خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 23 از 24 نخستنخست ... 13222324 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 331 به 345 از 357
    1. Top | #331
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasteur نمایش پست ها
      اگه منظورت پلیس +10 هس ، که اونا کلا هرکی بره جاشون ، میخوان بفرستنش سربازی
      نه رفتم حوزه نظام وظیفه شهرمون قسمت معافیت تحصیلی

2. Top | #332
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasteur نمایش پست ها
      به نظرم برای کسی که نیمسال دوم قبول میشه ، میتونه دفترچه رو قبل از پایان مهلت یکساله ارسال کنه تا مشکلی براش پیش نیاد ،
      ببینیم نظر آقا -AMiN-@ چیه ..
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      از نظام وظیفه پرسیدم گفت که دانشجوی انصرافی اگه دفترچه پست کنه باید بره سربازی
      کسایی که بعد از ارسال دفترچه باید برن خدمت و ترخیص نمیشن اینان: مشمولین غایب و کسایی که حق ادامه تحصیل ندارن(مثل اخراجی،دوبار انصراف داده و .. )
      تو تلگرامم بهتون گفتم
      حالا نمیدونم چرا همچین حرفی زدن یا اشتباه متوجه شدن یا قانون جدیده ! من نشنیدم خلاصه
      خوشا دیدار ما در خواب ...

3. Top | #333
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها

کسایی که بعد از ارسال دفترچه باید برن خدمت و ترخیص نمیشن اینان: مشمولین غایب و کسایی که حق ادامه تحصیل ندارن(مثل اخراجی،دوبار انصراف داده و .. )
      تو تلگرامم بهتون گفتم
      حالا نمیدونم چرا همچین حرفی زدن یا اشتباه متوجه شدن یا قانون جدیده ! من نشنیدم خلاصه
      ببخشید دوست عزیز یه سوال مگه اینایی که ترم بهمن قبول میشن ثبت نام دانشگاهشون اول مهر نیست؟؟
      یعنی الان انصراف بدم و کنکور 97 ترم بهمن قبول بشم باید دفترچه بفرستم ؟؟

یه وقت دفترچه نفرستم بیان خفتمون کنن ببرن سربازی ؟؟

4. Top | #334
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه سوال دیگه دوستان من چند سال پیش 2 دفعه کنکور دادم یعنی از مهلت 1 ساله تحصیلی دبیرستان استفاده کردم یبار / حالا اگه از پیام نور انصراف بدم این 1 سال وقت تا تعیین تکلیف برا نظام وظیفه ربطی به اون 1 سالی که برا دبیرستان 2بار کنکور دادم نداره؟؟ یزره گیج شدمه

5. Top | #335
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام ش نمایش پست ها
      ببخشید دوست عزیز یه سوال مگه اینایی که ترم بهمن قبول میشن ثبت نام دانشگاهشون اول مهر نیست؟؟
      یعنی الان انصراف بدم و کنکور 97 ترم بهمن قبول بشم باید دفترچه بفرستم ؟؟

یه وقت دفترچه نفرستم بیان خفتمون کنن ببرن سربازی ؟؟
      این سوال من از آقای kia77@ که پزشکی نیم 2 قبول شده بودن و پشت کنکوری بودن و مهلتشون 31 شهریور تموم شده بود ، خصوصی پرسیدم
      ایشون گفت که مجبور شده دفترچه بفرسته و کارای اعزام رو انجام بده و تاریخ اعزام براش خورده بهمن ماه ...

البته ایشون پشت کنکوری بودن ، نه دانشجوی انصرافی ، هرچند فکر نکنم فرقی کنه ..

6. Top | #336
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام ش نمایش پست ها
      یه سوال دیگه دوستان من چند سال پیش 2 دفعه کنکور دادم یعنی از مهلت 1 ساله تحصیلی دبیرستان استفاده کردم یبار / حالا اگه از پیام نور انصراف بدم این 1 سال وقت تا تعیین تکلیف برا نظام وظیفه ربطی به اون 1 سالی که برا دبیرستان 2بار کنکور دادم نداره؟؟ یزره گیج شدمه
      نه ربطی نداره .. مشکلی نیست.

7. Top | #337
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها

تو تلگرامم بهتون گفتم
      شاید هم اشتباه متوجه شده باشن باید برم دوباره بپرسم ازشون

8. Top | #338
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl_Az78 نمایش پست ها
      سلام اگر الآن از پیام نور انصراف بدم ...تا سال بعد این موقع معافیت دارم؟؟
      نمیخوام بی خودی ترم 2رو هم شهریه بریزم...!
      دوستانی که میدونن لطفا کمک کنن.
      @saj8jad

بله از زمان انصراف 1 سال مهلت معرفی دارید اینم بگم وقتی انصراف می دهید دانشگاه باید تا 1 ماه انصراف را نگه دارد بعد اون رو ثبت کنه
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

9. Top | #339
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza23 نمایش پست ها
      سلام خدمت همه دوستان.بعضی از دوستان میان موضوع جدید ارسال میکنن ک آقا چه طور کنکور سوم بدیم چه طور کنکور چهارم بدیم چه طور انصراف بدیم و...
      اولا که امیدوارم هیچ یک از دوستان نیازی به پشت کنکور موندن نداشته باشند ولی خب نمیشه همه ی ما هم قبول بشیم!!پس من قصد دارم تمام راه و روش این کار رو واستون توضیح بدم بلکه به کارتون بیاد.درضمن این روش و تمام مورداش قانونی بوده و میتونید تحقیق کنید اینو گفتم که خیالتون راحت باشه.
      1)هر داوطلب پسری یک سال وقت داره بدون نیاز به هیچ معافیتی واسه کنکور مجدد تلاش کنه یعنی دو کنکور پشت سرهم
      2)بعد این که 2کنکورتو دادی ولی به هر دلیلی دوست داری کنکور بعد هم شرکت کنی دیگه این حق رو نداری و باید یا بری خدمت یا بری دانشگاه
      3)خدمت که معلومه جریانش چه طوره ولی دانشگاه!شما اگه دانشگاه روزانه برید کنکور بعد محرومی پس اینم هیچ ولی دانشگاه پولی(پیام نور..آزاد..غ انتفاعی)اینجور نیست.یعنی کنکور بعد میتونید شرکت کنید
      4)حالا باید یه دانشگاه پولی بهتره پیام نور چون هم شهریه کم تر داره هم واسه غیبت زیاد موردی نداره ثبت نام کنید.اگه موقع ثبت نام کنکور شرکت نکردید اشکالی نداره چون موقع انتخاب رشته بازم میتونید ثبت نام کنید.
      5)حالا تو برگه انتخاب رشته هر رشته دوس داری بزن بعد کد رشته های پیام نور شهرتون رو انتخاب کن.زیاد مهم نیست چی بزنی چون نمیخوای ادامه بدی!!
      6)موقع اعلام نتایج و بعد ثبت نام برو ثبت نامتو انجام بده.حالا اینجا خیلی مهم میشه که سوال خیلی از بچه هاست که آقا مرخصی میدن؟نمیدن؟جواب خوشحال کنندست!!!!ببینیت من دیگه از همه بچه ها بیشتر آگاهی دار از دانشگاه پیام نور.دانشگاه پیام نور همین که شهریه ثابت رو بگیره کلی کیف میکنه.خدایی دارم جدی میگم.شما ترم اول درخواست مرخصی بده.موافقت میشه.اگه هم نشد که احتمالش خیلی کمه 12واحد انتخاب کن ولی نه سر کلاس برو نه سر امتحان.حالا بعضی از بچه ها میگن آقا اخراج میشیم.جواب منفی!به خدا تو پیام نور چیزی به اسم اخراجی واسه پاس نکردن واحد یا غیبت نداریم البته البته البته به شرط این که شهریه رو کامل بریزی.با این روش شهریه میشه حدودا 300-350 واسه ترم اول
      7) ترم دو راحت میری مرخصی این که میگن واحد پاس نکردی مرخصی نمیدن دروغه برادر من!
      8)کنکور میدی و صبر کن تا نتایج بیاد اگه قبول شدی که میری انصراف میدی و دانشگاه جدید ثبت نام میکنی اگه هم نشدی بازم میتونی سال بعد هم بمونی یعنی کنکور 4.
      چندتا باور غلط و حاشیه هم هست ک توجه نکنید:
      1)واسه انصراف باید حداقل 12واحد پاس کنی
      2)ثبت نام کردی بعدش سریع انصراف بده
      3)فقط سال اول میتونی کنکور بدی
      اینم بگم 4تا دوست دارم که از این روش استفاده کردن و الان دارن دانشگاه و رشته مورد علاقه درس میخونن.جالب ترینشون پسر خاله خودم بود که 3سال پیام نور بود بدون این که هیچ واحدی پاس کنه(ولی یه 3تومن شهریه داد!)کنکور پزشکی قبول شد الان داره درس میخونه
      نکته مهم::خیلی هاتون میپرسید که واسه انصراف باید واحد پاس کنیم؟برادر من اصلا ربطی به پاس کردن واحد نداره و مهم نیست
      اگه سوالی بود درخدمتم
      **در مورد شهریه سال تحصیلی95-96 هم باید بگم شهریه ثابت این دانشگاه در سال تحصیلی 96-95 در نواحی کشوری یک و دو در حدود 140 هزار تومان و در نواحی سه، چهار و پنج حدود 115 هزار تومان است.**
      شهریه نسبت به پارسال 15درصد افزایش پیدا کرده

سلام من ورودی مهر ۹۵ هستم ۶ ترم رو ثبت نام کردم شهریه پرداخت کردم ثابت و متغیر اما واحدی رو پاس نکردم من میتونم انصراف بدم و دانشگاه علمی کاربردی درس بخونم ( من برای‌این ۶ ترم از مرخصی استفاده نکردم )

10. Top | #340
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من برای مشکل سربازی سال سوم پیام نور ثیت نام کردم حالا میخوام ببینم بعد نتایج نهایی برم برای انصراف یا همین الان؟ میگن انصراف یه ماه طول میکشه و اینا چیه داستانش؟ مشکلی اینجاد نمیشه که چون نتایجم دیر میاد

11. Top | #341
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من سال 96 اولین کنکورم بود برای شرکت در کنکور سوم یعنی 98 پیام نور ثبت نام کردم و 2 ترم مرخصی گرفتم
      حالا برای کنکور چهارم اگر بخواد بمونم میتونم سال بعد انصراف بدم و دانشگاه جدید بدون مشکل ثبت نام کنم ؟؟؟؟؟
      مشکلی درمورد نظام وظیفه نخواهم داشت؟؟؟
      ایا معافیت تحصیلی برای دانشگاه جدید دوباره میدن؟؟؟
      از یه مشاور پرسیدم گفت این کار 50-50 یعنی ممکنه جواب بده یا اینکه ممکنه بفرستنت سربازی این حرف درسته؟؟؟؟
      و اینکه بعد انصراف برای ثبت نام در دانشگاه جدید به مشکل نمیخورم؟؟؟؟
      ممنون میشم کمکم کنید
      ویرایش توسط AliRezA-G-11 : 20 مرداد 1398 در ساعت 14:10

12. Top | #342
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

13. Top | #343
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگر کسی پرستاری ازاد یا پردیس خودگردان باشه کنکور قبول شه بخواد انصراف بده مشکل نظام وظیفهش چی میشه؟بره رشته دیگه؟

14. Top | #344
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AliRezA-G-11 نمایش پست ها
      سلام
      من سال 96 اولین کنکورم بود برای شرکت در کنکور سوم یعنی 98 پیام نور ثبت نام کردم و 2 ترم مرخصی گرفتم
      حالا برای کنکور چهارم اگر بخواد بمونم میتونم سال بعد انصراف بدم و دانشگاه جدید بدون مشکل ثبت نام کنم ؟؟؟؟؟
      مشکلی درمورد نظام وظیفه نخواهم داشت؟؟؟
      ایا معافیت تحصیلی برای دانشگاه جدید دوباره میدن؟؟؟
      از یه مشاور پرسیدم گفت این کار 50-50 یعنی ممکنه جواب بده یا اینکه ممکنه بفرستنت سربازی این حرف درسته؟؟؟؟
      و اینکه بعد انصراف برای ثبت نام در دانشگاه جدید به مشکل نمیخورم؟؟؟؟
      ممنون میشم کمکم کنید
      دوستان اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه ممنون میشم

15. Top | #345
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مواردی که در مورد دانشگاه پیام نور توی این تاپیک گفته شده , در مورد دانشگاه ازاد رشته های کارشناسی هم صدق میکنه یا نه؟؟

صفحه 23 از 24 نخستنخست ... 13222324 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)