاه علم و صنعت باید رتبم چند بشه؟

من علاقه به خوندن رشته نرم افزار کامپیوتر در دانشگاه رو دارم و ظاهرا باید در گروه ریاضی در کنکور شرکت کنم. متاسفانه تا حالا کار خاصی برای خوندن کنکور انجام ندادم و تمرکزم بیشتر روی امتحانات دی ماه پیش دانشگاهی هست.
      با توجه به رشته مورد علاقم، پیشنهاد میکنید وقتم را بیشتر روی کدوم درس برای کنکور بزارم؟؟ کدوم درس هام برای رشته کامپیوتر باید قوی تر باشه؟
      با توجه به اینکه من تا حالا هیچ چی بری کنکور نخوندم و اقدام خاصی انجام ندادم و متاسفانه انتظارات خانواده هم بالاست، چه پیشنهادی برای موفقیت در کنکور برای من دارید؟
      البته اینم بگم که درسم هم خوب به سمت بالاست و درس هارو خیلی خوب و سریع یاد میگیرم اما کلا با درس هایی مثل ادبیات و دین و زندگی و چند تای دیگه مشکل دارم.
      ممنون میشم مشاوران و دوستان عزیز منو راهنمایی کنند.
      شما نهایتا تا تاریخ 16 آذر باید سوابق تحصیلیتون رو تایید کنید در سایت زیر:
      http://dipcode.medu.ir
      ثبت نام کنکور هم از تاریخ 16 آذر شروع میشه و تا ساعت 24 روز 25 آذر مهلت داره.

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      شما نهایتا تا تاریخ 16 آذر باید سوابق تحصیلیتون رو تایید کنید در سایت زیر:
      http://dipcode.medu.ir
      ثبت نام کنکور هم از تاریخ 16 آذر شروع میشه و تا ساعت 24 روز 25 آذر مهلت داره.
      آقای محمودی ، ما هم که فارغ التحصیل هستیم باید سوابقمون رو بریم تایید کنیم ؟!
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SajadTbT23 نمایش پست ها
      آقای محمودی ، ما هم که فارغ التحصیل هستیم باید سوابقمون رو بریم تایید کنیم ؟!
      برای محکم کاری یه سر به سایت مربوطه بزنید و سوابقتون رو چک کنید و اگر نیاز به تایید داره ، تاییدش کنید.

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من رفتم نوشت سوابق شما قبلا ثبت گردیده و نیازی به تایید آن نیست.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.

برای دیدن سوابق تحصیلی کد منطقه رو میخواد.

این کد رو از کجا باید از کجا گیر بیاریم؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad235 نمایش پست ها
      سلام.

برای دیدن سوابق تحصیلی کد منطقه رو میخواد.

این کد رو از کجا باید از کجا گیر بیاریم؟
      بالای کارنامه تون.مثلا از ما که اصفهانیم نوشته 1705

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من الان رفتم واسه سوابق تحصیلی داخل نکات مهمش گفته بود افرادی که نتونستن تا آخرین مهلت کدشونو بگیرن میتونن با فارغ التحصیلان دیماه در سازمان سنجش ثبت نام کنند.ینی چی؟ینی ماها باید دی بریم واسه کد سوابق؟
      راستی من که تغییر رشته دادم و ریز نمرات نهایی تجربی رو ندارم باید چیکار کنم؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن