خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

نحوه ی استفاده از دی وی دی های کنکوری!

سلام....
      میخواستم در این تاپیک درباره ی نحوه ی استفاده از دی وی دی های کنکوری رو بیاین و بگین!!!کاری به خوب بودن یا نبودن محتوا و تخریب هیچ شخص حقیقی و حقوقی هم نداشته باشید...به هر حال هر موسسه ای واسه ی خودش از راه تبلیغ و ....بازاریابی میکنه تا مشتری هایی رو جذب کنه که به نظرم کار درستی همم یکنه...دیگه این تصمیم با اشخاص هست که از این دی وی دی ها استفاده کنند یا خیر..پس لطفا کسانی که دی وی دی های کنکوری ازموسسات مختلف رو دارند به نظرتون بهترین نحوه ی استفاده ازاین دی وی دی ها چیه؟؟توی این مدت زمانی که تا کنکور باقی مونده اگه کسی دی وی دی گرفته که خیلیا هم هستنچه جوریا زش استفاده کنند تا بهترین نتیجه رو بگیرن!!!شما چه جوری از یک محتوای اموزشی استفاده میکنید؟فقط دی وی دی ها را نگاه میکنید یا تمام نکات را جزء به جزء یادداشت میکنید یا فقط نکات مهم رو یادداشت میکنید؟؟اصلا فرصت میکنید کامل دی وی دی ها رو نگاه کنید ؟اگه فرصت میکنید چجوریاس؟؟به چه روشییا مثلا مباحث خاصی رو انتخاب میکنید و فقط اونه ا رو نگاه میکنید؟؟؟در کل میخوام هر کس که از دی وی د ی اموزشی استفاده میکنه بیاد و بگه که چجوری از این دی و ی دی ها استفاده میکنه تا بهترین بهره رو ببره و این که اگه کسی بخواد از الان با دی وی دی های کمک اموزشی که در اختیار داره پیش بره به نظرتون باید چیکار کنه تا بتونه بهترین نتیجه رو بگیره؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      n امین تاپیک خخخخ
      من عربی ماهینی رو میبینم...جزوشو مینویسم...قسمت تستشو عکس میگیرم ازش...جوابشو یادداشت میکنم
      دینی آفبا رو یه درس دیدم...اومدم جزوه نوشتم همه ی حرفاشو و آیاتشو!6 برگه ی کلاسور شد!12.5 صفحه باید یک فکر دیگه بردارم واس دینی!

music only arash

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظر من با توجه به تجربه شخصیم dvdبرای کنکور خیلی جواب نمیده یعنی به اندازه پولی که میدی جواب نمیده. اصلا مگه پای کامیوترم میشه درس خوند؟

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.z نمایش پست ها
      بنظر من با توجه به تجربه شخصیم dvdبرای کنکور خیلی جواب نمیده یعنی به اندازه پولی که میدی جواب نمیده. اصلا مگه پای کامیوترم میشه درس خوند؟
      دوستمون گفت نحوه مطالعه دی وی دی !

بله پای پی سی هم میشه درس خوند...

البته الان به نظرم دیر هست واس نگاه کردن دی وی دی ... چون وقت میبره بخای تمام نکاتو بنویسی ...ولی بهترین روش مطالعش نوشتن تمام نکاتی هست که هم میگه همم

پای تخته می نویسه... اینجوری مرور کردن جزوه هم راحت تر و سریع تر میشه...واقعا خلاصه نویسی خیلی تاثیر داره تو کنکور... و هر چه به عید و کنکور نزدیک تر میشیم ارزشش

بیشتر به چشم میاد

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من برخی DVD ها هستن که باید ازشون یاد بگیری و نکات مفهومی رو درک کنی مثل زیست کرامت یا ادبیات آفبا و دینی آفبا ولی بعضیهاشونم هستن که مدام باید کاغذ قلم دستت باشه و تست ها رو به همراهشون حل کنی مثلا فیزیک مسعودی - ریاضی آفبا و ...
      شیمی مهندس بازرگانی هم باید هردوتاشو باهم عمل کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.z نمایش پست ها
      کجای کاری شما؟ الان دارن پای کامپیوتر مریض عمل میکنن!
      شما تجربه شخصیت شکست خورده بوده چون جنس درست حسابی نداشتی :yahoo (94):

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن