خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دعا های موفقیت

سلام میگم کسی اینجا هست که برای قبولی در کنکور دعا یا سوره ی خاصی از قران رو بخونه؟شماها چه دعاهایی میخونید ؟من شنیدم نماز جعفر طیار و حدیث کسا خوبه البته میدونم همه ی سوره های قران برای همه ی مشکلات خوبند ولی خوب میخام بدونم شماها چه دعاهایی میخونید ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پرنیان بانو نمایش پست ها
      سلام میگم کسی اینجا هست که برای قبولی در کنکور دعا یا سوره ی خاصی از قران رو بخونه؟شماها چه دعاهایی میخونید ؟من شنیدم نماز جعفر طیار و حدیث کسا خوبه البته میدونم همه ی سوره های قران برای همه ی مشکلات خوبند ولی خوب میخام بدونم شماها چه دعاهایی میخونید ممنون
      البته من فک میکنم شما باید برید درساتونو بخونید و توکل کنید به خودش که تلاش کسی رو بی نتیجه نمیذاره...

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      روزانه دو رکعت نماز برای مادر امام زمان
      در قنوت دعای حافظه راز موفقیت و آرامش یک رتبه برتر
      دعای حافظه هم اینه:
      اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم
      اللهم افتح علینا ابواب رحمتک
      ونشر علینا خزاعن العلومک
      برحمتک یاارحم الراحمین
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام جانم
      مبحث خیلی مفصلیه - که از حیطه من شما و خارجه - ولی یه اشاره بهش میکنم
      خودتون هم که همشون رو گفتی
      اگه دوس داری این مبحث رو به طور جدی و تخصصی پیگیری کنی باید به دکترش مراجع کنی - دکترش هم یک عالم دینی هستش
      پیشنهاد من به شما نماز اول وقت و جماعت - بیدار شدن واسه نماز صبح - خواندن زیاد آیه الکرسی هستش - تسبیحات فاطمه زهرا که تاثیر بسیار شدیدی داره - دائم ذکر باشی - از ذکر هایی مثل لا اله الی الله - الله اکبر و... استفاده بکن
      پیشنهاد دوم من - کتاب گنجهای معنوی هستش - از خوندن این کتاب هیچ وقت هیچ وقت پیشمون نمیشی - توی اینترنت هم هستش میتونید دانلود بکنی - جلد دومش هم اومده - هر چیزی که تو بخوای در اون جمع آوری شده - انواع نماز ها و با خواصشون - انواع دعاها - طب امام صادق ( چه چیزهایی حافظه رو زیاد میکنند- چه چیزهایی حافظه رو کم میکنند و... )
      پیشنهاد سوم و اصلی من به شما توکل بر خداوند و امام زمان هست - خدا و امام زمان رو بذار شاهد و ناظر کارهات - همین کافیه
      پیشنهاد چهارم - اینکه از خدا نخواه که حتما فلان چیز رو بت بده ( مثلا یه رتبه خوب توی کنکور ) - از خدا بخواه هر چی به صلاحت هست رو بت بده - با خدات حرف بزن - باهاش معامله بکن
      و خیلی چیزهای دیگه که اینجا جاش نیست
      ویرایش توسط Yek.Doost : 21 بهمن 1393 در ساعت 23:15

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پرنیان بانو نمایش پست ها
      شما مطمئنی با درس خوندن کارت راه نمیوفته؟؟؟:yahoo (4):

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب بله من میدونم من که نمیگم مثلا درسو بذاریم کنار فقط دعا من منظورم روزانه مثلا 10 دقیقه یا یک ربع و این جوریاس خوب خیلی میتونه تاثیر داشته باشه اگه نه روزانه کمتر از 12 ساعت درس نمیخونم ترازم هم حدود 9000 است

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)