خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33

موضوع: انتگرال

1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      مطالبو بلدم اما این خلاقیتی که میگن تو سوالای ریاضی لازمه من ندارم چی کار کنم ؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      کسی نیست جواب بده؟

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      انتگرال یه مبحث جدا نیست.باید رسم نمودار،کار با توابع،اکثر روابط مثلثاتی،مشتق و ... رو خوب یاد بگیرید تا بتونید جواب بدید.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nonna نمایش پست ها
      من تا حالا کلن اختصاصی نخوندم،توی این یه ماه میتونم برسم؟مثلن ریاضی نمیدونم چی بخونم که راحت بشه تست زد؟
      نخون حداقل منفی نزنی
      چقدر دوست داشتنی هستند...
      آدم هایی که شبیه حرف هایشان هستند...

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Leila نمایش پست ها
      نخون حداقل منفی نزنی
      من یه بار ریاضی خوندم،فیزیک رو هم داشتیم،کلن زیاد پرت نیستم،فقط میخوام برای کنکور اونایی رو که راحت میشه رسوند رو بخونم،درصد زیادی رو هم نمیخوام،چون برام روزانه و شبانه فرقی نمیکنه،برا هر دوتاش مجبورم شهریه بدم.
      مثلن نمیدونم هندسه رو میتونم برسونم یا نه؟یا درسای دیگه!عمومی ها رو هم تاحدی تموم کردم،الان مرور میکنم.
      دا بالا بالا اوتوزورام

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من یه بار ریاضی خوندم،فیزیک رو هم داشتیم،کلن زیاد پرت نیستم،فقط میخوام برای کنکور اونایی رو که راحت میشه رسوند رو بخونم،درصد زیادی رو هم نمیخوام،چون برام روزانه و شبانه فرقی نمیکنه،برا هر دوتاش مجبورم شهریه بدم.
      مثلن نمیدونم هندسه رو میتونم برسونم یا نه؟یا درسای دیگه!عمومی ها رو هم تاحدی تموم کردم،الان مرور میکنم.
      فیزیک پیش از فصل 5 به بعد بخون
      سعی کن گسسته احتمالم بخونی هندسه تحلیلیم اسونه ها ولی طول میکشه جوابو بیاری
      چقدر دوست داشتنی هستند...
      آدم هایی که شبیه حرف هایشان هستند...

7. Top | #22

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط albus20 نمایش پست ها
      نه بابا هر مبحثی خوندنش بیشتر از 1ساعت ونیم طول میکشه
      هندسه مختصاتی و دایره رو دیروز خوندم 4ساعت طول کشید(البته با بیحوصلگی خوندم هی وسطشم بلند میشدم)
      خودم از رو تخته سیاه میخونم ولی زیاد ازش راضی نیسم........زیادی خلاصه توضیح داده واسه کسی که ریاضیش ضعیفه به نظرم اصلا به درد نمیخوره
      مثلا همون قسمت انتگرال که گفتی از رو تخته سیاه خوندمش سراغ تستاش که رفتم نگاه جوابشون میکردم اومده نوشته میدونیم 0=(g(2 ....اخه من از کجا بدونممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هرچی تو درسنامشم میگردم نکته ای راجبش پیدا نکردم والا جز اولین تستای مبحثم بودش نمیشه
      بگی نکته اش داخل تستای قبلیش بوده

ولی با این اوصاف بازم ترجیح میدم مقاطع رو با اینکه اولین بارمه ولی خوب بخونمش
      نخخیر!شما همون تخته رو هم کامل نخوندی!!ببین اون g2 ک میگی صفر بود .انتگرال ی نقطست! چون محدوده پایینش 2 هس بالاشم 2 هس.پس میشه نقطه!انتگرال ینی مساحت!وقتی نقطه باشه مساحت صفره! این نکته داخل تخته گفته شده!ولی شمما دقیق نخوندی
      دوست عزیز!تقویم داری؟؟میدونی الان کیه؟یک ماه دیگه کنکور داری.پس زمانی نیس ک بخای هر مطلبو چن ساعته بخونی...

آفرین پسر حرف گوش کن!مقاطعو سفت بچسب!:yahoo (4):

من تا حالا کلن اختصاصی نخوندم،توی این یه ماه میتونم برسم؟مثلن ریاضی نمیدونم چی بخونم که راحت بشه تست زد؟
      اینجا داری چیکا میکنی؟هیچی اخصتصاصی نخوندی اومدی در کمال آرامش پست میزاری؟بدوووو برووو سر درس!بدووووو!

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar155 نمایش پست ها
      بچه ها تو رو خدا بگید چطور باید انتگرال ها رو حل کرد من که کلی گیج شدم:yahoo (19):
      والا من عرض کردم!بابا انتگرال چغر تر از مقاطعه!حیفه مقاطع حذفش کنید!نظر منو بخوایید مقاطعو اول بخونید بعدش انتگرال.

بازم میگم.انتگرالو فرمولی یاد نگیر!الان دوره حفظ فرمول گذشته!الان کسی تو ریاضی موفقه ک با فرمولای کمتر سوالای بیشتر حل کنه.....

مشکلتون با انتگرال فقط با تکرار و دیدن شکلای مختلف تستای ممکنه حل میشه....کمی تمرین!مطمعن باش جواب میده....

من خودم بار اول با درسنامه سوالارو هر 10 تا بزور 4 تاشو حل میکردم اما بعد از اینکه همشونو حل کردم .ازمون ته تخته سیاهو 87 زدم!

نقل قول نوشته اصلی توسط elahee نمایش پست ها

خلاقیته لازمو خیلیا دارن!بابا ریاضی تجربی همچین خلاقیتی لازم نداره....همش تکرار و تمرینه....شک داری امتحان کن...

****دیگه همه جای پست گذاشتن برین یکم ریاضی بخونید!****
      ویرایش توسط sina : 08 خرداد 1393 در ساعت 21:58 دلیل: لازم بوووووووود!

8. Top | #23

نمایش مشخصات
      اینم همون انتگرال تقریبن بی فرمول تخته سیاهه...به نظرم بهترین راه یاد گیریه انتگراله....ب نظرم حیف بود بخاطر یه نیم صفحه برید کتابو بخرید...از لحاظ شرعیم هرچی فک کردم ب این نتیجه رسیدم ما کنکوریا خیلی بدبختیم!دی!خدا کاری باهامون نداره!

نیاز ب حفط فرمول اضافه تر نیست.....همینا را یاد بگیرید بعد برید تست بزنید کم کم راه میوفتید...

dsc_0017.jpg

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اینارو حفظیم ولی کاربردش تو سوالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

10. Top | #25

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elahee نمایش پست ها

اینم ی مدل از اون خلاقیتی ک گفتید.....این تو خیلی از سوالا ب کارتون میاد
      دیگه انتگرال تخته سیاه چیزه خاصی نداره....باقی مطالب همه مثه هم گفتن....

68486215161723172911.jpg

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بعد اقا سینا اون قسمتی رو که گفتین انتگرال نقطه صفره اصلا نگفته بوووووووووود پس چرا من ندیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      دقیقا چ صفحه ای و چ خطیش اینو گفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      بعدشم من دخترم نه پسر:yahoo (4):

12. Top | #27

نمایش مشخصات
      بعد اقا سینا اون قسمتی رو که گفتین انتگرال نقطه صفره اصلا نگفته بوووووووووود پس چرا من ندیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      دقیقا چ صفحه ای و چ خطیش اینو گفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      بعدشم من دخترم نه پسر:yahoo (4):

ببخشید!دقت نکردم!مهم دل ادمه!خخخخ

حالا مستقیم نگفته انتگراله نقطه صفره! ولی خب انتگرال ینی مساحت! ناگفته پیداست ک مساحت نقطه صفره....

اما ی نکته گفته ص 447(ماله من چاپ 91 هس) -تیپ 2(انتگرال معین)-نکته شماره 3.این نکته ترجمه ریاضی حرفای منه! این نکاتو تک تکشونو باید بفهمی!افتاد؟دی!

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
      ببخشید!دقت نکردم!مهم دل ادمه!خخخخ

حالا مستقیم نگفته انتگراله نقطه صفره! ولی خب انتگرال ینی مساحت! ناگفته پیداست ک مساحت نقطه صفره....

اما ی نکته گفته ص 447(ماله من چاپ 91 هس) -تیپ 2(انتگرال معین)-نکته شماره 3.این نکته ترجمه ریاضی حرفای منه! این نکاتو تک تکشونو باید بفهمی!افتاد؟دی!
      بعله دی:
      خب همین دیگه واسه کسی که ریاضیش ضعبفه چطوری میتونه اینا رو تشخیص بده!!!!!
      اصن ریاضیش ضعیفم نباشه منی که اولین بارمه میخونمش از کجا باید بفهممش اخه؟؟؟؟مال من92 هسش ولی فک نکنم فرقی کرده باشه
      ولی ایجوری سخت میشهههههه

14. Top | #29

نمایش مشخصات
      اینارو حفظیم ولی کاربردش تو سوالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دو چشم بینا لازم داره!با کمی مشتق بلد بودن!مشتقارو کشف کن!یا مشتق بساز(مثه همون جمله انگیزشی ک هس میگه یا راهی میابم یا راهی میسازم!دی!)

ببین باور کن اولش همه همینجورن!همه اولش نمیتونن تستارو حل کنن .اما کم کم مسلط میشی....
      اندکی صبر!سحر نزدیک است!!!!

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها

دو چشم بینا لازم داره!با کمی مشتق بلد بودن!مشتقارو کشف کن!یا مشتق بساز(مثه همون جمله انگیزشی ک هس میگه یا راهی میابم یا راهی میسازم!دی!)

ببین باور کن اولش همه همینجورن!همه اولش نمیتونن تستارو حل کنن .اما کم کم مسلط میشی....
      اندکی صبر!سحر نزدیک است!!!!
      دو چشم بینا هس مشتق رو هم یافتمم نیازی به ساختنش نی دی:
      ولی کی میره اینهمه راه روووووووووووووووووووووووو ووووووووو

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن