خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مشکل در انصراف از دانشگاه

سلام دوستان، امیدوارم خوب باشین ببخشید یه سوال من سال 92 کنکور دادم اونوقت زیست شناسی سلولی مولکولی دانشگاه خوارزمی تهران واحد کرج قبول شدم بعدا پشیمون شدم و نرفتم حالا میخوام کنکور بدم سوالم آینه منی که اصلا حتی ثبت نام نکردم لازمه برای کنکور برم انصراف بدم؟؟ چون انصراف رو کسی میده که ثبت نام کرده باشه من ثبت نام نکردم خودم بیشتر میگم انصراف لازم نیست اما مطمين نیستم خواستم از شما بپرسم ببینم لازمه انصراف بدم یا نه؟؟ کسی که ثبت نام نکرده باشه جاش با تکمیل ظرفیت پر میشه حالا من استدلالم آینه و انصراف نمی خواد

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما لازم نیست انصراف بدی. وقتی اون دانشگاه حتی اسم شما رو هم یادش نیست چطور شما ر انصراف بده ؟ :yahoo (94):
      البته جای شما هم با تکمیل ظرفیت پر نشده احتمالا تکمیل ظرفیت شرایطی داره که یه دانشجو ثبت نام نکنه برای اون شرایط کافی نیست.

درضمن اگر شما اون سال روزانه قبول شده بوده باشی، امسال هم روزانه قبول بشی از این به بعد هرگز حق نخواهی داشت روزانه پذیرفته بشی. امسال سعی کن رشته ای رو بزنی که بهش علاقه داری

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مطمين هستی آقای Sniper یعنی لازم نیست حتی فرم انصراف رو تو دفترچه پر کنم؟؟ اون رشته روزانه بود ها؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لازم نیست انصراف بدین. اصلا نمی‌تونید انصراف بدین! چون اصلا نام‌نویسی نکردین! :yahoo (4):
      اصولا فرم انصراف برای پسرها بیشتر مهم هست که بتونن معافیت تحصیلی بگیرن. برای دخترها هم برای این که بتونن مدارکشون رو از دانشگاه تحویل بگیرن. البته بازم می‌گم که شما اصلا انصرافی لازم نیست بدین.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman123 نمایش پست ها
      مطمين هستی آقای Sniper یعنی لازم نیست حتی فرم انصراف رو تو دفترچه پر کنم؟؟ اون رشته روزانه بود ها؟؟؟
      فرم رو پر کنی که به کی بدی آخه ؟ به معاونت دانشجویی یا اداره آموزش دانشگاهی که شما رو نمیشناسه ؟
      فقط حواست باشه امسال اگه روزانه قبول بشی ( چه بری چه نری ) آخرین بارت در طول عمرت خواهد بود که روزانه قبول میشی

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون اونو حواسم هست می دونم تو دفترچه نوشته
      اونایی که از سال 63-64 به عد دو دوره روزانه قبول شدن دیگه حق قبولی تو رشته روزانه رو ندارن
      فقط این لزوم انصراف تا 30 بهمن برام سولل بود پس لازم نیست تو دفترچه تیک دانشجوی انصرافی رو بزنم؟؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نه s بنده معافیت پزشکی دایم دارم

ممنون دوستان فکرم بدجوری مشغولش بود

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman123 نمایش پست ها
      ممنون اونو حواسم هست می دونم تو دفترچه نوشته
      اونایی که از سال 63-64 به عد دو دوره روزانه قبول شدن دیگه حق قبولی تو رشته روزانه رو ندارن
      فقط این لزوم انصراف تا 30 بهمن برام سولل بود پس لازم نیست تو دفترچه تیک دانشجوی انصرافی رو بزنم؟؟

نه s بنده معافیت پزشکی دایم دارم

ممنون دوستان فکرم بدجوری مشغولش بود
      شما این سه تا پست رو با کی داشتی حرف میزدی ؟؟

هیچ تیکی نزن شما که دانشجو نبودی هیچوقت

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن