سلام وخسته نباشيد من دانشجوي ترم 8 رشته علوم كامپيوتر دانشگاه پيام نور هستم وبه دليل مشكلاتي كه داشتم ترم 10 وبا معدل كم حدود 13 تموم مي كنم واز اول مرداد شروع به درس براي ارشد مهندسي نروافزار و it كردم و كتاب محاسبات عددي هم تموم كردم و درس هاي اصول مديريت و پايگاه دادها و هوش مصنوعي وشبكه را براي ترم بعد گذاشتم هم برا ارشد وبراي طول ترم با عرض معذرت مي بعد از خواندن جواب شما براي ديگر دوستان متوجه شد م شما پيشنهاد مي كنيد برنامه ريزي 2هفته اي وسعي شو د همه كتاب ها خوانده شود من متوجه نمي شم يعني مثلا مي تونم كتابهاي كسسته معماري وساختمان .طراحي رو باهم بخونم يا بهتر يكي رو تموم كرده به سوراغ يكي ديگه برم لطغا كمكم كنيد و منرو از اين سردر گمي در بياوريد وبايد من براي خودم برنامه ريزي كرده بودم كه براساس اولويت هاي كه شما براي ديگران گفتيد كتاب هار و يكي بخونم

پاسخ : سلام در مورد مطالعه كتاب ها بنده پيشنهاد مي كنم درس ها را به صورت موازي مطالعه كنيد. مطالعه يك كتاب به صورت كامل و كنار گذاشتن آن و شروع به مطالعه كتاب جديد روش مناسبي براي مطالعه نيست زيرا تعداد درس ها در رشته كامپيوتر و it زياد مي باشد و ممكن است زمان زيادي بين مطالعه اوليه و مرور دوباره ايجاد شود و باعث فراموشي درس گردد. در ضمن شما در سر جلسه كنكور زمان بايد در زمان كوتاهي از يك درس به درس ديگري برويد كه مطالعه به صورت موازي به اين امر كمك مي كند. موفق باشيد.